Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Yabancı Diziler > Pembe Diziler

Yanıtla

Pembe Diziler kategorisinde Cesur ve Güzel konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-07-15, 11:38   #981
zarpandit34
Yönetmen

zarpandit34 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.03.2007
zarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond repute

4 tane amerika pembe dizisi izliyorum ama açıkçası son zamanlarda beni birtek B&B şaşırtıyor.Hatta şok ediyor.Bu konuda bayağı başarılılar.Beklenmedik gelişmeler yaratmak önemli bu tip dizilerde,bunu da iyi yapıyor B&B.

Taylor Darla'yı öldürdü,Taylor'ın kızı da Darla'nın kızını..ironiye gel

zarpandit34 Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-08-15, 02:08   #982
lambrusco
Asistan

lambrusco kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.12.2013
lambrusco has a reputation beyond reputelambrusco has a reputation beyond reputelambrusco has a reputation beyond reputelambrusco has a reputation beyond reputelambrusco has a reputation beyond reputelambrusco has a reputation beyond reputelambrusco has a reputation beyond reputelambrusco has a reputation beyond reputelambrusco has a reputation beyond reputelambrusco has a reputation beyond reputelambrusco has a reputation beyond repute

alynin ölümü biraz havada kaldı sanki
ne bileyim bi süre bu olayı işleseler daha iyi olurdu
cenaze töreni çok saçmaydı kızın kendisi bile yoktu

rick ve maya nasıl bu kadar çabuk düğün yapıyolar anlamadım
ve sanki ölen yedi kat yabancıymış gibi herkes kendi ilişkilerine dalmış gibi mesela ridge ve thomas

bilmiyorum çok hoşuma gitmedi bu durum
daha içten sahneler beklerdim

bu arada brooke dizide iyice konuk oyuncu durumuna düşmüş üzüldüm açıkçası
kadına bi türlü düzgün bi hikaye yazamadılar gitti
bunun yaşlanmasıyla ilgili de olmaması lazım
stephanie dizi ilk başladığında brookeun şimdiki yaşındaydı ve gayet etkin bi roldeydi yani ayrılana kadar başroldü kadın
brookea niye ridgein peşinde rezil olan bi karakter dışında bişey yazamıyolar anlamıyorum

caroline bile yine dalga geçti parmak şıklatma hareketiyle
brooke gibi diziyi 25 yıl başrol olarak taşımış bi karakteri neden bu duruma düşürüyolar anlamadım
bu kadar mı zor etkili bi hikaye yazmak
lambrusco Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-09-15, 15:16   #983
KKLFAN
Oyuncu

KKLFAN kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.09.2007
KKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond repute

Rigde i oynayan oyuncu degistiginden beri dizi hic ilgimi çekmiyor. Caroline a kadar dustu Ridge karakteri Katie de var bi de. Ronn Moss lu Ridge Caro Brooke Taylor bi de Ashley dışında 25 yilda kadın gormedi yeni Ridge hizli valla. Sevmedim yeni Ridge i. KKL de ayrilip kurtulsa iyi olacak bu diziden.
Eski 11-03-17, 19:02   #984
KKLFAN
Oyuncu

KKLFAN kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.09.2007
KKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond reputeKKLFAN has a reputation beyond repute

En son ben yazmışım 1,5 yıl önce. Dizi şu an ne durumda bilmiyorum tam olarak. 30. yıla girecekler sanırım. Ama vakitlice bitse daha iyiydi. Yurt dışında hala izleyeni var mı merak ediyorum.
KKLFAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş