Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Cesur ve Güzel

Yanıtla

Cesur ve Güzel kategorisinde Cesur ve Güzel-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Bugün, 14:37   #801
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

saçmalamayın cesur olayı artık çözüme koşuyor nasıl olsa bir final borusu çaldı bundan sonrasında cesur beraat edecek gerçek suçlu olarak Tahsin kader kurbanıyım vs derken bundan sonra tahsinin çırpınışlarını seyredeceğiz diğer çerez sahneler le sühanın boşuna boşandığı gerçeği ile yüzleşecek cesurun omuzunda ağlayacak ben diyecek babamın suçlu olmadığına inanmıştım ne de olsa babamdı ama yine sen haklı çıktın diyecek sonra cesur ona evlenme ve gerçek bir düğün teklifinde bulunacak Sühan neden dediğinde ise cesur artık bu mücadelem bitti ben aşık olduğum hayatımın kadınını istiyorum ne dersin ama evet den başka cevap kabul etmiyorum diyecek,

Sühan ise hamile bir kadını kabul edermisin ben yalnız değilim diyecek cesur sühanı havalara uçuracak sevincinden
Eski Bugün, 16:56   #802
anadoluselcuk
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 06.02.2017
anadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond repute

Sosyal medya da bazı kişiler yazmış 30'lu bölümlerde final yapacak deniliyor.Yapım açıklama yapmadan inanmayalım derim.Dizinin konusunun kısırlığı düşünenler var ama bakalım yapım ne zaman açıklama yapacak.Aşk dışında eksiklik yok bence anlatılacak konu var ama anlatma şekillerinde sorun var gibi.2.sezon devam etmesini istiyorum.Umarım devam ederler.
anadoluselcuk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 17:23   #803
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Kiralık aşk dizisinden tecrübeliyiz muhtemelen son 3 bölümde açıklanır o durumlar
itouch Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 11 (1 üye ve 10 misafir)
itouch
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı