Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
1001 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Adını Sen Koy (Arşiv 9)

Oyuncu semaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Standart Hani omer mehtapa dunyayi dar edecekti

Senarist oylesine yaziyor; Alev in yaptiklari korkunc suclar; sonuc yok.

Mehtap inkiler? Replikler aynı: gununu göstericem vesaire

Alev e pansuman yaptirmak?

Alev in Zehraya davranisini neden gormezler. Bu kadar zormu masal gibi bir ask yazmak

Hilmi yılmaz olayı tam rezalet

Yapımcı çok rahat, ratingler süper ancak unutmasınki oyuncuları en kısa zamanda kapar başka yapımcılar. Son pişmanlık fayda etmez

Tek çözüm senaryoyu revize etmek, belki yeni bir kan gerek.

Yönetmende tüm oyuncuları özellikle Ömer i Beton modundan çıkarsın, Ayşe olayını çözsünler ancak Ayşe ve Nihat kesinlikle bu dizide kalmalı, hem iyi oyuncular hem seviliyorlar. Demir dönmeli, Mehtap ve Alev OUT lütfen
    Konu semaltan tarafından (12-04-17 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ekleme

Asistan eylul55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Samsun
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    30685735

Mert'in X dizideki NK karakteri gibi olacağı söyleniyor. İnşallah doğrudur. MErt ve Zehra yemek yapıyor Ömer de soğuk su içsin
    Bu arada salonda Zehrayı kıskanıp ve atarlı cevap veren Ömer'e bayıldım

Yardımcı Yönetmen baranelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    adını sen koy
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

bu bölüm ömer zehra dışında vasattı mehtap allah seni kahretsin senide alev
    bunlardan kurtulsak vaya aşklarını doya doya yasarlar
    ömer kıskançlıktan cıldırdı zehranın hoşuna gtti
    resmen ömer zehrayı kıskandı zehrada ömeri kıskandı
    yarın çok güzel bölüm olaçak bence ucurumda düşme olayı rüyadır kanımca

Yardımcı Yönetmen arolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Brad Pitt,Robert Downey J
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı baranelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bölüm ömer zehra dışında vasattı mehtap allah seni kahretsin senide alev
    bunlardan kurtulsak vaya aşklarını doya doya yasarlar
    ömer kıskançlıktan cıldırdı zehranın hoşuna gtti
    resmen ömer zehrayı kıskandı zehrada ömeri kıskandı
    yarın çok güzel bölüm olaçak bence ucurumda düşme olayı rüyadır kanımca
    Zaten diziden zehra ömeri al geriye birşey kalmaz
    mehtap,yasemin,koray sıkıcı

Yönetmen nelke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    baku
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Ben anlamadim Omer niye gururla Zehraya Mertin sozlesmeyi bildigini soyledi?
    Kiskanclik yazilmisti ozette ama ben pek kiskanc Omer gormedim
    Bolumu begenmedim cunku Omeri 2 bolumdu begenmiyorum yaptiklariyla dedikleri ayni degil

Mertteki rahatlika bak .Mutfakta,calisma odasinda heryeri iskal etti

Yardımcı Yönetmen Massan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Beren-Kıvanç
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

İyi akşamlar..2 bölümdür diziden zerre keyif alamıyorum..zehra ömer için izliyorum ama karşlmızda dengesiz çift var..ömer yemekte önemli söz diyeceğim diyor..mertin tavsiyesiyle yemeğe davet etti ve yemekte uçağa niye binmediğini söyletecekti..o olay unutuldu..merte sözleşmeli evli olduğuny söylüyor ..yersiz kıskanmalar..

Oyuncu dürr-efşan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

hiç işi gücü olmayan çantası hazır ayakkabısı nazır olan iki saatte hazırlanıp çıkabilecek olan bizlere bile bırakın böyle önemli bir toplantıyı düğün davetiyesi bile bir hafta 10 gün önceden dağıtılır. bu nasıl bir mantıktır sabah işadamları toplantısı davetiye gönderiyor. öğleden sonra yola çıkıyorlar. muhtemelen yemek akşam yemeği ve ertesi gün dönülecek. hani ömerin sekreteri arasa dese ki programınızda bu var. ömerde ben onu unutmuşum deyip zehraya öğleden sonra çıkacağız dese anlarım da.. hani senaristler işadamı değil anladık da hiç mi film falan izlememiş bunlar. ayrıca daha absürd bir durum alev ne zaman işadamlığına soyundu. yani ömerin şirketindeki bir müdür değil mi bu kız. hayır şirkette ortaklığı var diyeceğim de o zaman ömer aklına estikçe bu kızı nasıl kovup geri işe alabiliyor. ona da davetiye gelmesi çok garip..

ömerin zehranın gelmeyeceğim lafı üzerine geleceğini söyledin çocuk oyuncağı değil demesine ne demeli. sanki aradın oteli eşimle katılacağım dedin de sonra eşin vazgeçti de çocuk oyuncağı değilmiş. öyle bile olsa iş bağlantılarını zehra mı yapacak. vazgeçse ne olur. bir de aşamalılığa dikkat çekeyim. ilkinde götürdü arabada bekletti. şirket yemeğine gelsin istedi ama zehra yüzünden kendi de gidemedi. üçüncüsünde gelsin istedi. zehra da istedi ama olmadı.. bunda illa geleceksin diye posta koydu. zehra son anda yetişti. bir sonraki aşamada zehrayla beraber giderler. sonrakinde bakarız ki zehra ömerden önce hazırlanmış kapıda dikiliyor

yapımcı yüzümüzü kara çıkarmaya and içti galiba. bugün tavuk yemeği vardı. hem de mantarlı.. domatesler bize gelsin öyleyse.. adamlara bir de pinti diyoruz

koray yaseminin getirdiği parayı niye almadı. dedim kızdan al borcunu öde. sonra kazandığınızı da yasemine verin. yani mehtapa borçlanana kadar yasemine borçlanın.

bir türlü yiyemediğimiz yemeğin yerine mi ne demek.... ne alaka kurdular orda anlamadım. kız yine ekilmiş eve gelmiş. karnı açmış yemek yiyor. senin kızı götüremediğin yemekle ne alakası var. mertin bildiğini söylemekle ne amaçladı.. hareketlerine dikkat et. evli olmadığımızı biliyor.. sana asılabilir mi dedi.. bu bölüm ömeri anlayan beri gelsin.. gün dolduruyorlar başka birşey değil

Yardımcı Yönetmen kübra_naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    14
    6 mesaja 14 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

İyi akşamlar herkese. Bugün ki bölümde beni en çok son sahne şaşırttı.Yani senaristler nasıl oldu da yine bir yanlış anlama faciası yazmadı şoklardayım. Mert son anda gelmeye karar verdi. Zehra da gelmeyecekken son anda not sayesinde gelmeye karar verdi. Dedim Ömer acaba Zehra'nın gelişinin Mert le alakası olduğunu düşünür mü diye şükür Ömercik sevindi mutlu oldu yanlış anlamadı.Senaristler sağolsun biz bile paronayak olduk. Dizi dizi değil yanlış anlama senaryosu.

Düne kadar Mert'in Demir'in yerini alacağını ve Zehra ya yanaşmayacağını düşünüyordum ki bu bölüm ağzımın payını aldım.Hadi her şeyi geçtim SEN ALEVLE PARTNER OL İŞTE demek ne demek? Ömer efendi iyi kıskandı kıskandı da yani bizim başkan malum kıskanınca gözü Zehra dahil kimseyi görmüyor. İnşallah Mert yüzünden de çeşitli yanlış anlama serisi yaşamayız.

Alev-Mehtap-Beton bu 3 lüye tahammül edemiyorum.Beton eskiden bu kadar gözüme bakmıyordu ama şimdi Mehtap ne derse yapıyor. Ne Zehra takıntısıymış abisinden beter çıktı.Ömer'e de kızıyorum kadının neler yaptığını gördü peşini hemen bıraktı.Ne bileyim koskoca Kervancıoğlu sun peşine adam taksana. Yener desen bari yakalanıp hapiste olsa bir mantığı olacaktı.Adam kuş olup uçtu.Anladık oyuncu çıktı da bari bir mantığa bağlansaydı.

Şu dizide sevmediğim daha doğrusu sevemediğim karakterlerden biri de ne yazık ki LEYLA. Oh oldu diyeceğim neredeyse. Ne kadar mıymıy nazlı bir karakter.Sevemedim bir türlüZaten bu dizde zehmer çıkar at hepsi mıymıy karakterler. Nazan ve Fulya'dan kurtulduk darısı Beton ve Mehtap'ın başına. Suç işlemek ne kadar kolaymış.Salim de böyle saf olmaya devam etsin.Koray desen Yasemin le takılmaya devam ettiği sürece zekasından şüpheliyim. Yasemin parayı getirince oh dedim tefeci borcunu ödeyip kurtulurlar ama nerdeeee.Senarist yazar mı yazmaz. Mehtap hikayesi nasıl uzasın.Mehtap daha Koray'a şantaj yapacak.Neyse Ömer'e güvenmek istiyorum baba işini o çözecektir.

Umarım yarın ki orman sahneleri güzel olur.Ve gerçekten konuşurlar.Ömer çok güzel bir şekilde özür dileyecekmiş bakalım nasıl olacak.

Bir de uçurum sahnesi yarınsa cuma ne olacak acaba?Sürpriz sahneler mi. Genel özette Zehra'yı çukurdan kim kurtaracak yazıyordu acaba yarın çukur sahnesi cuma günü uçurum sahnesi mi olacak.

Yardımcı Yönetmen Massan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Beren-Kıvanç
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Kübra_naz Leylayı bende sevmiyorum..yaseminden daha mıy mıy ve uyuz..şimdi teyzesine göre hemen evlenmek ister..adaylar arasında sadece mert var..

Yönetmen ab-ı çeşm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 5 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Efşanım gıdadan başlayayım. Bu dizide henüz benim yüzümü kara çıkaracak bir yemek olmadı. Olacağınıda sanmam.
    Kim sormuştu rhinokurt muydu karıştırabilirim . Demirin ruhu kime intikal etti diye ? Ben telefona demiştim yok bütün eylemler Mert'e geçmiş. Domates, biber mantardan giriş yaptı. Demir biberden yapmıştı evsiz sarı kafa hazır bu kadar sulanmışken mantardan yüzük yapar dedim yapmadı.
    Bölüme dair birkaç fikir var bende lakin yazayım mı bilemedim, ne yazsam ertesi gün yüzüme gözüme bulaşıyor. Bildiğim tek şey var eğer ki bazı şeyler TRT ye inat yapılıyorsa umarım kanal başka yere gitmelerine fırsat vermeden final yaptırır.

Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri