Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Kütüphane - Senaryo > Kitap - Şiirler > Kitaplar > Dünya Edebiyatı

Yanıtla

Dünya Edebiyatı kategorisinde Leyla (Alexandra Cavelius) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 17-11-11, 21:02   #11
yeler
Asistan

yeler kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.04.2010
yeler has a reputation beyond reputeyeler has a reputation beyond reputeyeler has a reputation beyond reputeyeler has a reputation beyond reputeyeler has a reputation beyond reputeyeler has a reputation beyond reputeyeler has a reputation beyond reputeyeler has a reputation beyond reputeyeler has a reputation beyond reputeyeler has a reputation beyond reputeyeler has a reputation beyond repute

aman allahım yorumları okudukça hem çok merak ediyorum hemde arkama bile bakmadan kaçasım geliyor..sanırım kitabı alsam bile uzun bir süre okuyamam..
yeler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-12-11, 20:49   #12
kanaysece
Yardımcı Yönetmen

kanaysece kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.05.2011
kanaysece has a reputation beyond reputekanaysece has a reputation beyond reputekanaysece has a reputation beyond reputekanaysece has a reputation beyond reputekanaysece has a reputation beyond reputekanaysece has a reputation beyond reputekanaysece has a reputation beyond reputekanaysece has a reputation beyond reputekanaysece has a reputation beyond reputekanaysece has a reputation beyond reputekanaysece has a reputation beyond repute

Okudum . Eğer dayanabilicekseniz okuyun. Bazı sayfaları atlamak istiyorsunuz. Bir an önce bitirmek istiyorsunuz.
Eski 03-02-12, 00:37   #13
saso
Yardımcı Yönetmen

saso kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.03.2007
saso has a reputation beyond reputesaso has a reputation beyond reputesaso has a reputation beyond reputesaso has a reputation beyond reputesaso has a reputation beyond reputesaso has a reputation beyond reputesaso has a reputation beyond reputesaso has a reputation beyond reputesaso has a reputation beyond reputesaso has a reputation beyond reputesaso has a reputation beyond repute

gerçek bir hikaye olduğunu bilerek okuyunca insan her satırında haline şükrediyor....savaşın vahşeti bir kadın gözüyle daha dogrusu bir kadının acılarıyla okumak çok zordu.....bu hayatta kadın olmanın zorluğu başka ama bir savaşta kadın olmanın zorluğu daha bir başka
Eski 07-02-12, 23:53   #14
syvila
Set Görevlisi

syvila kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2010
syvila is an unknown quantity at this point

Kitap ilk çıktığında aldım okudum. Konusu ilgimi çekti. Gayet akıcı, sürükleyiciydi. İlk defa bi kitabı o kadar çabuk okumuştum zaten (:
Ama biraz üzücü sürekli gözlerim doldu okurken...
syvila Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-12, 12:23   #15
lavinya
Yönetmen

lavinya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2007
lavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond repute

Okudum. Bana göre kitabın anlatımı yetersiz. Çok daha etkili bir anlatım olabilirdi. O zaman Bin Muhteşem Güneş kadar çok okunurdu.
lavinya Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-02-14, 02:00   #16
asi_defne
Asistan

asi_defne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.05.2008
asi_defne has a reputation beyond reputeasi_defne has a reputation beyond reputeasi_defne has a reputation beyond reputeasi_defne has a reputation beyond reputeasi_defne has a reputation beyond reputeasi_defne has a reputation beyond reputeasi_defne has a reputation beyond reputeasi_defne has a reputation beyond reputeasi_defne has a reputation beyond reputeasi_defne has a reputation beyond reputeasi_defne has a reputation beyond repute

Çok merak ettiğim bir konu olduğu için hep kitap araştırıyordum ve tesadüfen kitapçıda bu kitaba rastladım aldım. Aldığım gün başladım ertesi sabah bitti ve bende bittim. Okurken gözlerim dola dola bazen kitabı kapatıp derin nefes ala ala bitirdim. Gerçekten muazzam bir kitap. Benim gibi o zamanı merak ediyorsanız mutlaka okuyun ama kendinize güveniyorsanız bir de çünkü çok acıklı.
Eski 15-03-14, 19:38   #17
meyve4
Asistan

meyve4 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2010
meyve4 has a reputation beyond reputemeyve4 has a reputation beyond reputemeyve4 has a reputation beyond reputemeyve4 has a reputation beyond reputemeyve4 has a reputation beyond reputemeyve4 has a reputation beyond reputemeyve4 has a reputation beyond reputemeyve4 has a reputation beyond reputemeyve4 has a reputation beyond reputemeyve4 has a reputation beyond reputemeyve4 has a reputation beyond repute
meyve4 kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

kitabı bir ya da iki yıl önce okumuştum
hepsini hatırlamasam da bazı sahneleri hala aklımda
o zaman ağlamamıştım(odundum da biraz)
ama şimdi olsa hıçkıra hıçkıra ağlarım hatta kitap hala evde ama okumaya cesaret edemiyorum
yani dayanabilecekseniz okuyun bence
okuduktan sonra kendi yaşamınıza bakışınız çok daha farklı olucak
Eski 21-09-17, 19:27   #18
hknmrtd
Asistan

hknmrtd kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.08.2012
hknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond reputehknmrtd has a reputation beyond repute

hayatımda hiç bu kadar ağır ve içimi daraltan bir kitap okuduğumu hatırlamıyorum

7 yıl oldu hala o iç sıkıntısını hatırlarım

buna rağmen kitabı çok beğendiğimi söylemeden geçemem

gerçek bir hikaye olması okurken sizde açılan yaraları ne yazık ki daha da büyütüyor ...
hknmrtd Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-10-17, 18:05   #19
Akina
Asistan

Giriş Tarihi: 24.03.2017
Akina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond repute

Çok basit ve sade bir dille yazılmış olmasına rağmen içerik epey zorlayıcı oluyor okurken. Gerçek olduğunu bilip, ne kadar yakın bir zaman diliminde yaşandığının bilincinde olunca huzursuz olmamak elde değil.
Akina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-11-17, 01:34   #20
ayşegül 19
Yönetmen

ayşegül 19 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2010
ayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond repute

Yorumları o kadar çok dikkatimi çekti ki, hikayeye şöyle bir baktım. Meğerse gerçek hayattan alıntıymış. En kısa sürede bu romanı alıp sayfaları çevirmek istiyorum.

Umarım dediğiniz kadar iyidir.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş