Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > No:309

Yanıtla

No:309 kategorisinde No: 309 - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-10-17, 19:51   #251
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

FOX'tan flaş karar! Hangi iddialı dizi final yapıyor?

Kanalın iddialı dizisi 3 hafta sonra ekranlara veda edecek.

FOX'un reyting rekortmeni "No 309" dizisi final yapıyor. Başrollerini Demet Özdemir ve Furkan Palalı'nın paylaştığı dizinin kadrosuna yeni sezonda usta oyuncu Erdal Özyağcılar, Sumru Yavrucuk'un partneri olarak projeye dahil olmuştu.

Bu sezon reytingleri düşen dizinin 13 bölüm garantisi olduğu biliniyordu. Ancak kanal 62. bölümü seyirciyle buluşan projenin 65. bölümde bitirilmesine karar verdi.

Birsen ALTUNTAŞ-MEDYATAVA
Eski 09-10-17, 16:28   #252
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

No: 309 dizisi final yapıyor!
Ranini tv

Başrollerini Furkan Palalı ve Demet Özdemir'in paylaştığı sevilen dizinin yapımcısı Faruk Turgut, Twitter hesabından dizinin 65. bölümde final yapacağını izleyicilere duyurdu.

FARUK TURGUT @FARKTRGT
No:309 Yaz dizisi olarak başladı.2016 yazının en çok izlenen dizisi oldu.2016/2017 sezonunda en iddialı diziler karşısında başarılar kazandı.
Hiç durmadan 2017 yazında devam etti.Dile kolay 65bl.Dizi yaptık.yazarımızda bizde şevkle işimizi yaptık.Her güzeliğin bir sonu vardır.Biz karar verdik ve 65.bl bitirme kararı aldık.son 3 bl seyircimizle birlikte olmanın keyfini çıkaracağız.
hardi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-17, 01:20   #253
asdemas
Asistan

asdemas kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.03.2009
asdemas has a reputation beyond reputeasdemas has a reputation beyond reputeasdemas has a reputation beyond reputeasdemas has a reputation beyond reputeasdemas has a reputation beyond reputeasdemas has a reputation beyond reputeasdemas has a reputation beyond reputeasdemas has a reputation beyond reputeasdemas has a reputation beyond reputeasdemas has a reputation beyond reputeasdemas has a reputation beyond repute

Arkadaslar merhaba,
Dizimiz final yaptigi icin uzgunum. Ancak son donemde takip etmekte zorlandim ve sezon finali yapmadan once Lale hamileyken simdiki bolumlerde hic bu hususta konusulmadi. Kacirdigim icin ve tum bolumleri tekrardan izleyemedigim icin anlayamiyorun suan izledigim kisimlari. Lalenin yeniden hamileligi hususunda beni aydinlatabilir misiniz acaba? Yanlis test mi soz konusu oldu nereyi kacirdim bolumlerde anlayamadim.
Eski 12-10-17, 15:44   #254
summer___17
Yönetmen

summer___17 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.07.2006
summer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond repute

Alıntı:
asdemas tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaslar merhaba,
Dizimiz final yaptigi icin uzgunum. Ancak son donemde takip etmekte zorlandim ve sezon finali yapmadan once Lale hamileyken simdiki bolumlerde hic bu hususta konusulmadi. Kacirdigim icin ve tum bolumleri tekrardan izleyemedigim icin anlayamiyorun suan izledigim kisimlari. Lalenin yeniden hamileligi hususunda beni aydinlatabilir misiniz acaba? Yanlis test mi soz konusu oldu nereyi kacirdim bolumlerde anlayamadim.
Ablasıyla kendi testi karışmış. Hamile olan Lale değil ablası.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş