Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Beyaz Gelincik

Yanıtla

Beyaz Gelincik kategorisinde Beyaz Gelincik-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-02-17, 16:34   #911
perhapss
Asistan

perhapss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.03.2016
perhapss has a reputation beyond reputeperhapss has a reputation beyond reputeperhapss has a reputation beyond reputeperhapss has a reputation beyond reputeperhapss has a reputation beyond reputeperhapss has a reputation beyond reputeperhapss has a reputation beyond reputeperhapss has a reputation beyond reputeperhapss has a reputation beyond reputeperhapss has a reputation beyond reputeperhapss has a reputation beyond repute

video sitelerinde dolanırken denk geldim de ne kadar uzun süre olmuş dizi biteli. Halbuki çoğu sahne aklımda. Unutulmayacak karakterleri ve oyuncuları vardı bir daha böylesine kaliteli bir kadro birlikte dizi çeker mi bilinmez
perhapss Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-03-17, 01:06   #912
narbahçesi
Asistan

Giriş Tarihi: 15.03.2006
narbahçesi has a reputation beyond reputenarbahçesi has a reputation beyond reputenarbahçesi has a reputation beyond reputenarbahçesi has a reputation beyond reputenarbahçesi has a reputation beyond reputenarbahçesi has a reputation beyond reputenarbahçesi has a reputation beyond reputenarbahçesi has a reputation beyond reputenarbahçesi has a reputation beyond reputenarbahçesi has a reputation beyond reputenarbahçesi has a reputation beyond repute

Her salı büyük bir heyecanla oturuyorum tvnin karşısına. Eski günlerdeki gibi. Sanki ilk kez izliyormuş gibi. Netten sayısız kere izledim. Bütün sahneleri replikleri ezberledim. Ama tvden izlemenin tadı bambaşka. Eşim delisin sen diyor. Salı günleri tv benim.
narbahçesi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-11-17, 00:06   #913
habibe topal
Asistan

habibe topal kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.05.2006
habibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond repute

Konuyla çok ilgisi yok ama Ayla filmini izledim.Aslanbaş biraderlerden üçü Ömer ,Aliş ve Halil var filmde.Aradan on yıl geçmiş olda da İsmail Hacıoğlu,Altan Erkekli ve Erkan Petekkaya'yı aynı projede görmek müthiş oldu.Beyaz Gelinciği anmadan geçemedim.
Eski 15-11-17, 09:36   #914
A.Konak
Süper Moderatör

A.Konak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.11.2005
A.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond repute

Alıntı:
habibe topal tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Konuyla çok ilgisi yok ama Ayla filmini izledim.Aslanbaş biraderlerden üçü Ömer ,Aliş ve Halil var filmde.Aradan on yıl geçmiş olda da İsmail Hacıoğlu,Altan Erkekli ve Erkan Petekkaya'yı aynı projede görmek müthiş oldu.Beyaz Gelinciği anmadan geçemedim.
Izlerken aynisini ben de dusundum. Vay be dedim 3 kardes bir arada. Bir tek mistik eksikti. Ayrica film de oyuncu kadrosu da cok iyiydi. Hele ismaile bir kez daha hayran oldum.
Eski 15-11-17, 11:33   #915
1993
Yönetmen

1993 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.09.2006
1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute

Alıntı:
A.Konak tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Izlerken aynisini ben de dusundum. Vay be dedim 3 kardes bir arada. Bir tek mistik eksikti. Ayrica film de oyuncu kadrosu da cok iyiydi. Hele ismaile bir kez daha hayran oldum.
mustafammmmmmm
Eski 16-11-17, 12:44   #916
habibe topal
Asistan

habibe topal kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.05.2006
habibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond reputehabibe topal has a reputation beyond repute

Alıntı:
A.Konak tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet ya bizim küçük Alişimiz ne kadar büyümüş .Oyunculuğuna söyleyecek sözüm yok zaten

Mıstık'ı da Martıların Efendisinin fragmanında gördüm aynı gün hepsini de görmüş oldum.
Ne kadar özlemişiz oyuncularımızı
habibe topal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş