Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Baba Candır

Kapalı Konu

Baba Candır kategorisinde Baba Candır (Arşiv 2) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 01-03-16, 02:25   #1
NATY&FACU
Süper Moderatör

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute
Varsayılan Baba Candır (Arşiv 2)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 26-05-16 tarihinde saat 19:34
NATY&FACU Çevrimdışı  
Eski 01-03-16, 16:09   #2
rosalinda26
Asistan

Giriş Tarihi: 09.11.2010
rosalinda26 has a reputation beyond reputerosalinda26 has a reputation beyond reputerosalinda26 has a reputation beyond reputerosalinda26 has a reputation beyond reputerosalinda26 has a reputation beyond reputerosalinda26 has a reputation beyond reputerosalinda26 has a reputation beyond reputerosalinda26 has a reputation beyond reputerosalinda26 has a reputation beyond reputerosalinda26 has a reputation beyond reputerosalinda26 has a reputation beyond repute

yeni başlık hayırlı olsun emeği geçen herkese teşekkürler.
dizimizi seviyorum.
eceye son zamanlarda kızmaya başladım o akıllı karakter gitti yerine sulu göz bir kız geldi.
aşk insanı ne hale getiyor demekki.
fakat halukla ecenin aşkı öyle bir lanse ediliyorki biz niye görmedik beraber olmadan nasıl böyle ayrı düştüler
diğer oyuncularıda çok beğni ile izliyorum hele emre can yeni gelen torun harika
rosalinda26 Çevrimdışı  
Eski 01-03-16, 16:45   #3
fracture
Yönetmen

fracture kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2010
fracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond repute

Eee biz gece kuşlarıyız sevgili fxtxh, kafam ancak o zaman çalışıyor benim çünkü

Fış fış kayıkçı olmuş ha bizim Haluk Hayal değildir ama sahnenin içine hayal de karışmış olabilir.. Sahne içinde sahne görebiliriz yani.. Yine de bilemem tabii bakalım.. Ya da olmadı Haluk, ben her sabah beşte kalkıp, kürek çekmeye giderim Ece hanım... Sabah sporum bu benim deyip hava atarken hop suya Olmayacak şey değil.. Adam, kesin romantik bir anı batıracak bir şey yapar

Otuzuncu bölüm çekimleridir yüksek ihtimal sevgili Selverr..

Yalnız hayal sahnelerini seviyorum.. Bir kez daha söyleyeyim.. Sadece izleyici bu araları bozuk halleri durumu uzadı diye kabahati hayallere yüklüyor gibi geliyor.. Bu hayaller ileride de olur.. Karakterlerin iç sesi ve kendi yansımaları olarak bakıyorum ben.. Mesela dediğiniz gibi bu haftaki kafalarında tartışmaları çok iyiydi.. Diğer karakterler için de mevcut zaten aynı durum.. Önemli olan bu gergin durumun en uygun ve en kısa vadede bitmesi..
Eski 01-03-16, 17:20   #4
SELVERR
Yönetmen

SELVERR kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.06.2007
SELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond reputeSELVERR has a reputation beyond repute

Alıntı:
fracture tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Eee biz gece kuşlarıyız sevgili fxtxh, kafam ancak o zaman çalışıyor benim çünkü

Fış fış kayıkçı olmuş ha bizim Haluk Hayal değildir ama sahnenin içine hayal de karışmış olabilir.. Sahne içinde sahne görebiliriz yani.. Yine de bilemem tabii bakalım.. Ya da olmadı Haluk, ben her sabah beşte kalkıp, kürek çekmeye giderim Ece hanım... Sabah sporum bu benim deyip hava atarken hop suya Olmayacak şey değil.. Adam, kesin romantik bir anı batıracak bir şey yapar

Otuzuncu bölüm çekimleridir yüksek ihtimal sevgili Selverr..

Yalnız hayal sahnelerini seviyorum.. Bir kez daha söyleyeyim.. Sadece izleyici bu araları bozuk halleri durumu uzadı diye kabahati hayallere yüklüyor gibi geliyor.. Bu hayaller ileride de olur.. Karakterlerin iç sesi ve kendi yansımaları olarak bakıyorum ben.. Mesela dediğiniz gibi bu haftaki kafalarında tartışmaları çok iyiydi.. Diğer karakterler için de mevcut zaten aynı durum.. Önemli olan bu gergin durumun en uygun ve en kısa vadede bitmesi..

Hava atarken suya düşen bir haluk harika olur. Zaten öyle bi ortamda haluk suyu boylamazsa şaşmak lazım
. Hala o havuza düşme sahnesi favorimdir mesela. Ecemin göreceği böyle bi sahne güzel olur. Önce barışma veya zorunlu biraraya gelmeleri lazım tabiki

Hayaller ve hatta kabuslar bile dizide en beğendiğim sahneleri kaplıyor benim için. Hoş bizim hauk normal halde bile ayrı komedi o ayrı.haluku daha nasıl hallerde görürüz onu merak ediyorum ben asıl adam her bölüm aşıyor krndini
Eski 01-03-16, 19:06   #5
fracture
Yönetmen

fracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond repute

Alıntı:
SELVERR tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hava atarken suya düşen bir haluk harika olur. Zaten öyle bi ortamda haluk suyu boylamazsa şaşmak lazım
. Hala o havuza düşme sahnesi favorimdir mesela. Ecemin göreceği böyle bi sahne güzel olur. Önce barışma veya zorunlu biraraya gelmeleri lazım tabiki

Hayaller ve hatta kabuslar bile dizide en beğendiğim sahneleri kaplıyor benim için. Hoş bizim hauk normal halde bile ayrı komedi o ayrı.haluku daha nasıl hallerde görürüz onu merak ediyorum ben asıl adam her bölüm aşıyor krndini
Kayık sefası yaptıklarına göre en azından bir konu da uzlaşmış olabilirler ya da zorunlu bir durum mevcuttur.. O havuz efsane ya

Geçen Haluk'un ginger sahnesi benim için favoriler arasına girdi.. Hem Ece'yi kontrol amaçlı hem de sinir etmek için elinden geleni yaptı.. Ama öyle bir artislikle yaptı ki iyiki düşme sahnesi üzerine çok çalışmamışlar.. Yoksa o şovun havası kaçacaktı.. Bana kalırsa, Ece'ye ileride de bu şımarıklıkları yapacaktır
fracture Çevrimiçi  
Eski 01-03-16, 20:46   #6
fxtxh
Oyuncu

Giriş Tarihi: 28.08.2007
fxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond repute

Alıntı:
Kayık sefası yaptıklarına göre en azından bir konu da uzlaşmış olabilirler ya da zorunlu bir durum mevcuttur.. O havuz efsane ya

Geçen Haluk'un ginger sahnesi benim için favoriler arasına girdi.. Hem Ece'yi kontrol amaçlı hem de sinir etmek için elinden geleni yaptı.. Ama öyle bir artislikle yaptı ki iyiki düşme sahnesi üzerine çok çalışmamışlar.. Yoksa o şovun havası kaçacaktı.. Bana kalırsa, Ece'ye ileride de bu şımarıklıkları yapacaktır
Kayık sefası yapmalarının nedeni ne acaba bak merak ettim şimdi Kayıkda kavga edip Haluk'un suya uçacağı hissi uyandı nedense içimde Kavga etmeseler bile Haluk şımarıklık yaparken uçar Havuz sahnesindeki gibi bir takım elbise dönüşü yaparsa yine harika olur

Ginger sahnesinde sorun Haluk'ta değil gingerda. Bakınız Kahkul kız da düştü akabinde Ece'nin sinirleriyle oynama sahnesi efsaneydi Bu Haluk çok sanatsal bir adam, sanatın bağrından kopmuş gelmiş Her türlü dans ve senfonik faaliyet içinde bulunability si çok yüksek
fxtxh Çevrimdışı  
Eski 01-03-16, 20:55   #7
fracture
Yönetmen

Alıntı:
fxtxh tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kayık sefası yapmalarının nedeni ne acaba bak merak ettim şimdi Kayıkda kavga edip Haluk'un suya uçacağı hissi uyandı nedense içimde Kavga etmeseler bile Haluk şımarıklık yaparken uçar Havuz sahnesindeki gibi bir takım elbise dönüşü yaparsa yine harika olur

Ginger sahnesinde sorun Haluk'ta değil gingerda. Bakınız Kahkul kız da düştü akabinde Ece'nin sinirleriyle oynama sahnesi efsaneydi Bu Haluk çok sanatsal bir adam, sanatın bağrından kopmuş gelmiş Her türlü dans ve senfonik faaliyet içinde bulunability si çok yüksek
Aslında kayık üzerinde de kavga iyiymiş Kayık bir o yana bir bu yana sallanır Bence beraber düşsünler ya çok daha şeker olurdu Yalnız oyuncuları da hiç düşünmüyoruz Haluk'un takım elbisesi yine üstünde ama Ece'ninkini anlamadım.. Saçları bana bu kız istifa etti yine dedirtiyor ya neyse göreceğiz artık.. Kayıkta evlenme teklifi güzel olurdu ya, daha erken gerçi; önce bir yüzük faciasını atlatalım

Doğru diyorsun kahkul kız da düştü Haluk'un her hafta neredeyse bir resitali oluyor, merakla bekliyoruz.. Artık şarkı da söyler, aria da yapar, dans da eder o konuda şüphemiz yok.. Bir de şiir okusun ya özledik Ama onu ciddi yapsın, ortam bozulacaksa da başkaları bozsun lütfen
fracture Çevrimiçi  
Eski 01-03-16, 21:03   #8
fxtxh
Oyuncu

Giriş Tarihi: 28.08.2007
fxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond reputefxtxh has a reputation beyond repute

Alıntı:
Aslında kayık üzerinde de kavga iyiymiş Kayık bir o yana bir bu yana sallanır Bence beraber düşsünler ya çok daha şeker olurdu Yalnız oyuncuları da hiç düşünmüyoruz Haluk'un takım elbisesi yine üstünde ama Ece'ninkini anlamadım.. Saçları bana bu kız istifa etti yine dedirtiyor ya neyse göreceğiz artık.. Kayıkta evlenme teklifi güzel olurdu ya, daha erken gerçi; önce bir yüzük faciasını atlatalım

Doğru diyorsun kahkul kız da düştü Haluk'un her hafta neredeyse bir resitali oluyor, merakla bekliyoruz.. Artık şarkı da söyler, aria da yapar, dans da eder o konuda şüphemiz yok.. Bir de şiir okusun ya özledik Ama onu ciddi yapsın, ortam bozulacaksa da başkaları bozsun lütfen
Fotoğrafları görmedim ben. Sadece kayık sahnesi dediğinizde aklıma Haluk'un uçuşu geldi direk Yüzücülüğü de harika bu adamın

Birlikte uçmaları daha güzel olur Hatta yüzme bilmeyen bir Ece ve onu kurtarıp sıkı sıkı sarılan bir Haluk da enfes gider Hatta ve hatta suni solunum bile yapabilir Ne kadar fenayız biz ya illa o dudakları ortak paydada buluşturacağız

Bence Haluk Ecelere çay içmek için gelsin bi şekilde. Ve orda Ege'ye Eceyle birlikte ninni söylesinler Düetleri manyak bişey olurdu
fxtxh Çevrimdışı  
Eski 01-03-16, 21:19   #9
fracture
Yönetmen

Alıntı:
fxtxh tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Fotoğrafları görmedim ben. Sadece kayık sahnesi dediğinizde aklıma Haluk'un uçuşu geldi direk Yüzücülüğü de harika bu adamın

Birlikte uçmaları daha güzel olur Hatta yüzme bilmeyen bir Ece ve onu kurtarıp sıkı sıkı sarılan bir Haluk da enfes gider Hatta ve hatta suni solunum bile yapabilir Ne kadar fenayız biz ya illa o dudakları ortak paydada buluşturacağız

Bence Haluk Ecelere çay içmek için gelsin bi şekilde. Ve orda Ege'ye Eceyle birlikte ninni söylesinler Düetleri manyak bişey olurdu
Koptum Hatta dur bunun içine bir de hayal yerleştirelim... Ece baygınken rüya görsün, rüyada da Haluk Ece'yi öpüyor Ama gerçekte de suni teneffüs yapıyor Haluk Bir taşla iki öpücük olur böylece

Bunlar düet yaparken de kavga ederler Ece Hanım yanlış söylüyorsunuz bakın böyle, hayır Haluk bey ben hiç de yanlış söylemiyorum asıl siz kendinize bakın Fakat bir gün Ege ile vakit geçirebilirler çok da hoş olabilir aslında..
fracture Çevrimiçi  
Eski 01-03-16, 23:17   #10
Bozkır
Oyuncu

Bozkır kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.12.2009
Bozkır has a reputation beyond reputeBozkır has a reputation beyond reputeBozkır has a reputation beyond reputeBozkır has a reputation beyond reputeBozkır has a reputation beyond reputeBozkır has a reputation beyond reputeBozkır has a reputation beyond reputeBozkır has a reputation beyond reputeBozkır has a reputation beyond reputeBozkır has a reputation beyond reputeBozkır has a reputation beyond repute

Heyo, ben geldim

Fotograflar gormusem, agvalara gidilmis, cifte kavrulmus ciftimiz barismislar

Bize boyle gel, canimizi ye, senarist abim hah boyle,

Entrikalara haluk diliyle git, git diyorum gelme, ,

Levo ve sebo birbirlerinin kullenmis yaralarina merhem olsunlar
Bozkır Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş