Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Üye Özel > Öneri - İstek - Görüş - Yardım

Yanıtla

Öneri - İstek - Görüş - Yardım kategorisinde Forumda Sorular / Sorunlar konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 22-10-17, 16:14   #31
Aynur
Yönetmen

Aynur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2006
Aynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond repute

Merhabalar,

Benim değinmek istediğim şey; ana sayfada olan dizilerin çoğunun bitmiş olması ve eski dizilere taşınmaması. Gündemdeki diziler kategorisinde çok güzel reytingler alan diziler varken diziler ikinci sezonuna geçti hala ana sayfaya alınamadı. Sanırım bu konuyla Sultan admin ilgileniyor vakti yoktur giremez siteye bunlar olağan şeyler çok çok iyi anlıyorum herkesin bir hayatı var sonuçta. Peki bu görev adminler arasında paylaşılamaz mı? Başka bir admin de dizilerin yerlerini değiştirebilir kanımca? Lütfen hakkı ana sayfa olan diziler taşınsın.
Eski 02-11-17, 18:06   #32
Tiger Stormy
Oyuncu

Tiger Stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

gündemdeki dizilerin multimedya başlığı ayrı açılmıyor, belki bu yılların kuralı ama dizi yüksek reytingli de olsa düşük reytingli de, kesinlikle multimedya başlığının ayrı olması üyeye çok yardımcı olacaktır... biz resim paylaşan üyelere mesela kibarca "spoiler içine alarak paylaşabilirsiniz, interneti kısıtlı olan olur,
görseli görmek istemeyen olur" diyoruz ama şahsi algılıyorlar... kalkıp da yüzlerine "siz sayfaları resimlerle doldurduğunuz için bizim düşüncelerimizi belirttiğimiz yorumlarımız arada kaynıyor, lütfen yorumlarımızı arka sayfalara itelemez misiniz?" gibi bir üslup da kullanmıyoruz ki... onu mu kullansak acaba...

belki biraz bencilce ama bir üye bir sayayı resimlere boğarken kendi yorumumun okuyucudan uzaklaştırıldığını düşünüyorum...

bir de nick değişimi konusunda da daha yumuşak davranılmalı, mesela 1 kere değiştirmek her iki tarafı da memnun edecektir, ben memnunum kendi nickimden ama bu konuda daha az hassas davranılsa bence sorun olmaz, hatta önemli reytingi olan dizilerin başlıklarının ana sayfaya taşınması kadar yerinde bir hareket olur bence...

saygılar... iyi çalışmalar...

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş