Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Hindistan > Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon

Yanıtla

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon kategorisinde Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ 2011/ Genel Yorumlar-10 konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 23-09-17, 15:38   #621
ArShi
Asistan

ArShi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.09.2017
ArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond repute

Merhabalar Sevgili Lavinya

Öncelikle yorumunuz ve güzel sözleriniz için gerçekten çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum gerçekten...

Ben de yazdıklarınıza A'dan Z'ye katılıyorum. 3 seneden fazla oluyor sanırım bu diziyi ilk izlediğimde... Tesadüfen rastlayıp, sonrasında konusunu ve yorumları okuyup izlemeye karar vermiştim. Başlarda ben de oldukça sendeledim. Hint dizilerini hiç izlememiş biri için sancılı bir süreç oluyor gerçekten başlarda, sonra alışıyorsun tabii

Sanırım bu diziyi izleyip de sevenlerin bu konuda ortak bir ruhu ve ortak bir dili oluyor. Belki başka bir dizi olsa, hatta ve hatta bizim yerli dizilerde olsa bu kadar mantık hatası ve saçmalığı asla kaldıramazdık ve çoktan o diziyi izlemeyi bırakırdık. Fakat bu çiftin arasındaki aşkın ve tutkunun anlatılış biçimi, aralarındaki çekimin, uyumun ve kimyanın ekrandan içimize, kalbimize kadar yansıyabiliyor olması; geri kalan her türlü anlamsızlığa tolerans göstermemize neden oldu ve de oluyor. Normalde hiç kimse 400 bölümlük bir diziyi izlemeyi ne göze alabilir ne de buna tahammül edebilir. Ama söz konusu IPKKND ve ArShi olunca 800 bölüm de olsa fark etmezdi sanırım... Çekirdeği nasıl ağzımıza sürdüğümüz anda bırakamıyorsak, öyle tuhaf bir bağımlılık yaratıyor insanda bu çift

Ve Sanaya... Evet, kesinlikle yazdıklarınızın her zerresine kesinlikle katılıyorum. Bu kadın aslında kusursuz güzelliğin; kaşın, gözün, vücudun kusursuz olmasından geçmediğinin canlı bir kanıtı... Sahip olduğu aura ve de yetenek birleşince ortaya mükemmel bir sonuç çıkmış. Barun'u da çok beğenirim. Çok karizmatik bir adam ve bakışları da çok etkileyici. Özellikle bazı sahnelerdeki performansları da süper... Ama oyunculuk yeteneğinden bahsedecek olursak, benim için Sanaya'nın yeteneği çok daha yukarıda... Vücut dilini, mimiklerini, ifadelerini kullanış biçimi çok çok başarılı. Her rolün insanı... Her oyuncu her rolün insanı olamıyor. Bizdeki oyuncularda da her rolün insanı diyebileceğimiz çok az sanatçı var zaten... Açıkçası ben Sanaya'nın burada bir dizi çekmesini çok isterdim. Çünkü karşı tarafın enerjisini de yükselten bir oyuncu...

Evet, ben de okudum Barun'un eşinden dolayı bir çok sorun çıktığı haberlerini. Barun'un bu nedenle dizinin sonlarına doğru dublör kullandığını, yeni dizisinde Sanaya ile oynamasını istemediğini, vb. Ama bütün bunlar gerçekten doğru mu hiç bilemiyorum. Aynı şekilde Gul Khan ile Sanaya arasında sorun olduğu haberleri de çıkmıştı sanırım. Onu da bilemiyorum. Ama Barun'un eşi ile Sanaya'nın dizi bittikten sonra bile defalarca aynı ortamlarda birlikte sarmaş dolaş çekildikleri fotoğrafları vardı. Hem o samimiyette olup, hem bunca olayı çıkarttığı gerçeğini birbiri ile bağdaştıramıyorum. Ya da Barun'un oyunculuk mesleğini yapan biri olarak, başarının zirvesindeyken sırf eşi kıskanıyor diye bunca saçmalığı kabul ettiğini de kafamda oturtamıyorum bir türlü... Eğer öyleyse durum fena demektir.

Barun benim bildiğim ve anladığım kadarıyla dizideki çalışma saatlerinin yoğunluğundan oldukça bunaldı ve de artan popülaritesinin ve taleplerin de etkisiyle sinemaya geçiş yapmak istedi. Birkaç film de çekti. Sanırım birini de dizi devam ederken çekmişti. Ama o filmler çok ses getirdi mi? Ben pek duymadım. Aamir Khan olmak, olabilmek başka bir mesele bence... Ona daha çok yolu var. Diğer dizileri de pek beğenilmedi takip ettiğim kadarıyla...

Bizde bile kimyası tutan ve o nedenle yeri yerinden oynatan dizi çiftleri çok az bulunuyor. Orada da durum böyle ki ArShi'nin reytingleri Hindistan'da tavan yapmış ve başka hiçbir yapım veya çift bu rekoru kıramadı diye biliyorum. Yazık ettiler. Yine de ben umutsuz değilim. Özellikle IPKKND'nin 3'ün aldığı kötü reytinglerden sonra bence bu durum da herkese bir ders olmuştur. Barun'a güvenip reyting alacaklarını beklediler. Ama o işler öyle olmuyor işte. Aynı şekilde IPKKND 3'te Sanaya'yı oynatıp, Barun'u oynatmasalardı yine hüsran olurdu sonuçlar...

Umarım bu çifti acilen yeniden bir araya getirip çok güzel bir senaryo ile ekranlara getirirler. Ben gerçekten umutluyum bu konuda. Hatta tek endişem hikâye ve senaryonun IPKKND'nin altında olması Çünkü ArShi öyle bir etki bıraktı ki, kendileri bile kendi rekorlarını bir daha kıramayabilirler. IPKKND biraz da Aşk ve Gurur'un (Pride & Prejudice) konusuna ve hatta bizde oynayan Asi'nin de konusuna benziyordu. Asi de zaten Aşk ve Gurur'dan esinlenilerek yazılmıştı ve çok başarılı bir şekilde Türkiye'ye uyarlanmıştı bence... Sanırım her kadının içinde bir adet Mr. Darcy özlemi var Buna başta da Jane Austen dahil O nedenle de çok sevdik sanki... O çekişmeler, zıtlaşmalar, hırlaşmalar ama bir yandan da ondan başkasıyla da olamama halleri filan hiçbir zaman modası geçmeyecek olan aşk temalarından biri... Burada ekstradan bir de çift kimyasının mükemmelliği söz konusuydu. Ne kimyaydı ama

Ne diyelim, yeniden onları tekrar başka bir projede izleyebilmek dileğiyle

Güzel yorumunuz için tekrar çok teşekkürler sevgili lavinya

Alıntı:
lavinya tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Yorumunuzu baştan sonra büyük keyifle okudum. Benim düşüncelerimi çok güzel dile getirmişsiniz.

Benimde ilk izlediğim Hint dizisidir. Başkası önerse belki izlemezdim lakin Rhettem önerince hiç tereddüt etmeden bir Hint dizisi izlemeye başladım. İlk bir kaç bölüm bir hint dizisine alışmaya çalıştım. Sonra bir baktım hipnotize olmuşum. Gözümü Arnav Kushiden alamadım.
Kesinlikle o kadar mantık hatası, o kadar saçmalığa rağmen bu dizinin tutkunu oldum. Yeter ki karşılıklı ikilimi göreyim. Diğerleri benim için önemli olmadı. Onların kimyası benim için tek önemli şey oldu. Hiç bir şeye takılmadım, hiç bir şeyi önemsemedim zira şu yaşıma kadar kimseden alamadığım uyumu, kimyayı bunlardan aldım.

Gerçekten güzel bir kadın değil ama güzellik nedir ki Sanaya nın albenisinin yanında. Onda çok farklı bir şey var. Ekranda kız sanki sihir yapıyor.
Benim için Sanaya dünyada en iyi kadın oyuncular arasında yerini almıştır. Yerli yabancı, erkek kadın hiç bir oyuncuyu Sanaya gibi sevmedim. Bir Hintli kadın oyuncu bana bu duyguyu nasıl hissettirdi şaşıyorum.
Diziyi izlerken Kuşhi gülerken yüzümde tebessüm, o ağlarken ise gözümden yaş eksik olmadı. Kızla güldüm, kızla ağladım.

Hiç anlam veremiyorum. Neden bu ikiliyi yapımcılar bir araya getirmiyor? Hint dizileri içerisinde bu dizi en çok izlenen dizi, ikili en çok oy toplayan ve bir arada tekrardan olması istenen çift. Buna rağmen istemeyen kim? Hala bunu çözemedim.

Bu diziden sorun Barun'un eşinden çıkmış sanıyorum. O nedenle son bölümlerinde Barun dublör kullanmış. Merak ediyorum Barun un eşi şimdi pişman mıdır? Sanaya nın dizileri tutuyor ama kocası bu diziden sonra bir dikiş tutturamadı.
Eski 23-09-17, 23:08   #622
lavinya
Yönetmen

lavinya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2007
lavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond repute

Alıntı:
ArShi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
3 seneden fazla oluyor sanırım bu diziyi ilk izlediğimde... Tesadüfen rastlayıp, sonrasında konusunu ve yorumları okuyup izlemeye karar vermiştim. Başlarda ben de oldukça sendeledim. Hint dizilerini hiç izlememiş biri için sancılı bir süreç oluyor gerçekten başlarda, sonra alışıyorsun tabii
İlk iki üç bölüm alışmak için kendimi zorladım. Rhettem bana tüm açıklığıyla anlatmıştı zaten. "Sakın pes etme, bak sonra çok seveceksin, tutkunu olacaksın vs." Gerçekten de dedikleri fazlasıyla oldu.
Artık ben tavsiye ediyorum. Tavsiyede bulunduğum arkadaşlara aynı şeyleri söylüyorum. "Sakın pes etme, 3-4 bölüm sonra tutkunu olacaksın." Hatta şunu da diyorum. "Kız güzel değil ama gel gör ki çok sempatik, çok sevimli, çok deli, sarılıp sarmalayıp kucaklamak isteyeceğin bir şeker şey"

Alıntı:
[B]
Fakat bu çiftin arasındaki aşkın ve tutkunun anlatılış biçimi, aralarındaki çekimin, uyumun ve kimyanın ekrandan içimize, kalbimize kadar yansıyabiliyor olması; geri kalan her türlü anlamsızlığa tolerans göstermemize neden oldu ve de oluyor. Normalde hiç kimse 400 bölümlük bir diziyi izlemeyi ne göze alabilir ne de buna tahammül edebilir. Ama söz konusu IPKKND ve ArShi olunca 800 bölüm de olsa fark etmezdi sanırım... Çekirdeği nasıl ağzımıza sürdüğümüz anda bırakamıyorsak, öyle tuhaf bir bağımlılık yaratıyor insanda bu çift
Çekirdek örneği Babam çekrdeğe "bu şeytan. Kendini bir ağzına sürdün mü alamıyorsun artık" derdi. Bu dizide öyle değil mi?

Barun'un bu diziden sonra çektiği iki diziye göz attım. Orada oynayan Barun'un yetenek yoksunu ikiz kardeşi gibi. Arnav da öyle mi? Harikalar yarattı. Benim kendi düşüncem Barun istemeye istemeye bu diziyi bırakmak zorunda kaldı. Karısı tüketti. Karısına belki de Gül de destek oldu. Çocuk gönlü dizide ve rol arkadaşında kala kala ayrıldı. Daha sonraysa karşısındaki hiç bir oyuncudan Sanaya gibi elektrik alamadı. Devam eden dizisinde Barun gerçekten nefretle oynuyor. Kıza senden nefret ediyorum dediğinde bana geçirdiği hissiyat şudur" seninde, dizininde, yönetmenin, yapımcının da canı cehenneme". Arnav daysa Kushiye her "senden nefret ediyorum" diye haykırdığında "senin için deli oluyorum. Bu dünyada senden çok kimseyi sevmiyorum. Aşka inanmayan ben sana deliler gibi aşık oldum" hissiyatını veriyordu. Bu dizinin sonlarında doğru Barun tükenmişlik sendromu yaşadığını bir yerde okumuştum. Tükenmişlik sendromu yaşayan bir adam gibi bana gelmedi. Sanaya karşısında ilk bölüm neyse son bölümde aynı sevgisini hissettim.
Çok haklısınız Sanaya nın Barun'un eşiyle beraber çok fotografları var. Lakin kadından ben pek haz edemiyorum. Bir kıskançlık seziyorum. Barun karısıyla olduklarında Sanaya ya çok yaklaşmıyor. Tek olduklarında daha yakın duruyor.

Barun'un bu dizisinin bitecek olmasına çok sevindim. Bende umut ışığı arttı.

BAŞKA BİR YAPIMCI DİLERİM İKİSİNİ TEKRARDAN BİR ARAYA GETİRİR.

Sanaya danscı olsun, Barun doktor(beyaz önlük ona çok yakışacak). Öyle bir senaryo ile keşke karşımıza çıksalar çok isterim.
lavinya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-09-17, 00:30   #623
eylul55
Asistan

eylul55 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.05.2012
eylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond repute

Merhaba arkadaşlar instgramda Sanaya ve arkadaşlarını takip ediyorum. Barunun doğum gününde karı koca grup halinde bir araya gelmişlerdi. Sanaya bir ara barunu şap diye öptü videoda. Sanaya kendi instgramına kutlamadan bir foto koyup iyi ki doğdun seni seviyorum yazmış barun için.Kendi aralarında Bernie diyorlar baruna.Nasıl oluyor anlamıyorum madem karısı kıskanmış nasıl sürekli bir aradalar.Çok ilginç
eylul55 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-10-17, 03:46   #624
rhett-butler8/1
Yönetmen

rhett-butler8/1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2007
rhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Seneler önce ilk izlediğimden bu yana etkisi hâlâ devam eden bir diziydi benim için IPKKND... İzlediğim ilk Hint dizisiydi. O kadar mantık hatası, çekim saçmalıkları, vb.'ne rağmen verdiği duygu inanılmazdı. ArShi yani SaRun'un kimyasının da bunda müthiş payı var. Çift kimyasının ve uyumunun ekran için ne kadar önemli olduğunun kanıtı bu çifttir işte... "Bunlar gerçekten tutkuyla birbirlerine aşık!" dedirtiyorsa bir çift insana tamamdır. Başka bir dizi olsa asla izlemeyeceğiniz birçok şeyi, asla kabul edemeyeceğiniz bir çok saçmalığı, mantıksızlığı: "Tamam tamam görmedim, siz devam edin!" diyerek izlemeye gönüllü oluyorsunuz
merhaba,hoş gelmişsiniz sevgili Arshi
valla bu ikisinin uyumu öldürücü bir darbe gibi denilse abartı durmayacaktır.
kimyaları batasıcılartablo gibi gezinip durdular dizi boyunca.işte böyle

çok güzel çiftler geldi geçti bu fani dünyadan ;ama bu kadar etkileyici olanını görmedim.Sevdiğim ,beğendiğim,değerli kıldığım başka çiftlerim de oldu onlara haksızlık etmek istemem elbet.Ama bu derece etkilendiğim olmamıştır.Aynı etkileşimi ne vakit yine yaşarım soruma da cevabım şudur ki:
tekrardan bir dizide oynayacak olmaları
bu olursa şunu anlayacaktır çoğu izleyici :arshi mi özelmiş yoksa sarun mu.
cevap arshi çıkarsa anlaşılacaktır ki ıpkknd cidden uluslararası bi proje (çok mu attım ne ) tüm büyü bu projenin içinde saklı.
yok şayet sarun çıkarsa o işin içinden yandı barunla sanayaarshi sebebiyle emdikleri süt çıktı çıkıyor burunlarından birde sonsuza kadar shiplenme tehklikesi
Sanıyorum bu riski alamıyorlar ve bu sebeple tekrar bir araya gelemiyorlar
Alıntı:
Keza oyunculukları da çok iyiydi. Sanaya bence hem dramada, hem komedide, hem romansı vermede oldukça başarılı bir kadın oyuncu... Baktığın zaman dünyanın en güzel kadını değil belki, ama sahip olduğu aura onu dünyanın en güzel kadını gibi göstermeye yetiyor. Gülünce ışık saçan, ağlayınca da karşı tarafın gözlerini doldurmayı başaran bir hatun...
diğer işlerindeki duruşundan bihaberim.kendini tekrar ediyor da olabilir.ama kushi olarak çok başarılı bulduğumu bilmesini isterim.saniş bil bunu sanaya'nın "esas kızım ben" havası mevcut.kendine baktırdığı bi gerçek.kendisini güzelde buluyorum ;ama reelde sergilediği bazı şımarık tavırlar sebebiyle itici bulduğumda oluyor yakışıklı!! kocasının yanaklarından öpmelerinden gına geldi mesela : )dizide göstermelik muhafazakarlık ,özel yaşantılarında ise rahatlık rahatlık.
hoş sadece sanaya öpmüyor ilginç olan herkes birbirini tiksinç tiksinç öpüyorbarun doğum günüsü , saniş doğum günüsü derken bi hayli öpmelerine şahit olduğumdan biliyorum bu hallerini.
öneri : o grup bence dağılmalı

Alıntı:
IPKKND 3'ün ilk 20 bölümünü izledikten sonra daha fazlasına tahammül edemedim. Gul Khan'ın neden ve hangi maksatla böyle bir şey yaptığını bilmiyorum, anlayamıyorum. Eğer Gul Khan bu işi: "Biz tamamen başka bir proje yaptık, Sanaya olursa IPKKND'nin bir benzeri olurdu!" deseydi ve gerçekten baştan sona çok başka bir hikâye & senaryo ile ekrana çıkarsaydı yine bir şekilde anlardım ve saygı duyardım.
saygı maygı duymuyorum yapamıyorum o kadarınıkeşke sanaya oynasaydı bu dizide.dizideki tüm saçmalıklar bu şekil kalsaydı.eminim ki millet arshiden soğurdu puhhaha..gül kafayı çalıştıramadı milletin baskısını lehine çevirebilirdi.bu senaryoda barun sanaya olacaktı millet sabahına arshi diye bi şeyin varlığını unutacaktıo kadar berbat bir senaryo bi kere bu proje bile değil.proje geniş zamanlı bi çalışmanın ürünüdür.gül gece dizinin rüyasını gördü sabahına yola koyuldu gibi bi durum çıkmış ortaya.bir daha benzer bir sınanma olmasın yarebbim diyorum.

Alıntı:
tuaa tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaşlar merhaba dizinin 363. bölümünde khushinin kovboy kıyafetleri giydiği sahnede arka fonda çalan müziği bilen var mı? biraz detay bir soru oldu ama çok beğendim ve müziğin adını hangi filmde geçtiğini filan bulamadım. bilen varsa çok sevinirim. bu arada yorumlarınız çok çok güzel ben diziyi yeni öğrenenlerdenim, sizin izlediğiniz zamanlarda diziden haberim olsaydı o zamanlar sayfayı takip ederdim. yine sayfa hareketlenirse hep birlikte baştan izleme gibi bir şey filan yaparsanız gelirim ben de ....
sizde hoş gelmişsiniz sevgili tuaa
maalesef bilmiyorum o müziği.rabbe ve yi ,teri meri yi biliyoruz ama ezberde duruyor
sizler yeni kurbansınız.bu başlık ne kurbanlar gördü ne kurbanlar
keşke o dönemler gelebilseymişsiniz.gerçekten eğlencenin dibini görmüştük
biz yine ara ara izler atarız kendimizi buralara.dönem dönem arshi krizlerim geliyorda
Eski 06-10-17, 04:51   #625
rhett-butler8/1
Yönetmen

rhett-butler8/1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2007
rhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond repute

Alıntı:
İlk iki üç bölüm alışmak için kendimi zorladım. Rhettem bana tüm açıklığıyla anlatmıştı zaten. "Sakın pes etme, bak sonra çok seveceksin, tutkunu olacaksın vs." Gerçekten de dedikleri fazlasıyla oldu.
Artık ben tavsiye ediyorum. Tavsiyede bulunduğum arkadaşlara aynı şeyleri söylüyorum. "Sakın pes etme, 3-4 bölüm sonra tutkunu olacaksın." Hatta şunu da diyorum. "Kız güzel değil ama gel gör ki çok sempatik, çok sevimli, çok deli, sarılıp sarmalayıp kucaklamak isteyeceğin bir şeker şey"
ve böyle böyle çığ büyüyor Lavoşumısrarların hakkını veren dizide diyebiliriz
Ama sanaya güzel kız.misal biz vakti zamanında başlıkta kim daha güzel konusunu işlemiştik.çoğunluk anjali demişti hatırladığım kadarıyla ama ben demedim diye hatırlıyorum kuşiyi güzel buluyorum + fiziği de çok güzel.burun kısmında bi sıkıntısı var diyelim ama genel haliyle güzel.makyajlı hali çok hoş;ama lavoşum bu saniş biraz şımarık bi kız bunu kabul etmemiz lazım

Alıntı:
Barun'un bu diziden sonra çektiği iki diziye göz attım. Orada oynayan Barun'un yetenek yoksunu ikiz kardeşi gibi. Arnav da öyle mi? Harikalar yarattı. Benim kendi düşüncem Barun istemeye istemeye bu diziyi bırakmak zorunda kaldı. Karısı tüketti. Karısına belki de Gül de destek oldu. Çocuk gönlü dizide ve rol arkadaşında kala kala ayrıldı. Daha sonraysa karşısındaki hiç bir oyuncudan Sanaya gibi elektrik alamadı. Devam eden dizisinde Barun gerçekten nefretle oynuyor. Kıza senden nefret ediyorum dediğinde bana geçirdiği hissiyat şudur" seninde, dizininde, yönetmenin, yapımcının da canı cehenneme". Arnav daysa Kushiye her "senden nefret ediyorum" diye haykırdığında "senin için deli oluyorum. Bu dünyada senden çok kimseyi sevmiyorum. Aşka inanmayan ben sana deliler gibi aşık oldum" hissiyatını veriyordu. Bu dizinin sonlarında doğru Barun tükenmişlik sendromu yaşadığını bir yerde okumuştum. Tükenmişlik sendromu yaşayan bir adam gibi bana gelmedi. Sanaya karşısında ilk bölüm neyse son bölümde aynı sevgisini hissettim.
senaryonun mantıksızlığı yansıdı lavoşum baruna bi kere imza atılmış,etrafa haberdar edilmiş oldu yanisi ben oynamam diyen bi barun için geç kalınmış oldu (bence tabi: ) ) yoksa bu senaryo bu tıkanık anlatım bu oyuncuya geniş alan bırakmayacak sığ senaristin neresi oyuncuyu cezbetsin de bi güzellik katsın.bu rolü değil barun clark gable oynasa olacak bi dizi değil.o yüzden barunda gördüğün o nefret ifadeleri gerçek olabilir ben bazı "nerden he dedim bu işe"ifadesi de aldım oyuncuda olsan ofis de telefonlara da baksan yaptığın iş keyif vermeli sana.istemeyerek gittiğin işinde yanlışların olur.okuduğun senaryoya bi halta benzemezse sende de etkisi olur.bunun gibi bir durum yaşandı nazarımda bu dizide.yoksa arnavı rahatlıkla sunan barun elbet bu çerez kıvamındaki advayı da gayet iyi sunardı ama ben gerekli çabayı göstermek istemediğini düşünüyorum.
6 ekimde hindistan da sinemalarda gösterime başlayacak bir filmi var barunun.o filmi izleyebildik biz hintlilerden önce çok iyi çok başarılı bir film.sade ve yalın anlatımı samimi bi dili olan bi iş.barun ise arjun karakteriyle sahalarda.dupduru bi oyunculuğu vardı filmde.geçenlerde aamir khan filmi izleyip beğendiğine dair bi twit attı çok sevindim.bu başlıkta az mı dil dökmüştük aamir görsün barunu diye ve görmüş oldu .barun istekli ve inandığı bi iş de yer alıyorsa izleyiciyi kendine hayran bıraktırabiliyor ama böylesi vasat bi hikayede barunun yapabileceği çok da bir şey yoktur diye düşünüyorum.o sebeple orta karar kendini yormadan oynadı bitsin gitsin yaptı.ha daha farklı ne yapabilirdi.bu işe baştan evet demeyebilirdi ve tabi keşke dememiş olsaydı
arnav kuşi ise şenlik yuvası sanaya baruna pas vermiş barun sanaya ya pas vermiş almışlar ellerine sazı söyleyip durmuşlar.fiziksel yakışmanın üzerine birbirlerinin dillerinden anlayan iki yakın arkadaş olmak da eklenince bize gelsin rabbe veee ler
tükenmişlik sendromu yaşadığını düşündüğümüz son bölümlere doğru bir havuz dansı yapıyorlar 379.bölüm olmalı.keşke herkes öyle tükeniverse
Alıntı:
Çok haklısınız Sanaya nın Barun'un eşiyle beraber çok fotografları var. Lakin kadından ben pek haz edemiyorum. Bir kıskançlık seziyorum. Barun karısıyla olduklarında Sanaya ya çok yaklaşmıyor. Tek olduklarında daha yakın duruyor.
aslında birbirlerinden uzak durmaya çalışmasalar aynı karelerinde içinde yer almaya özen gösterseler kişinin aklına da acabalar gelmez.ama bu aralar verdikleri fotolarda eşleriyle birlikte kendileri de yer alıyor.bi akıllanma gelmiş olmalı : )
Alıntı:
Barun'un bu dizisinin bitecek olmasına çok sevindim. Bende umut ışığı arttı.
benim korkum ise bu salak dizi yüzünden barunun kendisini dizi aleminden geri çekmesi.
Alıntı:
BAŞKA BİR YAPIMCI DİLERİM İKİSİNİ TEKRARDAN BİR ARAYA GETİRİR.
ya aslında sevenler tekrardan bir araya gelmelerini istiyor başka bişey yapmalarını değil benimde hiç anlayamadığım ve anlamayacağım o kadar dizi yapıyor o yapımcılar kimse niye bu talebi paraya dönüştüreyim diye düşünmüyor.millet de napsın gül khan a yamandı belki tekrardan bir şeyler sunar diye o naptı ihanet etti ıpkknd3 müş tüüüüüü seninn projene
rhett-butler8/1 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-10-17, 11:39   #626
lavinya
Yönetmen

lavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond repute

Alıntı:
rhett-butler8/1 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
çok güzel çiftler geldi geçti bu fani dünyadan ;ama bu kadar etkileyici olanını görmedim.Sevdiğim ,beğendiğim,değerli kıldığım başka çiftlerim de oldu onlara haksızlık etmek istemem elbet.Ama bu derece etkilendiğim olmamıştır.Aynı etkileşimi ne vakit yine yaşarım soruma da cevabım şudur ki:
tekrardan bir dizide oynayacak olmaları
bu olursa şunu anlayacaktır çoğu izleyici :arshi mi özelmiş yoksa sarun mu.
cevap arshi çıkarsa anlaşılacaktır ki ıpkknd cidden uluslararası bi proje (çok mu attım ne ) tüm büyü bu projenin içinde saklı.
yok şayet sarun çıkarsa o işin içinden yandı barunla sanayaarshi sebebiyle emdikleri süt çıktı çıkıyor burunlarından birde sonsuza kadar shiplenme tehklikesi
Sanıyorum bu riski alamıyorlar ve bu sebeple tekrar bir araya gelemiyorlar
Riskleri göze almak gerekiyor. Tüm mantık hatalarına rağmen önceki senaryo kadar olsa bile yeni dizi yine aynı etkiyi yapar. Uyumları, çekimleri, etkileşimleri bambaşka.Bir araya gelince sanki gerçeklik boyutundan çıkıyorlar. Rüya, hayal gibi bir durum oluyor.

Alıntı:
diğer işlerindeki duruşundan bihaberim.kendini tekrar ediyor da olabilir.ama kushi olarak çok başarılı bulduğumu bilmesini isterim.saniş bil bunu sanaya'nın "esas kızım ben" havası mevcut.kendine baktırdığı bi gerçek.kendisini güzelde buluyorum ;ama reelde sergilediği bazı şımarık tavırlar sebebiyle itici bulduğumda oluyor yakışıklı!! kocasının yanaklarından öpmelerinden gına geldi mesela : )dizide göstermelik muhafazakarlık ,özel yaşantılarında ise rahatlık rahatlık.
hoş sadece sanaya öpmüyor ilginç olan herkes birbirini tiksinç tiksinç öpüyorbarun doğum günüsü , saniş doğum günüsü derken bi hayli öpmelerine şahit olduğumdan biliyorum bu hallerini.
öneri : o grup bence dağılmalı
Sanaya nın bende yarattığı etkiyi hiç bir Türk kadın oyuncu yaratmadı. Belki bu nedenle o ne yapsarsa yapsın hoş görüyorum. Birisi bana "sen bir Hintli kadın oyuncuyu çok seveceksin"dese emin olun gülerdim muhakkak.
O şımarıklık hepsinde var kuzum ya. Çok rahatlar özel hayatlarında. Hindistana özgü bir durum zaten. Oldukları gibi yaşıyorlar. "esas kızım ben" olsun o kadar. Esas kız zaten. İşine bağlıymış. Barun da sanıyorum bu durum yok.
Bir tek Sensiz Olmaz'ı izledim. Oyunculuk anlamında orada Sanaya yı çok daha beğendim. Güzelliği de orada çok başkaydı. İki farklı karakteri çok iyi oynadı. Diğer dizilerine bakacağım.
Sensiz Olmaz da karşısındaki oyuncu çok hödük. Sanaya buna rağmen durumu idare etti.
Eski 07-10-17, 12:04   #627
lavinya
Yönetmen

Alıntı:
ve böyle böyle çığ büyüyor Lavoşumısrarların hakkını veren dizide diyebiliriz
Ama sanaya güzel kız.misal biz vakti zamanında başlıkta kim daha güzel konusunu işlemiştik.çoğunluk anjali demişti hatırladığım kadarıyla ama ben demedim diye hatırlıyorum kuşiyi güzel buluyorum + fiziği de çok güzel.burun kısmında bi sıkıntısı var diyelim ama genel haliyle güzel.makyajlı hali çok hoş;ama lavoşum bu saniş biraz şımarık bi kız bunu kabul etmemiz lazım
Dizinin ilk bölümleri hiç güzel bulmazdım. Gel görkü şimdi çok güzel buluyorum.
Anjali güzel evet. Payal da güzel. Lakin Sanaya nın halleri onlarda yok. Anjali çok iri duruyor. Sanaya zarif bir vücuda sahip. Payal ise baş karakter olamaz. Sönük bir kız.
Alıntı:
şımarık bi kız bunu kabul etmemiz lazım
kabul ediyorum ve ben onu böyle seviyorum, güzel buluyorum.

Alıntı:
senaryonun mantıksızlığı yansıdı lavoşum baruna :bi kere imza atılmış,etrafa haberdar edilmiş oldu yanisi ben oynamam diyen bi barun için geç kalınmış oldu (bence tabi: ) ) yoksa bu senaryo bu tıkanık anlatım bu oyuncuya geniş alan bırakmayacak sığ senaristin neresi oyuncuyu cezbetsin de bi güzellik katsın.bu rolü değil barun clark gable oynasa olacak bi dizi değil.o yüzden barunda gördüğün o nefret ifadeleri gerçek olabilir ben bazı "nerden he dedim bu işe"ifadesi de aldım oyuncuda olsan ofis de telefonlara da baksan yaptığın iş keyif vermeli sana.istemeyerek gittiğin işinde yanlışların olur.okuduğun senaryoya bi halta benzemezse sende de etkisi olur.bunun gibi bir durum yaşandı nazarımda bu dizide.yoksa arnavı rahatlıkla sunan barun elbet bu çerez kıvamındaki advayı da gayet iyi sunardı ama ben gerekli çabayı göstermek istemediğini düşünüyorum.
6 ekimde hindistan da sinemalarda gösterime başlayacak bir filmi var barunun.o filmi izleyebildik biz hintlilerden önce çok iyi çok başarılı bir film.sade ve yalın anlatımı samimi bi dili olan bi iş.barun ise arjun karakteriyle sahalarda.dupduru bi oyunculuğu vardı filmde.geçenlerde aamir khan filmi izleyip beğendiğine dair bi twit attı çok sevindim.bu başlıkta az mı dil dökmüştük aamir görsün barunu diye ve görmüş oldu .barun istekli ve inandığı bi iş de yer alıyorsa izleyiciyi kendine hayran bıraktırabiliyor ama böylesi vasat bi hikayede barunun yapabileceği çok da bir şey yoktur diye düşünüyorum.o sebeple orta karar kendini yormadan oynadı bitsin gitsin yaptı.ha daha farklı ne yapabilirdi.bu işe baştan evet demeyebilirdi ve tabi keşke dememiş olsaydı
arnav kuşi ise şenlik yuvası sanaya baruna pas vermiş barun sanaya ya pas vermiş almışlar ellerine sazı söyleyip durmuşlar.fiziksel yakışmanın üzerine birbirlerinin dillerinden anlayan iki yakın arkadaş olmak da eklenince bize gelsin rabbe veee ler
tükenmişlik sendromu yaşadığını düşündüğümüz son bölümlere doğru bir havuz dansı yapıyorlar :mg-in_lo379.bölüm olmalı.keşke herkes öyle tükeniverse:i
aslında birbirlerinden uzak durmaya çalışmasalar aynı karelerinde içinde yer almaya özen gösterseler kişinin aklına da acabalar gelmez.ama bu aralar verdikleri fotolarda eşleriyle birlikte kendileri de yer alıyor.bi akıllanma gelmiş olmalı : )

benim korkum ise bu salak dizi yüzünden barunun kendisini dizi aleminden geri çekmesi.

ya aslında sevenler tekrardan bir araya gelmelerini istiyor başka bişey yapmalarını değil benimde hiç anlayamadığım ve anlamayacağım o kadar dizi yapıyor o yapımcılar kimse niye bu talebi paraya dönüştüreyim diye düşünmüyor.millet de napsın gül khan a yamandı belki tekrardan bir şeyler sunar diye o naptı ihanet etti ıpkknd3 müş tüüüüüü seninn projene:
Bir yerde okumuştum. hatırlayamadım ama nerede okuduğumu. "Barun karısının içki parasını çıkarmak zorunda. Adam maddi çok sıkıntılar içerisinde" diye. Doğru mudur bu yazılan? Öyleyse zor adamın işi. Ve ilk gelen teklifi kabul etti desenize.
Gerçekten Rhettem adam asıl tükenmişliği bu dizide yaşıyor. Ek bölümlere bakın. Nasıl da heyecanlı. Burada heyecan yok, istek yok, bir tükenmişlik halleri mevcut. Oyunculuğundan kuşkum yok. Bizim dizimizde gördük oyunculuğunu. Her duyguyu muhteşem oyunculukla sergiledi. Mimikleri çok yerinde çok güzel kullandı. Tekrarlarını izleyince daha çok detayı fark ediyorsun. Daha dikatli bakınca gerçekten oyunculuğunda hiç bir kusur yok.

Benim kendi düşünce dizi çekilirken gelen olumlu tepkiler karısını çıldırttı. Oynamıyor yaşıyorlar ziraa. Bu nedenle özellikle Sanaya sette iken kocasını göndermedi. Bol bol dublör kullanıldı. Tabii Barun dublör karşısında oynarken hep Sanaya yı hayal etti.
Eski 09-10-17, 03:10   #628
eylul55
Asistan

eylul55 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.05.2012
eylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond reputeeylul55 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Dizinin ilk bölümleri hiç güzel bulmazdım. Gel görkü şimdi çok güzel buluyorum.
Anjali güzel evet. Payal da güzel. Lakin Sanaya nın halleri onlarda yok. Anjali çok iri duruyor. Sanaya zarif bir vücuda sahip. Payal ise baş karakter olamaz. Sönük bir kız.
kabul ediyorum ve ben onu böyle seviyorum, güzel buluyorum.

Bir yerde okumuştum. hatırlayamadım ama nerede okuduğumu. "Barun karısının içki parasını çıkarmak zorunda. Adam maddi çok sıkıntılar içerisinde" diye. Doğru mudur bu yazılan? Öyleyse zor adamın işi. Ve ilk gelen teklifi kabul etti desenize.
Gerçekten Rhettem adam asıl tükenmişliği bu dizide yaşıyor. Ek bölümlere bakın. Nasıl da heyecanlı. Burada heyecan yok, istek yok, bir tükenmişlik halleri mevcut. Oyunculuğundan kuşkum yok. Bizim dizimizde gördük oyunculuğunu. Her duyguyu muhteşem oyunculukla sergiledi. Mimikleri çok yerinde çok güzel kullandı. Tekrarlarını izleyince daha çok detayı fark ediyorsun. Daha dikatli bakınca gerçekten oyunculuğunda hiç bir kusur yok.

Benim kendi düşünce dizi çekilirken gelen olumlu tepkiler karısını çıldırttı. Oynamıyor yaşıyorlar ziraa. Bu nedenle özellikle Sanaya sette iken kocasını göndermedi. Bol bol dublör kullanıldı. Tabii Barun dublör karşısında oynarken hep Sanaya yı hayal etti.
Ipkknd çakma 3'ün finaline baktım. Kız adamın boynuna atlıyor,Advay'ı öpe öpe bir hal oluyor, Advayda gram duygu yok Ah o yağmur altında Arnav ve kuşi sahnesi vardı hemde nefret ettikleri zamandı. Trafolar yanmış gibiydi. Yalnız Paşmirik kocasını da iyi öptürmüş
eylul55 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-10-17, 13:06   #629
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben Geldimmm

İçimden bir ses yakın zamanda yine bu başlıkta toplanacağız diyor demiyorum ama toplanacağımız belli. Neden biliyor musunuz KANAL7 reklam afişlerinin biri ne bilin bakalım. Yes ARNAV-KHUSHİ yani diziyi kanal bu yıl da verecek iyi mi

Ne dizi ama 3. kez ekranda verilecek ve eminim yine RAITING listesinde üst sıralarda olacak. Bizde y,ne yeniden ilk defa izliyor gibi ARSHI aşkını takip edeceğiz

Görüşmek üzere Arshi severler
Eski 09-10-17, 23:31   #630
YESIL8
Yönetmen

YESIL8 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.07.2007
YESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond repute

Alıntı:
deren1970 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben Geldimmm

İçimden bir ses yakın zamanda yine bu başlıkta toplanacağız diyor demiyorum ama toplanacağımız belli. Neden biliyor musunuz KANAL7 reklam afişlerinin biri ne bilin bakalım. Yes ARNAV-KHUSHİ yani diziyi kanal bu yıl da verecek iyi mi

Ne dizi ama 3. kez ekranda verilecek ve eminim yine RAITING listesinde üst sıralarda olacak. Bizde y,ne yeniden ilk defa izliyor gibi ARSHI aşkını takip edeceğiz

Görüşmek üzere Arshi severler
Hangi bölümün Kushi'si siniz!! kavgalarına az kaldı desene
şimdiden rezerveler başlar puahahah
önden söyliyim..
kendim bizzat...'Kushi nin' aman yok ateşin 'Arnav'ı ' aman pardon bacayı 'sardığı' her bölümün Kushisiyim
tam tersi de mümkün...
sanırım geriye pek birşey kalmadı

Kanal ı tebrik ediyorum...ve dileğim Isqhbaaz ı da bünyelerine katmaları...

Bookmarks

Etiketler
argosy ımzaladı burayı evet, arnavin atesini havlu aldi, at kafa adamı yataktan çıkarmıyor, at kafa adamın her halıni gördü ya la, atkafaya gün doğdu, bu etiketler niye hintce olmus, cibil haydar, etiketler dil mi degistirdi, havlu baruna zimmetli, havlu haydari bozar, havlulu haydar, havluyu koydum leğene vay başıma ne gele, haydar cibil severmis, haydar çok namıssız çıktı, haydar havlu sevmezmis, haydar havluyla havlu dansi mi yapican, kafan kopsun at kafa cek elini haidardan, lagti nahin theek niyat tumhari, tere pyaar ne yeh kya kar diya

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş