Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde İsimsizler (Kanal D) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Bugün, 15:43   #221
gonzales1907
Asistan

gonzales1907 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.08.2009
gonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond repute

Reytingleri daha diziyi izlemeden düşünüyorum.
Dizimiz gerçekten üst sıraları hak ediyor.
Annenin bu sahnesinde bende bölümün biteceğini düşünüyorum.
Elif müstakbel kayınvalidesini öğrenince ne olacak acep.
Eski Bugün, 15:57   #222
ZeynepCeren
Asistan

Giriş Tarihi: 23.03.2017
ZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond repute

Ben bölümün anneyle biteceğini düşünmüyorum. Geçen hafta da fragmanda görmediğimiz bir ton olay olmuştu.

Elifi, yaralı amcayı tedavi ettirmek için mi kaçırdılar ki?
Anneyi de Elifin olduğu yere getireceklerse, annenin amcayı görme olasılığı var mıdır acaba
Olcay ve Kürşad üvey evlat mı? Niye 2 fotoyla da onları göstermiyorsunuz acaba
Bu arada yeni arkadaşlar görüyorum yorumlarda. Böyle kalabalık olması çok güzel.
ZeynepCeren Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 16:04   #223
Saykos
Asistan

Saykos kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.11.2016
Saykos has a reputation beyond reputeSaykos has a reputation beyond reputeSaykos has a reputation beyond reputeSaykos has a reputation beyond reputeSaykos has a reputation beyond reputeSaykos has a reputation beyond reputeSaykos has a reputation beyond reputeSaykos has a reputation beyond reputeSaykos has a reputation beyond reputeSaykos has a reputation beyond reputeSaykos has a reputation beyond repute

O değilde asıl bunlar tanışma hikayelerini çocuklarına nasıl anlatacak?

Elif çocuklarına artık babaanneleri ile nasıl tanıştığını yumuşatarak anlatır. Fatihle tanışma hikayesini de babanız bana bir had bildirdi aman yarabbi bir insan ancak bu kadar karizmatik had bildirebilirdi dedim ve tanıştık der heralde. (Feriştah tarzı)

Elif ölmezse bu günleri de görelim istiyorum. Güzel günler adına öldürme ey senarist..

Şimdi düşündüm de aslında Fatihle Elif bunun öncesinde tanışmıştı. Ama malum kalabalıktı sonuçta. Onu saymıyorum ben. Yok.
Saykos Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 16:05   #224
gonzales1907
Asistan

gonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond repute

Alıntı:
ZeynepCeren tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben bölümün anneyle biteceğini düşünmüyorum. Geçen hafta da fragmanda görmediğimiz bir ton olay olmuştu.

Elifi, yaralı amcayı tedavi ettirmek için mi kaçırdılar ki?
Anneyi de Elifin olduğu yere getireceklerse, annenin amcayı görme olasılığı var mıdır acaba
Olcay ve Kürşad üvey evlat mı? Niye 2 fotoyla da onları göstermiyorsunuz acaba
Bu arada yeni arkadaşlar görüyorum yorumlarda. Böyle kalabalık olması çok güzel.
Hmmm evet geçen hafta fragman dışı önemli birçok sahne gördük

Amca ne yapmaya çalışıyor, pencerenin bununla ne alakası var izleyip göreceğiz

diğer dizinin sayfasında bizim kadar yazan yok
gonzales1907 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 16:09   #225
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Bence de anneyle bitmeyecek dizi. Yani inşallah orada bitmez.

Yine 8 de mi başlatacaklar acaba ya? Ona göre yemeğimi yeyip diziyi izleyeceğim. Hiçbir şeyi kaçırmak istemiyorum.
Eski Bugün, 16:26   #226
ZeynepCeren
Asistan

ZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond repute

Alıntı:
gonzales1907 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hmmm evet geçen hafta fragman dışı önemli birçok sahne gördük

Amca ne yapmaya çalışıyor, pencerenin bununla ne alakası var izleyip göreceğiz

diğer dizinin sayfasında bizim kadar yazan yok
Diğer diziye laf atmazsak duramıyoruz
Orada bütünlük yok. Aybüke severler ve sevmeyenler olarak bölünmüş durumda

Kapı da birileri varsa pencereden kaçayım demiştir. Amcayı kim yaraladı acaba?

Gözcü dedikleri yeni gelen terörist de bu tarz dizilerde hep kötü karakteri canlandırdı. İğrenç bir kötü olur kendisinden
Kaymak ciddi ciddi hastanede yatmıyordur inşallah.
Eski Bugün, 16:31   #227
gonzales1907
Asistan

Alıntı:
ZeynepCeren tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Diğer diziye laf atmazsak duramıyoruz
Orada bütünlük yok. Aybüke severler ve sevmeyenler olarak bölünmüş durumda

Kapı da birileri varsa pencereden kaçayım demiştir. Amcayı kim yaraladı acaba?
Duramayız

Anne geliyor diye acayip bir sevinç var içimde Çok merak ediyorum anne-kaymakam-müstakbel gelin doktor hanım

''mmmm demek doktor''
gonzales1907 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 16:33   #228
ZeynepCeren
Asistan

Her bölüm ciddi anlamda güldüğüm sahneler oluyordu. Bu bölüm dram ağırlıklı olmaz umarım. Komik sahneler de istiyorum arada
Yıldız da kesin olarak yerleşmiştir inşallah
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 4 (2 üye ve 2 misafir)
alpingo, NeelaSeven
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı