Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Baba Candır

Yanıtla

Baba Candır kategorisinde Baba Candır - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-08-17, 02:43   #791
werther
Asistan

Giriş Tarihi: 04.05.2015
werther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond repute

Tekrar merhaba Baba Candır ailesi

Aslında hala bu başlığı okuyan var mı bilmiyorum

Bir kaç aydır ara ara dizinin tekrarlarına rastlıyorum.Sabahın erken saatlerinde Şansıma hep kötü hissettiğim, uykusuz geçirdiğim günlere denk geliyor.Ve fark ettim ki, dizinin özellikle ilk sezon bölümlerini yine yüzümde küçük de olsa bir gülümsemeyle izliyorum.Hatta burda yaptığımız analizleri hatırlıyorum bazı sahnelerdeHaluk'u gördüğümde de seviniyorum, bu diziden bunca zaman uzak kaldım ama Haluk'u her gördüğümde bu karakterin neden bu kadar sevildiğini tekrar tekrar anlıyorum.Aslında ben çoğu sevdiğim karakterden daha dizi devam ederken soğurdum ama Haluk öyle değilmiş, hala izlettiriyor kendisini.

Yani kısacası yukardaki yoruma tamamen katıldığımı belirtmek istiyorum.Haluk çok renkli aynı zamanda güçlü bir karakterdi.Keşke ikinci sezonda onu Çelik ailesiyle bu kadar haşır neşir halde izlemek yerine ilk sezondaki gibi kendi hayatının içinde izleseydik.Bölümleri sonuna kadar izlemediğim için haksızlık yapmak istemiyorum ama izlediğim kadarıyla Salih'in Haluk'a tutumu hala değişmemişti.Haluk'un yeri o ev değildi.

Neyse işte ben buraya eski bölümlere denk geldiğimde yine o eski tadı aldığımı, bu sayfada ne kadar güzel vakit geçirdiğimizi hatırladığımı yazmaya gelmiştim ama Salih babadan şikayete başladım yine

Son olarak, dizi müziklerine ben de tam tesadüfen denk geliyorum bazen, galiba en güzeli de bu...Uzun zamandan sonra Venezia for Lovers parçasını dinledim mesela, o ne güzel fon müziği ve ne harika bir sahneydi.Bir müzik bir sahneyle ancak bu kadar uyumlu olabilirdi.Dizinin ilk sezonun bu tip sahnelerinde çok eski romantik komedi filmlerinin tadını alıyordum gerçekten de.

Şimdilik bu kadar.Çok karışık yorum olduğunu biliyorum Okuyan herkese teşekkür ederim.İyi geceler dilerim.
werther Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-08-17, 21:06   #792
mags
Asistan

mags kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2012
mags has a reputation beyond reputemags has a reputation beyond reputemags has a reputation beyond reputemags has a reputation beyond reputemags has a reputation beyond reputemags has a reputation beyond reputemags has a reputation beyond reputemags has a reputation beyond reputemags has a reputation beyond reputemags has a reputation beyond reputemags has a reputation beyond repute

Dizi bittikten sonra izlemeye başladığım için öyle pişmanım ki anlatamam. Nasıl güzelmiş de ben nasıl kaçırmışım... Televizyonda birkaç bölümüne denk gelip keyifle izledim, elimdeki yabancı diziler biter bitmez ilk bölümden başlayacağım.
mags Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş