Çok boş değil aslında. Özete göre; Bize çalışıyor hem Yener hem Alev. Yener eve gelip
-annenin gitme sebebi bu zengin züppe gel benimle ben aşkımızı tükürükle masalara yazdım yıllardır der.
Zehra eve girer ;
-yoksa benim paragöz yüzsüz annemi bir yere mi kapattın bana ceza verdiğin gibi ona da verdi der 2 bölüm bunu izleriz .

Sonra yine Ömer bir yanlış anlamayla coşar tripal enfeksiyona yakalanır Zehraya nara atar bu virüs bulaşıcıdır 1 bölüm sonra Zehra tripal enfeksiyona yakalanır bavulumu toparlarım olmayan evime giderim der. Başkan tüm sevgisiyle kaçırır Zehrayı dağ evine . Ama 1 gün sonra Yener gelir; Silahı Zehraya doğrultur ya benim olacaksın ya da kara toprağın der Zehra ne senin ne toprağın ben Kütüğün olacağım der bana bunu mu yapacaktım bende yaktım senin kütüğü der Ömer'e doğrultur Zehra kesin ağaçlıktan çıkıp pamuk abi moduna girmeye başlayan, egoyu az biraz törpüleyen eski ego kralının önüne geçer hafta sonu hafta başını hastanede ağlayan Zehrayla yaşarız bu a) şıkkı
Ömer artık sahtekar olmadığını anladığı Zehra'nın önüne geçer yine bir sonraki hafta başını hastanede ağlayan Ömer izleriz . Bu da b şıkkı. Her hafta Alev yenilecek değil bu hafta da Yener yenilir. Güzel repliklerle işlenirse güzel olur