Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yabancι DiziFilm Arşivi > Dexter

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Dexter kategorisinde Dexter konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 27-02-07, 22:44   #11
EzGy16
Set Görevlisi

EzGy16 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.07.2006
EzGy16 has a spectacular aura aboutEzGy16 has a spectacular aura about

Dizinin ilk bölümünü dün akşam verdiler çok beğendim tam bana göre bir dizi
EzGy16 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-07, 23:43   #12
xero
Set Görevlisi

xero kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.04.2006
xero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond reputexero has a reputation beyond repute

İlk bölümünü seyrettim ve kesinlikle hayram kaldım
Michael C. HALL kesinlikle Dexter ı oynamak için yaratılmış.Performansı müthişti (cesetleri incelerkenki monologlarda özellikle)Bu arada Julia BENZ in oynadığı Rita karakteri de çok sempatikti Tabii bi de Dexterın kız kardeşi Deb war onu da es geçmemek lazım
Kesinlikle seyredilmesi gereken bi dizi.Herkese tavsiye ederim
xero Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-03-07, 18:11   #13
çırpı
Set Görevlisi

çırpı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.03.2007
çırpı is an unknown quantity at this point

E2 nin en merakla beklediğim dizisi idi. Beklediğime de değdi.
Dexter hakkında daha ilk bölümden bir çok şey öğrendik. Acaba hatırlamadığı geçmişini öğrenebilecek miyiz. Öğrenirsek de ne zaman. Açıkçası spoiler öğrenmemeye çalışıyorum bu dizi ile ilgili.Dexter in cinselliği mahrem bulması ama kadınlara karşı olduğu kadar erkeklere karşı da duyarlı olduğunu söylemesi ilginçti. Sonra çocuklara karşı gösterdiği duyarlılık da güzeldi. Üstünün flört etme çabası karşısındaki tavırları. İnsanlara karşı rol yaparken gerçek düşüncelerini iç ses ile bizim bilmemiz hoşuma gitti. Zaten dizilerin veya filmlerin kitaplara karşı en zayıf olduğu konudur karakterin düşüncelerini mimiklerden veya sözlerinden anlamaya çalışmak. Sonuçta herkesin bir de iç sesi var. Ve dexter ın iç sesini duymak beni karaktere yakınlaştırdı.
çırpı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-03-07, 21:59   #14
MELENA
Asistan

MELENA kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.08.2006
MELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond repute

Alıntı:
çırpı tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
E2 nin en merakla beklediğim dizisi idi. Beklediğime de değdi.
Dexter hakkında daha ilk bölümden bir çok şey öğrendik. Acaba hatırlamadığı geçmişini öğrenebilecek miyiz. Öğrenirsek de ne zaman. Açıkçası spoiler öğrenmemeye çalışıyorum bu dizi ile ilgili.Dexter in cinselliği mahrem bulması ama kadınlara karşı olduğu kadar erkeklere karşı da duyarlı olduğunu söylemesi ilginçti. Sonra çocuklara karşı gösterdiği duyarlılık da güzeldi. Üstünün flört etme çabası karşısındaki tavırları. İnsanlara karşı rol yaparken gerçek düşüncelerini iç ses ile bizim bilmemiz hoşuma gitti. Zaten dizilerin veya filmlerin kitaplara karşı en zayıf olduğu konudur karakterin düşüncelerini mimiklerden veya sözlerinden anlamaya çalışmak. Sonuçta herkesin bir de iç sesi var. Ve dexter ın iç sesini duymak beni karaktere yakınlaştırdı.
evet.dizide iç ses kullanılmasına bende bayıldım.buakşam 2.bölümü var.bakalım nolcak
MELENA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-03-07, 02:27   #15
euphoria
Set Görevlisi

euphoria kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.12.2006
euphoria is an unknown quantity at this point

Ben bu akşam izleyemedim 2.bölümü ama çok şükür e2 bol bol tekrar yapıyor...
İlk bölüm bence de çok iyiydi,sıradan FBIlı CIAli cinayet dizilerinden kesinlikle daha ilginç Dexter.Bu kadar cinayet dizisi arasında farkını belli ettiğini düşünüyorum.Gerek "iç ses" ile,gerek ise baş kahramanın bir katil olmasıyla ve kimi sıradan insan içgüdülerine sahip olmamasıyla...Devamı da iyi olur inşallah...

2.bölüm tekrarı kanalın sitesinde verilen yayın akışına göre Salı akşamı 23.00'te,ilgilenenlere duyurulur...
euphoria Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-03-07, 11:02   #16
çırpı
Set Görevlisi

Dünkü bölümü benimle izleyen aile üyelerim yavaş yavaş odayı terk etti. Herkesin midesi kaldırmıyor elbette. O mafya babası karşısında kontrolünü kaybedeceğinden korktum ama neyse ki olmadı. Planladığı kişi ile devam etti. Sevgilisinin söylediği her şeye peki tamam demesine çok gülüyorum.
Eski 06-03-07, 15:57   #17
MELENA
Asistan

MELENA kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.08.2006
MELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond repute

çok güzeldi dün akşamki bölüm.bende bazı yerlerini izleyemedim,tekararını izliycem.ama dexter ın kızkardeşi ,deb di sanırım ismi,daha doğrusu kısaltılmışı.sanki biraz fazla dexter ın zeekasını kullanıyor.cinayet masasına geçiş yaptı ama,pek başarılı olacağa benzemiyor.şu şef zenci kadının dexter a asılmasına ve bakışlarına çok gülüyorum bende.
MELENA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-03-07, 17:45   #18
çırpı
Set Görevlisi

Alıntı:
MELENA tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
şu şef zenci kadının dexter a asılmasına ve bakışlarına çok gülüyorum bende.
bir de diyor ya kadın beni çekici buluyor ben de kendimi tüyler ürpertici sanırdım
Eski 07-03-07, 01:45   #19
ADA:)
Asistan

ADA:) kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.02.2006
ADA:) has a reputation beyond reputeADA:) has a reputation beyond reputeADA:) has a reputation beyond reputeADA:) has a reputation beyond reputeADA:) has a reputation beyond reputeADA:) has a reputation beyond reputeADA:) has a reputation beyond reputeADA:) has a reputation beyond reputeADA:) has a reputation beyond reputeADA:) has a reputation beyond reputeADA:) has a reputation beyond repute

Dexter'ın birinci sezonunu izledim ve tek kelimeyle harika bir dizi.

Birinci Sezon Bölümleri
1 Pilot
2 Crocodile
3 Popping Cherry
4 Let's Give the Boy a Hand
5 Love American Style
6 Return to Sender
7 Circle of Friends
8 Shrink Wrap
9 Father Knows Best
10 Seeing Red
11 Truth Be Told
12 Born Free

spoiller : Arkadaşlar 8.Bölümünde ice truck killer ın kimliği ortaya çıkıyor.Heyecan başlıyor
Eski 13-03-07, 13:13   #20
çırpı
Set Görevlisi

Sanırım artık karakterler hakkında iyi kötü bir fikrim olduğundan dünkü bölümü daha bir keyif alarak izledim. Dexter in geçmişi ile ilgili flashbackler her bölüm olacaksa sevinirim. Dün ilk kurbanı ile itişmesi bölümün en komik kısımlarından biri idi. O saçlarla çok komikti.
Takip ettiği çocuğa benziyordu biraz da. Babası kız kardeşine sırtını daya demiş. Dexter hiç bunu düşündü mü acaba. Dexter meşhur katilin bulunmasını neden istemiyor ? Ne yapmayı planlıyor onunla? Ona heyecan veren bir durum bu ama nereye kadar.Bölüm sonunda pinokyo dan bahsederken kendini kast ediyordu sanırım. Yalnız ve diğerleri gibi olmak istiyor anlamı mı çıkmalı bundan. Bu katil tanıdığımız biri çıkabilir mi diye düşünüyorum. Ama laboratuar faresi olabilir demişti polislerden biri. Aklıma böyle biri gelmiyor. Siyah polisin de neden bu kadar göz önünde olduğunu anlamadım. Ne çıkabilir ondan. İlk bölümde dexter dan hiç hoşlanmadığını gördük. Şimdi kendi hikayesini görüyoruz. Onun sonu ne olacak acaba? Ya da dexter ile bağlantısı olacak mı? Bölümler ilerledikçe soru işaretleri çoğalıyor.
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
dexter, julie benz, michael c. hall

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş