Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Diriliş-Ertuğrul

Yanıtla

Diriliş-Ertuğrul kategorisinde Diriliş: Ertuğrul - Bölüm Yorumları - konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-05-17, 17:22   #211
evrem96
Asistan

evrem96 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.11.2010
evrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond repute

Aliyar cidden ölmüş neden her sevilen karakterin ömrü kısa oluyor bu dizide. Sadece ertuğrulu mu sevelim istiyorlar
Eski 20-05-17, 20:47   #212
aksiseda381
Asistan

Giriş Tarihi: 17.06.2015
aksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond repute

Alıntı:
evrem96 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aliyar cidden ölmüş neden her sevilen karakterin ömrü kısa oluyor bu dizide. Sadece ertuğrulu mu sevelim istiyorlar
maalesef arkadaşım 3 sezondur aynı soruyu soruyorum ben de kaldı ki öldürülen karakterlerin ölümlerinin hikayeye hiçbir katkısı olmadı adamlar hayattayken daha çok alıp götürüyorlar hikayeyi ama işte senarist beyin Ertuğrul sevdası bundan sonra kimseyi sevmeyecem sevsem de belli etmeyecem
aksiseda381 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-17, 03:25   #213
ZeynepCeren
Asistan

ZeynepCeren kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.03.2017
ZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond repute

Dizide konu kalmadı dön dolaş aynı şeyler. Ben olsam bu sezon dirilişi final yapıp, Osman dönemine geçerdim. Başrole de tanınmamış ama yetenekli ve karizmatik bir oyuncu seçerdim Yeni karakterler, yeni hikayeler....
ZeynepCeren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-17, 19:52   #214
evrem96
Asistan

evrem96 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.11.2010
evrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond repute

Alıntı:
aksiseda381 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
maalesef arkadaşım 3 sezondur aynı soruyu soruyorum ben de kaldı ki öldürülen karakterlerin ölümlerinin hikayeye hiçbir katkısı olmadı adamlar hayattayken daha çok alıp götürüyorlar hikayeyi ama işte senarist beyin Ertuğrul sevdası bundan sonra kimseyi sevmeyecem sevsem de belli etmeyecem
Ertuğrul sevdası uğruna harcadıklarını düşünmek istemiyorum ben ya çünkü ertuğrul seyircide baya oturmuş bir karakter. Kimse kimsenin önüne geçmez ama senaryoda o kadar sevilen başka bir karakterinde olması güç katar bana göre. Bilmiyorum önce tuğtekin şimdi aliyar devamlı sevilen bir yan karakterimiz oluyor demek ki senaristte fikir bitmiyor yeni karakterlerine yer açmak için öldürüyordur belki
evrem96 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-17, 20:21   #215
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Alıntı:
ZeynepCeren tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Dizide konu kalmadı dön dolaş aynı şeyler. Ben olsam bu sezon dirilişi final yapıp, Osman dönemine geçerdim. Başrole de tanınmamış ama yetenekli ve karizmatik bir oyuncu seçerdim Yeni karakterler, yeni hikayeler....

Tugtekin den sonra dizi nin heyecanı kalmadı zaten
Ki osman dönemine de geçilecek
real madrid Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-05-17, 11:20   #216
ZeynepCeren
Asistan

ZeynepCeren kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.03.2017
ZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tugtekin den sonra dizi nin heyecanı kalmadı zaten
Ki osman dönemine de geçilecek
iyi ki Tuğtekini öldürmüş minnettarım. Kendisini Fatih olarak izlemek çok güzel çünkü.
Aiyar'ı yani Cem Uçanı da kaliteli bir dizide başrol olarak görmek dileğiyle
ZeynepCeren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-05-17, 11:28   #217
real madrid
Yönetmen

real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Yine tugtekin i tercih ederim en azından daha çok ağlıyordu ve partneri iyiydi
real madrid Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-05-17, 21:26   #218
yeşim98
Oyuncu

yeşim98 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.01.2007
yeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond repute

Niye bugun diziyi koymuyorlar da,ozel bölüm koyuyorlar....
Eski 24-05-17, 22:09   #219
real madrid
Yönetmen

Maç var ondan
Özel bölüm ve Noyan tugtekin sahnesi yok. En heyecanlı sevilen bölümleri vermediler

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş