Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Baba Candır

Kapalı Konu

Baba Candır kategorisinde Baba Candır (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 03-08-15, 00:07   #11
lovelyday
Asistan

lovelyday kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.12.2013
lovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond repute

Orjinalinin aynısıydı ilk bölüm. Ama gayet zevk alarak izledim. Olmuş bence bu dizi. Zaten konusu uyarlanmaya uygun. Bizim aile yapısıyla da güzel bir şey çıkmış ortaya. Oyuncuları da sevdim. İzleyeceğim sanırım.
Eski 03-08-15, 00:11   #12
kelebek99
Yönetmen

kelebek99 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.08.2008
kelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond repute

Alıntı:
lovelyday tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Orjinalinin aynısıydı ilk bölüm. Ama gayet zevk alarak izledim. Olmuş bence bu dizi. Zaten konusu uyarlanmaya uygun. Bizim aile yapısıyla da güzel bir şey çıkmış ortaya. Oyuncuları da sevdim. İzleyeceğim sanırım.
Aynen canım Bildiğin aynı bölüm olmuş. Bende sevdim bölümü. Yalnız abisi ve ablası daha bir ılımlı olmuşlar sanki. Hala ikinci çocuğu kim canlandıracak çok merak ediyorum.

İkinci bölüm fragmanı da aynı duruyor. Güzel uyarlamışlar cidden bende devam edeceğim izlemeye
Eski 03-08-15, 00:12   #13
lovelyday
Asistan

lovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond repute

Alıntı:
kelebek99 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aynen canım Bildiğin aynı bölüm olmuş. Bende sevdim bölümü. Yalnız abisi ve ablası daha bir ılımlı olmuşlar sanki. Hala ikinci çocuğu kim canlandıracak çok merak ediyorum.

İkinci bölüm fragmanı da aynı duruyor. Güzel uyarlamışlar cidden bende devam edeceğim izlemeye
Evet demi. Ama ben abiye ufaktan uyuz olmaya başladım bile Bakalım başhekimin kızı kim olacak? o da var.
lovelyday Çevrimdışı  
Eski 03-08-15, 00:19   #14
kelebek99
Yönetmen

kelebek99 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.08.2008
kelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond repute

Alıntı:
lovelyday tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet demi. Ama ben abiye ufaktan uyuz olmaya başladım bile Bakalım başhekimin kızı kim olacak? o da var.
Abiye daha uyuz olacağız ilerde. Başhekimin kızı Dila akbaş olabilir. O da vardı dizide ikinci bölümde göreceğiz sanırım

Cidden beğendim sanırım Kore uyarlamalarında en güzel uyarlama henüz erken söylemek için ama ilk bölüm için yorumum böyle. Zaten uyarlamaya çok müsait bir diziydi. 53 bölüm sürse yeter yani

yalnız abla ile uraz(dizideki adını unuttum) arasında bir elektrik alamadım ben nedendir acaba

Bir de ismi niye Emrecan
kelebek99 Çevrimdışı  
Eski 03-08-15, 00:24   #15
vankedisi
Oyuncu

vankedisi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.11.2007
vankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond repute

Merhabalar herkese
Bu dızıyı nır Kore dızısısever olarak Kore uyarlaması olduğunu bilmeden izledim hatta ailecek izledik ve karar verdik ki bu diziye devam etmeye karar verdik.Sonra bölümün sonunda yazarın ismini gördum ve Kore dizisi uyarlaması olduğunu anladım ve anladım kı ben bu diziyi izlemişim zaten.Tam bitiremedim ama izlemiştim.Türk versiyonunda sekreter kız ile patronun somurtuk oğlu çiftini beğendim ve özellikle onları takip etmeye karar vermiştim.Sonra hangi Kore dizisi olduğunu öğrenince hatırladım ki orda da aynı karakterleri takip etmiştim.

Şimdilik oyuncuları beğendim,oyunculuklarını beğendim haydi hayırlısı
Eski 03-08-15, 00:29   #16
lovelyday
Asistan

Alıntı:
kelebek99 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Abiye daha uyuz olacağız ilerde. Başhekimin kızı Dila akbaş olabilir. O da vardı dizide ikinci bölümde göreceğiz sanırım

Cidden beğendim sanırım Kore uyarlamalarında en güzel uyarlama henüz erken söylemek için ama ilk bölüm için yorumum böyle. Zaten uyarlamaya çok müsait bir diziydi. 53 bölüm sürse yeter yani

yalnız abla ile uraz(dizideki adını unuttum) arasında bir elektrik alamadım ben nedendir acaba

Bir de ismi niye Emrecan
Dila Akbaş olursa daha çok sevinirim

Evet bence de. Sakız gibi uzatmalarına da gerek yok. 53 bölüm çekip bitirebilirler Kore aile yapısında bize uyan şeyler var zaten. Kültür olarak. Hatta burada gelin, dünür, düğün mevzularında da görürüz çok fark olmadığını. Çeyizler, hediyeler hatırlarsan.

Emrecan. Cha Dal Bong da Kore'nin Emrecan'ı gibi bir şey miydi ki acaba hahaha bilemedim. Özgün'ü de izlemeyi özlemişim
lovelyday Çevrimdışı  
Eski 03-08-15, 14:08   #17
ahueda
Yönetmen

ahueda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.08.2011
ahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond repute

dizinin tanıtımları ilgimi çekmişti uyarlama olduğunu bilmiyordum
dizi güzel başladı sıcak samimi izlerken zaman nasıl geçti anlamadım
böyle de devam eder umarım
babaları ne sevecen bir adam yahu çocuklarına hiç kıyamıyor kendini çocuklarına adamış çocuklar kaç yaşına gelmiş hala küçük çocuklar gibi hepsiyle tek tek ilgileniyor
emrecan ve ceylan çok tatlılardı babayı şoka uğrattılar
babaya çok üzüldüm yazık adam kalpten gidicek
fragmanda çok güzel işler karışacak gibi duruyor 2. bölüm daha bi güzel eğlenceli
Eski 03-08-15, 16:29   #18
SELVERR
Yönetmen

SELVERR kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.06.2007
SELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond repute

çok beğendim..

en başta Uraz Kaygılaroğlu için izledim.. zaten bakma amacım oydu. onu tekrar bir yapımda görmek.. hoş ben yan rol sanıyordum daha çok ama jenerikte ilk sıralarda görünce daha bir sevdindirik oldum...

haluk ve asistan kızın ecenin sahneleri eğlenceliydi. azdı sahneleri ama olsun. zaten kızın patron oğluyla atışması ardında gizli bir hayranlık yatıyor gibi bunu evde ayna karşısında asansör sahnesini hatırlayınca anlamış oldum. hoş neden birbirlerine bu kadar tavırlılar onu da anlamadım ama...kızın asansörü bekletmeme sahnesinin aynısını yapmak isteyen Halukun kızın hamlesi ile aynı asansöre binme durumu güzeldi.. dediğim gibi pek sahneleri yoktu ama beğendim çift olarak da yakışacaklar belli ki.. yanlız kızın arabada işe hazırlanma sahnesine daha bir güldüm. başkanın da eceye oğlu ile arkadaşlık kurmasını söylemesi kızın bakışını değiştirecek gibi...

gelelim emrecana .kızın adını unuttum şu yollara düşen kızla sahneleri eğlenceliydi.. ana hikaye o sanırım.. yalnız bir çocuk sözüne bunca yıl bekleyip yollara düşmek ilginç ve cesaret işi hani.. olaylar sonrası ulusta parkta karşılaşma sonrası bir etkilenme mi oldu bana mı öyle geldi.. resmin uçup emrecanın yanına düşmesi falan...karakol sahneleri ve en bombası kızın babaya ben gelininizim demesi oldu herhalde. pekde bir emin hani kendinden.. acaba takip mi edip buldu iş yerini falan...

baba karakteri ise tam babacan bir karakter olmuş.. hangi baba onun gibi olur ki. kahvaltılarından tut her gece öpmek iyi geceler demek için yanlarına gidiş çocukların. keşke diyorum çocuklar babalarına karşı daha duyarlı olsalarmış.. hoş daha ilk bölüm ama...

bir tek büyük oğlan egemen içime sinmedi benim. karakterinden olsa gerek.. zaten yorumlara bakılırsa da çok haksız değilim gibi..

bunlar dışında ekip çok iyi oyuncular rollerine iyi olmuşlar. settar beyi, mehmet ulayı ekranlarda görmek büyük keyif..

dün dizi öncesi trt haberde çıktılar iyi ekip olmuşlar. uraza settar beyle oynamanın nasıl olduğu soruldu oda 3.bölümde bir sahnem oldu . sanırım daha ilk sahnesi bu. en büyük hayalim gerçek oldu dedi.. onunla rol almanın mutluluğunu falan...

uyarlamaymış dizi. bilmiyordum pek kore dizileri hakkında bilgim yok ama bizden sıcacık bir yapım olmuş... başarılılarının devamını dilerim.

reytinglerde de güzel bir giriş yapmış en azından Ab de.. ilk bölüm ile 3. cülüğe oturan az dizisi vardır trt nin.

fragmanda baya eğlenceli merakla takip edeceğim dizilerden olacak belli ki.
Eski 05-08-15, 22:52   #19
onur29
Yönetmen

onur29 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.07.2005
onur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond repute

Diziye Berna Koraltürk için şans verdim. Orjinalinden bihaber olduğum için daha bir merakla izledim ve beğendim. Ceylan ve Emrecan hikayesinden ziyade Ece ve Haluk ikilisini daha bir sevdim. Daha akla yatkın ve ilgi çekici karakterler ikisi de. Ceylan karakterini biraz ütopik buldum. Oyuncunun sesi de özellikle bağırdığı sahnelerde rahatsız ediciydi. Onun dışında her şey gayet yerindeydi. Sıcak ve eğlenceli bir iş olmuş.
Eski 07-08-15, 04:00   #20
nuro
Yönetmen

nuro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2006
nuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond repute

Dizinin tekrarına rastladım.Kore uyarlaması olduğunu öğrendim.Ve beğendim.Ama başrol oyuncuları değil de Ece'yi ve Haluk'u beğendim.Ah Neriman dizisinde dikkatimi çekmişti,sırf onlar için izleyebilirim..Uraz'ı da severim,oyunculuğu iyidir.Haluk karakteri Ece'yi küçümseyen tavırlar içinde,sinir oluyor kıza ama bi o kadar da merhametli,iyi birine benziyor.Aralarındaki uyumu sevdim..

Ceylan'ın 11 yıl sonra sırf küçükken buluşalım,evlenelim diyen bir çocuğu İstanbul'da aramaya gelmesi bana tuhaf geldi..Özgün'ü Çakıl Taşları'nda sevmiştim,burda da sevdim ama aynı şeyi partneri için söyleyemicem.Keşke daha sevimli bi kız olsaymış..

Baba'yı sevdim,gerçekten can adam..Yemek sözü veren çocuklarını hiç sinirlenmeden,posta koymadan bekledi.Çok iyi niyetli,babacan biri belli.Ama az biraz da kızsın çocuklarına,fazla yüz vermesin.Mesela herkesin evdeyken babasının çocuklarının doğum günü pastası getirip kutladıkları sahneyi gerçek sanıp ne kadar sevinmiştim,meğer hayalmiş.Çok üzüldüm adama..Çocukları bence kıymet bilmiyor.Ece sarıldı,doktor oğlan yüz bile vermedi.Emrecan az biraz yakın gibi..

Bookmarks

Etiketler
berna koraltürk, dila bayrak, mehmet ulay, melis tüzüngüç, selda özbek, settar tanrıöğen, tolga pancaroğlu, tülay bursa, uraz kaygılaroğlu, özgün karaman

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş