Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Umutsuz Ev Kadınları

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Umutsuz Ev Kadınları kategorisinde Umutsuz Ev Kadınları-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 20-06-14, 01:30   #21
sweety25
Oyuncu

sweety25 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.05.2006
sweety25 has a reputation beyond reputesweety25 has a reputation beyond reputesweety25 has a reputation beyond reputesweety25 has a reputation beyond reputesweety25 has a reputation beyond reputesweety25 has a reputation beyond reputesweety25 has a reputation beyond reputesweety25 has a reputation beyond reputesweety25 has a reputation beyond reputesweety25 has a reputation beyond reputesweety25 has a reputation beyond repute

Ve bitti..Başladığı gün dün gibi aklımda.Her ne kadar eski havasında olmasa da diziyi takip ettik.İzleme nedenimiz olan YaSin'i çok özleyeceğim.Bize beceriksiz senaristlere rağmen böyle güzel bir çift izleten Somgül öden ve Serhat Tutumluer'e sonsuz teşekkürler.Aralarında ki muhteşem kimya,elektrik,uyum(artık ne ise) unutulmayanlar listemde baş köşedeOlur ya bir mucize olur bir projede tekrar bir araya gelirsiniz ben yine takipçiniz olurum hastanız olurum Ayrıca diğer oyunculara da teşekkürler.En büyük teşekkür ise Songül Öden'e..Kadın resmen Yasemin karakterini aklımıza kazıdı.Alın size yetenek,alın size oyunculuk diyerek oyunculuğunu beğenmeyenlerin yüzüne çat diye çarptı.Açık ara dizinin yıldızıydı.Bin tebrik bin selamve yine yeni yineden
Sizi Seviyorum YaSin
sweety25 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-11-14, 17:49   #22
canantugba
Asistan

canantugba kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.07.2012
canantugba has a reputation beyond reputecanantugba has a reputation beyond reputecanantugba has a reputation beyond reputecanantugba has a reputation beyond reputecanantugba has a reputation beyond reputecanantugba has a reputation beyond reputecanantugba has a reputation beyond reputecanantugba has a reputation beyond reputecanantugba has a reputation beyond reputecanantugba has a reputation beyond reputecanantugba has a reputation beyond repute

Forum,a üye olmadan önce burdaki yorumları görüp çok beğenmiştim keşke bende yorum yapabilseydim demiş ve ûye olmaya karar vermiştim uzun çabalar sonucunda üye olmuştum ama bu seferde moderatörlere takıldım yorumlarım ya görülmüyor yada geç paylaşılıyodu sayfada zaten gitgide populeritesini kaybetmişti.Aradan aylar geçti ama bir iki cümle yazmak istedim.Dizinin sonunda Sinan ölmemeliydi mutlu sonu çok gördüler Yasemin ve Sinan,a... Yazmasaydım içimde kalırdı
canantugba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş