Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları (Arşiv 2)

Süper Moderatör OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    #among the stars
    Ettiği Teşekkür
    5
    8 mesaja 14 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Standart Fazilet Hanım ve Kızları (Arşiv 2)

Buradan devam edebilirsiniz

- 640x480'den büyük fotoları küçülterek ekleyin
    - Tek cümlelik, arka arkaya mesajlar yazmayın
    - Üyeleri tahrik edecek tarzda mesajlar kesinlikle yasaktır
    - Sarı kartı olan üyelere uyarı yapılmadan uzaklaştırma verilecektir

Sevgiler..
    Konu NATY&FACU tarafından (05-06-17 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Benzer Konular
    Fazilet Hanım ve Kızları (Arşiv 4)
    Fazilet Hanım ve Kızları (Arşiv 4) Paylaşımlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.
    Fazilet Hanım ve Kızları (Arşiv 3)
    Fazilet Hanım ve Kızları (Arşiv 3) Paylaşımlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz. Resim ekleme kurallarına uyunuz. Resim alıntı yapmak yasaktır. Lütfen saygı çerçevesi içinde yorum yapınız. Keyifli paylaşımlar.
    Fazilet Hanım ve Kızları (Arşiv 1)
    Fazilet Hanım ve Kızları (Arşiv 1) Avşar Film'den yeni proje: Fazilet Hanım ve Kızları Ranini tv Fox Türkiye'de yayınlanan fenomen drama Karagül'ün yapımcısı Avşar Film'den yeni bir drama geliyor. Senaryosunu Güllerin Savaşı ve Asla Vazgeçmem dizilerinden aşina olduğumuz Sırma Yanık'ın kaleme aldığı diziyi, ekran seyircisinin...

Asistan EDBLDR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    272
    4 mesaja 8 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949674

Diziyi saatinde tam anlamıyla izleyemedim,parça parça izledim kalabalık ortamda.Ama eve gelincede netten izlemek içimden gelmedi.
    Dizi yerinde sayıyor,konular ilerlemiyor,herşey aynen başladığı gibi duruyor.Hazan'ın kılık kıyafetine sinir oluyorum, ne zanan düzgün giyinecek bu kız,davranışlarıda erkek gibi,ne zaman baksam annesiyle kavga ediyor.
    Ece aptallık derecesinde saf,hiç ilgimi çekmiyor neden izleyeyim ben bu kızı,sürekli aptallıklarını ve ağlamalarını görmek içinmi.
    Fazilet zaten ilk bölümden başımı agrıtıyordu,yine aynı.Yalıdakilerle,mahalledekilerle,kızlarıyla kısacası sürekli herkesle kavga halinde,çok sıkıcı.
    Koskoca mahallede bir tane iyi niyetli kadın var,gerisi çöpe.orasıda sıkıcı.
    Yalıdakiler ayrı bir alem,anneleri yaşasa dahamı farklı olurdu bilemiyorum.Şu anda dağılmış vaziyetteler.Yasemin belki toparlayabilirdi,o kendi derdinde eline fırsat geçti,mutfağı değiştirmeye kalktı,Selin annemin düzeni devam edecek dedi noktayı koydu.Yenge ortamı yumuşatacağına herkesi birbirine düşürüyor,kocasını dolduruyor.
    Gökhan büyük abi olacağına karısının dolduruşlarına gelip kardeşlerine babasına düsman.
    Yağız'la Sinan şimdi iyi anlaşsa bile ilerde Hazan için birbirlerine düşecekler.
    Çağlar'ıColin Farrell'e benzettim,keşke oyunculuğuda benzeseydi,bir oyuncu daha kazanırdı dizi sektörü.Ama yinede zamanı olursa açılabilir,bekleyelim bakalım.
    Selin'in Nil'den başka olayı yok.Bir iki sefer Yasin'i gördü sonra konu kapandı.
    Biraz önce Gümüş dizisine denk geldim,yıllar önce çekilmesine rağmen izlenebiliyor.Bir aile var ,iş yeri var,aileyi toparlayan dede var,oyuncuları evde işyerinde ya da kendi halinde izleyebiliyorsun,herkesin bir konusu,bir işlevi var.
    Bu dizide ben bir aile göremiyorum,herkes amacsız bir şekilde kendi halinde dolanıyor.Konular birbirine bağlanmıyor.Birkaçtane sır var onlar açığa çıksın diye bekleniyor.
    Güzel başlamıştı ama devam edemiyor.

Asistan alba55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    kara oğlan
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    19092261

Dizinin reytinglerini çiftlere bağlamak saçma
    senaryoda yavaş olabilir bencede normal gidiyor.
    senarist her şeyi biran önce ortaya çıkartsa konu kalmaz.otel mevzusu hariç onun biran önce ortaya çıkması lazım
    senarist aklında otel mevzusu yağız öğrenirse HAZALA karşın ay pardon HAZAN yazacaktım malum hazal yazdığımız zaman kızımızın incileri dökülür.
    ve bazı arkadaşda kendine dert edip üzülmesin
    bir harfle kimse rencide olmaz
    bu kadar dert etmeyin
    konumuza dönersek hazana karşı yumuşar pişmanlık hatta özür dilemeye kadar gider.beyimiz hazanın onu afetmesi için malum yağız egemen iyi kalp olduğu için hanım kızımızın peşinden koşuştur.koşuşturken aaa bakmış ki aşık olmuş belkide yağız hazan çiftide reyting getirmez
    treni kaçırmış olabilirizde.

Yönetmen KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Engin Akyürek..
    Ettiği Teşekkür
    0
    7 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı alba55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin reytinglerini çiftlere bağlamak saçma
    senaryoda yavaş olabilir bencede normal gidiyor.
    senarist her şeyi biran önce ortaya çıkartsa konu kalmaz.otel mevzusu hariç onun biran önce ortaya çıkması lazım
    senarist aklında otel mevzusu yağız öğrenirse HAZALA karşın ay pardon HAZAN yazacaktım malum hazal yazdığımız zaman kızımızın incileri dökülür.
    ve bazı arkadaşda kendine dert edip üzülmesin
    bir harfle kimse rencide olmaz
    bu kadar dert etmeyin
    konumuza dönersek hazana karşı yumuşar pişmanlık hatta özür dilemeye kadar gider.beyimiz hazanın onu afetmesi için malum yağız egemen iyi kalp olduğu için hanım kızımızın peşinden koşuştur.koşuşturken aaa bakmış ki aşık olmuş belkide yağız hazan çiftide reyting getirmez
    treni kaçırmış olabilirizde.

Dizinin reytingleri aslında normal şu an bu reytingle final yapmaz merak etmeyin..ama sonrasını birlikte gorecegiz

Asistan justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    4
    4 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Ben dizi 16. bölümde tamamen final yapıyoruz dese sevinecek durumdayım... 13. bölüm konuları toparlamak için çok erken... Şimdi senaryoyu toparlamaya çalışsalar zaten 12. Bölüme görürüz en erken... Hatta göremeyiz bile... 2. sezona ihtimal vermiyorum hiç... Yağız/Hazan olsa bile yazdan kışa dönmesi çok zor...

Bazı arkadaşlar Sinan'ın hiç mi.iyi yönü yok diye sormuşlar... Sinan iyi ama senarist kötü... Senarist onu o kadar çok mikser olarak kullanıyor ki artık ben onu karakter olarak değil, senaristin hikayeye soktuğu çomak olarak görüyorum... Her gördüğümde istemsiz heh şimdi saçma bişey yapar korkusu alıyor... Fazilet'in yalıya iş için gelmesi mi gelmesi gerekiyor? Sinan ev işini ayarlasın, oradan yürüyelim... Yağız'ı işten mi attıralım? Hemen Sinan efendi bişeyler ayarlasın... Hazan yanlış mı anlaşılacak Sinan ayarlasın, yalan söyleşin bişeyler olsun...Yasemin'in geçmişi mi öğrenilecek (bir iki bölüme el atacak, adım gibi eminim) Sinan bişeyler ayarlasın... Her taşın altından Sinan çıkıyor... Sinan'ı diziden çıkarın herkes mutlu mesut yaşar yeminle... Sinan'ın o kadar olaya rağmen (annesinin ölmesi, kendisinin neredeyse ölmesi, işten atılması, attırması, parasızlık vs) hala karakter gelişimi olarak bir adım öteye gidememesinin sebebi de senaristin elindeki bu şekeri bırakmak istememesi... Bu bölümde Hazan'ın yanına nezarete girerek yine Sinanlığını yapıyor... Ben bile bölümden önce tahminimde pişman olup Hazan'ı kurtarmak için Nil'e döner demişim... Kötü yönde de olsa bir karakter gelişimi yazmışım... Senarist hiç o işe girmiyor... Senariste Yağız Egemen tonlamasıyla ile"O mikser sana yaramadı, git kendine başka mikser bul" demek istiyorum...

Set Görevlisi HAYAL67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı justitia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dizi 16. bölümde tamamen final yapıyoruz dese sevinecek durumdayım... 13. bölüm konuları toparlamak için çok erken... Şimdi senaryoyu toparlamaya çalışsalar zaten 12. Bölüme görürüz en erken... Hatta göremeyiz bile... 2. sezona ihtimal vermiyorum hiç... Yağız/Hazan olsa bile yazdan kışa dönmesi çok zor...

Bazı arkadaşlar Sinan'ın hiç mi.iyi yönü yok diye sormuşlar... Sinan iyi ama senarist kötü... Senarist onu o kadar çok mikser olarak kullanıyor ki artık ben onu karakter olarak değil, senaristin hikayeye soktuğu çomak olarak görüyorum... Her gördüğümde istemsiz heh şimdi saçma bişey yapar korkusu alıyor... Fazilet'in yalıya iş için gelmesi mi gelmesi gerekiyor? Sinan ev işini ayarlasın, oradan yürüyelim... Yağız'ı işten mi attıralım? Hemen Sinan efendi bişeyler ayarlasın... Hazan yanlış mı anlaşılacak Sinan ayarlasın, yalan söyleşin bişeyler olsun...Yasemin'in geçmişi mi öğrenilecek (bir iki bölüme el atacak, adım gibi eminim) Sinan bişeyler ayarlasın... Her taşın altından Sinan çıkıyor... Sinan'ı diziden çıkarın herkes mutlu mesut yaşar yeminle... Sinan'ın o kadar olaya rağmen (annesinin ölmesi, kendisinin neredeyse ölmesi, işten atılması, attırması, parasızlık vs) hala karakter gelişimi olarak bir adım öteye gidememesinin sebebi de senaristin elindeki bu şekeri bırakmak istememesi... Bu bölümde Hazan'ın yanına nezarete girerek yine Sinanlığını yapıyor... Ben bile bölümden önce tahminimde pişman olup Hazan'ı kurtarmak için Nil'e döner demişim... Kötü yönde de olsa bir karakter gelişimi yazmışım... Senarist hiç o işe girmiyor... Senariste Yağız Egemen tonlamasıyla ile"O mikser sana yaramadı, git kendine başka mikser bul" demek istiyorum...
    Önceki gün okudum galiba dizi sezon finaline gitmeyecekmiş. Yazın da devam edecekmiş. İnşallah doğrudur. Çünkü 13. Bölümde sezon finali söylendileri vardı. Ne izledik ne anladık ki sezon finali yapacaklar. Hele kemik bir seyirci kitlesi yok. Reytingler malum.

Asistan missbarby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinan Hazancilar surekli Yagiz karakterini sevdiklerini dile getiriyorlar , ama YagHazcilar oyle mi yok Hazan cok cirkin cok cirkef yok Sinan cok cocuk cok simarik surekli karakterleri bir karalama cabasindalar sanki boyle yapinca senarist 180 derece donup Yagiz Hazan yazmaya baslayacak neyse....
    Yagiz mi daha suclu yoksa Sinanmi deyip surekli sevdiginiz karakteri hakli cikartmaya calismakta biraz sacma ikiside esit ikiside suclu al birini vur otekine .....
    Birazda diger karakterleri yorumlayalim fragmanda goruyoruz Yaseminin basi belada keske bir sekilde Yasemini Fazilet kurtarsa Yasemin Fazilet kankaligi hos olabilir Faziletin Yasemine gelin hanim demesi hosuma gidiyor
    Bazıları için boşuna uğraşıyoruz objektif bakmalarını bıraktım dalga malzemesine bile çevriliyor Sinan karakteri Sinan sen neymişsin ya işitmediğin azar kalmayacak yakında, Alp Navruz iyiki seni tanımışım umarım daha da güzel projelerde izleme şansımız olur

Asistan justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    4
    4 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

1.bölüm:Yarışmada Fazilet'in eline koz verir ve bölümlerdir çözülemeyen bir yanlış anlaşılmaya yol açar.
    2.bölüm:Alkollü kaza yapar.Bu artık ailenin Ece'ye borçlu oldukları anlamına gelir.
    3.bölüm:Hazan'a herkesin önünde sevgilim der ve aileyi yine zora sokar. Nil çıldırır. Yağız bilenir ve Hazan bölümler boyunca bu ailenin etrafında olur.
    4. Bölüm:Görece sakin bir bölüm. Yanlış anlamayı düzeltmez, Hazan'a takar. Büyük bir felaket yok ama en azından...
    5. Bölüm: Hazan'ı gece eve getirir, burada yattı muhabbetti yapar. Nil, Selin ve Yağız'ı yine çıldırtır.
    6. Bölüm:Ev alır. Bu Fazilet'in yalıya dönmesi demektir. (Yoksa nasıl dönecekti)
    7. Bölüm:Görece sakin bir bölüm kendisi için ama sonuçlarını daha görmedik. Yağız Ve Ece işini başlatır. Arada Hazan Ve Yağız'ı karşılaştırır sağolsun... Yoksa nasıl karşılaşsınlar?
    8. Bölüm İddiaya girer. Yüz güzeli seçer. Daha sonuçlarını tam görmedik bu işin. Abisi istifa eder, kendi parasız kalır falan filan ama Hazan'ın güzelleştirmenin yolu da bu yarışma, o yüzden sonuçlarını daha görmedik diyorum.
    9.bölüm:Seviyorum der. Pek bir etkisi olmadı kimse üzerinde gerçi. Neyse ki önceki bölüm Hazan'ı yüz güzeli seçmesi Nil i çıldırttı da Hazan nezarete düştü. Ortalığı olmadan da karıştırıyor.
    10 bölüm:Nezarete girer.

Senaryoya bu derece mikser etkisi yapan başka karakter yok. Her bölüm ayrı olay çıkarıyor. Millet bunu düzeltmeye çalışırken işte birbirlerine giriyor filan... Senarist neden kıüullanmasın ki?

Asistan Heartfilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    11
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    16913480

Sosyal Medya 'da Çağlar hikaye paylaşmış .. Orada da "Urla'da deniz kenarından " diye de paylaşmış.
    Yani bu çocuğa rol vermeyecekseniz , neden başrol diye gözümüze soktunuz?
    Ben anlamıyorum , diğer sitelerde diğer oyuncular sürekli videolar paylaşmakta ama gene ve gene Çağlar yok
    Dizideki yavaşlık da ayrı hikaye
    Birde sezon finali yapacak
    Gitmez bu dizi gitmez bu akışında giderse

Yardımcı Yönetmen nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Ettiği Teşekkür
    114
    32 mesaja 86 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Geçen yaz berk hakmanin oynadiği ROMKOM dizisi aklima geldi!

Dizinin adi hayatimin aşkiydi biz hep esas kiz gökçenin ikinci adama Kaan a(yani berk beyin canlandirdiği karakter)aşik olmasini bekledik ama sonuç avcumuzu yalayip sinir harbi yaşadik esas kizimiz bize sinir harbi yaşatti!

şimdi yavğız ve Hazan da bana o diziyi hatirlatiyor bide senaristimiz sırma hanimmiş bence siz hazirlayin kendinizi hiç bir zaman bu dizideki aşklar dilediğiniz gibi yazmayacak çünku odaği Fazilet ve kizlari olacak ayni Gülerin savaşinda Ömer ve Gülru aşkini istediğimiz gibi yazmamasi gibi ! hazsin ve yazğiz hazan aşki fazilet ve kizlarin gölgesinde kalacak !

ben sinani seviyorum tatli ve yakişikli ama aşk oyunundaki sarp tekrari gibi Hazan bana afakanlar bastiriyor Ece bana en sahici karakter geliyor bu onun hareketlerini tasvip ettiğim anlama gelmiyor ama bence en gerçekci karakter ECE oyuncumuz da çok çok iyi

Yazğiza gelince hala gizemli ve ilgi çekici oyunculuğunu pek sevmiyorum ama karakter ilginç ve onu Ece ile izlemeye bayiliyorum adam yumuş yumuş oluyor resmen hatta dizinin en ilginç yani bu ikilinin iletişimi bence ve sanirim bir tek bana sevimli geliyorlar

Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri