Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Binbir Gece

Yanıtla

Binbir Gece kategorisinde Binbir Gece-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 03-04-11, 20:44   #311
nelke
Yönetmen

nelke kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.03.2008
nelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond repute

Türk dizileri şimdi de Avrupa'da...

03 Nisan 2011 Pazar, 15:27
Türk dizileri, Ortadoğu ülkelerinden sonra şimdi de Avrupa'da yayına girmeye hazırlanıyor
Macaristan televizyonlarında Türk dizi filmleri furyası başlıyor.

Ülkenin en fazla izlenen televizyon kanalı konumundaki RTL Klub, 9 Nisandan itibaren her akşam ''Ezel'' dizisini, izlenme açısından ikinci sırada olan TV2 ise 14 Nisandan itibaren ''Binbir Gece'' dizisini yayına sokuyor.

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Haluk Bilginer ve Tuncel Kurtiz'in paylaştığı ''Ezel'' hafta boyunca yerel saatle 17.25'te izlenebilecek.
nelke Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-11, 09:50   #312
aza.kz
Yönetmen

aza.kz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.07.2010
aza.kz has a reputation beyond reputeaza.kz has a reputation beyond reputeaza.kz has a reputation beyond reputeaza.kz has a reputation beyond reputeaza.kz has a reputation beyond reputeaza.kz has a reputation beyond reputeaza.kz has a reputation beyond reputeaza.kz has a reputation beyond reputeaza.kz has a reputation beyond reputeaza.kz has a reputation beyond reputeaza.kz has a reputation beyond repute

Macarlar soluksuz izliyor

Macaristan'da bu ay ortasında gösterime giren Türk dizisi ''Binbir Gece'' büyük ilgi görüyor.
AA

Budapeşte - 14 Nisan tarihinden bu yana Macaristan'ın en fazla izlenen ikinci televizyon kanalı olan TV2'de gösterime giren yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı Türk dizisi ''Binbir Gece'' yarından itibaren TV2 kanalı tarafından her gün iki bölüm olarak yayınlanmaya başlanacak.
TV2 kanalı yetkilileri Macar medyasına yaptıkları açıklamada, hafta içi her gün yerel saatle 16.20'de yayınlanan dizinin, bundan böyle iki bölüm olarak yayınlanacağını, Macar halkının Türk dizisine gösterdiği ilgi nedeniyle bu kararın alındığı belirtildi.
Başrollerini Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci'nin paylaştığı Binbir GeceMacaristan'da ''Şehrazat'' ismiyle yayınlanıyor.
aza.kz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-05-11, 20:59   #313
nelke
Yönetmen

nelke kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.03.2008
nelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond repute

Bugun izleme firsatim oldu.Cok guzel bolume denk geldim.Sehrazata naz yapan Onurah,cok ozledim Binbirgecemi
nelke Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-11, 19:49   #314
sermeni
Banned

Giriş Tarihi: 29.04.2011
sermeni has a reputation beyond reputesermeni has a reputation beyond reputesermeni has a reputation beyond reputesermeni has a reputation beyond reputesermeni has a reputation beyond reputesermeni has a reputation beyond reputesermeni has a reputation beyond reputesermeni has a reputation beyond reputesermeni has a reputation beyond reputesermeni has a reputation beyond reputesermeni has a reputation beyond repute

Binbir Gece yayınlandığı ilk zamanlar rekorlar kırmış ve tartışılmış bir dizidir.Özellikle Şehrazat'ın çocuğunun hastahane parası için bir adamla birlikte olması çok tartışıldı.Ama yine de dizi güzeldi.Şehrazat Onur aşkı çok güzeldi.Büyülü bir aşkları vardı her ne kadar talihsiz başlasa da.
Son bölümde mutlu bir şekilde görünmeleri de iyi oldu.
sermeni Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-11-12, 16:45   #315
nazlımu
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 21.01.2010
nazlımu has a reputation beyond reputenazlımu has a reputation beyond reputenazlımu has a reputation beyond reputenazlımu has a reputation beyond reputenazlımu has a reputation beyond reputenazlımu has a reputation beyond reputenazlımu has a reputation beyond reputenazlımu has a reputation beyond reputenazlımu has a reputation beyond reputenazlımu has a reputation beyond reputenazlımu has a reputation beyond repute

binbirgece benim gerçekten ne olacak acaba diye izlediğim dizilerden biriydi.yine aynı kadroyla devamı çekilse izlerim tekrar.benim o dizideki favori karakterim keremdi.aslında öyle görünmemesine rağmen çok farklı bir karakterdi kerem. hem sakin hemde asi bir ruha sahipti.istediğini istediği zaman ,ne zaman kafasına eserse o zaman yapıyordu.tahmin edilmesi zor bir karakterdi ,ne zaman ne yapacağı hiç belli olmazdı. bazen hiç beklemediğiniz tepkiler verebiliyordu.zaman zaman sesiz içe dönük ama zaman zaman da tam tersi dışa dönük bir yapısı vardı.sinirli. veya üzgün olduğunda kimseyle konuşmak istemezdi,sesiz kalmayı tercih ederdi.kolay kolay kimseye bağlanamazdı,özgür ruhluydu.hayatında bir tek bennuya bağlandı zaten.kerem bazen gerçekten zor olabiliyordu.bazen sinirlendiğinde aşırı tepki verebiliyordu.duygularını pek belli etmezdi.bennuyu çok sevdi ama en çokta onu üzdü.çünki bennu asla keremin onu gerçekten sevdiğinden emin değildi.bennuyu hep terkeden ol oldu ama sonunda hep döndü bennuya.çünki bir tek onun sevgisinin gerçek olduğunu biliyordu.kerem hep bennuya hem yakın hem uzak oldu.ta ki onunla evlenene kadar.
nazlımu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-11-16, 22:43   #316
nazella
Yardımcı Yönetmen

nazella kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.05.2008
nazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond repute

Vatanim sensini izledikten sonra Binbirgeceyi tekrar izlemek istedim malum 10 yil once daha çocuktum tam hatirlayamiyordum.

Dizi nin anna karakteri Ali kemal miş meğer adamin bütun yaşam evrelerini göstermişler yan karakter zehirlenmesi yaşadim

Bennu beni Kerem aşki ile delirtiiii kerem ilk sezon finaline yakin yine şehrazat aşki depreşmişti yoksa karakteri güzel ilerliyordu

Şehrazat dizinin en sevimsizi ne kadar soğuk önyargili biriymiş kaç kere onuru kirdi ona inanmadi sonra da siyah kadarim annem babam ahmet öldu kimsesizim ben seninle siyah gecemiz benim damgam zirvaliklariyla uste çikti 42 bölumde anlamadan dinlemeden burhan beyi yerin dibine batirdi bayan hep mağdurum her zaman hakliyimgil

final de hanim efendi başka biriyle nikah masasina öturmuştu ama sonradan kaan onura kaçinca pişman olmuştu şimdi 44 bölumu izliyorum nasil ayrildiklarini hatirlamiyorum ama keşeke onur bu kadini birkasayaydi soğuk nevale

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş