Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Avrupa Yakası

Yanıtla

Avrupa Yakası kategorisinde Avrupa Yakası - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-02-13, 21:27   #111
kübrax
Asistan

kübrax kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.11.2007
kübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond reputekübrax has a reputation beyond repute

Alıntı:
özge-melike tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kübra burda da karşılaştık.
Diziyi iki haftadır veriyorlar.Geçen hafta ne yazık ki izleyemedim ama bu hafta hazırlıklıydım.Dışarı çıkmadım diziyi izleyeyim diye. Kübra dediğin gibi keşke her gün yayınlansa.Gerçi her günü geçtim bildiğim kadarıyla cumartesileri bile yayınlanmıyor.Ben geçen hafta pazar gördüm diziyi.Haftasonu iki gün de veriyorlar diye düşündüm, cumartesi açtım ama benim açtığım saatte dizi yoktu.Dün izleyebildim ben bir tek.Gerçi o bile yetti.Avrupa Yakası bir efsane ya.Umarım her gün verirler.Gerçi her gün yayınlansa yine izleyemeyebilirim ama en azından o kadar saçma dizilerin tekrarını vereceklerine Avrupa Yakası gibi bir dizinin tekrarını versinler.
Aynen ya.Birde ilk sezon canım.O kadar özlemişim ki diziyi.Tabi gözler bir Burhan aramıyor değil Neyse bari istikrarla vermeye devam etsinler pazar günleri.Hiç yoktansa
Eski 04-02-13, 21:32   #112
özge-melike
Yönetmen

özge-melike kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.05.2007
özge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond repute

Alıntı:
kübrax tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aynen ya.Birde ilk sezon canım.O kadar özlemişim ki diziyi.Tabi gözler bir Burhan aramıyor değil Neyse bari istikrarla vermeye devam etsinler pazar günleri.Hiç yoktansa
Olsun olsun ilk sezondan başlamaları iyi yine de.Burhanlı bölümler de gelecek elbet. Doğru diyorsun en azından yayınlamaya devam etsinler.Tek güne de razı oluruz.
Eski 10-02-14, 21:18   #113
secil_65
Asistan

secil_65 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2008
secil_65 has a reputation beyond reputesecil_65 has a reputation beyond reputesecil_65 has a reputation beyond reputesecil_65 has a reputation beyond reputesecil_65 has a reputation beyond reputesecil_65 has a reputation beyond reputesecil_65 has a reputation beyond reputesecil_65 has a reputation beyond reputesecil_65 has a reputation beyond reputesecil_65 has a reputation beyond reputesecil_65 has a reputation beyond repute

Alıntı:
özge-melike tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kübra burda da karşılaştık.
Diziyi iki haftadır veriyorlar.Geçen hafta ne yazık ki izleyemedim ama bu hafta hazırlıklıydım.Dışarı çıkmadım diziyi izleyeyim diye. Kübra dediğin gibi keşke her gün yayınlansa.Gerçi her günü geçtim bildiğim kadarıyla cumartesileri bile yayınlanmıyor.Ben geçen hafta pazar gördüm diziyi.Haftasonu iki gün de veriyorlar diye düşündüm, cumartesi açtım ama benim açtığım saatte dizi yoktu.Dün izleyebildim ben bir tek.Gerçi o bile yetti.Avrupa Yakası bir efsane ya.Umarım her gün verirler.Gerçi her gün yayınlansa yine izleyemeyebilirim ama en azından o kadar saçma dizilerin tekrarını vereceklerine Avrupa Yakası gibi bir dizinin tekrarını versinler.
saat kacta tekrari var ben de izlerim bundan sonra devam eder insallah bi ara tekrari vardi sonra durup dururken kaldirmislardi
Eski 11-07-14, 03:26   #114
Cherry
Oyuncu

Cherry kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.09.2008
Cherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond repute

eskiden bu başlıktan hiç çıkmazdım birsürü de arkadaşım vardı burda ...
keşke dizi tekrar oynasa 50 kere izlerim yine bıkmam
türklerin kaliteli tek dizisi

ara ara internetten izlerim burhan sahnelerini falan
Eski 16-03-15, 21:46   #115
Cherry
Oyuncu

Cherry kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.09.2008
Cherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond reputeCherry has a reputation beyond repute

Alıntı:
ZeReNa tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
itiraf ediyorum bu dizinin final bölümünü izlemedim yıllardır da izlemiyorum çünkü volkan geldikten sonra devam etmemiştim. kendimce sebeplerim vardı. ama sonunu nasıl bağladılar anlatan olursa çok minnettar olacağım.
Yanlış hatırlamıyorsam sonuna Burhan-Makbule evlenecekken Burhan düğünden kaçtı ve bitti ...

Bide Aslı-Cem oldu

Başka bir şey hatırlamıyorum
Cherry Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-08-16, 17:29   #116
WarriorWarrior
Guest

O zamanlar herkesle birlikte izler, burhani taklit etmeye calisarak turkcemizi bozardik dogru, ama bugun sadece yazik diyorum... Uyusturucunun zararlarini anlatmaya calisan dizilerle dalga gecer, ekonomik olarak alt sinifa ait olan karakterlerini bizzat ezerdi bu dizi. Hatirliyorum bi bolumde ofisten biri (muhtemelen burhan.) menemenden soz etmisti de diger egitimli, havali, ayaklari yere basan kadinlar igrenen sesler cikarmistilar. Ben o donem kucuktum ve menemen yemenin nesinin yanlis olabilecegini anlamamistim. Yazik, kiracak 2 yumurta bile bulamayan insanlari dusununce, ne anlatmaya calismis olabilir o sahnede acaba, gercekten yazik...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-01-17, 05:45   #117
Tiger Stormy
Oyuncu

Tiger Stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

Dizide asli-cemin bir araya geldigini yeni ogrendim ben. Cok sasirdim, osmanla asli evlenmistir saniyordum. Ama sevindim.
Tiger Stormy Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-17, 01:21   #118
Tiger Stormy
Oyuncu

Tiger Stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

Ben a2de izliyorum tekrardan

Bence gaffur burhandan daha iyi bi tipleme. Keske dizide o kalsaydi

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş