Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yabancι DiziFilm Arşivi > Dexter

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Dexter kategorisinde Dexter konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-03-07, 13:44   #21
MELENA
Asistan

MELENA kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.08.2006
MELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond repute

çok güzel bir bölüm daha izledim.dexter ın geçmişini öğrendikçe şuanda yaşadıkları garip bir hal alıyor.babası sırtını kardeşine yasla dedi de,yaptıklarını kardeşine nasıl açıklasın.mümkün değil.ayırıca çocukluk saçları çok komikti .deb çok çabalıyor,ama asla dexter kadar zeki olamıycak ve eminim ki bazen,dexter ın zekasını kullanıcak.rita ile ilişkileride çok garip oluyor dex in.adam geldi,arabanın anahtarını aldı, gitti,bizimkinin kılı kıpırdamıyor.nasıl bi erkek bu???durdu seyretti.tamam normal değil ama insanın bi koruma içgüdüleri olur.
MELENA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-03-07, 11:14   #22
sprytus
Asistan

sprytus kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.02.2007
sprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond repute

Dexter'ın biraz iç bulandırıcı da olsa izlediğimiz sıradışı maceraları her geçen hafta daha da zevk vermeye başladı!İzlemeye devam edeceğim...
Eski 15-03-07, 19:19   #23
maviguvercin
Josef Konstantin

maviguvercin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.05.2005
maviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond repute

Dexter 2.sezon'dan Bilgiler

Dexter bildiğiniz gibi, son dönem dizilerinin en başarılı olanlarındandı. showtime'da yayınlanan dizinin ilk sezonunun ardından, 2. sezon'u olacağı da kesinleşmişti.
2.sezon'a henüz pek uzak da olsak, yavaş yavaş bilgiler çıkmaya başlıyor ortaya. E! kanalından Kristin'in yaptığı röportaj ile, yeni birkaç şey öğreniyoruz diziye dair.

Buyrun bilgiler;
İkinci sezon, 30 eylül'de başlayacak;
İlk sezon karşımıza çıkan tüm karakterler, 2.sezon'da da yine bizlerle. Oyuncu kaybı yok.
Ayrıca oyunculara hayranların tepkileri de çok eğlenceliymiş. Batista'ya karısını soranlar'dan tutun da doakes'u tehtid edenlere kadar...

Kaynak: 22.dakika.org
Eski 18-03-07, 00:32   #24
Nicole_Aslı
Asistan

Nicole_Aslı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.10.2006
Nicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond reputeNicole_Aslı has a reputation beyond repute
Smile

Kesinlikle harika bir dizi biraz kanlı ama çok ii bi konusu var oyuncularda süper özellikle Michael C.Hall
Nicole_Aslı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-07, 00:31   #25
darko
Asistan

Giriş Tarihi: 20.11.2006
darko has a reputation beyond reputedarko has a reputation beyond reputedarko has a reputation beyond reputedarko has a reputation beyond reputedarko has a reputation beyond reputedarko has a reputation beyond reputedarko has a reputation beyond reputedarko has a reputation beyond reputedarko has a reputation beyond reputedarko has a reputation beyond reputedarko has a reputation beyond repute

konusu muhteşem beğenerek izliyorum.başrol oyuncusu çok yakışıklı
darko Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-07, 21:42   #26
MELENA
Asistan

MELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond reputeMELENA has a reputation beyond repute

Dün akşamki bölüm çok güzeldi.dexter ın hayatından kesitler izledik yine.ama şu deb e sinir olmaya başladım.sürekli dexter ın zekası ile bişiler yapmaya çalışıyor.hiç kendi aklını kullanmıyor.tamam abisi ama bukadar da olmaz ki.
Eski 20-03-07, 22:20   #27
EzGy16
Set Görevlisi

EzGy16 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.07.2006
EzGy16 has a spectacular aura aboutEzGy16 has a spectacular aura about

Alıntı:
MELENA tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Dün akşamki bölüm çok güzeldi.dexter ın hayatından kesitler izledik yine.ama şu deb e sinir olmaya başladım.sürekli dexter ın zekası ile bişiler yapmaya çalışıyor.hiç kendi aklını kullanmıyor.tamam abisi ama bukadar da olmaz ki.
evet bu bölüm güzeldi ama
Katille dexter arasındaki ilişkiyi çözemedim
Eski 22-03-07, 17:45   #28
sprytus
Asistan

sprytus kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.02.2007
sprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond reputesprytus has a reputation beyond repute

Zaman buldukça izlemey çalıştığım heyecanlı ve bir o kadar neler olacağının bilinemediği bir dizi Dexter...e2 kanalının bu tür gerilim dozu yüksek dizi filmlere yer vermesi muhteşem!
sprytus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-03-07, 13:04   #29
MELENA
Asistan

dün akşam hoş bir bölümdü yine.bazı yerlerini kaçırdım ama izlediğm kadarıyla güzeldi.dexter ın,arkadaşı angel ın karısıyla ayrı olduğunu öğrendiğinde,gerçek yüzünü tek saklayan ben değilmişim,tarzı bir cümle kurması ve kendini yalnız hissetmemesi dexter a iyi geldi.deb de aklını kullanmaya başladı sonunda.abisinden yardım almadan,birşeyler başarabildi.
Eski 06-04-07, 22:41   #30
maviguvercin
Josef Konstantin

maviguvercin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.05.2005
maviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond reputemaviguvercin has a reputation beyond repute

İlk 3 bölümü bugün bitirdim. 5. ve 6. bölümleri e2'den izledim. 4. bölüm elimde yok. Artık bu kadarıyla idare edeceğim. Diğer bölümleri bulamıyorum. Benim e2'yi izleme olasılığım kablolu Tv'si olmayanların izleme olasılığına yakın malesef. Çok zor takip ediyorum ben bu diziyi.

Bu bölüm gerçekten güzeldi. Bir ara Dexter yakalanacak sandım. Hele çocuk gözleri de tam çizdirince birileri şüphelenir diye düşündüm ama kimse etkilenmedi.

Deb çok talı bir kız ama hareketlerini beğenmiyorum. Hiç estetik değil. Neyse zaten manken değil polis. Profil hazırladı ama yani o kadar geniş bir alan ki saydıkları. 35lerinde beyaz erkek dedi. ABD'de yapılan araştırmada seri katillerin böyle yüzdesini hesaplamışlar. En fazla yer kaplayan 35 yaşlarında beyaz erkekler olmuş. Yani Deb yeni bir şey keşfetmedi. Dexter neden böyle kastı kendini anlayamadım.

Her şey iyi güzeldi. Dexter zekasını yine gösterdi ama sonu yine saçmaydı. Resimdeki çizimin İsa olması çok saçmaydı. Hele bir de çizim Dexter'ın muhteşem gözlerine birebir uyuyorken. Hadi çocuk şaka yapıyor. Çizen şahsiyet resmi yaparken dikkat etmiyor mu? Gereksiz yere bizi germeye çalışmışlar.

Yalnız son sahnede Dexter'ın rahatlamış yüzüne bakan Deb de bir gariplik vardı. Sanki Dexter'daki o hali fark etmiş gibiydi.
maviguvercin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
dexter, julie benz, michael c. hall

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş