Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yanıtla

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kategorisinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz- Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-12-17, 11:50   #91
negisssss
Yönetmen

negisssss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

Çok fazla şey yazmak isterdim aslında ama gerek bile duymuyorum.
Çünkü benim yerime seyirci söylemiş gerekeni.
Hatta şaşkınım çünkü 3 sezonda ilk kez edho seyircisinin bir mesajı bu kadar net verdiğine şahit oldum.
Çünkü geçen hafta 10 küsür reyting olan oranların bir haftada 7 küsüre düşmüş olması net mesajın alasıdır.
Yani neymiş diziden izleyici kaçıyormuş.
Bir düşünsün nedenlerini diyeceğim Bahadır için ama hiç sanmıyorum o kapasitenin olduğunu onda.
Bak ne güzel devam ediyor saçmalamalara, kadınları o da sadece Meryem zaten aşağılamalara,
Ve de HızMer ortada yok o da bitti, aile bitti, aksiyon namına bir şey yok eee niye izlesinler ki?
Kaçanı geri getirmek zordur varsa öyle bir amaçları tabi bakalım ne yapacaklar?
Eski 13-12-17, 12:46   #92
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Nevzatı Hızırla arasını soğuttuklarından beri altından bir şey çıkacağını tahmin ediyorduk. Yani nevzata şaşırmadım ama Yılmaza halen inanamıyorum.

Bu hafta banada zevk vermedi. Yarım yamalak izledim. Hatta nevzat mevzusunu görmedim. Sizin yazdıklarınızdan okudum.Naasıl hain çıktı ?
Eski 13-12-17, 18:46   #93
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

1.sezondaki İlyasa bakıyorum, bir de bu sezondaki İlyasa. Geçen haftaki yengesine ayrı konuşup abisine ayrı konuşan İlyası unuttum mu? Tabiki hayır. Sen önce git yengene "Abime hesap sormaya gidiyorum." de. Sonra depoda abine "Benim fikrimi soracak olursan çapkınlık yapma. Gerek var mı? Yok. Ha sen illa ki yapıcan mı? Ara beni de ki İlyas böyle böyle. Ben sana vereyim evin anahtarını git eve çok istiyorsan. Yengeme de ki bizim İlyasla akşam işimiz var. Bitti gitti. Bu." diye yol göster. Şimdi ilk sezon Nazlının evine gitmek için Yengesinden izin alan İlyasla, abisine nasıl aldatacağı konusunda taktik veren İlyas bir mi?

Bir karakter nasıl harcanır? Okullarda ders olarak okutulması lazım.

Sen Meryemden sonra en çok sevilen karakterlerden biri olan İlyası bozarsan, ısıtıp ısıtıp önümüze aldatma, metres mevzularını koyarsan, sanki evin hanımıymış gibi davranıp Candana hesap soran Ceylan yazarsan, HızMer'i gözün kapalı harcarsan, annesinin oğlu Ömer'e saçmalattırırsan, dizide en çok sevilen aile sahnelerini, pazar kahvaltılarını yok edersen, çok istediğimiz Racon Junior'ı Tipiyle Gönüle yazarsan, Alpaslana güzel, sevimli bir aşk yazmak varken Hızır Aliye gıcık bir aşk yazarsan ve şu an hatırlayamadığım seyircinin sevmediği bir sürü şeyi yazmaya ısrarla devam edersen bu reytingleri hak ediyorsun.

En son dizide heyecanlandıran tek olay Meryemin masaya oturmasıydı. Yıkıldı ortalık. Meryemin masa olayı bitince dizi sıkıcılaştı aksiyon anlamında. Bu sezonun senaryosu çok kasvetli, durgun, isteksiz. Çoğu bölüm sırf konuşmayla geçiyor. Tamam, espirili, güzel repliklerin var falanda azıcık hareket lazım.

Bırak Nevzatı istersen Tipiyi, istersen Ömeri, istersen Adnanı, Hayriyeyi hain çıkar seyircinin istemediklerini gözüne gözüne sokarsan onlarda reytinglerle verir cevabını Bahadırcım. Bu reytingler ilk defa bu kadar düştü. Umarım aklın başına gelir ki benim hiç umudum yok. Bu sezon dizi için şu ana dek yaptığın 2 güzel şey var. 1) Meryemin masaya oturması 2) Olgun Şimşeği transfer edip Kimsesiz Yaşar karakterini yazman.

Senaryo haricinde oyuncular ve ekip çok iyi. Hepsi ellerinden geleni yapıyor.
Eski 13-12-17, 19:11   #94
enivicivokke
Asistan

enivicivokke kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.04.2010
enivicivokke has a reputation beyond reputeenivicivokke has a reputation beyond reputeenivicivokke has a reputation beyond reputeenivicivokke has a reputation beyond reputeenivicivokke has a reputation beyond reputeenivicivokke has a reputation beyond reputeenivicivokke has a reputation beyond reputeenivicivokke has a reputation beyond reputeenivicivokke has a reputation beyond reputeenivicivokke has a reputation beyond reputeenivicivokke has a reputation beyond repute

Buradaki bazı arkadaşlara katılıyorum katılmamak elde değil.

Ben Yaşar ve İlyas sahnelerine bayılıyorum. Dün akşamki bölümde bol İlyas Yaşar sahnesi vardı benim için bayram gibi bölüm oldu. Bu ikisi için izliyorum diziyi diyebilirim. Olgun şimşek benim yalan dünyada izlediğim komik bir karakterdi şimdi burada kimsesiz Yaşar rolü süper cuk diye oturmuş gerçekten kendisi de usta bir oyuncu. İlyas'ın Yaşar'ın kendisine dostum demiyorumdan sonra bozulması galeri önünde konuşmaları çok komikti.

İlyas ilk iki sezondaki gibi ailesine önem vermiyor bu sezon, afedersiniz aptal gibi yaptılar hiç bir haltı beceremeyen bir İlyas haline getirdiler İlyas karakterini dostu Yaşar olmasa ne yapacak bu İlyas, sevdiği biri yok.. Yengesine de pek yüz vermiyor... Bana ne deyip geçiştiriyor ne yapsın.. Onu kimse saymıyor..

Hızır desen planlarından ilyası ve Alparslan'ı haberdar etmiyor iyice beceriksiz sayıyor Hızır'a da uyuz oluyorum o yüzden İlyas'ta gitti Yaşar'la plan yaptı. Ve kaptan kod adlı isim meğer nevzatmış.. Bana pek inandırıcı gelmedi o zaman niye Nevzat öldürmedi mürseli bilmiyormuydu onun ismini vereceğini? Bakalım haftaya ne olacak Alparslan nevzatın kaptan olduğunu duyunca tepkisi çok sert olacaktır hatta canını bile alabilir. Aa gitmesin hain Nevzat ya ne güzel istihbarat görevini yürütüyordu

Ve beklediğim masa sahnesi süperdi.. Ünal'ın hadsiiizz diyişi

Geçen hafta mesela bir saat ilyası bekledim bir saattir nasıl çıkmaz diyordum neyse bu hafta bölümde bol sahnesi vardı, Yaşar'la özellikle.

Alparslan'ın da sahneleri azdı geçen hafta bu hafta genelinde vardı.

Ceylan'a uyuz oluyorum sahnelerini fazla buluyorum.

Hurşit-İlyas diyalogları da ayrı bir gülünç
Eski 13-12-17, 20:35   #95
fifi92
Asistan

fifi92 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.04.2016
fifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond repute

Hizirin Yaşara kıyamayışı,tamam dostuz işte deyip arayi düzeltmesi.çok güzeldi

Yaşarın Atarına kurban

Seni keserim! Ekremin ve masadaki digerlerinin yüz ifadeleri
Eski 13-12-17, 20:37   #96
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Nevzat i öldürmek kolay olmayacak ama ilerde sağlam bi istihbarat ci gelir. Karizma biri gelsin istiyor um
Fragman I erken verseler bari
real madrid Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-12-17, 21:03   #97
eylul
Oyuncu

eylul kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.08.2004
eylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond repute

Bir kaç haftadır diziyi zor seyrediyorum. Bu hafta sonuna kadar bakamadım uyumuşum. Eski zevki yok. Takıldığım noktalar.
- Hızırali o kızın hala alpaslanı öptüğünü bilmiyor dizinin ruhuna aykırı.. Biri hapşırsa kapıdaki adam bile bu dizide bilir
- Hızır İlyastan bile plan saklıyor
- ilyas - Meryem eskisi gibi değil. İlyas ceylana yenge dedi.
-Ceylanın hala Hızırı sevmesi ve sürekli söylemesi
-Hızırın son olayda Meryemi kullanması. Gerçeği söylemeliydi .Zorlama bahane hayatı risk varmış😊
-Ailede herkes birbirine çemkiriyor nerede o Çakırbeyli aile ruhu
- Her kadın Hızıra potansiyel sevgili modu.
- Yılmazın hikayesine inanmadım. İnandırıcı olmayan şaşırtma harekatı.
- Hızırali ve o kız birlikte gördüğümde kanal değiştiresim var o derece antipatikler.
-Hikaye çatışma olur ama bir ayarı olsa iyi olacak.
İzleyici çok hafife alınıyor sanki.
eylul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-12-17, 23:33   #98
Blues233
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 23.01.2017
Blues233 has a reputation beyond reputeBlues233 has a reputation beyond reputeBlues233 has a reputation beyond reputeBlues233 has a reputation beyond reputeBlues233 has a reputation beyond reputeBlues233 has a reputation beyond reputeBlues233 has a reputation beyond reputeBlues233 has a reputation beyond reputeBlues233 has a reputation beyond reputeBlues233 has a reputation beyond reputeBlues233 has a reputation beyond repute

Nevzat'ın hain olduğunu zannetmiyorum. Barda kafasına sıkılmasına müsade etmeyen Nevzat değil mi? Eee öldürülmesine izin verse izini kapatmış olacaktı.

Mürsel yalan söylüyor. Net.
Blues233 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-12-17, 01:28   #99
ali azeri
Asistan

ali azeri kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.06.2010
ali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond repute

3. sezonu neredeyse hiç seyr etmemisim. Ama arkadaslardan Nevzatin hain oldugunu duyunca baya sasirdim. E o zaman keske Hizir ilk sezonda Ünali dinleyip onu öldürseymis. Yine de olaylari fazla uzatmadan ve KVP moduna döndürmeden bu sezon bitirseler iyi olur.
Başı koparılmış yavrunun yanında.
ali azeri Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-12-17, 18:03   #100
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Nevzatın adını mürsel verdi ama ne kadar doğrudur ki. Ben çok güvenmiyorum bu senaristlere. Çıkar kokusu...
ebruberen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş