Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Üye Özel > Serbest Kürsü > İmza - Avatar Yapımı

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

İmza - Avatar Yapımı kategorisinde Sorular/İstekler konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-08-17, 00:25   #541
elifc
Yönetmen

elifc kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.01.2007
elifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond repute

Alıntı:
cnbluexo tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba, rica etsem iki gifi / dört gifi birleştirmeyi anlatır mısınız? İki gifi birleştirmeye kalktığımda birisi normal oluyor ama diğeri hareket etmiyor. Bu arada CS2 kullanıyorum, o programda böyle bir şeyin yapılamaması gibi bir durum söz konusu değildir umarım.
dersler başlığında iki gifi birleştirmeyle ilgili 2 ders var hazırladığım, istediğin sayıda gifi anlattığım şekilde birleştirebilirsin.

dersler:
http://forum.dizifilm.com/forum/show...&postcount=415
http://forum.dizifilm.com/forum/show...&postcount=410
elifc Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-08-17, 20:53   #542
ouzdefne
Yönetmen

ouzdefne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2011
ouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond repute

Arkadaşlar merhaba elinizde psd olan varsa atabilir mi bana özelden?
psd başlığında ki linkler kullanılmaz halde internette de güzel bulamadım
grafik/avatar/imzalarda kullanabileceğim tarzda olursa çok memnun olurum
ouzdefne Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-08-17, 23:48   #543
kitappandasi
Asistan

kitappandasi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2016
kitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond repute

Merhaba, rica etsem topaz clean linki bırakabilir misiniz? Kendi sitesinden indirdim ama çalışmadı, diğeri eski bilgisayarımda kaldığından ve o da artık bende olmadığı için kendim yükleyemiyorum. Rica etsem birisi yardımcı olabilir mi? Bir de kurulumu konusunda tam emin değilim doğru hatırladığıma dair, onu da anlatır mısınız?
Eski 04-10-17, 11:31   #544
seven ny
Asistan

seven ny kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.06.2016
seven ny has a reputation beyond reputeseven ny has a reputation beyond reputeseven ny has a reputation beyond reputeseven ny has a reputation beyond reputeseven ny has a reputation beyond reputeseven ny has a reputation beyond reputeseven ny has a reputation beyond reputeseven ny has a reputation beyond reputeseven ny has a reputation beyond reputeseven ny has a reputation beyond reputeseven ny has a reputation beyond repute

Merhaba arkadaşlar elinizde giflere uyacak sahrpen, action varsa link paylaşır misiniz?
Bir de dizilere uyacak söyle şade psdler paylaşmanız mümkünse çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim: )
Eski 05-10-17, 10:49   #545
juwel
Asistan

juwel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.06.2005
juwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond repute

merhaba.
ben yazı kısmında çok zorlanıyorum ne kadar çabalasam da istediğim kalitede olmuyor.

renk seçerek değil texture seçerek yazak istiyorum. mesela altta ekleidğim örnekte olduğu gibi. nasıl yapıldığını bilen var mı?

görseldeki gibi nasıl yazabilirim yazıları?

Spoiler İçermektedir
juwel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-10-17, 15:55   #546
juwel
Asistan

juwel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.06.2005
juwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond repute

bir sorum daha var çalışmayı yapıyorum kaydedince kalitesi düşüyor.

jpeg olarak da png olarak da kaydettim aynı düşüş var. ne yapmam lazım?
Eski 07-10-17, 18:18   #547
elifc
Yönetmen

elifc kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.01.2007
elifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond reputeelifc has a reputation beyond repute

Alıntı:
juwel tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
merhaba.
ben yazı kısmında çok zorlanıyorum ne kadar çabalasam da istediğim kalitede olmuyor.

renk seçerek değil texture seçerek yazak istiyorum. mesela altta ekleidğim örnekte olduğu gibi. nasıl yapıldığını bilen var mı?

görseldeki gibi nasıl yazabilirim yazıları?

Spoiler İçermektedir
yazıyı yazdıktan sonra üzerine bir texture layerı atıp, bu layer üzerinde sağ tıklayıp create clipping mask diyerek maskeleyebilirsin.
Eski 06-11-17, 17:30   #548
aboutdaniel
Yönetmen

aboutdaniel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.11.2013
aboutdaniel has a reputation beyond reputeaboutdaniel has a reputation beyond reputeaboutdaniel has a reputation beyond reputeaboutdaniel has a reputation beyond reputeaboutdaniel has a reputation beyond reputeaboutdaniel has a reputation beyond reputeaboutdaniel has a reputation beyond reputeaboutdaniel has a reputation beyond reputeaboutdaniel has a reputation beyond reputeaboutdaniel has a reputation beyond reputeaboutdaniel has a reputation beyond repute

gif yapan arkadaslara sesleniyorum burdan
bana action ve ya sharpen verecek yada tumblr den
bildiniz güzel blog varsa oda olur.. simdiden tesekkür ederim. : )

+rep
Eski 10-11-17, 21:23   #549
BARAN-18
Oyuncu

BARAN-18 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.08.2008
BARAN-18 has a reputation beyond reputeBARAN-18 has a reputation beyond reputeBARAN-18 has a reputation beyond reputeBARAN-18 has a reputation beyond reputeBARAN-18 has a reputation beyond reputeBARAN-18 has a reputation beyond reputeBARAN-18 has a reputation beyond reputeBARAN-18 has a reputation beyond reputeBARAN-18 has a reputation beyond reputeBARAN-18 has a reputation beyond reputeBARAN-18 has a reputation beyond repute

Alıntı:
aboutdaniel tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

gif yapan arkadaslara sesleniyorum burdan
bana action ve ya sharpen verecek yada tumblr den
bildiniz güzel blog varsa oda olur.. simdiden tesekkür ederim. : )

+rep
katılıyorum
Eski 30-12-17, 23:17   #550
pemboş
Yönetmen

pemboş kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.04.2008
pemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond repute

elimnde olan varsa yagmur ve kar gifleri eklermisiniz

pemboş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş