Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yanıtla

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kategorisinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-10-17, 15:02   #781
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Bir de Baharcığımızla İlyascığımız tam mutlu olmuşken kucağında bebekle gelirse. Amaan arkadaşlar ağzımızdan yel alsın, götürsün. Allah korusun

Selda'nın Özlemle Zeynepten farklı olması iyi olmuş. Katılıyorum. Özlemden de itici. Seldanın gerçek kimliğini öğrenen Hayriyenin yüz ifadesini keyifle izlicem.

Şaşmaz kardeşler barışsın tabi. Ama EDHO'dan az ötede barışırlarsa daha hayırlı olur. Adamın dizide sadece dudakları oynuyordu... Hayır hayır... Buna katlanamam... Bir de Meryemin abisi mi? Yok ya olmasın...

Doktor Bahar... Meryemin kadın doğum uzmanı olsun bari. Junior Raconu doğurtur. Meryeme de arkadaşlık eder hem.
Eski 12-10-17, 15:20   #782
gonzales1907
Asistan

gonzales1907 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.08.2009
gonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Abbey Dawn tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bir de Baharcığımızla İlyascığımız tam mutlu olmuşken kucağında bebekle gelirse. Amaan arkadaşlar ağzımızdan yel alsın, götürsün. Allah korusun

Selda'nın Özlemle Zeynepten farklı olması iyi olmuş. Katılıyorum. Özlemden de itici. Seldanın gerçek kimliğini öğrenen Hayriyenin yüz ifadesini keyifle izlicem.

Şaşmaz kardeşler barışsın tabi. Ama EDHO'dan az ötede barışırlarsa daha hayırlı olur. Adamın dizide sadece dudakları oynuyordu... Hayır hayır... Buna katlanamam... Bir de Meryemin abisi mi? Yok ya olmasın...

Doktor Bahar... Meryemin kadın doğum uzmanı olsun bari. Junior Raconu edoğurtur. Meryeme de arkadaşlık eder hem.
İkinci bir Esra çilesine hazır değilim ve asla olmayacağım. Sakın bebekle mebekle gelmesin. Sinir bozucu birisi. Hem İlyas ona git derken hayır seni seviyorum her şeye razıyım dedi, hem de bu ne biçim hayat dercesine bebeği aldırıp gitti. İnsan bebeğinin babasına, aşık olduğu adama bebeğin durumundan bahsetmez mi?!! Ayy gene geldiler bana

Bahar-İlyas şahane oldu (hayal dünyamızda ) Lütfen araya girmesin kimse.

Necati Şaşmaz'ın oyunculuğuna bende katlanamıyorum ama Şaşmaz kardeşler dizilerinde filmlerinde oynamayı seviyor. O yüzden barıştıktan sonra diziye dahil olabilir.
Eski 12-10-17, 16:53   #783
elifk
Asistan

Giriş Tarihi: 10.04.2006
elifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond reputeelifk has a reputation beyond repute

Alıntı:
gonzales1907 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
İkinci bir Esra çilesine hazır değilim ve asla olmayacağım. Sakın bebekle mebekle gelmesin. Sinir bozucu birisi. Hem İlyas ona git derken hayır seni seviyorum her şeye razıyım

Bahar-İlyas şahane oldu (hayal dünyamızda ) Lütfen araya girmesin kimse.

Necati Şaşmaz'ın oyunculuğuna bende katlanamıyorum ama Şaşmaz kardeşler dizilerinde filmlerinde oynamayı seviyor. O yüzden barıştıktan sonra diziye dahil olabilir.
Illa oynayacaksa kapida duran adami oynasin bir zahmet... sadece dudaklari oynuyora katiliyorum o dudaklari da baskasi konusturuyor... cekilir gibi degil kimse lusura bakmasin... okadar sene okulunu okuyor olmuyor workshoplara katiliyotlar bosuna degil yani... gozleriyyle oynayanlar varken ben necati ebyi bu dizide istemem... bahadr beyyy diy sesimizi bir adet bahar (sahin a akrabasi avukat yada doktor) bir adet alparslana birde mwryeme bir adet kiz bebek istiyoruz. Iyi oyuncular secin oyuncularin yaninda siritan tipler olmasin... cokda sey istemiyoruz resmen yol haritasi sunuyoruz yinede yaranamiyoruz
elifk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-17, 17:17   #784
BuSe.YaSeMiN
Yardımcı Yönetmen

BuSe.YaSeMiN kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.07.2007
BuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond repute

Alıntı:
elifk tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bahar doktorda olabilr... ama gelsin iyi bir oyuncu oynasin kiz oturakli duzgun ama mafyanin icinde bu olaylara yabanci miymiy biri olmasin... bahadir bey.. duy sesimizi birde ilyasin pesinden kosmasin ilyas kossun biraz... herweyiyle ilyasin hayatinda farkli bir kisilik olsun... meryem gibi anac oturakli guclu suzy gibi silah kullanabilenesraya hicbirsekilde benzemiyen miymiy olmayan vede GERCEK OYUNCU canlandirsinki ozan beyin yaninda siritmasin... boyle bir yapimdan cok sey istemiyoruz ki... ha birde sahin aganin akrabasi olsun ama ilk birkac karsilasma baska ortamlarda olsun birbirlerini bilmeden aklina girsin ilyasin
Ne guzel oldular boyle
Hayali nasil guzel
Esra diyerek negatif enerji yaymayacagim hayir
Hic arkasinda durmadi seviyorsada, zaten 20 bolume kadar öldür beni diyip durdu. Son bolumde suzinin adi gecti. Ilyas esrayi öldürdü evet ama umarim senaryodada oyledir
Bencede ilyas pesinden kossun ve of nasil guzel sever bu adam.

-
Yasar yakalandi ilyas yandi

-
O seldayida elime bi verseler o derece sevmedim, evet farkli bi karakter olmasi kotu olmadi yalan degil ama, sevmedim
Eski 12-10-17, 17:33   #785
gonzales1907
Asistan

gonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond repute

Belki İlyas'ı sevdiğine şiir okurken görürüz Ses tonu o kadar güzel ki, çok güzel şiir okur. Valla isterim billa isterim Bahar da o anda yelkenleri suya indirsin ve aşk başlasın Tabi bu, İlyas uzun süre Bahar'ın peşinden koştuktan sonra olsun

her şey yapılabilir
bir beyaz kağıtla
uçak örneğin uçurtma mesela
altına konabilir
bir ayağı ötekilerden kısa olduğu için
sallanan bir masanın
veya şiir yazılabilir
süresi ötekilerden kısa
bir ömür üzerine
bir beyaz kağıda
her şey yazılabilir
senin dışında
güzelliğine benzetme bulmak zor
sen iyisi mi sana benzemeye çalışan
her şeyden
bir gülden bir ilk bir sonbahardan sor
belki tabiattadır çaresi
senin bir çiçeğe bu kadar benzemenin
ve benim
bilinci nasırlı bir bahçıvan çaresizliğim
anlarım bitkiden filan ama anlatamam
toprağın güneşle konuşmasını
sana çok benzeyen bir çiçek yoluyla
sen bana ışık ver yeter
bende filiz çok
köklerim içimde gizlidir
gelen giden açan soran bere budak yok
bir şiir istersin
"içinde benzetmeler olan" kusura bakma sevgilim
heybemde sana benzeyecek kadar
güzel bir şey yok.
Uzun bir yoldan gelen
Tedariksiz katıksız bir yokuyum
Yaralı yarasız sevdalardan geçtim
Koynumda bir beyaz kağıt boşluğu
Her seyı anlattım
Olan olmayan acıtan sancıtan
Bilsem ki sana varmak içindi
Bütün mola sancıları
Bütün stabilize arkadaşlıklar
Daha hızlı koşardım
Sever adım gelirdim
Gözlerinin mercan maviliğine
Sana bakmak
Suya bakmaktır
Sana bakmak
Bir mucizeyi anlamaktır
Sana sola bakmadan yürüdüğüm
yollar tanıktır
Aşk sorgusunda şahanem
Yalnız kelepçeler sanıktır
Ne yazsam olmuyor
Çünkü bilenler hatırlar
Hem yapılmış hem yapma çiçek satanlar
Bahçıvanlar değil tüccarlardır
Sen öyle göz
Sen öyle toprak ve güneş ortaklığı
Sen teninde cennet kayganlığı iken
Sana şiir yazmak ahmaklıktır
Bir tek söz kalır
Dişlerimin arasından
Ben sana gülüm derim
Gülün ömrü uzamaya başlar
Verdiğim butun sözler
Sende kalsın isterim
Ben sana gülüm derim
Gül sana benzediği için ölümsüz
Yazdığım bütün şiirler
Sana başlayan bir kitap için önsöz
Sana bakmak
Bir beyaz kağıda bakmaktır
Her şey olmaya hazır
Sana bakmak
Suya bakmaktır
Gördüğün suretten utanmak
Sana bakmak
Bütün rastlantıları reddedip
Bir mucizeyi anlamaktır
Sana bakmak
Allah'a inanmaktır.

İlyas'a yakışır
gonzales1907 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-17, 21:16   #786
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Alıntı:
gonzales1907 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Belki İlyas'ı sevdiğine şiir okurken görürüz Ses tonu o kadar güzel ki, çok güzel şiir okur. Valla isterim billa isterim Bahar da o anda yelkenleri suya indirsin ve aşk başlasın Tabi bu, İlyas uzun süre Bahar'ın peşinden koştuktan sonra olsun

İlyas'a yakışır
Ozan Akbaba çok güzel şiir okur da İlyas Çakırbeyli okuyabilir mi?

Şiir muhteşem
Abbey Dawn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-17, 21:42   #787
gonzales1907
Asistan

Alıntı:
Ozan Akbaba çok güzel şiir okur da İlyas Çakırbeyli okuyabilir mi?

Şiir muhteşem
Okur okur çok güzel okur Okutacak kız olunca çok güzel okur Ahh İlyas
gonzales1907 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-10-17, 15:44   #788
kenanfc
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 05.04.2017
kenanfc has a reputation beyond reputekenanfc has a reputation beyond reputekenanfc has a reputation beyond reputekenanfc has a reputation beyond reputekenanfc has a reputation beyond reputekenanfc has a reputation beyond reputekenanfc has a reputation beyond reputekenanfc has a reputation beyond reputekenanfc has a reputation beyond reputekenanfc has a reputation beyond reputekenanfc has a reputation beyond repute

3sezon bolumleri cok sikici

Eski Meryemi ozledim

Ilyas 2sezon karakteri bozdular, belki bu sezon düzelir dedim ama yine ayni.
Yeni hayat kuraçakmiş silahsiz falan ozaman o ajan kadinla neden kuruyosun o hayati, gerçekten cok sacma. Zamaninda Esra buna baska yerde bir hayat kuralim dediginda "benim hayatim bu demişti" şimdi ne oldu acaba, keşke bu kadar dengesiz yazmasalar ilyasi.

Ilk sezondaki ilyasi ozledim
kenanfc Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-10-17, 17:42   #789
Abbey Dawn
Asistan

Fragman hala çıkmadığına göre stok bölümlerin sonuna geldik... Bölüme 1 gün kala izleriz artık.
Abbey Dawn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-10-17, 20:00   #790
nazella
Yardımcı Yönetmen

nazella kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.05.2008
nazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond repute

Alıntı:
Fragman hala çıkmadığına göre stok bölümlerin sonuna geldik... Bölüme 1 gün kala izleriz artık.
Aman biz alişkiniz zaten bölume 24 saat kala fragman izlemeye tembel bu yapim ...

Ya ben şahin ağa dan hiç hoşlanmam o familyayi hiç tasvip etmiyorum en iyisi ünal reisin yiğeni gelsin daha komik olur ....

ünal da çildirir

yada ünalin sakladiği kizi gelsin(maşallah hizirin her sezon bir çocuğu oluyor ünalin başi kel mi??) .... aralarindaki çatişma da daha iyi olur zaten ilyasin Ünalin manevi kizlarina karşi zafi var şahin ağa falan hiç kariştirmayalim hem ünalin kizi İlyasi adam eder duşunsenize junior kaplan ilyas çakirbeyli ye karşi ... oh yes ama tabi ki Bahadir yazmazzzz ... bize hatiçenin EX ni yazar ... hurşiti severim ama ... ne alaka ???

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş