Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Aşk Laftan Anlamaz

Yanıtla

Aşk Laftan Anlamaz kategorisinde Aşk Laftan Anlamaz(Show Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-06-17, 21:52   #661
arzu!!
Yönetmen

arzu!! kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.05.2008
arzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond reputearzu!! has a reputation beyond repute

Alıntı:
damla18 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
selam kızlar nasılsınız hersey yolunda mı?
Ramazanınız mubarek olsun allahım oruclarımızı kabul etsın ınsallah sizleri ozledım..
Sevgili blue defne ablan nasıl oldu canım umarım duzelme yolundadır allahım mubarek gun tum hastalara sifa versin..

Haymurdan sonra hıc bır diziye baglanama sorunum devam ediyor emine hanım baban dedi dedi dedi demesini bile özledim yemin ederim )
güzelim enerjıyı uyumu harcayan show tv daha cok beter olursun insallah ahımız da tutuyor gıbı adam akıllı dizisi tutmadı resmen )
Damlacım seninde Ramazanın mübarek olsun.. Hepimiz aynı durumdayız bence..Dizimiz biteli aylar oldu hala sahne açıp izliyor, izledikçe daha da özlüyorum.. Ve aynı senin de dediğin gibi bağlanamama daha da kötüsü hiçbir diziyi-çifti yakıştıramama ve beğenememe durumu söz konusu bende.. Keşke zamanı geri alabilsek keşke o güzel bölümleri izlediğimiz, güzel yorumları yaptığımız günlere dönebilsek..
Ve aynen dediğin gibi ahımız tutuyor ekranda ki bütün diziler neredeyse dökülüyor. ALAya yapılan haksızlığın bedelini ödeyecek hepsi
Eski 28-07-17, 00:26   #662
blueDefne
Set Görevlisi

blueDefne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2017
blueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond repute

Neredesiniz Ala’nın güzel kızları,

Size neredesiniz diyorum ama bende en son 3 ay önce girmişim foruma, daha doğrusu girebilmişim,

Sevgili DAMLA’cım, biraz gecikmeli de olsa cevap vermek istiyorum sana, öncelikle güzel temennilerin için çok teşekkür ederim arkadaşım, ablam daha iyi çok şükür ilaç tedavisi bayramdan sonra bitecek inşallah, moralini yüksek tutuyoruz kendisi de hiç umutsuzluğa kapılmadı zaten, Yüce Allah herkesin hastasına şifa versin, önce sağlık ve huzur sonrası gerçekten kolay,

Çok yoğun bir tempodayım iş, ev, hastane ama şikayetçi değilim, sizleri özledim hepinizi, aklıma geliyorsunuz ama fırsat bulup bir türlü giremedim aylardır,

Unutmadım ben hala ALA’yı, gerçekten unutamıyorum Hayat ile Murat’ı, arada netten bazı sahneleri izliyorum burnumun direği sızlıyor, sizlerin yeni dizileri vardır belki ama ben hala hiçbir diziyi izleyemiyorum, duyduğuma göre Hande ile Burak yeni dizilere başlayacaklarmış, onları ekranda görmek adına güzel ama ikisini ayrı ayrı başkaları ile görecek olmak üzüyor beni, 15’lik ergenler gibi davranıyorum belki ama evet ikisini başkaları ile görmek istemiyorum ben, belki de bizim aşkımızı yarım yamalak bitirdikleri için böyle düşünüyorum,

Evet hala bu güzel çiftin böyle harcanmasını hazmedemiyorum, onca cefadan sonra mutluluklarını izleyememiş olmak yüreğimde yumruk olarak oturuyor hala, bizim dizimiz hakkı ile sonlansaydı, o zaman onları başka dizilerde izlemek isterdim belki, ama şimdi üzülüyorum resmen koca insan, ne kadar mutlu oluyordum dizi gününü beklerken, tüm dertlere birkaç saat mola veriyordum, güzel HAYMUR’um sizin gibi güzel bir çift gelmeyecek bir daha, başkaları ile sevgiliyi oynayacak olmanız resmen içimi acıtıyor,

Sizde benim gibi Haymur’da takılı mı kaldınız, yoksa başka çiftlere bağlandınız mı bilmiyorum ama ne olursa olsun hep sağlıklı ve mutlu kalın,

Hepinizi kocaman öpüyorum,
blueDefne Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-07-17, 00:40   #663
blueDefne
Set Görevlisi

blueDefne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2017
blueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond reputeblueDefne has a reputation beyond repute

Ya bir daha deyim de öyle gideyim, hazır girmişken foruma,

Ben HAYAT ile MURAT'ımı çok özledimmmmmmm,

Of ya umutsuz vakayım biliyorum ama ne olurdu bir mucize olsaydı 2.sezon olsaydı, kızlar yeminle daha önce böyle bir çiftin fanı olmadım ben, sevdim izlerken zevk aldım, ama tv yi kapatınca unutuyordum, ama Haymur başka bir şeydi, garip bir etki bıraktı bende, onları izlerken ferahlıyordum resmen zevkten öte bir şey oluyordu izlerken,

Yağmur'un dediği gibi aralarındaki güçlü çekim ta ekrandan çıkıp evimin içine giriyordu, onları birlikte yan yana izlemek çok mutlu ediyordu beni,

Özledimmmmmmmmm
blueDefne Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş