Bu bolumde bolca olmamislik vardi! 2. fragman iyi ki cikmamis.
Ece - Selin cekismesi bu kadar abartilmamaliydi, sık sık gozumuze soktular. Bunun diziye ne gibi bir katkisi olabilir ki? Kim, heyecanla karsilikli bagris cagrislarini izleyelim der ki. Ece EGEMEN'in bolumuydu...

Yağhaz yok gibiydi, Yagiz basladigi isi bitirmek icin yine Hazan'in damarina basti. Yoksa Hazan'in laf dinleyecegi yok ne yapsin Yagiz.

Hazan otel odasi yuzunden Yagiz'a yapmadigini demedigini birakmadi. Demek ki o gece otel odasinda karsisindaki Sinan olsaydi bu kadar buyutmeyecekti! Sinan'a karsi kendinden emin guclu bir durus goremedigimden ne dusunecegimi sasirdim...

Ozetle bolum arasinda baglanti kuramadim. Hazan kimden yardim aldi kim hangi yola girdi anlamadim.

Bolumden aklimda kalan Ece Egemen her yerde. Hazan Sinan ile bir iki kere daha bas basa kalirsa her seyi unutur! Yagiz'in Amerika meselesi... Nasil gitmeyecek?

Senarist gelecek hafta Yaghazcilara goz kirmis, sagolsun!.Sonra yine Hazan Sinan ile takilir sonra yine Yaghaz... Finale kadar iki tarafa mavi boncuk dagitilacak herhalde bu isten bir sey anlamadim.

Sahsen diziye iki bolum veriyorum! Iki hafta ust uste Yaghaz olmasin izdirabin fisini cekecegim. (Tv)