Sayfa 2/101 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kalp Atışı (Arşiv 1)

Oyuncu mc_love - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı Kariha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı durumdayımm.
    Tek olumlu detay şuan senarist o kadar.
    Eğer gerçekse büyük hayal kırıklığı yaşıyorum şuan.
    Hayır yani ne güzel bir çıkış yakalamışsın
    Fırsat bu fırsat kendine yakıştırdığın böyle bir proje mi?
    Daha başlamadan gömdüm ama ne bileyim bana hiç umut vermedi.
    Yani ben tutmayacağım diye bağırıyor bağırıyor resmen dizi sanki
    Umarım yalandır ya
    .

Yönetmen SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Sanırım haber herkesi şoka uğrattı umarım olmaz diyorum.

Yani diğer iki oyuncu ile sorunum yok daha önce izledim dizilerini algı eke yi hem galip derviş hem son dizisinde izledim komedi de iyi kendisi.

Ama berk Oktay varsa başrol o olur bence.

Diğer yandan kanal show tv durum malum.

Gökhan Alkan daha önce doktor oldu bu tekrar olur.

Mayıs için düşünülüyor ise zaman var umarım isimler değişir. Yoksa Gökhan Alkan içim aynı durumlar yaşamak hiç istemem.

. Yani sağolsun yapım seviyor sevmiyor da sevenlerine yaptıkları ile küstürdü kendine. Kimse bu habere sevinmedi mesela

Yönetmen LAZKUZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ARNAV&KURSHİ
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Alıntı yameka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir içe doğmadır ya...
    Resmen Google'ın navigasyonlara bile sağlayamadığı lokasyonu sen burada sağlamışsın.

(sen diyorum sakıncası yoktur umarım)
    İçime doğdu vallahi ve selvercim haber verdi dogru çıkmış bende soklardayim açıkçası kendime sasirdim

Ama gel gor ki sevinmerdim simdi niye mi kanal secimi show hic iyi bi secim değil diğer kotu yani ise algi eke cok taninmayan bayan oyuncu gorsel olarak Hem berke hem de gokhana yakistiramadim birde gokhan basrol erkek olmayacak gibi geliyor berk basrol erkek olur o zaman gokhan niye boyle bi hata yapti MF yapimla bi antlasma falan mi yapti akla bu geliyor

Bu dizinin iyi yönü yinetmen barış yos ve makbule hanimin kaleminden cikicak bi is olması başka iyi yönünü göremedim ama gökhan daha iyi bi diziyle daha iyi yapımla çalışıp uSt sıralarda olabilirdi kkendini atese mi attı acaba hem de Kore uyarlaması bi diziyle

İCİME doğan bi şey daha var kanal ATV olacak bence

Yönetmen SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Gökhan Alkan haberini bazı kaynaklar yalanlamış umarım doğru olur...

Olmadığı haberine inanmak istiyorum.

Mf yapım olmasın istiyorum

Senarist batırdı ama biliyoruz ki bizde de başta senarist kabus işçileri değildi korkum ondan benim.

Gökhan Alkan olursa biliyorum ki işkence bile olsa izlerim Bem. Tıpkı ss de olduğu gibi. Baştan finale resmen kendinize yazık ederek yaptık bunu.

İkinci versiyonu izlemeye mahkum olmayız umarım

Yönetmen LAZKUZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ARNAV&KURSHİ
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Selver gokhan alkan haberi dogru olmayabilir ama biyke bi dizi var senaristi makbule kosif ve eda tezcan yonetmeni ise baris yos

Tek temennimiz bu dizide gokhan alkan olmasin yoksa mecburen gokhan icin izlemek zorunda olacaz ama sunu da demek istiyorum makbule kosif cok iyi senaristtir o yuzden kabus iscilerin yarattigi kabusu yasayacagimiz zannetmiyorum bu diziyi bitiren senaristlerdi malum

Yönetmen daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    65
    24 mesaja 35 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Haber şimdilik %100 yalan dendi. Birkaç farklı yerden aynı yalanlama geldi. Yapımdan 2-3 kişiden ve gökhanı tanıyan biride teklifler var ama daha kabul etmedi diyor. İnşallah yalan olarakta kalır. Belki yazan yanlış bir ad yazmıştır.

Bide mayıs başlangıcı olunca genellikle oyuncular baya değişiyor.

Ben Gökhanın daha farklı projelerde yer almasını isterim. Çok iyi sevecen bir doktor oldu zati. Kendini tekrarlamak olur.

dizi doktorlar gibi 4 doktorun hikayesi. Öyle salt başrol yok sanırım. Ama berk rolü beğenirse 2. adam olarakta oynayabiliyor benim bildiğim.

Ama haberi hiç bilinmeyen bir site duyurduğu için, genellikle mf yapımın haberlerini ranini tv duyuruyor olduğu için fake olabilitesi daha yüksek. Bide böyle yeni başlayan işlerde oyuncular tek tek duyurulur ki haber olsun bir kaç kere toplu duyurma hiç duymadım.

Bide nedense benim içimden bu dizi için hep yiğit kirazcı geçiyor. İlk duyduğumdan beri hissettiğim bu. Bide gerçek hanım olacak gibi hissediyorum

gökhan kısmı yalanladı, berk yalanlamış. O zaman haber yalan büyük ihtimale

Yönetmen hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15
    11 mesaja 12 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949677

Merhabalar
    Öncelikle arkadaşlar yetkili herhangi bir merciden doğrulama haberi gelmedikçe bence telaş yapmanıza gerek yok. Ama eğer doğruysa bayağı yapabilirsiniz
    Nerden başlasam ki.. Med Yapım, MF Yapım..
    İlişki Durumu Karışık sevenleri olarak az mı çınlattık kulaklarınızı Bize yaşattığınız faciayı unuttuk mu sandınız efendiler? 27 bölüm zirvede olan bir dizini uçurumdan aşağı kendi ellerinde yuvarladın sen yahu! 20 bölümde Türkiye'de en iyi sit com tarzı romantik komedi dizisi yapmışken 20. bölümden sonra o rezalet senaryonla batırdın bizim çifti! Özellikle dizinin başrol delikanlısını şeytanın tekine çevirdin sonra süründürdün Allah süründürdün! Aklımızla alay ettin, yetmedi 11 bölüm boyunca sahte hamilelik diye bir olayla bizi yedin resmen yedin Unutmadık Fatih Bey unutulmazsınız bizim için Faruk Bey!
    Bütün bunların yanında taaa 30. bölümde diziye anca bir resmi hesap açıldığı gerçeğini de şuraya iliştireyim Hatta sonra Evli olarak geri dönüyoruz dediğinizde bile o hesapla hiç ilgilenmediğiniz durumu da var..
    Bize her hafta attığınız birbirinden güzel yalanlar dizisi mi? Ooo hele o kısıma hiç girmemeli
    Bir de tabi bu işin KANAL boyutu var!
    27 bölüm seni zirvede tutan işi hala ilk 5'teyken önce gününü sonra saatini değişip bize resmen kriz üstüne kriz geçirten Show Tv'ye de buradan sevgiler İDK'nin final bölümünde aldığı reytingi bile senin şimdiki dizilerinde alamayanlar var, kimsenin ahı kimsede kalmazmış

Özetle efenim Berk'in yeniden Med Yapım'la anlaşması kabus ötesi olurdu! Hele Bir Aşk Hikayesi'ni batırdığı söylenen Makbule Kosif'le biz Banu'dan daha beter durumlara düşerdik artık Aman Allah korudu.
    Berk'e teklif gitmiş ancak kabul etmemiş. Çooooooooooooooooooooooookk şüküüüüüüüüüüüüüüüüürr

Gökhan Alkan veya Algı Eke ile alakalı henüz bir bilgim yok ama kuvvetle muhtemel onlar için de yalandır bu haber.. Biz Med Yapım'dan çok çektik Allah size çektirmesin dostlar..Zaten bu ülkede doktor dizilerinin artık tutmadığını göstermek için kaç tanesiyle daha dizi çöplüğünü boylayacaklar bilemiyorum..Konusu Güney Kore'de fırtınalar estirmiş olabilir ama bizim için oldukça basit
    Berk'in çok büyük bir seveni olarak, kendini de kanıtladığı şu muhteşem zamanlarda İDK gibi ( en azından ilk 20 bölüm) doğru projeyi seçeceğinden eminim ve bambaşka bir rolle karşımıza çıkacağını umuyorum..
    Bu dizide oynayacak olanlara da şimdiden başarılar ve bol bol sabırlar diliyorum..Esen kalınız

Asistan Krisbian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Dornland.
    Ettiği Teşekkür
    3
    4 mesaja 9 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Doktorlar dizisi bana sıkıcı gelmişti, finaline kadar dayanamadım üstelik dizi 60 dk. olmasına rağmen, burada o diziyi iki saate çıkarıp nasıl insanlara keyifle izlettirecekler merak ediyorum doğrusu ama pek umut vaadettiğini de düşünmüyorum. Cast seçimi içinse, Gökhan Alkan'ın adı geçiyor sanırım, bir süre ekranda olmayıp yüzünü dinlendirmesi gerektiğine inanıyorum, Berk Oktay'ın da oyunculuğunu yeterli bulmuyorum ama dizideki oğlan da bana yavan gelmişti, önemli olan kızın kim olacağı gözümde ki o da benim için bir PSH etmez.

Yönetmen daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    65
    24 mesaja 35 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Diziyi izlemeye başladım 4. bölümdeyim. Aslında güzel ve geliştirilebilir hikayesi var. Ama en büyük sorun başrollerin lise de tanışması ve erkek karakterin kızın hocası olması. Onu bir şekilde kalıbına uydurup tepki almadan atlatmaları lazım. Daha yeni doktor kısmına geçtiler sonraki yorumlarda o kısımları yazarım.

Bide bu role katiyen gökhan olmaz. Tip olarak ve karakter olarak olur çok güzel çıkarır ama 1. karakter başarılı bir doktor (Kocamın ailesi-Dr. Tarık Uygun), 2. karakter 13 yıl amerika da yaşıyor (seviyor sevmiyor-yiğit Balcı). Bu roller bu kadar yeniyken bu rolü kabul edeceğini sanmıyorum ama gene bilemiyecem.

Yönetmen real madrid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Madrid
    Ettiği Teşekkür
    8
    57 mesaja 67 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Bizdeki senaristlerin kalemi yok sanırım.. Devamlı kopya senaryolar..
    Gerçi bu kopya senaryo işini bile beceremiyorlar.. Bir umut belki bu dizi de şaşırtırlar bizi

Sayfa 2/101 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri