Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > No:309

Kapalı Konu

No:309 kategorisinde No: 309 - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-04-17, 22:14   #1001
1993
Yönetmen

1993 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.09.2006
1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute

bu hafta diriliş yokmuş
bakalım reytinglere nasıl yansıyacak bu durum
Eski 25-04-17, 14:58   #1002
berdem
Yönetmen

berdem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.05.2011
berdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond repute

Selam herkese ...

Kaldı 1 gün...Gelen fotoları gördüm...Çok merak ediyorum bölümü çokkk.Filiz bile Onur yüzünden sancılanmışAllahım Onur sen nelere kadirsin...Ayy bir an önce yarın olsun artık lütfeeennnnnnnnnnnn
Eski 25-04-17, 15:07   #1003
mastic
Asistan

mastic kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
mastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond repute

Yarını merakla bekliyorum.küs çift.hep,istenen.geldi.
O yüzden keyifler keka
Yarın günlerden no309
yarın günlerden lord onur
Mutluyum mutluyuz mutlu
mastic Çevrimdışı  
Eski 25-04-17, 16:20   #1004
mastic
Asistan

mastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond reputemastic has a reputation beyond repute

Yeni başlık zamanı gelmiş.101 olmuş.
mastic Çevrimdışı  
Eski 26-04-17, 12:30   #1005
arz27
Oyuncu

arz27 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2016
arz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond repute

Selam miilet;

No 309 sabahından, her yerde gıybetimiz yapıldı, yapılıyor ve yapılacak,

2. sezon için tt, yapılmış yeni gördüm, 5 bölüme biter, tepe taklak olacaklar diyenlere inat 2. sezon olur mu bilmem ama, birileri cevabını almış oldu bence,

Bölüm günü böyle ne gatif bir mesajı pozitife çevireyim, veeeeee
Lord onur günü ilan edeyim.

Bu aslılar ayrılığı güzel yazıyor dedik, ben bu seferki ayrılık sahnelerini beğenmedim desem ayıp etmiş olur muyum

Niye zevk almadım, iki türkü ile bir iki çemkirmeyle geçti ya, çırpınan onur olduğu için mi acaba, lalenin acısını hissedemediğim için mi içime sinmedi, ne eksik kaldı bulabilen var mı?

Kocası ile sorunları olan, kendisini kandırılmış hisseden, duyguları ile oynanmış, kocasının aşkının oyundan ibaret olduğunu düşünen bir bayan çekirdek çitleyip, günü nü gün edermi ya, ben olsam ne geceye sığarım, ne güne göz açarım valla, hayat dan soğurum, benim ile birlikte kim varsa acının dibine, karanlık kuyunun en dibine çekerim, bu nasıl ayrılık,bu nasıl aldatılmışlık, bu nasıl gururu kırılmak, bu neyin kafası ya, ben anlamadım,

Lalenin acı çekme şeklide değişikmiş, kız zaten soya çekim olduğundan baştan kaybediyor da, ilk bölümlerdeki lale olsa intihar ederdi valla, iki gözü iki çeşme, kızaran burun, aç gezmekten hastanelik olurdu,acı çekerken bize de çektirirdi, onura lanet okurken bulurduk kendimizi,zaman geçtikçe acı çekme şeklini de değiştirdi kız, normal olması gereken buydu da lale niye acısını yaşayamadı, yada yaşamadı, onurun kendisini bırakmayacağını düşündüğü için mi, yoksa onura aşık olmadığı için mi? Pelinsunun magazin olayına bile daha büyük tepki verdi,

Neyse moralleri bozmuyorum bozduysam da düzeltirim bir ara,

aha bide aklıma bir şey geldi Koca sayfada sadece onurcular kaldı, laleciler terki diyar eylediler neden? onlarda laleye bir yere kadar dayanıp katlanabildiler, baktılar kıza güven yok, fos çıktı onlarda onurcu olacaklarını anladıklarından sayfaya bir daha girmediler, yani ne diyorum bunu uzun zamandır yazmamıştım.

HERKES BİR GÜN ONUR SARIHANCI OLACAK...

EDİT:BÖLÜM İÇİN MURAT BOZ DAN BEN ÖZLEDİM GALİBA SENİ ÇALSANIZ NE GÜZEL OLARDI BEYA
arz27 Çevrimdışı  
Eski 26-04-17, 12:46   #1006
CYLN79
Asistan

Giriş Tarihi: 22.12.2016
CYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond reputeCYLN79 has a reputation beyond repute

Alıntı:
arz27 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Selam miilet;

No 309 sabahından, her yerde gıybetimiz yapıldı, yapılıyor ve yapılacak,

2. sezon için tt, yapılmış yeni gördüm, 5 bölüme biter, tepe taklak olacaklar diyenlere inat 2. sezon olur mu bilmem ama, birileri cevabını almış oldu bence,

Bölüm günü böyle ne gatif bir mesajı pozitife çevireyim, veeeeee
Lord onur günü ilan edeyim.

Bu aslılar ayrılığı güzel yazıyor dedik, ben bu seferki ayrılık sahnelerini beğenmedim desem ayıp etmiş olur muyum

Niye zevk almadım, iki türkü ile bir iki çemkirmeyle geçti ya, çırpınan onur olduğu için mi acaba, lalenin acısını hissedemediğim için mi içime sinmedi, ne eksik kaldı bulabilen var mı?

Kocası ile sorunları olan, kendisini kandırılmış hisseden, duyguları ile oynanmış, kocasının aşkının oyundan ibaret olduğunu düşünen bir bayan çekirdek çitleyip, günü nü gün edermi ya, ben olsam ne geceye sığarım, ne güne göz açarım valla, hayat dan soğurum, benim ile birlikte kim varsa acının dibine, karanlık kuyunun en dibine çekerim, bu nasıl ayrılık,bu nasıl aldatılmışlık, bu nasıl gururu kırılmak, bu neyin kafası ya, ben anlamadım,

Lalenin acı çekme şeklide değişikmiş, kız zaten soya çekim olduğundan baştan kaybediyor da, ilk bölümlerdeki lale olsa intihar ederdi valla, iki gözü iki çeşme, kızaran burun, aç gezmekten hastanelik olurdu,acı çekerken bize de çektirirdi, onura lanet okurken bulurduk kendimizi,zaman geçtikçe acı çekme şeklini de değiştirdi kız, normal olması gereken buydu da lale niye acısını yaşayamadı, yada yaşamadı, onurun kendisini bırakmayacağını düşündüğü için mi, yoksa onura aşık olmadığı için mi? Pelinsunun magazin olayına bile daha büyük tepki verdi,

Neyse moralleri bozmuyorum bozduysam da düzeltirim bir ara,

aha bide aklıma bir şey geldi Koca sayfada sadece onurcular kaldı, laleciler terki diyar eylediler neden? onlarda laleye bir yere kadar dayanıp katlanabildiler, baktılar kıza güven yok, fos çıktı onlarda onurcu olacaklarını anladıklarından sayfaya bir daha girmediler, yani ne diyorum bunu uzun zamandır yazmamıştım.

HERKES BİR GÜN ONUR SARIHANCI OLACAK...

EDİT:BÖLÜM İÇİN MURAT BOZ DAN BEN ÖZLEDİM GALİBA SENİ ÇALSANIZ NE GÜZEL OLARDI BEYA
Günaydın herkese; geldi çattı mübarek gün kaldı 10 saat gibi bir zaman )))

Sevgili arz27 Lale ile ilgili tüm duygularımızı yazmış bende bir kaç şey ekleyeceğim ))) Yahu zaten normal şartlarda ülkemizdeki tüm kadınlar Onur Sarıhan gibi bir kocaya sahip olsa idi; bırak boşanmayı terk etmeyi adama kelepçe takar ömür boyu peşinden ayrılmazdı...Ne o yalan söyledi benimle para için evlendi ))) e evlensin dermişim ))) ne güzel mutlu mesut yaşıyorsunuz işte adam parayı pulu geçtim sevgisini ne zaman eksik etti ))) hatta iddialı bişey daha yazayım ))) Layla ile düzenlenmeye çalışılan komplodan yola çıkarak mesela içirdiler sarhoş ettiler yanıldı bişey oldu basıldı )))) o zaman bile evet canına okurum ama kelepçe hala kolumda durur bırakmam vallaha da billaha da ))))))

Hah şimdi gerçekte bize bunları hissettirecek bir Onur Sarıhan yazın; sonra karşısına da bu Lale oldu mu? Olmadı olamadı, o yüzdennnn sürün Lale sürünmezsen asla ve kata olmaz )))

Bu arada gelen görüntülerden yola çıkarak boşanma konusunda geri adım atmıyorlar diye tahmin ediyorum, demek ki Onur da yelkenler fora olsa da kararlı...Malum evlilik terapistine gidilmiş, uzun zamandır boşanma davası almasam da bildiğim kadarı ile anlaşmalı protokoller hariç boşanma öncesi hakimler evlilik terapistine göndermeye başladı çiftleri...Büyük ihtimalle Lale nin bu akşam her şeye rağmen imzaladığı o boşanma evrakı '''tabi ki kızımız önce imzalıyor henüz Onur' un imzası yok''' işi mahkemeye kadar taşıyor, sonrada terapist yine çemkiren Lale yine çemkiren Lale yaniiii )) değiş kızım biraz değiş, bırak evlilik terapistini sen kendin bir psikoloğa falan git....
CYLN79 Çevrimdışı  
Eski 26-04-17, 12:46   #1007
berdem
Yönetmen

berdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond repute

Günaydınlarrrr..
Nihayet BUGÜN GÜNLERDEN NO:309

Nihayet diyorum çünkü bu hafta uzun mu oldu be yaa ya da bölümün heyecanından ben mi duramadım...Merak ediyorum valla..Dün Seçkin Beyde konuk oyuncu olarak dizimizde sahneleri çekilmiş evlilik terapisti sanırımBence direkt Lalenin terapiye ihtiyacı var Onurcumun hiiiiççççç öyle şeylere ihtiyacı yok ama neyse.Komik sahneler çıkıcağından eminim...

Bu akşam en merak ettiğim sahne Lordun kırmızı gecelikle imtihanı Onur'a bu sınavda başarılar diliyorum püskürt şunu Onur diyorum
berdem Çevrimdışı  
Eski 26-04-17, 13:23   #1008
arz27
Oyuncu

arz27 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2016
arz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond reputearz27 has a reputation beyond repute

Alıntı:
berdem tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Günaydınlarrrr..
Nihayet BUGÜN GÜNLERDEN NO:309

Nihayet diyorum çünkü bu hafta uzun mu oldu be yaa ya da bölümün heyecanından ben mi duramadım...Merak ediyorum valla..Dün Seçkin Beyde konuk oyuncu olarak dizimizde sahneleri çekilmiş evlilik terapisti sanırımBence direkt Lalenin terapiye ihtiyacı var Onurcumun hiiiiççççç öyle şeylere ihtiyacı yok ama neyse.Komik sahneler çıkıcağından eminim...

Bu akşam en merak ettiğim sahne Lordun kırmızı gecelikle imtihanı Onur'a bu sınavda başarılar diliyorum püskürt şunu Onur diyorum

Laleye ancak bir PEDAGOG yardım edebilir,

Zira kendisi hala 5 yaşında gibi, yada ergenlikten çıkamamış bir genç irisi

Kırımızı gecelik giyince ne oluyor burcu onurun yaptığını unutturuyor mu laleye , Hani bu adam laleyi kandırdı, aldattı, onunla para için evlendiydi ya, o geceliği giyip de onurla aynı yatağa girince hepsi silinmiş mi olacak, amaç ne burada, onuru kızdırıp kırmızı görmüş boğaya çevirmekse hiç zahmet etmesin, Onur o yollardan çoktan geçti, lale giderken onur 3 . tura çıkmıştır adım gibi eminim, hemde boğalar renk körüdür,kırmızı ile bir dertleri yoktur ve sadece matadorun salladığı bayrağa saldırırlar,( kamu şeysi gibi oldu ama açıklamak istedim)

Terapistin malum Yavuz bey olduğunu öğrendiğimde o sahnelere gülmek için şimdiden hazırladım kendimi, aslılar yazdıysa ki yazmışlardır diye umuyorum, baya eğleneceğiz gibi, yalnız hakim neden böyle bir karar vermiş onuda bilmek lazım, çelişkili bir durum yaşanmıştır ki ondan dolayı boşanmamışlardır,Anlaşmalı boşanma hemen biter ki ikisi de anlaştılar o konuda, sadece çekişmeli boşanma davaları uzar, hakim terapistle bize mi çalıştı onura mı anlamak gerek, bakalım haftaya ne olacak fragmandan anlarız,
arz27 Çevrimdışı  
Eski 26-04-17, 14:17   #1009
mastic
Asistan

Bu bölüm.çok eğlenceli olacak belli.mutlu mesut izleyeceğiz gibi bir his var içimde.
Yanılmamayı umuyorum.
Heyecanla ve sabırsızca bekledigim bir bölüm.onurun lalenin burnunu sürttüğü,lalenin onur aşkı ve kıskançlığından geberdiği bölümleri bu lale dengesizinin evi ilk terkedişinden bu yana hasretle bekleyen bir kitle olarak umutluyuz.çok yaklaştı o anlar hissiyatı tavan.bakiciiz.
bugün günlerden no309
Bugün günlerden lord onur günü.
mastic Çevrimdışı  
Eski 26-04-17, 16:03   #1010
berdem
Yönetmen

Alıntı:
arz27 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Laleye ancak bir PEDAGOG yardım edebilir,

Zira kendisi hala 5 yaşında gibi, yada ergenlikten çıkamamış bir genç irisi

Kırımızı gecelik giyince ne oluyor burcu onurun yaptığını unutturuyor mu laleye , Hani bu adam laleyi kandırdı, aldattı, onunla para için evlendiydi ya, o geceliği giyip de onurla aynı yatağa girince hepsi silinmiş mi olacak, amaç ne burada, onuru kızdırıp kırmızı görmüş boğaya çevirmekse hiç zahmet etmesin, Onur o yollardan çoktan geçti, lale giderken onur 3 . tura çıkmıştır adım gibi eminim, hemde boğalar renk körüdür,kırmızı ile bir dertleri yoktur ve sadece matadorun salladığı bayrağa saldırırlar,( kamu şeysi gibi oldu ama açıklamak istedim)

Terapistin malum Yavuz bey olduğunu öğrendiğimde o sahnelere gülmek için şimdiden hazırladım kendimi, aslılar yazdıysa ki yazmışlardır diye umuyorum, baya eğleneceğiz gibi, yalnız hakim neden böyle bir karar vermiş onuda bilmek lazım, çelişkili bir durum yaşanmıştır ki ondan dolayı boşanmamışlardır,Anlaşmalı boşanma hemen biter ki ikisi de anlaştılar o konuda, sadece çekişmeli boşanma davaları uzar, hakim terapistle bize mi çalıştı onura mı anlamak gerek, bakalım haftaya ne olacak fragmandan anlarız,
Doğru dedin anca pedagog tedavi eder bu Laleyi ..Muhtemelen hakim bunları boşamayıp evlilik terapistine yönlendirecek bende komik olacağını düşünüyorum

Kırmızı gecelik ve Lale'yi püskürten Onur görmek istiyorum kızın ne amaçla giydiği belli zaten de inşallah tepen Lale yazmamışlardır .

Öff akşam olsa...Bu arada bir başlık açsa sevgili modlarımız hiç fena olmaz yeni bölüm öncesi
berdem Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş