Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Vatanım Sensin

Yanıtla

Vatanım Sensin kategorisinde Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-10-17, 15:24   #581
carryon
Set Görevlisi

carryon kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.03.2017
carryon has a reputation beyond reputecarryon has a reputation beyond reputecarryon has a reputation beyond reputecarryon has a reputation beyond reputecarryon has a reputation beyond reputecarryon has a reputation beyond reputecarryon has a reputation beyond reputecarryon has a reputation beyond reputecarryon has a reputation beyond reputecarryon has a reputation beyond reputecarryon has a reputation beyond repute
Varsayılan Sonunda vatanım sensin

İnanamıyoruuum gelip çattı mı sonunda yani başlıyor mu sahiden de ? Dilerim Işınlama içermeyen sahneler , hakkı verilen MM konuları , bir parça gündelik hayat , yeni girecek karakterlerin düzgün akıcı hikayeleri ve tabiki deeee özenle yazılmış , kendi öz hikayelerinden de ödün verilmeyecek olan bir HiLeon görürüz. O kadar özledim ki ilk sahnelerinin ne olacağı konusunda kafa yormak bir yana bir yüzlerini göreyim yeter noktasına geldim.
Fragman beklemeyi , bir kaç saniyelik Hilal Leon sahnesine bölüm gelene kadar hafta boyu yorum yapmayı tahmin yürütmeyi çok özledim. Bu sezon mağlubiyet çıtası da yükselmeli tabi söylemeden geçemem. Ne diyelim bu kadar özleme , beklemeye değer umarım.
carryon Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-10-17, 23:11   #582
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Vatanım Sensin’in Yeni Sezon Çekimleri Başladı!

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’den müjdeli haber sonunda geldi.

Yapımcılığını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan ve Burak Arlıel’in üstlendiği; başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Celile Toyon, Miray Daner, Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Fatih Artman’ın paylaştığı; kadrosuna Ufuk Bayraktar’ı da dahil eden yapımın 2. sezon çekimleri bugün itibariyle başladı.

Vatanım Sensin, yeni bölümleriyle yakında Kanal D’de!

fav10.net
Eski 09-10-17, 23:23   #583
nazella
Yardımcı Yönetmen

nazella kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.05.2008
nazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond repute

oh be SONUNDA!

CevdetAzize yi Hilali Leonu özledim ya....

Umarim bu sezon yıldız karakteri için milat olur
Eski 10-10-17, 01:03   #584
Blue dreams
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 07.06.2017
Blue dreams has a reputation beyond reputeBlue dreams has a reputation beyond reputeBlue dreams has a reputation beyond reputeBlue dreams has a reputation beyond reputeBlue dreams has a reputation beyond reputeBlue dreams has a reputation beyond reputeBlue dreams has a reputation beyond reputeBlue dreams has a reputation beyond reputeBlue dreams has a reputation beyond reputeBlue dreams has a reputation beyond reputeBlue dreams has a reputation beyond repute

Selamlarrr;
Set başladı çok şükür, henüz oyunculardan fotoğraf göremezsekte setin çiçeği böceğiyle biraz daha idare edeceğiz artık. Ufuk Bayraktar efe rolünde dahil olmuş. Oyuncu ve rolü açısından güzel bir tercih olmuş. Heyecanlandım beklenen günler az kaldı...
Blue dreams Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-10-17, 12:33   #585
zeynemus
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 25.02.2009
zeynemus has a reputation beyond reputezeynemus has a reputation beyond reputezeynemus has a reputation beyond reputezeynemus has a reputation beyond reputezeynemus has a reputation beyond reputezeynemus has a reputation beyond reputezeynemus has a reputation beyond reputezeynemus has a reputation beyond reputezeynemus has a reputation beyond reputezeynemus has a reputation beyond reputezeynemus has a reputation beyond repute

Yavaş yavaş fotolar gelmeye başladığına göre teorilere başlayabiliriz bence Resmi hesap bir foto yayınlamış,görenler olmuştur..Pasajın içinden çekilen ve etrafta dumanların göründüğü bir foto..Sanki İzmir yangınına atıfta bulunmuşlar gibi ama ben zaman atlamasının o kadar uzun olacağını düşünmüyorum.Belki de bu sezon İzmir Yangını ile bitecek. Ayrıca sanırım çekimlerin bir kısmı adada yapılacak,görüntü yönetmeninin paylaşımı olmuş. Mekan değiştirdiklerine göre ve adada eski Rum yapıları olması sebebi ile Atina sahneleri gelebilir..Eğer Leon'u Atina'da izleyeceksek - ki ben kesinlikle o gemiden indiğini düşünüyorum- nasıl geri geleceğini gerçekten merak ediyorum..Asker veya kindar bir Leon olursa sanki karakterin ruhuna aykırı bir durum olacak. Belki hem türk hem yunan ordusunun içinde dönen dolapları Andreas olarak tarafsızca yazabilmek için orduda kalmayı tercih edebilir
zeynemus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-17, 20:48   #586
Akina
Asistan

Giriş Tarihi: 24.03.2017
Akina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond reputeAkina has a reputation beyond repute

Az evvel ikinci sezonun ilk tanıtımını izledim. Şaşkınım, heyecanlıyım, merakım dağları aştı. Nasıl yani sorusu kafamda dönüp duruyor!
Akina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-17, 20:51   #587
alişşş
Asistan

alişşş kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.04.2006
alişşş has a reputation beyond reputealişşş has a reputation beyond reputealişşş has a reputation beyond reputealişşş has a reputation beyond reputealişşş has a reputation beyond reputealişşş has a reputation beyond reputealişşş has a reputation beyond reputealişşş has a reputation beyond reputealişşş has a reputation beyond reputealişşş has a reputation beyond reputealişşş has a reputation beyond repute

Fragman, hapiste yunan işkencesine maruz kalan insanlar ve bir adet hilalden ibaret...
Heyecan yorganın altına saklandı...merak uyansa mı uyanmasa mı kararsız...
alişşş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-17, 21:03   #588
Balıkçı_şevval
Yardımcı Yönetmen

Balıkçı_şevval kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.09.2009
Balıkçı_şevval has a reputation beyond reputeBalıkçı_şevval has a reputation beyond reputeBalıkçı_şevval has a reputation beyond reputeBalıkçı_şevval has a reputation beyond reputeBalıkçı_şevval has a reputation beyond reputeBalıkçı_şevval has a reputation beyond reputeBalıkçı_şevval has a reputation beyond reputeBalıkçı_şevval has a reputation beyond reputeBalıkçı_şevval has a reputation beyond reputeBalıkçı_şevval has a reputation beyond reputeBalıkçı_şevval has a reputation beyond repute

Hilalim minik civcivim bu sezon ciğerleri bırakıp öyle izleyecez Miray Daner oyunculuğu der susarım o ses o irkilme minik kızım sen bir mucizesin pırıltın ışığın çok başka
Leon boyun posun devrilsin kızı bıraktın gittin geri dööön yeni senaristler bizi neyle vuracaklarını çok iyi öğrenmişler HİLAL tebrik ediyorum
Eski 12-10-17, 21:13   #589
MeRvİsHh
Asistan

MeRvİsHh kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.01.2008
MeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond repute

Fragman kötü. Ben beğenmedim. Aceleye getirilmiş gibi. Olmamış bir şeyler var.
MeRvİsHh Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-17, 21:30   #590
dilara-1905
Yönetmen

dilara-1905 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2006
dilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond repute

Fragman çok etkileyici olmuş son sahne tüyleri diken diken ediyor İzmir marşı ve Hilal. Miray Daner muhteşem oynamış o hali, bakışları. 20'li bölümler gibi zoraki dramlarla değil böyle gerçek sahnelerle gelin bize işte yeni sezon için heyecanlıyım. Şunu da hatırlamadan duramıyorum nazaret sahneleri Hileon için özeldir... Leon'un dönüşünü de ayrı merak ediyorum.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 5 (2 üye ve 3 misafir)
hileonidas, cagla dgn
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı