Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Kurtlar Vadisi Pusu

Yanıtla

Kurtlar Vadisi Pusu kategorisinde Kurtlar Vadisi Pusu - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-03-17, 23:19   #481
feritcaglayan
Asistan

feritcaglayan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.09.2004
feritcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond repute
feritcaglayan kullanıcısına ICQ aracılığı ile mesaj yolla feritcaglayan kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla feritcaglayan kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla Send a message via Skype™ to feritcaglayan
Varsayılan Vadi TRT 'de

Ve dizi TRT ile anlasti....

Resmi aciklama daha gelmedi ama artik kesinlesmis gibi.

Hayirli olsun, insallah saglam bir konsept ile gelirler
feritcaglayan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-03-17, 00:33   #482
vadikızı
Yönetmen

vadikızı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2009
vadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond repute

Alıntı:
feritcaglayan tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ve dizi TRT ile anlasti....

Resmi aciklama daha gelmedi ama artik kesinlesmis gibi.

Hayirli olsun, insallah saglam bir konsept ile gelirler

Panada açıklama gelmedi ama çıkan haberlerde birşey demiyorlar darbe konusunu işleyeceklerdi filmdende haber yok ya
Eski 06-03-17, 09:59   #483
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZONDA TRT'DE Mİ YAYINLANACAK?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi seneye TRT’de” iddiası haberi bir hayli yankı uyandırdı. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu cevabı birinci ağızdan aldı. "TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren’e sordum. Eren’in yanıtı kısa ve netti:“Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı.”
Milliyet Gazetesi'nin başarılı ismi Ali Eyüboğlu bugünkü köşesinde Kurtlar Vadisi'nin yeni sezonda TRT'de olacağı iddiasını masaya yatırdı.

İşte Ali Eyüboğlu'nun o yazısı:

2007 yılında Show TV’de başlayan, star TV, TNT, ATV (iki kez) ve son olarak 2016’da Kanal D’de yayınlanan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin akıbeti ne?

Malum 10 yıldır ekranlarda olan ve iyi reytingli dizi, yüksek maliyeti nedeniyle bu sezon kendine kanal bulamadı.

Kısa bir süre önce Pana Film ile TRT arasında görüşmelerin yapıldığı, tarafların prensipte anlaştığı şeklinde bir haber çıktı.

“Kurtlar Vadisi Pusu”, Kanal D’de son sezonunda reyting kaybına uğrasa da, fanatik kitlesi olan bir dizi.

O nedenle dizi hakkında çıkan her iddia ya da haberi internet siteleri anında alıp kullanır.

Bu kez de öyle oldu.

“Kurtlar Vadisi Pusu dizisi seneye TRT’de” iddiası haberi bir hayli yankı uyandırdı.

Sizlerden gelen “Bu haber doğru mu?” mesajları üzerine ben de aynı soruyu TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren’e sordum. Eren’in yanıtı kısa ve netti:

“Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı.”

Eylül 2017’ye daha çok var. O zamana kadar ne olur bilemem, ama durum şimdilik böyle…
hardi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-03-17, 16:39   #484
vadikızı
Yönetmen

vadikızı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2009
vadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond repute

Alıntı:
hardi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZONDA TRT'DE Mİ YAYINLANACAK?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi seneye TRT’de” iddiası haberi bir hayli yankı uyandırdı. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu cevabı birinci ağızdan aldı. "TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren’e sordum. Eren’in yanıtı kısa ve netti:“Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı.”
Milliyet Gazetesi'nin başarılı ismi Ali Eyüboğlu bugünkü köşesinde Kurtlar Vadisi'nin yeni sezonda TRT'de olacağı iddiasını masaya yatırdı.

İşte Ali Eyüboğlu'nun o yazısı:

2007 yılında Show TV’de başlayan, star TV, TNT, ATV (iki kez) ve son olarak 2016’da Kanal D’de yayınlanan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin akıbeti ne?

Malum 10 yıldır ekranlarda olan ve iyi reytingli dizi, yüksek maliyeti nedeniyle bu sezon kendine kanal bulamadı.

Kısa bir süre önce Pana Film ile TRT arasında görüşmelerin yapıldığı, tarafların prensipte anlaştığı şeklinde bir haber çıktı.

“Kurtlar Vadisi Pusu”, Kanal D’de son sezonunda reyting kaybına uğrasa da, fanatik kitlesi olan bir dizi.

O nedenle dizi hakkında çıkan her iddia ya da haberi internet siteleri anında alıp kullanır.

Bu kez de öyle oldu.

“Kurtlar Vadisi Pusu dizisi seneye TRT’de” iddiası haberi bir hayli yankı uyandırdı.

Sizlerden gelen “Bu haber doğru mu?” mesajları üzerine ben de aynı soruyu TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren’e sordum. Eren’in yanıtı kısa ve netti:

“Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı.”

Eylül 2017’ye daha çok var. O zamana kadar ne olur bilemem, ama durum şimdilik böyle…
Bu habere inanmamıştım ben bu dizinin sonu ne olacak merakla bekliyorum
pana neden açıklama yapmıyor anlamıyorum
vadikızı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-03-17, 23:40   #485
ACABA
Yönetmen

ACABA kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.11.2013
ACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond repute

Neden bir açıklama yapılmaz anlamış değilim. Kurtlar Vadisi'nin TRT ' de yayınlanacağını düşünmüyor idim zaten, Vadi'nin, yayınlanacağı kanal sayısı da bence bütçe olarak baktığımız da kısıtlı. Star TV - Show TV olabilir ama eğer gün değiştirme talebini olumlu bakalarsa Kanal D olabilir diye düşünüyorum...
ACABA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-17, 12:41   #486
feritcaglayan
Asistan

feritcaglayan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.09.2004
feritcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond reputeferitcaglayan has a reputation beyond repute
feritcaglayan kullanıcısına ICQ aracılığı ile mesaj yolla feritcaglayan kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla feritcaglayan kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla Send a message via Skype™ to feritcaglayan
Varsayılan Kurtlar Vadisi Kaos geliyor

Kurtlar Vadisi Kaos geliyor

Kurtlar Vadisi Kaos geliyor

Necati Şaşmaz yeni dizi ile ilgili gelen bir soruya, bütçesini karşılayacak bir kanal olması durumunda neden olmasın yanıtını vererek, dizinin isminin "Kurtlar Vadisi Kaos" olacağı cevabını verdi.

Gençlerin tüm sorularını yanıtlayan Necati Şaşmaz ve ekibi, fotoğraf çekimi sonrasında salondan ayrıldı.

Yazete
feritcaglayan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (0 üye ve 2 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş