Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Beşinci Boyut

Yanıtla

Beşinci Boyut kategorisinde Beşinci Boyut (STV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-01-09, 15:40   #281
medoş
Asistan

medoş kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.11.2005
medoş has a reputation beyond reputemedoş has a reputation beyond reputemedoş has a reputation beyond reputemedoş has a reputation beyond reputemedoş has a reputation beyond reputemedoş has a reputation beyond reputemedoş has a reputation beyond reputemedoş has a reputation beyond reputemedoş has a reputation beyond reputemedoş has a reputation beyond reputemedoş has a reputation beyond repute

Alıntı:
mor kedi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
keşke kendi sesi olsaydı.
dublajlı hiç olmamış çok yadırgadım.
ama oynadığı karakter ve konusu çok güzeldi.
tebrikler bu konunun işlenmesi hoş
evet bende o ses tonunu ona yakıştıramadım..
belkide onu rüzgarın sesiyle tanıdıgım içinde öyle olabilir..
ama güzel bir bölümdü..
medoş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-01-09, 17:58   #282
mor kedi
Guest

Alıntı:
medoş tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
evet bende o ses tonunu ona yakıştıramadım..
belkide onu rüzgarın sesiyle tanıdıgım içinde öyle olabilir..
ama güzel bir bölümdü..
evet çok yadırgadım.
umarım bundan sonra hep böyle çalışmalr yaparda
bizde başka karakterle onu daha çok severiz.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-01-09, 20:05   #283
lee.yul_goon
Asistan

lee.yul_goon kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.12.2008
lee.yul_goon has a reputation beyond reputelee.yul_goon has a reputation beyond reputelee.yul_goon has a reputation beyond reputelee.yul_goon has a reputation beyond reputelee.yul_goon has a reputation beyond reputelee.yul_goon has a reputation beyond reputelee.yul_goon has a reputation beyond reputelee.yul_goon has a reputation beyond reputelee.yul_goon has a reputation beyond reputelee.yul_goon has a reputation beyond reputelee.yul_goon has a reputation beyond repute
Thumbs up

Bu başarılı yapıt için öncelikle STV'ye tebriklerimi sunarak başlamak istiyorum. Bu haftaki bölümü mutlaka izlenmesi gereken bir bölümdü. Cantuğ beyin gelmesi ise bölümün renklenmesine sebep olmuş.Keşke dublaj yerine kendi sesini kullansaydı .Tabiki bu anlatılmak istenilenleri gölgede bırakmış değil.İnsanların arasına nifak yerine kardeşlik tohumlarının atıldığı, farklılıklarımızla zenginleştiğimizin altının çizildiği bu bölüm gerçekten örnek alınmalıdır. Bize birbirini beğenmeyen iki mezhebin aslında bir elin parmakları kadar farklı olduğunu gösterdi. Ayrıca azimli bir de öğretmen izledik.
lee.yul_goon Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-01-09, 00:49   #284
nuro
Yönetmen

nuro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2006
nuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond repute

Bu haftaki bölüm gerçekten çok etkileyiciydi.Oğuzhan Yıldız ve Gamze Topuz'un oyunculukları güzeldi.Keşke kendi seslerini kullansalardı..
İlhan'ın kazayı yapıp kaçması kötüydü tabi.Salih'in yanına taşınmasıyla bi şekilde olayların içine giriceğini anladım.Kazadan dolayı hayatları mahvolan insanlara yardım etmesi çok iyiydi.Elinden geleni yaptı.ama sonunda öleceğini düşünmemiştim.Gelen kağıtta 7.gün öleceği yazıyodu ama...Sonunda her kes için en iyisini yaptı..
Eski 14-04-09, 21:40   #285
"sweetwitch"
Set Görevlisi

"sweetwitch" kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.12.2008
"sweetwitch" has a reputation beyond repute"sweetwitch" has a reputation beyond repute"sweetwitch" has a reputation beyond repute"sweetwitch" has a reputation beyond repute"sweetwitch" has a reputation beyond repute"sweetwitch" has a reputation beyond repute"sweetwitch" has a reputation beyond repute"sweetwitch" has a reputation beyond repute"sweetwitch" has a reputation beyond repute"sweetwitch" has a reputation beyond repute"sweetwitch" has a reputation beyond repute

Merhaba,
Beşinci Boyut harika bir dizi....!Salih abinin konuşmaları ve anlatış tarzı çok hoş....!Birde güzel şeylerden bahsettiği için daha da güzelleşiyor....!Acaba Aile İmzamız varmı....?Olması gerekiyor bence....!
Eski 25-10-09, 20:33   #286
MürselveBilal
Guest

bu dizi devam ediyormu
yoksa bittimi
iyi bilen biri varmi
yardimci olsun, rica etsek yardimci olurmusunuz
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-09, 22:06   #287
asidemirim
Guest

Alıntı:
MürselveBilal tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu dizi devam ediyormu
yoksa bittimi
iyi bilen biri varmi
yardimci olsun, rica etsek yardimci olurmusunuz
geçen hafta final bölümü vardı ben çok üzüldüm çok kaliteli bir diziydi stv açısındanda iyiydi sonuçta izlenme oranlarıda çok güzeldi niye bitirdiler halen anlamış değilim açıkcası her p.tesi bekliyordum açıkcası ailece izlenebilecek çok kaliteli bir yapımdı
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-09, 22:17   #288
nuro
Yönetmen

nuro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2006
nuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond repute

Final yazısını görünce çok şaşırdım.Neden bitirildi anlamadım.Çok güzel,anlamlı,hayatın içinden hikayelere sahip farklı bi diziydi.Salih'i ve Hızır Dede'yi özlicem.

Tam olarak hangi günler bilmiyorum ama eski bölümlerden de veriyolar.Dün vardı mesela.
Hemşire bi kız ölüm döşeğindeki babasının son dileğini yerine getirmeye çalışıyodu.Kızından birini bulmasını istiyor.ve geçen her saatte kendiyle ilgili bi şeyler keşfediyo.Nişanlısının aldattığını,onunla parası için evleneceğini öğreniyor.Tabi Salih ve Dedenin sayesinde.Bu arada Salih'i bi tek kız görebiliyo.

Stvnin sitesinden de izleyebiliyosunuz eski bölümleri...
nuro Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-09, 22:21   #289
asidemirim
Guest

Alıntı:
nuro tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Final yazısını görünce çok şaşırdım.Neden bitirildi anlamadım.Çok güzel,anlamlı,hayatın içinden hikayelere sahip farklı bi diziydi.Salih'i ve Hızır Dede'yi özlicem.

Tam olarak hangi günler bilmiyorum ama eski bölümlerden de veriyolar.Dün vardı mesela.
Hemşire bi kız ölüm döşeğindeki babasının son dileğini yerine getirmeye çalışıyodu.Kızından birini bulmasını istiyor.ve geçen her saatte kendiyle ilgili bi şeyler keşfediyo.Nişanlısının aldattığını,onunla parası için evleneceğini öğreniyor.Tabi Salih ve Dedenin sayesinde.Bu arada Salih'i bi tek kız görebiliyo.

Stvnin sitesinden de izleyebiliyosunuz eski bölümleri...
ben aslında pek şaşırmadım geçen sezondan beri hep eski bölümleri vardı ama bu sezon belki başlar düşüncesiyle bekledim ama yanılmıştım bide geçen p.tesi final diye görünce tamam dedim bitirdiler şu zamanda çok derse ihtiyacımız var olaylara sahnelere dünyaya farklı gözle bakmaya bu dizi bunu gerçeten çok güzel sağlıyordu ama herşeyin bir sonu var işte...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-10-10, 06:44   #290
efsaneaşk
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 05.08.2010
efsaneaşk has a reputation beyond reputeefsaneaşk has a reputation beyond reputeefsaneaşk has a reputation beyond reputeefsaneaşk has a reputation beyond reputeefsaneaşk has a reputation beyond reputeefsaneaşk has a reputation beyond reputeefsaneaşk has a reputation beyond reputeefsaneaşk has a reputation beyond reputeefsaneaşk has a reputation beyond reputeefsaneaşk has a reputation beyond reputeefsaneaşk has a reputation beyond repute

Samanyolu tv'nin bu alandaki yapımları arasında en beğendiğim yapımdı. Sonunun mutlaka güzel bitecek olması artı yanıydı dolayısıyla insana izleme isteği veriyor, sonu kötü veya ölümle biten yapımlar gibi insana kasvet vermiyordu. Ama son sezonunda biraz saçmalamaya başlamıştı, belki konu bulamadılar ama rastgeldikçe şu anda da bazan beğendiğim eski bölümlerini izliyorum.
efsaneaşk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş