Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Tv Programları ve Reklamlar > TV Programları > Survivor Ünlüler - Gönüllüler

Yanıtla

Survivor Ünlüler - Gönüllüler kategorisinde Survivor Ünlüler-Gönüllüler Hakkında Düşünceleriniz konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-06-17, 14:03   #611
Aynur
Yönetmen

Aynur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2006
Aynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond repute

Şampiyonluğu İlhan kazanmış kadar mutlu oldum.
Çevremde Oge'yi destekleyen çok kişi vardı ablam bile beş tane oy atıyorsa demek ki bu çocuğun da kitlesi varmış her şey sosyal medya değil ben şimdi istesem 10 tane hesap açıp Oge'yi övebilirim mesela..
Adem'in performansıyla şampiyon olması tam bir saçmalık olurdu yani vasatın biraz üstüydü. Şimdi Survivor sadece performans değil diyenler gelecek o zaman Nagihan Kıbrıs'a kadar gelemezdi karakteri vasattı %80 performans bence.. Tamamen haksızlık olurdu Oge sonuna kadar hak etti İlhan'ı elediğinde belli olmuştu zaten çevremde ki insanlardan da Ogeday'ı destekleyenlerin fazlalığını görünce iyice emin olmuştum. Tebrikler fıstık çocuk sonuna kadar hak ettin inanmayanlara kendi dünyalarında bol sevinçler...
Eski 24-06-17, 14:47   #612
elitay88
Yönetmen

elitay88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.05.2012
elitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond repute

Ogeday'ın şampiyon olması tek kelimeyle sürpriz diyebiliriz. Aslında performansıyla açık ara şampiyonluğu hakediyordu ama sonuç SMS ler ile belirlendiği için Adem olur diyordum ki Adem'i de desteklemiştim son bir ay hariç. Neden son bir ay hariç? Çünkü Ogeday çıktığı oyunların büyük bir kısmını kazanarak Adem'i geri plana attı. Adada sağlanan birlik ile Adem'in pek bir fonksiyonu kalmadı. Ogeday ona saygısızlık yapıp (oyun sırasında bakarak gülme) konuşmak isteyince buna yanaşmamış belli ki. Kırıldı diyelim ama özür dileyen bir gence hoşgörüsünden gösterebilirdi. Orada tek başına ağlarken yanına gidip teselli edebilirdi. İşte o zaman farkını ortaya koyabilirdi. Bunu Adem'den beklerken İlhan gitti teselli etti. Orda İlhan takdirimi kazandı.

Ogeday yanlışlar yapmadı mı? Elbette. Ancak eğer takımından Fulya hariç herkes ona bir şekilde destek oluyorsa bu yanlışlarını bir şekilde düzeltme yoluna gitmiş demektir. En büyük tepkiyi Berna konusunda almış olduğunu düşünüyorum. Berna eğer biz bunu aştık ben onunla gurur duyuyorum diyebiliyorsa diğer kişilere laf düşmez yani. Adem en büyük sorunlarını Serhat ile yaşadı onlar bile aştı, helalleşti kimseye bir şey demek düşmüyor yani.

Sadece sonuca şaşırdım. Şöyle bir şeyler duydum. Yaşı büyük teyzelerin desteğini alan Ogeday için altın günleri düzenlendiği. Oğlu gibi görenlerin birliği ve ortak düşüncesi. Araba kazanamaması gerçeği, hayali, hikayesi, performansı. Hepsi birlikte toplanınca galiba Adem'i geçebildi. Arada çok fark olduğunu sanmıyorum. Belki açıklarlar. Kıbrıs sembol oyunu da etkili olmuş olabilir. Sembolü olmayan Serkay da şampiyon olamadı ya Atakan şampiyon oldu ordan çıkan bir sonuç diyelim. Adem ve Ogeday'ı tebrik ederim. İkisini de All Star da görmek isterim yani.
Eski 26-06-17, 15:33   #613
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Acun medya noter onaylı belgeyi yayınlamış ama yarışmacılara atılan oy sayısını göstermediği sürece boşa yayınlamış oluyor bence.

Serhat, Sema ve Furkan benim için Survivor tarihinin en itici üçlüsü olabilir. Sırf Sabriye elensin diye oyunlarda oynamayan üçlüye de şampiyonluk kalmadı nitekim. Eee Survivor da her şey oyun kazanmak değildir.

Serhatın dibinden ayrılmayan bir adet Sema ve Furkan çok can sıkıcıydı. Finalde Sema Ademi bir kere bile alkışlamamış okuduğuma göre. Bu ne kin yahu? Yazık vallah...

Serhatın Sabriyeye yaptıklarını kimse yapmamıştır Survivor da. Dizilerde izlediğimiz kötü üvey anneler Serhatın yanında melek kalır o derece. Hem benim de bir kızım var deyip bir kız evlat olan Sabriyeye davranışları berbattı.

Bir kadına göğüs atan Ogeday değil bir kadına destek olup onu koruyan Adem şampiyon olmalıydı. Benim için şampiyon Adem.
Eski 29-06-17, 01:12   #614
durgundon
Oyuncu

durgundon kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.11.2008
durgundon has a reputation beyond reputedurgundon has a reputation beyond reputedurgundon has a reputation beyond reputedurgundon has a reputation beyond reputedurgundon has a reputation beyond reputedurgundon has a reputation beyond reputedurgundon has a reputation beyond reputedurgundon has a reputation beyond reputedurgundon has a reputation beyond reputedurgundon has a reputation beyond reputedurgundon has a reputation beyond repute

Yine bir survivor klasiği yaşandı. Algılarla şampiyonluk el değiştirildi. Geçen seneden bildiğim için bu sene fazla takip etmedim ama olaylar hakkında bilgi sahibiydim. 3.kez bir dövüşcünün şampiyon olmasını istemediler, bu yüzden son 3 hafta Ogeday ön plana çıkartıldı, parlatıldı ve halkın duygularına oynandı. Her zaman derim sonucu total grubun oyları belirler. Bu yüzden onları etkileyecek şekilde vtrler yayınlandı ve programda sunucular Ogeday'ı parlattılar. Adil bir yarışma olsaydı Ogeday şampiyonluğu haketmişti derdim ama adil bir yarışma olmadı. Birinin şampiyonluğu alınıp, diğerine verildi. Artık hayat algı dünyası. Survivor da 1984 kitabında anlatılanları gayet güzel uyguluyor. Adem canlı yayında izleyici sayısı olarak bile Ogeday'a 4 kat fark atmış ama şampiyon olamamış. Gel de inan.. Annem Ogeday'ı destekliyordu. Yazık herkes araba aldı o alamadı, tek kaldı vs.. vs.. konuşması yapıp onun kazanmasını istiyordu. Yani Ogeday iyi performanstan dolayı değil araba alamamasından dolayı yarışmayı kazandı buda bir gerçek.. Adem'in performansı eleştiriliyor ya her sene aynı konu.. En sinir olduğum konu. Bu sadece bir performans yarışması değil. Ogeday bile performansı iyi olduğu için kazanmadı. Araba alamadığı için kazandı. Kazanmasındaki belirleyici faktör bu oldu. Adem kırık parmağı, kırık kaburgası ve var olan bel fıtığı ile gayet iyi performans gösterdi. Bazı oyunlarda dezavantajlı olmasına rağmen.
Eski 17-08-17, 02:45   #615
-mine*-
Asistan

-mine*- kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.01.2009
-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute

Evet ben ancak simdi yazacagim dusuncelerimi, duygularimi... Ben bu Survivor'da bir ADAM tanidim. Daha once birakin ekranda, hayatimda bile rastlamadigim tertemiz masum kalpli ama cesur ve mertçe savasan bir ADAM. Oyle bir adam ki kendini adada Ali Kiran baskesen misali adanin agasi gibi dolanan futbol "yildizina" eyvallahi olmayan, yanlis gordugunu ona çekinmeden soyleyen bir ADAM. Onun etrafindaki o çetesi, ve sirf bir hafta daha kalalim diye hedef gosterdikleri bir kizin uzerinde çullanan o ezikleri ADAMLIGIYLA karsi duran bir ADAM.

Neymis derdin anasi??? Performansi yokmus kizin, saygisi yokmus...Onca Survivor oldu, her zaman performansi dusuk biri vardi, bir Muge bir Nihal vardi onlar Sabriye'ye yapilani yasadi mi? Asla ne o hakaret ettikleri Turabi, ne de Serkay asla bunlarin yaptigini yapmadilar onlara...
Sonra baktilar ki Sabriye, yani o kiz gitmiyor, çark ediverdiler tabi birlesmede artik hangi kus ottuyse birde...Ha performans diyenler vardi ya, Adem ayak parmagi kirilana kadar haftanin birincisi seçiliyordu, Ogeday Adem abi'sini seçiyordu hep, Adem abiye nasil yenilirim diye zirliyordu....

Durus ortada, performans ortada...Hani vardi ya Serhat ben kotuyum deyip Ogeday'la kritik oyunlardan kaçan, sakatligim vardi deyip Erdi'yi seçen...Ama ADAM Adem hiçbirzaman oynamam demedi hastayken benchte kivrandi ama direndi, Metin abiye abi ben oynamak istiyorum dedi asla oyundan kaçmadi... Ilhan ne mi yapti? O hep Adem'i Sabriye'yi elestiriyordu ama kendisine bir elestiri gelse daglari inletiyordu vay Sahika sen nasil o baligi sorarsin, vay Adem sen bana nasil ipi tut dersin deyip yirtik ag konusunu benchte oyun sirasinda açan Ilhan... Sema vardi ya Sema, ancak roportajda laf cambazligi yapipta sinsi sinsi Serhat'i fistekleyen kimsenin yuzune konusamayan o Sema, hani Tarik abisi beni yaz demismis ya guya o Sema'ya...
Survivor bir butundur: performansi puan cetveline esdeger degildir en onemlisi tabiki durustur!! Verdigin psikolojik savastir...
Survivor 2017'nin kahramani ADEM KILICCI'dir, o susmadi ve onun sayesinde Sabriye'de Sahika'da kendini ifade edebilecek bir saha açildi, onlari tanidik, sevdik: halkin buyuk çogunlugu sevdi evet belki sms Ogeday'dadir resmiyette ama hiçbir resmiyet bu kadar saibeli durmadi...Onu da birakalim yapilan son 1 ayin algi çalismalari ve yanli yayinlar, hepsi ortada! Isteyene detayini verebilirim zaten yazan yazdi ama bunlar ortada olan veriler. Final gunu, yuzlesme herbiri rezaletti, resmen izleyiciyle alay edercesine seyler yapildi.

Ogeday bir "saplarim" lafiyla ne hallere dustu, ama o Ilhan'a Serhat'a dolayli laf atip "patron kimmis" diye laf sokunca iyi problem yok ha tabi sonra da abileri kizinca Rler yapan Ogeday... Ogeday Adem'in yasadigi seylerin milyonda birini yasasaydi ne olurdu acaba psikolojisi kaldirmazdi bu kadar basit! Takiminda kim vardi Gokhan mi, abi deyip sonra biraktigi, yoksa Volkan mi sigindigi??? Bir Berna vardi o takimda, ki ben onun Berna'dan daha yuksek sms alabilecegine zor inanirim... Onunla savasan oyle bir 4lu mu olduda onu potadan potaya sokan Adem Sabriye Sahika gibi?!

Gerek performans, ama en onemlisi durusuyla Adem gelmis geçmis en sevilen Survivor oldu, iste gerçek bu. Ogeday'in sampiyon olmasinin tek sebebi Acun'un bu tercihten baska sansi olmamasi o ki Ilhan'i elestiren SurvivorEkstra sunucularina canli yayinda arayip ayari çekti, dusunun...Ogeday tek alternatifti ve oldu. Ama prestijini kaybetti, buda ortada.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş