Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Söz

Yanıtla

Söz kategorisinde Söz - Star TV konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Bugün, 00:01   #521
werther
Asistan

Giriş Tarihi: 04.05.2015
werther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond repute

Alıntı:
Osysia tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yavuz Bahar’dan başkasına öyle bakamaz izin vermiorum. Eğer bir başkasınaysa o bakış YavBah yerine onları shiplemeye başlayalım derim ben.

O kadar da değildir canım bir kere daha kamera arkası hülyalı bakışıyla kandırlımayız herhalde. Bir kere olur o, fotoğrafın dizi ayağında sirke satıyormuş Yavuz ne gülerim. valla yalan yok şimdi gülmem baya bi saydırırım.

Kesin bilgi baktığı kişi Bahar, bilirsin Yavuz bakışları benden sorulur. Zuzucumda ileri Yavuzcasıyla seslendirirse mükemmel bir şey olurdu.
Bizim düştüğümüz durumlara bakar mısın? Gözümüzle gördüğümüze inanmamak için çaba harcıyoruz resmen.Bizi bu hale düşürenler utansın.

Bende yalan yok.Keşanlı'ya aynen Bahar'a gösterdiği sevgiyi, şefkati gösterdiğini gördüm.Hele ameliyattan sonraki o bakışmalarını asla unutamam

Hayırdır? Bu sayfanın Yavuzcusu ben değil miydim? Hani siz YavBah'cıydınız ben sadece Yav'cı? Yavuz'u bana bırakın..Bahar'ı unutmayın.Hiç onun bakışlarıyla ilgilenmiyorsunuz ama)
werther Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 00:06   #522
Osysia
Asistan

Osysia kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.10.2017
Osysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond repute

Alıntı:
werther tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bizim düştüğümüz durumlara bakar mısın? Gözümüzle gördüğümüze inanamak için çaba harcıyoruz resmen.Bizi bu hale düşürenler utansın.

Bende yalan yok.Keşanlı'ya aynen Bahar'a gösterdiği sevgiyi, şefkati gösterdiğini gördüm.Hele ameliyattan sonraki o bakışmalarını asla unutamam

Hayırdır? Bu sayfanın Yavuzcusu ben değil miydim? Hani siz YavBah'cıydınız ben sadece Yav'cı? Yavuz'u bana bırakın..Bahar'ı unutmayın.Hiç onun bakışlarıyla ilgilenmiyorsunuz ama)
Ben hem Yavuz’cu hem Bahar’cı hem de YavBah’çıyım. YavBah yolunda her şey mübahtır dostum, bunu unutma.

Allah bilir yine ne türlü bi öküzlüğe imza attı da bu Yavuz’cum, böyle bakan öküz de çok özel olsa gerek ya neyse, Bahar’cım öyle baktı acaba?

Hadi tamam kızmayacağım, öpüşüp barışsınlar.

Kuşlu sitede kızlar fotoğrafları seslendirmiş çok hoşuma gitti.

Bahar: çünkü sana hala çok kızgınım ve sana bazı sözler hazırladım.
Yavuz: sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür...
Osysia Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 00:24   #523
Zuzinha
Yönetmen

Zuzinha kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.11.2013
Zuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ben hem Yavuz’cu hem Bahar’cı hem de YavBah’çıyım. YavBah yolunda her şey mübahtır dostum, bunu unutma.

Allah bilir yine ne türlü bi öküzlüğe imza attı da bu Yavuz’cum, böyle bakan öküz de çok özel olsa gerek ya neyse, Bahar’cım öyle baktı acaba?

11. Bölüm replikleri miydi bunlar telefonda konuşmuşlardı çok tatlıydı Ben Baharcı ve dolayısıyla Yavbahcıyım. Yavuzculukta iddialı değilim. Yavuzcayı öğrendiysem Bahar için Yavuz'un bakışlarını kendisi gibi arabesk bir şarkıyla seslendirmek istiyorum
Seni gördüğüm zaman dilim neden tutulur
Seni gördüğüm zaman güller elimde kurur
Susma gönlüm sen söyle
Haydi gönlüm sen söyleeee
Aşkımı sevgiliye derdimi sevgiliye

Not: Yavuz'un bu hallerinden illallah edenler şarkıyı İbrahim Tatlıses'ten dibine kadar Yavuzcu'yum diyenler (İsim vermek istemiyorum baş harfi Werther) Kalben'in sesinden hayal etsinler
Zuzinha Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 00:32   #524
Osysia
Asistan

Osysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond repute

Alıntı:
Zuzinha tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
11. Bölüm replikleri miydi bunlar telefonda konuşmuşlardı çok tatlıydı Ben Baharcı ve dolayısıyla Yavbahcıyım. Yavuzculukta iddialı değilim. Yavuzcayı öğrendiysem Bahar için Yavuz'un bakışlarını kendisi gibi arabesk bir şarkıyla seslendirmek istiyorum
Seni gördüğüm zaman dilim neden tutulur
Seni gördüğüm zaman güller elimde kurur
Susma gönlüm sen söyle
Haydi gönlüm sen söyleeee
Aşkımı sevgiliye derdimi sevgiliye

Not: Yavuz'un bu hallerinden illallah edenler şarkıyı İbrahim Tatlıses'ten dibine kadar Yavuzcu'yum diyenler (İsim vermek istemiyorum baş harfi Werther) Kalben'in sesinden hayal etsinler
Evet canım o telefondaki diyalogları, bakışlar ve duruş eskilerden pek benzer görünüyor.

Werther’cim haklı şimdi kız burada çünkü YavBah’ın yontulması gereken cephesi Yavuz ne yazık ki... kızımızın bir şey yaptığı yok, böyle bildiğin bodozlama seviyor. Bahar’a bakınca “dikkat yoğun sevgi ve özveri içerir” falan diye uyardı yazasın gelir o derece seviyor yani kız, sevmekle kalmıyor sürekli alttan alıp pışpışlıyor.

Ben bu bakışa ve sonrasına şu şarkıyı yollardım...

Uçurum uçurum gözlerine baktığım sensin
Prangalarca boynuma takığım sensin
Dağ gülleri gibi gibi hasret çektiğim
Her gece uyku diye yattığım sensin

Yanarım, yanarım
tutuşur yanarım
kavurur ateşim
seni de beni de belalım

Gün değmemiş ormanlarda yittiğim sensin
Ömrüme ömür diye kattığım sensin
Deli deli boranlarda aç denizlerde
Teninin tuzunu canım tattığım sensin

Yanarım, yanarım
tutuşur yanarım
kavurur ateşim
seni de beni de belalım

Damga damga göğsüme vurduğum sensin
Öfke dolu şehirlerde bulduğum sensin
Yer nerede gök nerede ben neredeyim
Diye diye sınırlara geldiğim sensin

Yanarım, yanarım
tutuşur yanarım
kavurur ateşim
seni de beni de belalım
Eski Bugün, 00:37   #525
werther
Asistan

werther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond repute

Alıntı:

Beklentiyi yüksek tutmayalım diyorum sen illa öpüşsünler diyorsun..İki bölüm arka arkaya öpüşme sahnesi mi çekilir? En iyisi sarılıp barışsınlar diyelim, herkesin gönlü olsun.Hatta ben temassız barışmalarına da razıyım.Ne kadar aza kanaat eden, neredeyse ideal bir izleyiciyim ben değil mi, sayın senarist? Bence siz benim bu diziyle ilgili beklentilerimi gerçekleştirin, en gerçeğe yakın dilekler bende çünkü)

Kızlara söyle çakılmamak adına alternatif olarak bu replikleri de akıllarında tutsunlar

B: Her şeye rağmen seni gördüğüme çok sevindim
Y: Sağol
B: Yavuz, ben seni seviyorum..
Y: Çok sağol

ve ya
Y: Ben seni bırakır mıyım hiç Keşanlı?
K: ( sarılır)
Eski Bugün, 00:55   #526
Osysia
Asistan

Alıntı:
Beklentiyi yüksek tutmayalım diyorum sen illa öpüşsünler diyorsun..İki bölüm arka arkaya öpüşme sahnesi mi çekilir? En iyisi sarılıp barışsınlar diyelim, herkesin gönlü olsun.Hatta ben temassız barışmalarına da razıyım.Ne kadar aza kanaat eden, neredeyse ideal bir izleyiciğim ben değil mi, sayın senarist? Bence siz benim bu diziyle ilgili beklentilerimi gerçekleştirin, en gerçeğe yakın dilekler bende çünkü)

Kızlara söyle çakılmamak adına alternatif olarak bu replikleri de akıllarında tutsunlar

ve ya
Aa ne beklentisi, bir doğumgünü anısında şimdi gidip üşenmez sayarım o Merve’yi kaç kere öptü... tabii ki onun üstüne çıkmak zorunda o Yavuz, her YavBah sahnesi başına en az bir sarılma bir öpüşme ve bir güzel söz bekliyorum. Neden çünkü hem aşıklar hem sevgililer hem karı kocalar hem çok yeni çiftler hem başroller hem çok yakışıyorlar hem yoğunluktan zor görüşüyorlar. Ben anlamam o Yavuz ve Bahar tutkulu bir aşk yaşayacak, o kadar.

Gelelim şekerim diyaloglarına... Bence Yavuz son derece sevinli olmak zorunda hayatım öyle kendine dikkat et canıma karşılık kuru bir sağolla falan kurtulamaz.

Bu arada sana Yavuz çakallığında bugün köşesi hazırladım.

4.bölümde kızı vurduktan sonra pansumana götüren Yavuz’cum, panik halde ortalıkta dolanırken; Bahar “üstümü çıkar” dediğindeki tepkisi “ne!?” Oluyor. Aklın nerede Yavuz’cum ortalığı kan götürmüş, sen çekmiş kızı vurmuşsun senin aklın nerede? neye şaşırıyorsun sen? Neyse ki Bahar iyi niyetli kız hiç benim gibi değil “üstümdekini çıkar da yarama bakayım” diye açıklama yaptı. Yavuz’cumun aklı gittiği yerden “haaa” diye dank ederek geldi.

Yavuz’un bütün çakallıklarını ifşa edeceğim buradan haberin olsun kız.
Eski Bugün, 01:05   #527
Zuzinha
Yönetmen

Zuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond repute

Alıntı:
Evet canım o telefondaki diyalogları, bakışlar ve duruş eskilerden pek benzer görünüyor.

Werther’cim haklı şimdi kız burada çünkü YavBah’ın yontulması gereken cephesi Yavuz ne yazık ki... kızımızın bir şey yaptığı yok, böyle bildiğin bodozlama seviyor. Bahar’a bakınca “dikkat yoğun sevgi ve özveri içerir” falan diye uyardı yazasın gelir o derece seviyor yani kız, sevmekle kalmıyor sürekli alttan alıp pışpışlıyor.

Ben bu bakışa ve sonrasına şu şarkıyı yollardım...

Uçurum uçurum gözlerine baktığım sensin
Prangalarca boynuma takığım sensin
Dağ gülleri gibi gibi hasret çektiğim
Her gece uyku diye yattığım sensin

Yanarım, yanarım
tutuşur yanarım
kavurur ateşim
seni de beni de belalım

Gün değmemiş ormanlarda yittiğim sensin
Ömrüme ömür diye kattığım sensin
Deli deli boranlarda aç denizlerde
Teninin tuzunu canım tattığım sensin

Yanarım, yanarım
tutuşur yanarım
kavurur ateşim
seni de beni de belalım

Damga damga göğsüme vurduğum sensin
Öfke dolu şehirlerde bulduğum sensin
Yer nerede gök nerede ben neredeyim
Diye diye sınırlara geldiğim sensin

Yanarım, yanarım
tutuşur yanarım
kavurur ateşim
seni de beni de belalım
Ben Yavuz'dan bu şarkıları duyamıyorum. Bir gün duyacağımı düşündüm, onu bekledim ama beklentilerim karşılanmadı açıkçası. İleride inşallah Bahar'ın ona olan sevgisinin yanında Yavuz'unki ne ki? Aranın kapanmasını bekliyorum

Alıntı:
Beklentiyi yüksek tutmayalım diyorum sen illa öpüşsünler diyorsun..İki bölüm arka arkaya öpüşme sahnesi mi çekilir? En iyisi sarılıp barışsınlar diyelim, herkesin gönlü olsun.Hatta ben temassız barışmalarına da razıyım.Ne kadar aza kanaat eden, neredeyse ideal bir izleyiciyim ben değil mi, sayın senarist? Bence siz benim bu diziyle ilgili beklentilerimi gerçekleştirin, en gerçeğe yakın dilekler bende çünkü)

ve ya
Ama Keşanlı'ya ben seni o kör kuyularda bırakır mıyım hiç dedi mi? Demedi Valla Yavuz öpüşme stiline onay aldı artık peşini bırakmaz Baktı ki ortaşık dağınık Bahar asabi yapışıverir dudaklarına. Gönül ister ki kendini ifade edebilsin, ağzını dilini gönül almak, açıklama yapmak, hislerini anlatmak vs için kullanabilsin ama olmuyor işte Mecbur öpçek Dün negzel öpüştük yine öpüşelim mi diyor zaten orada. Unutma ben Yavuzcayı iyi bilirim. Arkada İbo çalıyordu tam duyamadım ama buna benzer bişi dedi
Eski Bugün, 01:17   #528
Osysia
Asistan

Alıntı:
Ben Yavuz'dan bu şarkıları duyamıyorum. Bir gün duyacağımı düşündüm, onu bekledim ama beklentilerim karşılanmadı açıkçası. İleride inşallah Bahar'ın ona olan sevgisinin yanında Yavuz'unki ne ki? Aranın kapanmasını bekliyorum

Ama Keşanlı'ya ben seni o kör kuyularda bırakır mıyım hiç dedi mi? Demedi Valla Yavuz öpüşme stiline onay aldı artık peşini bırakmaz Baktı ki ortaşık dağınık Bahar asabi yapışıverir dudaklarına. Gönül ister ki kendini ifade edebilsin, ağzını dilini gönül almak, açıklama yapmak, hislerini anlatmak vs için kullanabilsin ama olmuyor işte Mecbur öpçek Dün negzel öpüştük yine öpüşelim mi diyor zaten orada. Unutma ben Yavuzcayı iyi bilirim. Arkada İbo çalıyordu tam duyamadım ama buna benzer bişi dedi
Şarkıyı Bahar tarafı çalıyor zaten kız, Yavuz’a daha çok Bergen, Ceylan ve Küçük Emrah şarkıları gider şu ara.

Yavuz’da potansiyel var kızı yıldırmadan sevmeyi öğrenecek sanıyorum. Bahar kendi dedi zaten bilsem sonsuza kadar beklerim dedi, eh öğrendi sabırla bekleyecektir sanıyorum. Bir başka seviyor bu kız yaa, çok bi başka.

Keşanlı’ya en fazla benim emrimdeyken sana şehit olmak yok dedi kız, bide içtiği suyun tadını biliyormuş, hiç romantik olamıyor ona karşı, Bahar kıskanır mı bilemem tabisi...

Konuş kız Zuzu... öpecek tabii ki, sıkıyorsa öpmesin. Haa bak bende slow müzik çalıyordu ben devamını duydum. Dün akşam gitmek zorunda kaldım ama bu akşam sendeyim sevdiceğim, anlarsın ya diyor.
Eski Bugün, 02:27   #529
werther
Asistan

Alıntı:
Gelelim şekerim diyaloglarına... Bence Yavuz son derece sevinli olmak zorunda hayatım öyle kendine dikkat et canıma karşılık kuru bir sağolla falan kurtulamaz.

Bu arada sana Yavuz çakallığında bugün köşesi hazırladım.

4.bölümde kızı vurduktan sonra pansumana götüren Yavuz’cum, panik halde ortalıkta dolanırken; Bahar “üstümü çıkar” dediğindeki tepkisi “ne!?” Oluyor. Aklın nerede Yavuz’cum ortalığı kan götürmüş, sen çekmiş kızı vurmuşsun senin aklın nerede? neye şaşırıyorsun sen? Neyse ki Bahar iyi niyetli kız hiç benim gibi değil “üstümdekini çıkar da yarama bakayım” diye açıklama yaptı. Yavuz’cumun aklı gittiği yerden “haaa” diye dank ederek geldi.

Yavuz’un bütün çakallıklarını ifşa edeceğim buradan haberin olsun kız.
Ne demek kurtulamaz? Şimdiye kadar kurtuldu ama.Siz Bahar'ın yerine karar veriyorsunuz ama Bahar'cığım halinden memnun.Hayır bu Bahar size Yavuz'dan şikayet mi etti? Affediyor mu her seferinde? Ediyor..Yavuz'u her haliyle kabul ediyor mu? Ediyor..O zaman Karı kocanın arasına girmeyelim.Kızın aklını bulandırmayalım lütfen

Gittim sahneyi bir daha izledim.Unuttuğum için değil.Zuzinha editi şarkı sözlerinden sonra yazdığı için...Sözleri okumaya başlar başlamaz beynimde otomatik olarak İbo çalmaya başladı, Kalben'e geçemiyorum, durduramıyorum da İşte unuturum belki umuduyla sahneyi izledim ama olmadı.Sanınım sabaha kadar sürecek.Uyurken beynimde dönmese bari.Fırsattan istifade Zuzinha'ya teşekkür ediyorum buradan.Çok minnettarım gercekten

Öyle bir anda Yavuz'un çakallık peşinde olacağını sanmıyorum.Evet şaşırdı, bocaladı ama dikkat edersen o zamanlar aralarında mesafe vardı zaten.Odasına girmek isterken bile Bahar'ın onayını bekliyordu.Genel olarak çakal mı? Evet çakal..Biraz da kurnazdır kendisi O 45 saniyelik evlilik teklifini asla unutmayacağım.

Alıntı:

Demedi doğru.Ben bu Timin komutanıyken sana ölüm yok dedi, bir iki kere de yüzünü okşadı.Aradakı fark nedir?

Öyle mi diyorsun? Allah ağzından duysun Ben istemiyor muyum sanki senin tahminin doğru çıksın.Ama bak hastane ortamındalar.Hazır anlıyorsun söyle ona eğer öpecekse bir şekilde dışarı çıksınlar önce.Hem temiz hava yarıyor bunlara.İşi garantiye alalım değil mi? Bana kalırsa o bakışlar daha çok şimdi sinirli sinirli bakıyorsun ama 3 saniyeye kalmaz affedesin sen beni, sen de biliyorsun anlamına geliyor.Ne yapalım? Biraz ukaladır kendisi işte çaresi yok..

Nasıl başarıyorsunuz ya bu çifte uygun şarkılar bulmayı? Video paylaşım sitesinde de bol bol klipleri var ama ben hiçbir şarkıyı yakıştıramıyorum niyeyse.

Daha Yavuz'cuğumu anlatabilecek bir şarkı yazılmadı, söylenmedi demek ki
Eski Bugün, 06:51   #530
Zuzinha
Yönetmen

Alıntı:
Demedi doğru.Ben bu Timin komutanıyken sana ölüm yok dedi, bir iki kere de yüzünü okşadı.Aradakı fark nedir?

Öyle mi diyorsun? Allah ağzından duysun Ben istemiyor muyum sanki senin tahminin doğru çıksın.Ama bak hastane ortamındalar.Hazır anlıyorsun söyle ona eğer öpecekse bir şekilde dışarı çıksınlar önce.Hem temiz hava yarıyor bunlara.İşi garantiye alalım değil mi? Bana kalırsa o bakışlar daha çok şimdi sinirli sinirli bakıyorsun ama 3 saniyeye kalmaz affedesin sen beni, sen de biliyorsun anlamına geliyor.Ne yapalım? Biraz ukaladır kendisi işte çaresi yok..

Nasıl başarıyorsunuz ya bu çifte uygun şarkılar bulmayı? Video paylaşım sitesinde de bol bol klipleri var ama ben hiçbir şarkıyı yakıştıramıyorum niyeyse.

Daha Yavuz'cuğumu anlatabilecek bir şarkı yazılmadı, söylenmedi demek ki
Aradaki ince nüansı görmediğine inanamıyorum. Ben komutanım sana ölüm yok bir emir cümlesidir. Askeri çok istediği ölümden men etmektir. Sevgi değil yasak ve cezalandırma cümlesidir. Bırakmamak izin vermemek anlamında kullanılmıştır Keşanlı olayında. Bahar'a ise senden ayrılmam manasında şey edilmiştir. YavBah'ı YavBah yapan işte bu ince detaylardır

Bakışı hastanede atıyor diye illa orada öpecek değil. O Yavuz'un iç sesiydi. Diyalog şöyle gelişiyor bu böyle Tweety gibi bakınca Bahar yüzsüzlüğüne hepten içerliyor "Çık dışarı burası benim mıntıkam" diyor. Yavuz da sensiz şuradan şuraya gitmem deyince kız napsın mecbur bahçeye kadar yolculuyor. Karabayır sokaklarında panayırlar olan çiftlerin yollarda rahatça öpüşebileceği geceleri yürüyüş yapılabilen güzide bir kentimiz olduğu için Yavuz tabi çekinmiyor yapışıyor dudişlere. Çünkü Karabayır Güneydoğu'nun Paris'i

Bende şarkı çok. İlki Bahar'dan Yavuz'a:

Bu ne biçim hikaye böyle
Hasta mısın nesin bana söyle
Gel gidelim güneylere
Yenilenip dinlenmeye
Deliyim ben aslında senin gibisini sevmekle, deli

Başarısız olduysan oldun
Yıkma kendini zaten yorgunsun
Ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin
Ya vazgeçer unutursun ya da yolun açık olsun, hadi

Bu felek kimine kavun kimine kelek yedirdi
Sevilip de şımarınca sana derhal bildirildi

Nerde hani o canım gözler
Hani nerde verdiğin sözler
Boğuldum ben gözyaşına
Elimi tutan el nerde
Sorarım kendi kendime
Elimi tutan el nerde, hani

Sonracıma Yavuz'u anlatan şarkı istemişsin o da Sezen Aksu'dan gelsin

Kan ter içinde uykularından uyanıyorsan eğer
Her gece
Yalnızlık sevgili gibi boylu boyunca uzanıyorsa
Koynuna
Olur olmaz yere ıslanıyorsa kirpiklerin artık
Herşeye

Anneni daha sık anımsıyorsan hatta anlıyorsan
Kalbini bir mektup gibi buruşturulup fırlatılmış
Kendini kimsesiz ve erken unutulmuş hissediyorsan

İçindeki çocuğa sarıl, sana insanı anlatır
Eller günahkar
Diller günahkar
Bir çağ yangını bu bütün
Dünya günahkar
Masum değiliz hiç birimiz
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 3 (1 üye ve 2 misafir)
Osysia
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı