Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Meryem

Kapalı Konu

Meryem kategorisinde Meryem - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 02-11-17, 00:53   #1001
forgetmenot
Yönetmen

Giriş Tarihi: 10.01.2005
forgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond repute

Inanin fragmanda Savaş mavi kazak giyince aklima ilk olarak şu geldiydi.Keşke yazaydim.Şimdi bu sinema dilinde mavi hep ruya sahnelerinde geçer.Meryem'in o itirafı ruyadir diye aklimdan geçmisti.Doğru da çıktı.Sanirim son reklama girdi.Savcı kapana girdi.Bakalım nasil sıyıracak?O şeytanın art bacagı adam gene kurtarır.Gülümser hanımin 'vasiyet gibi' sözleri çok içime dokundu.Meryem fırina geri dönecek kesin.
forgetmenot Çevrimdışı  
Eski 02-11-17, 00:59   #1002
ArShi
Asistan

ArShi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.09.2017
ArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond reputeArShi has a reputation beyond repute

Hayır, o sahne de verilmedi. Onu da izleyiciye yem olarak çekip, fragmana koymuşlar. Hakikaten bunların çektiği fragmana da güven olmaz şu saatten sonra...

Gülümser; zaten bölüm boyunca: "Ben gidiyorum!" dedi. Son sahnede de; Selma ve Meryem'le helalleşip, onlara fırına geçmelerini vasiyet etti. Kesin Savaş'ın önüne atladı ve vuruldu kadın... Meryem de; bu vasiyeti yerine getirmek için, fırına geçecek sanırım. Yazık gerçekten!

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sonlara doğru izleyemedim fragman daki sahne verildi mi? Savaş ile ilgili olan. Öğrendim diyordu
Sanirim verilmedi
Daha fragmanlar a bakmam..
Sosyal medyada Gülümser olur diyorlar Herkes savaşı beklerken kesin başkası vurulur
Eski 02-11-17, 01:06   #1003
forever92
Asistan

forever92 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.04.2016
forever92 has a reputation beyond reputeforever92 has a reputation beyond reputeforever92 has a reputation beyond reputeforever92 has a reputation beyond reputeforever92 has a reputation beyond reputeforever92 has a reputation beyond reputeforever92 has a reputation beyond reputeforever92 has a reputation beyond reputeforever92 has a reputation beyond reputeforever92 has a reputation beyond reputeforever92 has a reputation beyond repute

Diziye dair bütün hayallerim yıkıldı ne umdum ne buldum resmen rüya olan bir sahneyi fragmana koyup insanları kandırmak nedir yaaa madem açıklanmayak hiç bu toplara girmeyin af edersiniz de bizler saftirik miyiz

Hayır ciddi ciddi Meryem'in mıy mıylığa katlanamaz oldum ilk bölümler böyle miydi bizde bu kızla acı çektik şimdi sinir olmaya başladım şaka gibi rüya neydi öyle konuşursa herkes ölür ayy biz bunu Meryem'in dilinden bölümlerce dinledik birde görselini mi yapalım dediniz de diziyi izleyenler çocuk değil farkında mısınız

O kadar söylendik durduk Oktay sıkışsın diye aman ne büyüklük bizi dinlediler de Berk ve ekürileriyle o kadar heyecansız izledim ki o sahneleri zevk bile alamadım

Turan Ersoy zamanları daha bir hoşuma gidiyordu dizi şimdi aşırı drama girdi tamam dramı seviyoruz da full dram nedir her bir bölüm silah ölüm tehdit şantaj bilmem ne güzel hiçbirşey yok

Resmen ne umdum ne buldum(büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum) oysaki benim ne hayallerim vardı hiçbiri de olmuyor savmer kavuşamadan titanic gibi batmasak bari
Eski 02-11-17, 01:12   #1004
siyah-beyaz
Yardımcı Yönetmen

siyah-beyaz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.12.2006
siyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond repute

Kusura bakmayin ama bu kadar insanlari aptal yerine koyarcasina hazirlanmis bir fragman hic gormedim .Bir nevi kandirikcilik yaptiklarini dusunuyorum biraz agir kacacak belki ama cok kizginim .Bunun icin tesekkurler.
Meryemin aglak hallerinden de gina geldi.

siyah-beyaz Çevrimdışı  
Eski 02-11-17, 01:13   #1005
ban68
Oyuncu

ban68 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.06.2010
ban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond repute

Alıntı:
ArShi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hakikaten bunların çektiği fragmana da güven olmaz şu saatten sonra...

Gülümser; zaten bölüm boyunca: "Ben gidiyorum!" dedi. Son sahnede de; Selma ve Meryem'le helalleşip, onlara fırına geçmelerini vasiyet etti. Kesin Savaş'ın önüne atladı ve vuruldu kadın... Meryem de; bu vasiyeti yerine getirmek için, fırına geçecek sanırım. Yazık gerçekten!

Yazacak söz bulamıyorum desem. Bu kadar mı keklenir izleyici. Artık zırnık hevesim kalmadı çünkü Meryem'in artarak devam eden mıy mıyları, vicdanı hepten adamı bıktıracak. Benim yüzümden deyip deyip gezecek.
ban68 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 4 (0 üye ve 4 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş