Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Baba Candır (Arşiv 2)

Süper Moderatör NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    GS
    Ettiği Teşekkür
    19
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Standart Baba Candır (Arşiv 2)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    Konu NATY&FACU tarafından (26-05-16 Saat 18:34 ) değiştirilmiştir.

Benzer Konular
    Baba Candır - Bölüm Yorumları
    Baba Candır - Bölüm Yorumları Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan...
    Baba Candır - Bölüm Özetleri
    Baba Candır - Bölüm Özetleri Genel Özet Baba Candır Başlıyor!Baba Candır, uzun yıllar önce eşini kaybedince, üç çocuğuna hem babalık hem annelik hem de “hayat koçluğu” yapmak zorunda kalmış, emektar bir yufkacı olan Salih’in başından geçen bazen neşeli, bazen de hüzünlü olayları anlatıyor. Salih’in üç çocuğu da büyümüş ve...
    Baba Candır - Replikler
    Baba Candır - Replikler Ece: ben mi istedim fıstık gibi pazar günümde sizinle vakit geçirmeyi Haluk: valla bilemeyeceğim artık Ece: ne demek bilemeyeceğim Haluk bey. siz beni aradınız ben uyurken 'derhal gelin' dediniz Haluk: sizde tıpış tıpış geldiniz Ece: tabii ki de gelicem Haluk bey siz benim patronumsunuz....
    Baba Candır (Arşiv 1)
    Baba Candır (Arşiv 1) MF aynı zamanda da TRT için Temmuz sonunda yayına girmek üzere yine bir Kore dizisi olan What Happens to My Family uyarlamasına hazırlanıyor. Kuşların söylediğine göre proje için imza aşamasına gelen ilk isim Uraz Kaygılaroğlu olmuş. Onunla ilgili detayları da yakında duyarız. ~~~~ Güney Kore...
    Baba Candır - Senaryolar
    Baba Candır - Senaryolar Düğün hazırlıkları bitmiş düğün günü gelmiş çatmıştır.Hasan beyin evinde hafif klasik müziği eşliğinde konuklar yavaş yavaş gelmektedir.Gelin ile damadın mutluluğunu paylaşmak için gelen konukların yüzü gülmekte fakat içlerinde bir delikanlının(bebek yüzlünün)yüzü gülmemektedir.Bu kişi tabii ki de..

Asistan rosalinda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskişehir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

yeni başlık hayırlı olsun emeği geçen herkese teşekkürler.
    dizimizi seviyorum.
    eceye son zamanlarda kızmaya başladım o akıllı karakter gitti yerine sulu göz bir kız geldi.
    aşk insanı ne hale getiyor demekki.
    fakat halukla ecenin aşkı öyle bir lanse ediliyorki biz niye görmedik beraber olmadan nasıl böyle ayrı düştüler
    diğer oyuncularıda çok beğni ile izliyorum hele emre can yeni gelen torun harika

Yönetmen fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Ettiği Teşekkür
    45
    11 mesaja 37 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Eee biz gece kuşlarıyız sevgili fxtxh, kafam ancak o zaman çalışıyor benim çünkü

Fış fış kayıkçı olmuş ha bizim Haluk Hayal değildir ama sahnenin içine hayal de karışmış olabilir.. Sahne içinde sahne görebiliriz yani.. Yine de bilemem tabii bakalım.. Ya da olmadı Haluk, ben her sabah beşte kalkıp, kürek çekmeye giderim Ece hanım... Sabah sporum bu benim deyip hava atarken hop suya Olmayacak şey değil.. Adam, kesin romantik bir anı batıracak bir şey yapar

Otuzuncu bölüm çekimleridir yüksek ihtimal sevgili Selverr..

Yalnız hayal sahnelerini seviyorum.. Bir kez daha söyleyeyim.. Sadece izleyici bu araları bozuk halleri durumu uzadı diye kabahati hayallere yüklüyor gibi geliyor.. Bu hayaller ileride de olur.. Karakterlerin iç sesi ve kendi yansımaları olarak bakıyorum ben.. Mesela dediğiniz gibi bu haftaki kafalarında tartışmaları çok iyiydi.. Diğer karakterler için de mevcut zaten aynı durum.. Önemli olan bu gergin durumun en uygun ve en kısa vadede bitmesi..

Yönetmen SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eee biz gece kuşlarıyız sevgili fxtxh, kafam ancak o zaman çalışıyor benim çünkü

Fış fış kayıkçı olmuş ha bizim Haluk Hayal değildir ama sahnenin içine hayal de karışmış olabilir.. Sahne içinde sahne görebiliriz yani.. Yine de bilemem tabii bakalım.. Ya da olmadı Haluk, ben her sabah beşte kalkıp, kürek çekmeye giderim Ece hanım... Sabah sporum bu benim deyip hava atarken hop suya Olmayacak şey değil.. Adam, kesin romantik bir anı batıracak bir şey yapar

Otuzuncu bölüm çekimleridir yüksek ihtimal sevgili Selverr..

Yalnız hayal sahnelerini seviyorum.. Bir kez daha söyleyeyim.. Sadece izleyici bu araları bozuk halleri durumu uzadı diye kabahati hayallere yüklüyor gibi geliyor.. Bu hayaller ileride de olur.. Karakterlerin iç sesi ve kendi yansımaları olarak bakıyorum ben.. Mesela dediğiniz gibi bu haftaki kafalarında tartışmaları çok iyiydi.. Diğer karakterler için de mevcut zaten aynı durum.. Önemli olan bu gergin durumun en uygun ve en kısa vadede bitmesi..

Hava atarken suya düşen bir haluk harika olur. Zaten öyle bi ortamda haluk suyu boylamazsa şaşmak lazım
    . Hala o havuza düşme sahnesi favorimdir mesela. Ecemin göreceği böyle bi sahne güzel olur. Önce barışma veya zorunlu biraraya gelmeleri lazım tabiki

Hayaller ve hatta kabuslar bile dizide en beğendiğim sahneleri kaplıyor benim için. Hoş bizim hauk normal halde bile ayrı komedi o ayrı.haluku daha nasıl hallerde görürüz onu merak ediyorum ben asıl adam her bölüm aşıyor krndini

Yer
    Ettiği Teşekkür
    45
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Alıntı SELVERR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hava atarken suya düşen bir haluk harika olur. Zaten öyle bi ortamda haluk suyu boylamazsa şaşmak lazım
    . Hala o havuza düşme sahnesi favorimdir mesela. Ecemin göreceği böyle bi sahne güzel olur. Önce barışma veya zorunlu biraraya gelmeleri lazım tabiki

Hayaller ve hatta kabuslar bile dizide en beğendiğim sahneleri kaplıyor benim için. Hoş bizim hauk normal halde bile ayrı komedi o ayrı.haluku daha nasıl hallerde görürüz onu merak ediyorum ben asıl adam her bölüm aşıyor krndini
    Kayık sefası yaptıklarına göre en azından bir konu da uzlaşmış olabilirler ya da zorunlu bir durum mevcuttur.. O havuz efsane ya

Geçen Haluk'un ginger sahnesi benim için favoriler arasına girdi.. Hem Ece'yi kontrol amaçlı hem de sinir etmek için elinden geleni yaptı.. Ama öyle bir artislikle yaptı ki iyiki düşme sahnesi üzerine çok çalışmamışlar.. Yoksa o şovun havası kaçacaktı.. Bana kalırsa, Ece'ye ileride de bu şımarıklıkları yapacaktır

Oyuncu fxtxh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Kayık sefası yaptıklarına göre en azından bir konu da uzlaşmış olabilirler ya da zorunlu bir durum mevcuttur.. O havuz efsane ya

Geçen Haluk'un ginger sahnesi benim için favoriler arasına girdi.. Hem Ece'yi kontrol amaçlı hem de sinir etmek için elinden geleni yaptı.. Ama öyle bir artislikle yaptı ki iyiki düşme sahnesi üzerine çok çalışmamışlar.. Yoksa o şovun havası kaçacaktı.. Bana kalırsa, Ece'ye ileride de bu şımarıklıkları yapacaktır
    Kayık sefası yapmalarının nedeni ne acaba bak merak ettim şimdi Kayıkda kavga edip Haluk'un suya uçacağı hissi uyandı nedense içimde Kavga etmeseler bile Haluk şımarıklık yaparken uçar Havuz sahnesindeki gibi bir takım elbise dönüşü yaparsa yine harika olur

Ginger sahnesinde sorun Haluk'ta değil gingerda. Bakınız Kahkul kız da düştü akabinde Ece'nin sinirleriyle oynama sahnesi efsaneydi Bu Haluk çok sanatsal bir adam, sanatın bağrından kopmuş gelmiş Her türlü dans ve senfonik faaliyet içinde bulunability si çok yüksek

Yer
    Ettiği Teşekkür
    45
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Alıntı fxtxh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayık sefası yapmalarının nedeni ne acaba bak merak ettim şimdi Kayıkda kavga edip Haluk'un suya uçacağı hissi uyandı nedense içimde Kavga etmeseler bile Haluk şımarıklık yaparken uçar Havuz sahnesindeki gibi bir takım elbise dönüşü yaparsa yine harika olur

Ginger sahnesinde sorun Haluk'ta değil gingerda. Bakınız Kahkul kız da düştü akabinde Ece'nin sinirleriyle oynama sahnesi efsaneydi Bu Haluk çok sanatsal bir adam, sanatın bağrından kopmuş gelmiş Her türlü dans ve senfonik faaliyet içinde bulunability si çok yüksek
    Aslında kayık üzerinde de kavga iyiymiş Kayık bir o yana bir bu yana sallanır Bence beraber düşsünler ya çok daha şeker olurdu Yalnız oyuncuları da hiç düşünmüyoruz Haluk'un takım elbisesi yine üstünde ama Ece'ninkini anlamadım.. Saçları bana bu kız istifa etti yine dedirtiyor ya neyse göreceğiz artık.. Kayıkta evlenme teklifi güzel olurdu ya, daha erken gerçi; önce bir yüzük faciasını atlatalım

Doğru diyorsun kahkul kız da düştü Haluk'un her hafta neredeyse bir resitali oluyor, merakla bekliyoruz.. Artık şarkı da söyler, aria da yapar, dans da eder o konuda şüphemiz yok.. Bir de şiir okusun ya özledik Ama onu ciddi yapsın, ortam bozulacaksa da başkaları bozsun lütfen

Oyuncu fxtxh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Aslında kayık üzerinde de kavga iyiymiş Kayık bir o yana bir bu yana sallanır Bence beraber düşsünler ya çok daha şeker olurdu Yalnız oyuncuları da hiç düşünmüyoruz Haluk'un takım elbisesi yine üstünde ama Ece'ninkini anlamadım.. Saçları bana bu kız istifa etti yine dedirtiyor ya neyse göreceğiz artık.. Kayıkta evlenme teklifi güzel olurdu ya, daha erken gerçi; önce bir yüzük faciasını atlatalım

Doğru diyorsun kahkul kız da düştü Haluk'un her hafta neredeyse bir resitali oluyor, merakla bekliyoruz.. Artık şarkı da söyler, aria da yapar, dans da eder o konuda şüphemiz yok.. Bir de şiir okusun ya özledik Ama onu ciddi yapsın, ortam bozulacaksa da başkaları bozsun lütfen
    Fotoğrafları görmedim ben. Sadece kayık sahnesi dediğinizde aklıma Haluk'un uçuşu geldi direk Yüzücülüğü de harika bu adamın

Birlikte uçmaları daha güzel olur Hatta yüzme bilmeyen bir Ece ve onu kurtarıp sıkı sıkı sarılan bir Haluk da enfes gider Hatta ve hatta suni solunum bile yapabilir Ne kadar fenayız biz ya illa o dudakları ortak paydada buluşturacağız

Bence Haluk Ecelere çay içmek için gelsin bi şekilde. Ve orda Ege'ye Eceyle birlikte ninni söylesinler Düetleri manyak bişey olurdu

Yer
    Ettiği Teşekkür
    45
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Alıntı fxtxh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafları görmedim ben. Sadece kayık sahnesi dediğinizde aklıma Haluk'un uçuşu geldi direk Yüzücülüğü de harika bu adamın

Birlikte uçmaları daha güzel olur Hatta yüzme bilmeyen bir Ece ve onu kurtarıp sıkı sıkı sarılan bir Haluk da enfes gider Hatta ve hatta suni solunum bile yapabilir Ne kadar fenayız biz ya illa o dudakları ortak paydada buluşturacağız

Bence Haluk Ecelere çay içmek için gelsin bi şekilde. Ve orda Ege'ye Eceyle birlikte ninni söylesinler Düetleri manyak bişey olurdu
    Koptum Hatta dur bunun içine bir de hayal yerleştirelim... Ece baygınken rüya görsün, rüyada da Haluk Ece'yi öpüyor Ama gerçekte de suni teneffüs yapıyor Haluk Bir taşla iki öpücük olur böylece

Bunlar düet yaparken de kavga ederler Ece Hanım yanlış söylüyorsunuz bakın böyle, hayır Haluk bey ben hiç de yanlış söylemiyorum asıl siz kendinize bakın Fakat bir gün Ege ile vakit geçirebilirler çok da hoş olabilir aslında..

Oyuncu Bozkır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Heyo, ben geldim

Fotograflar gormusem, agvalara gidilmis, cifte kavrulmus ciftimiz barismislar

Bize boyle gel, canimizi ye, senarist abim hah boyle,

Entrikalara haluk diliyle git, git diyorum gelme, ,

Levo ve sebo birbirlerinin kullenmis yaralarina merhem olsunlar

Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri