Sayfa 2/101 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Adını Sen Koy (Arşiv 3)

Yönetmen ab-ı çeşm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı larivis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Oy ne koptum çok yaşayın emi Sinirim stresimi aldınız gülme krizine girdim
    Sevgili ab-ıçeşm valla olur bu senaryo on numara beş yıldız
    Helal Yanlız gene farkındaysan senin Zehra spor çabuk yumuşuyor buda gözden kaçmadı
    Larivis kısacık geldim . Sahra diyebilirsiniz yorumlarda ab-ı çeşm yerine. efenim ben zatınıza ne diyorum ortadan bakıyorum neden ortadan bakıyorum? O suçluysa onu diğeri suçluysa diğerini yolmak için... Ve ben Sahraysam siz bu hafta Zehrayı yolamadığınız için saçlarımızı yolacağız en az iki gün. Çünkü Ömer'in izleyici gözünde biraz puan toplaması lazım ( bu izleyici kitlesine siz dahil değilsiniz sizde puan hep 100 dü)Zehra son anneeee türküsünü çığırdığında repten hatırlatacağım. Umarım olmaz ama genelde dizi böyle ilerler. Ve çabuk yumuşamak cümlesini yazan klavyeye hazin hazin bakacaksınız
    Hoşgeldiniz dürr-efşan

Yardımcı Yönetmen larivis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    dertleri dinleyen rüzgar
    Ettiği Teşekkür
    5
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Sahracım memnun oldum.Bende Elif
    Her iki tarafıda yoluyorsun sen bu güzelmişBendeniz Zehrayı yolmaktan Ömer'e sıra gelmiyor gelsede kıyamıyorum çok sanırım
    (Ömer benim için hiç yorulmasın puan toplamak için gerek yok o gitsin Zehra için toplasın)
    Yanlız birşey diyim mi bu anne muallakta kalırsa işte ozaman işler hep bir askıda kalır.
    Bu yüzden Sevim'in gidişini bir yere bağlamak zorundalar yoksa olan benim başkana olur.

İki bölüm birşey değil ya (bak gene büyük konuştum)dayanırım herhalde Zehranın yandım annem demelerine...
    Ki zaten Zehra bende saç bırakmadı iki tel kaldı onuda bu iki bölüme feda edemem. Sonraya saklıyorum onları; artık ona ben toka fırlatırım ki gelip onun saçlarını yolmayayım diye
    Üzmesin benim başkanımı zaten Ayşe de giriyor devreye iyice adamın ayarlarıyla oynamasın yazıktır. Hemde hiç değmeyecek bir anne için....

Bu yüzden haklısın ne diyim şimdiden pes ediyorum..

Sevgili dürr-efşan Yorum gayet açık ve çok güzel bir yerden yakalamışsın.Zaten dizi tekniklerinde kulanır durumlar bunlar ki çok iyi analizle çıkarıyorlar ortaya. Senaristlerin nasıl işleyeceğide önemli tabi kişiye göre değişiyor bu hesaplar.Hep bir akılarının bir yerinde onlar için attıkları çentikler vardır.Şu ana kadar iyi gittiler bence evet yavaş ama iyi....
    Bu yüzden yeni evreye Geçtik hele 80 ci bölümden sonra tamamen şekillenmiş olacaktır bu durum....Ama genede Zehrada az daha bir kıpırdanma görmek istiyorum ben yani etrafına karşı Sadece Ömer'e değil.... Özellikle Yener ve Alev'e karşı Annede derdim ama o gitti. Şu ana kadar Ömer hep Kontrol etti Alev'i Zehra arada bir laf sokmaları olsada tam istenilen kıvamda değil henüz bu konuda bu yüzden ben Zehra karakterinin iyi analiz edilip öyle yazılması tarafındayım..... Senaristler Bunu göz ardı etmeden giderlerse daha bir şekil almış olacak.Evet Ömer karakteri onlar için çokk önemli lokomotif olsada Zehrayı tamamlamaları lazım eksikleri var bence......Özellikle çok saf gösterelim derken salak yerine sokmaktan vaz geçmeyi öğretmeleri lazım tabi Zehra karakterine uygun olarak.Bunu dışında çok carlıyan çok bik bikleyen bir Zehrada olursa bu defa bıkkınlık vere bilir bunun dozunu iyi ayarlamak lazım...
    Zaten artık oyuncular çıkardı karakterleri ortaya kendilerince yoğurdular Ömer ile Zehrayı bu yüzden artık kendilerince ayarı iyi vermeleri lazım ki o oyuncuda yadırgamasın ben bunu mu çıkardım diye....
    Erkan beyin bir röportajında dinlemiştim Ömer karakterini on bölümde anca kendimle yoğura bildim gibi birşey demişti.

Bu yüzden Zehranın rayından çıkamaması şart.

Oyuncu Valentine Ops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    mins
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Aslında bu dizi tüm dizilerden seçiliyor neylemi 80 bölüme yaklaştık başrol hala çift olamadıne günlük ne haftallk dizilerde böyle birşey yok belkide bu yüzden bu dizi beni çekiyor .Aşık hallerini izlemek için sabırsızlanıyorum

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Sevgili SELVERR ne diyin sen al işte ab-ı çeş nerdesin gel bak senaryon çıkıoyr olmazsa olmazlarda
    Elifim bende memnun oldumÜstün kaabiliyetime hayran kaldım Ama o özeti gören kim varsa aynı şeyleri düşünmüştür ki... Ahhh o özeti didiklemek var aslında ama elim değer mi bilemem. Ama bu genel bir senaryodur. Baştaki isimler değişir. Yazan kalem ustaysa veya ustalığa elverişliyse şahane replikler dinlersiniz. Bakışlarda ustalık artarsa görsellik açısından şanslısınızdır. Uyum varsa daha şanslısınızdır. Bana göre işi biyoloji dersi ayarına çekmezlerse şanslıyımdır ailemle izlerim zira.

Alıntı Valentine Ops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru yine yener kazanacak.Demirin evine girdi,Ömeri arabayla vurdu bu olaydanda sıyrılacak.

dağ evinde umarım sadece bakışmayla yetinmezler
    Efenim esinlendikleri diziler Hint dünyasından olduğundan bakışmalar uzuuuuun olacaktır. Lakin biz şanslıyız yeni olmalarına rağmen uzuuun bakmakta fena değiller. Bu Hint furyası tutunca bizim yerli dizilere iki sahne kopyaladılar. Bir adam bakar bakar bakar ama maaalesef bakamaz bakıştan aldığım duygu yeni aldığı takım elbseyi giyip aynada kendine bakan genç heyecanıdır. Kız bakar bakar bakabilemez. Yeni moda olmuş çantayı annesi ona almış sevincini verir en fazla. Ama bunlar konuşturabiliyorlar bakışları çoğunlukla yeni olmalarına rağmen. Ha replik bazen eksik bazen fazla oluyor mesela ben o dans sahnesinde geçen Ömerce alt metini fazla buldum. Veya Demirin dış sesle; hayatında biri mi var repliğini fazla buldum. Yani iki kişi ilk zamanlarda anlaşacak kadar konuşsalar yetiyor galiba bana.(ilk zamanlardaki anlaşacak kadar değildi)
    Ez cümle;Konuşmadan verebilirlerse o da kabul

Şu aşamada Tabir kötü olacak ama kedinin ciğere bakma durumundalar
    bu yüzden çokta birşey beklememek gerekiyor sanırım
    Ben en çok konuşmalarını istiyorum hemde böyle uzun uzun keşke olsa böyle bir sahne
    Uzuuun uzuuuun konuşuyorlar aslında avaz avaz susarak. Mesela ;
    -Gerçekten evli olmadığımızı öğrenmesi lazımdı
    -Öğrendi mutlu musun?
    -Eve gidelim replikleri. Orada herşeye rağmen gitmek istediği ev Ömerin eviydi.
    Sayfalar dolusu konuşturdular bence ikisinide orada. Dilden çıkması şart değil bazı kelimelerin. Lak lak konuşmalar bana daha manasız geliyor. Her insanın tabiatı aynı değil. Bunlar ikiside fazla konuşmayan ama konuşmadan da anlaşabilen insanlar. (İlk bölümlerdeki Ömeri bunun dışında tutuyorum)
    İkiside sevdiklerine fazlasıyla güveniyor. İkiside canlarını sevdikleri için feda edebiliyor. Bu hafta güzel geçer düşüncesindeyim.
    Notcuk; Hint dünyasından ikinci kopyalanan sahne kucağa almaydı ki aman derim 5 senelik dizide bir kez bile kucağa almayan kişilere bu sahneyi yazdılar yine sırıttı evladım gençlikte aklınız neredeydi? bakışıyla izledim.

(Ömer benim için hiç yorulmasın puan toplamak için gerek yok o gitsin Zehra için toplasın)
    Yanlız birşey diyim mi bu anne muallakta kalırsa işte ozaman işler hep bir askıda kalır.
    Bu yüzden Sevim'in gidişini bir yere bağlamak zorundalar yoksa olan benim başkana olur.

İki bölüm birşey değil ya (bak gene büyük konuştum)dayanırım herhalde Zehranın yandım annem demelerine...
    Değil mi ya Ömer sizin ligde torpilli. Yani olaya Zehra açısından bakarsak birden evini terkedip giden kadın kendi yüzünden evini barkını terketmiş zannedecek. Bay ketum açıklamayacak sonra büyük ihtimal Yener bire bin katarak söyleyecek. Oradan kopacak olay diyorum.
    Ki zaten Zehra bende saç bırakmadı iki tel kaldı onuda bu iki bölüme feda edemem. Sonraya saklıyorum onları; artık ona ben toka fırlatırım ki gelip onun saçlarını yolmayayım diye
    Üzmesin benim başkanımı zaten Ayşe de giriyor devreye iyice adamın ayarlarıyla oynamasın yazıktır. Hemde hiç değmeyecek bir anne için....

Bu yüzden haklısın ne diyim şimdiden pes ediyorum..
    Anne anne olsa hatta anne değilde birazcık annelik vasfı taşısa haklı da Sevimsiz için ağlayınca kızacağız diyorum. Verdikleri özete ve gelen tüyolara göre 2 bölümden fazla sürmez saç baş yolmamız. Yalnız Ayşe Ömerin Zehra yüzünden vurulduğunu duyunca farklı bir yüzünü görebiliriz Alev onuda kullanır buradan ilerler işler. Gidenin annesi olmadığını öğrenmeli Zehraki o iki tel saçımız bize kalsın.

Oyuncu dürr-efşan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı ab-ı çeşm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Notcuk; Hint dünyasından ikinci kopyalanan sahne kucağa almaydı ki aman derim 5 senelik dizide bir kez bile kucağa almayan kişilere bu sahneyi yazdılar yine sırıttı evladım gençlikte aklınız neredeydi? bakışıyla izledim.
    Kaydet
    Kaydet
    ben o kucağa alma sahnesini dansın içinde düşünmüştüm.. alev izlerken ömer seni kucağıma alıp odadan dışarı çıkıcam.. alevde artık inanacak deyip zehrayı kucaklayacak diye senaryo yazmıştım kendi kendime.. alev vazgeçer miydi acep...

Yönetmen kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karadayi
    Ettiği Teşekkür
    2
    8 mesaja 9 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Standart Terorre lanet ediyorum

Ozetimiz baya heyecanli gibi gorunuyor

16.Hafta Genel Özeti:
    Sevim karakterinin her şeyi öğrenmesi ile birlikte olaylar artık Zehra,Ömer ve Ayşe'nin hastalığı üzerinde yoğunlaşıyor. Sevim'in para için cana kastettiğini gören Ömer'in Zehra hakkındaki düşünceleri değişecek.. Artık Zehra'nın masum olduğunu düşünmeye başlayacaktır.
    Sonunda Zehranin masum oldugunu dusunecek umarim Sevim gercek annesi olmadiginida soyler ama Omer bu belli olmaz bir gun boyle bir gun oyle)
    Sevim,gece mahalleyi terkedecektir. Tam gideceği anda karşısında Yener vardır. El mahkum Zehra'nın adresini Yener'e verir..
    Adamdan 500 bin al ve aderesi yenere ver bu kadin sadece yasemini dusunuyor digerleri umrunda degil

Sevim'in gittiğini öğrenen Zehra'yı teselli etmek ise Ömer'e düşecektir.. Ömer,Zehra'ya artık daha yakın,daha da sakin davranmaya başlayacaktır.. Zehra Ömer'in bu anlayışlı tavrından etkilenir.

bakalim nasil teselli edecek baskanimiz
    Ömer'e dair düşünceleri değişmeye başlayan Zehra hiç beklemediği bir süprizle şaşkına döner.
    Surprizmi? ne olabilirki
    Bu sırada konağın adresini öğrenen Yener ne yapacaktır? Zehra, bir takım gelişen olaykar sonucunda annesinin gitmesinden kimi sorumlu tutacaktır?
    tabii omer sakin olunca zerha baslar
    Ayşe, hastalığı ile tekrar yüzleşecektir. Nihat bunu öğrenecek midir? Yoksa yine Nihat'tan gizli mi tutulacaktır?
    Nihat bence ogrenecek ve ogrenmelide
    Konağı basan Yener hangi süprizle karşılaşacaktır? Ve Ömer'in rüyası gerçek olacak mıdır? Zehra, birtakım olaylar neticesinde Ömer'e artık aralarındaki anlaşmanın bittiğini söyler..
    hem yenere gore hem ailesi yalniz kalamasin diye anlasmayi bitirmeye calisacak ama Omer izin vermezki ayse icinde izin vermez

Zehra, bavulunu toplarken Ömer, onu izlemekte ve ne yapacağını düşünmektedir.. Ömer, hem Yener balasından uzak kalmak hem de Zehra'yı ikna etmek için Zehra'yı dağ evine götürür.

bunlar cuma gunu bolumde olacak anlasilan

Orada neler yaşanacaktır? Bu durum onları daha da yaklaştıracak mıdır?

hadi bakalim top sizde senaristler
    Zehra ve Ömer'in birlikte dağ evinde kaldıklarını öğrenen Yener'in tek bir amacı vardır;Ömer'i öldürmek! Yener'in elinde silahla Zehra ve Ömer'in karşısına çıkması her şeyin sonu mudur? Yener, Zehra ve Ömer arasında neler yaşanacaktır?

yener nerden dag evini ogrenecek? omer vurulsa yine kesin zehrayi suclar

Yardımcı Yönetmen larivis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    dertleri dinleyen rüzgar
    Ettiği Teşekkür
    5
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Allahtan bizim oyunculardan sıkıntımız yok gayet güzel anlatıyorlar gözlerle herşeyiBu yüzden bu bir cepte.Sahracım Konuşmaktan kastım şu olup biteni bir kendi aralarında çözmeleri özellikle Yener konusu...Ama seninde ifade ettiğin gibi Bizimkiler az ama öz konuşuyorlar kendi aralarında çoğu zaman (tekerlemeye dönen replikler hariç)gözlerle anlaşıyorlar bu yüzden ben uyumu çok seviyorum onların hiç bozulmasın inaşallah.

Kucağa alma dediniz kalbimi çaldınız efenim umarım ileriki bölümlerde oda gelir.Birde yönetmenimiz az bir uzuktan çekerse deyme keyfime(yönetmene burdan sesleniyorum efenim az uzaktan çek anlıyorum gözlerle temastan dolayı bu ama bazı yerlerde uzandanda ihtiyacımız var)

Ömer susup Ayşemi başlıycak dedin sen?Amanın Ayşenin böyle durduğuna hiç bakmamak lazım desene...Alev'inde gazıyla bu katmerlene bilir.Hiç olmasa Ömer Bu etkenlerden etkilenmiyordu Ama Ayşe?
    Gelçi onuda anlıyorum Abisine çok düşkün bir kız sonuçta istemez zarar görmesini ama acaba bilecek mi Zehra yüzünden olduğunu?Neticede Ömer seninde yazdığın gibi bu konudada ketum olabilir her konuda olduğu gibi?......

Yener Zehra'yı gaza getirecek vasfva sahip değil benim gözümde bu yüzden Zehrada dikkate almamalı onu alırsa işte ozaman benim iki tel saç kendiliğinde düşer.....
    Yener Ömer'e zarar vererek zaten yeterince kendi vasfvından çıktı şimdi yine çıkıyor bu yüzden Zehra Yener'i dinlerse çekeceği var elimden...Hele Yener'in tuttuğu eve gitme niyeti varki zaten gözüme gözükmesin Zehra bu bile onu yolmama yetiyor zaten

Oyuncu Valentine Ops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    mins
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Depo kayıdları unutulmadıysa kesin Yenerin eline geçer ve o zaman Zehrayı,Ömeri tehdit eder
    yener alev birliği olmasın iki kötü çekilmez

Yardımcı Yönetmen sesbilisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Dünya'da ..
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Allahtan bizim oyunculardan sıkıntımız yok gayet geüzel anlatıyorlar gözlerle herşeyiBu yüzden bu bir cepte.Konuşmaktan kastım şu olup biteni bir kendi aralarında çözmeleri özellikle Yener konusu...Ama seninde ifade ettiğin gibi Bizimkiler az ama öz konuşuyorlar kendi araların çoğu zaman (tekerlemeye dönen replikler hariç)gözlerle anlaşıyorlar bu yüzden ben uyumu çok seviyorum onların hiç bozulmasın inaşallah.

Yener Zehra'yı gaza getirecek vasva sahip değil benim gözümde bu yüzden Zehrada dikkate almamalı onu alırsa işte ozaman benim iki tel saç kendiliğinde düşer.....
    Yener Ömer'e zarar vererek zaten yeterince kendi vasvından çıktı şimdi yine çıkıyor bu yüzden Zehra Yener'i dinlerse çekeceği var elimden...Hele Yener'in tutuğu eve gitme niyeti varki zaten gözme gözkmesin Zehra bu bile onu yolmama yetiyor zaten
    Öncelikle merhabalar iyi geceler . Başlıktaki bütün forumdaşlarıma hayırlı,huzurlu sağlıklı ve en önemlisi ülkece acı olayların yaşanmadığı güzel bir yıl diliyorum ..ülkece başımız Sağolsun ..griple mücadelemde kendimede şifa diliyorum..

Sevgili lariviscim şimdi Özeti ve o güzel yorumlarınızı okuyup geldim ellerinize sağlık ..özelliklede abıçeşm'in analizlere bayıldım bende bu Sevim'in gitme olayıyla Zehra'nın, Ömer'e karşı atak geliştireceğini tahmin etmiştim.. bunu yazınca sen korkuyorum demiştin Ben nerden bileydim ki bizim saf kız ,gidip onu kaçıran ,ailesine yapmadığını bırakmayan yenere inanıp bizim Başkana kükreyip evi terkedeceğini Ömer istehare yattı mübarek bir gördü rüyayı adam 1.94 Değişti oda yetmedi haftasına kalmadı olaylar gerçekleşiyor Ömer'den rüyalar devam edecekmi acep hep bizim başkan görmesin kötü kaybetmeli rüyalar rüyaların devamı darısı zehraya

Şimdi yorumuna gelince Zehra yenere inanır canım . Neden ? Dersen daha bilmem kaç bölüm önce babasının o hasta halinde onları dışarı atmış , oda yetmemiş Satışa çıkarmış bir kadına okadar annecim annecim dedi ve onun evli olduğunu öğrendikten sonra (atıyorum 1.65 ) değişen Sevim'in Yıkama yağlamalarına kanıp yüzüne gülümseyen teşekkür eden bir Zehra var anlıcan daha biz o iki tel Saçı moleküllere ayırır yollarız. Bu zehradaki saf akıllılıkla

Evet bizim çift az konuşur öz konuşur..hatta okadar azki Ömer gülümserse anlaki alev kıyıda köşede dikizliyor Ayşe gelirse kapı kendiliğinnden Açılıyor sırf Ayşe Görsün diye saadetlerini (elma dersem alev armut dersem Ayşe anla işte da ) sert odunsu bakarsa anlaki yanlızlar didişiyorlar .ama bu iki haftadır Başkan'ım başka teknikler geliştiriyor gözümüzden Kaçmaz sen ne dersen yav he he bakışı hergeçen gün teknik geliştiriyorlar

Hasta hasta ne yazdım nasıl yazdım karıştı biraz sanırsam

Aramıza yeni katılan arkadaşlar Hoşgellmişler efenim..

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Allahtan bizim oyunculardan sıkıntımız yok gayet güzel anlatıyorlar gözlerle herşeyiBu yüzden bu bir cepte.Sahracım Konuşmaktan kastım şu olup biteni bir kendi aralarında çözmeleri özellikle Yener konusu...Ama seninde ifade ettiğin gibi Bizimkiler az ama öz konuşuyorlar kendi aralarında çoğu zaman (tekerlemeye dönen replikler hariç)gözlerle anlaşıyorlar bu yüzden ben uyumu çok seviyorum onların hiç bozulmasın inaşallah.
    Sevimsiz hariç ekibin tümünü seviyorum cıks düzeltiyorum Sevimsiz ve Funda, Alper hariç ekipte saçlarımı diken diken eden bir zat yok. Biri gitti kaldı diğer ikisi darısı onların başına. Bütün hikayelerde yol ayrımları vardır. Lakin bu klişe diyeceğim klişe bile değil. Tekerlemeler ayy çalı süpürgesini duymayacağız üzüldüm mü? hayır!
    Daimi ve kişisel ;
    Varoş, Ezik, Küçük yılan

Mahalleye gideceğim
    Annemi aradım
    Annemi görmem lazım
    Kendimi ezdirmeyeceğim
    Ezdirmeyeceğim kendimi.

Hiçbir yere gitmeyeceksin
    Sen, sevgilin, arkadaşın
    Sen sevgilin, arkadaşın
    Planınız ne
    Çok iyi oynuyorsun
    Benden birşey koparamazsınız ( koparttırmayan haliyle 720 kopardılar ya ona yanarım)

abiciğim ne yaptınız
    abiciğim ne yapıyorsunuz siz
    abiciğim nereye
    Abi Zehra nerede
    Zehra abim nerede

Herkes keyfine baksın bir Nazan çile çeksin

anonim;
    Kahvemizi içelim
    Kahve içmez misiniz
    Ama kahve içecektik.

Ekler
    Bir börek yaparım mis gibi
    Benim getirdiklerimden koyalım masaya

Ama repliklerin bazıları kinayeli bazılarında mecaz var.
    -Tabii işim gücüm sensin sabahtan akşama kadar aklımda sadece sen varsın
    -Attığın her adım hesaplı. Hepsi benim için gibi gibi

Kucağa alma dediniz kalbimi çaldınız efenim umarım ileriki bölümlerde oda gelir.Birde yönetmenimiz az bir uzuktan çekerse deyme keyfime(yönetmene burdan sesleniyorum efenim az uzaktan çek anlıyorum gözlerle temastan dolayı bu ama bazı yerlerde uzandanda ihtiyacımız var)
    Evet burada hastayken olmuştu da Hint dizilerinin yarısı kucakta geçiyor. Erkek esas karakterler kırık çıkıkçı kızın bilek mi burkuldu bir sağa bir sola yerine oturuyor. Kızlar merhemci, yağcı.
    Ömer susup Ayşemi başlıycak dedin sen?Amanın Ayşenin böyle durduğuna hiç bakmamak lazım desene...Alev'inde gazıyla bu katmerlene bilir.Hiç olmasa Ömer Bu etkenlerden etkilenmiyordu Ama Ayşe?
    Gelçi onuda anlıyorum Abisine çok düşkün bir kız sonuçta istemez zarar görmesini ama acaba bilecek mi Zehra yüzünden olduğunu? Neticede Ömer seninde yazdığın gibi bu konudada ketum olabilir her konuda olduğu gibi?
    Yani hikayenin devam süresine bağlı veya Ayşeyi koymak isteyecekleri yere. Ben yazdım diye olmak zorunda değil benimki tahmin. Sonuçta ben Ömerin Ayşenin başka eve çıkmasına karşı çıkmasını haklı buldum. Hastalığını biliyor, Nihata güvenmiyor. Ama Ayşenin çıkmak istememesini anlayamadım yani haklı bulmadım. Sevgide aşırılık varsa bazen başka insanları görmez göz. Hepimiz ailemizi severiz ama bazen başka yerlere gitmek gerekiyor. Bu sevgideki aşırılık yüzünden söyledim. Alev söyler veya tesadüfle öğrenir. Özele yazdım.
    Yener Zehra'yı gaza getirecek vasfva sahip değil benim gözümde bu yüzden Zehrada dikkate almamalı onu alırsa işte ozaman benim iki tel saç kendiliğinde düşer.....
    Yener Ömer'e zarar vererek zaten yeterince kendi vasfvından çıktı şimdi yine çıkıyor bu yüzden Zehra Yener'i dinlerse çekeceği var elimden...Hele Yener'in tuttuğu eve gitme niyeti varki zaten gözüme gözükmesin Zehra bu bile onu yolmama yetiyor zaten
    O eve tek başına gitmez beraber giderler babaya anlatırlar. Çünkü Yener ya da Alev anlatacaktır biraz daha dururlarsa. Ve Zehra kendi gerçeklerini öğrenmeden o evde kalmamalı umarım aile hakikati dizi sonuna ertelenmez.

Alıntı Valentine Ops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Depo kayıdları unutulmadıysa kesin Yenerin eline geçer ve o zaman Zehrayı,Ömeri tehdit eder
    yener alev birliği olmasın iki kötü çekilmez
    Depo kayıtlarını Alev bulur Zehrayı tehdit eder, ya da Mehtap bulur Nihatı tehdit eder. Alev- Yener birleşir mi? Bilmiyorum ki Alev Türk Mafyalar Birliğinin kıdemli üyesi Yenere ihtiyacı yok. Ama Yenerin sevdiğini anlarsa Zehrayı kaçırmasına yardım eder değil mi? Korktum Sevimsize sevinelim biraz ya.
    Kaydet

Sayfa 2/101 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri