Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Hindistan > Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon

Yanıtla

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon kategorisinde Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ 2011/ Genel Yorumlar-10 konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 18-06-17, 11:25   #611
lavinya
Yönetmen

lavinya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2007
lavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond repute

Alıntı:
sahsene erden tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Lavinya'mbence tutar..yani şey tutsun istiyorum...fragmanı izledim Ateş kırmızı!!!!!çok çok beğendim...baş kadının al benisi yok gibi izleyip görelim...Barun hatırına bakalım...bakalım nasıl olacak...mini dizisi gibi olmayacak bundan eminim...sakallı halini beğendim...ama çoğu arkadaş pek beğenmiyor galiba
Barun'un Sanayasız bir dizisi tutmasın inşallaaaaaaaaaaah. Kötüysem kötüyüm.
Bu diziden sonra bir kaç diziye göz attım. Gerçekten Sanaya ekranı dolduruyor. Kesinlikle güzel bir kız değil (burada çogu arkadaşıma katılıyorum). Lakin Sanaya da 1 cazibe,1 albeni, 1 sempatiklik, 1 sevimlilik ne bileyim işte bir çok 1 var. Kız danscı olması nedeniyle zaten çok esnek. Bu nedenle sürekli kızı düşürdüler, Arnavın kucağına attılar ya. Çok esnek, zarif düşüyor. Bu da nasıl oluyorsa işte.

Sanaya benim göz bebeğim. Onu Barun dışında başka erkek oluncularla hayal ediyorum ama olmuyor. Sanki ikisi birbirleri için yaratılmışlar.
Alıntı:
aglamakelebek tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Cevap veriyorum..

Simdi ilk basliktaki yorumlarda olanlardan bazi kisiler bu diziden once hint sinemasini yani bollywoodu hatim etmis kisilerden olusuyordu. Harika hint filmlerinin belli baslilarini izlemis, kim kimdir, kiminle evlidir, kimin kuzeni vs. Bunlari bilen insanlar.. Bu da nasil oluyor. Hersey bir fimle baslayip, o oyuncuya hayran olmakla basliyor. Duygusal olarakta hazirsan, ve de bizim sektorden sıkılmış ayni konular baymissa kendi bollyeoodun kollarinda buluyorsun. Ve o asamadan sonra artik cok geccc:
Durduramaz bi sekilde ardi ardina filmler izlerken oyunculari taniyorsun.. film izlemek icin deluce cirpinirkan kanina isledi çünkü istesenden durduramiyorsun çünkü (oyyy yazarken bile canim çekti bir film, ne var acaba yeni ) filmle birlikte onune bir suru bilgi akisi oluyor... sonra filmler bitince videolara sariyorsun, kamera arkalari, ödül torenleri, yeni cekimler, bir suru veri.. izlerken hintcede oturuyor tabi bi yandan.. ritueller adetlerde ogreniliyor, o olunca ne olur, ne manaya gelir.. sindur, haldi, roka, mangal sutra.. cok sey ogreniyorsun.. cokkk.. eee bu kadar sistin yanina yandas da ariyorsun, tek manyak sen olmamalisin çünkü Onuda film tavsiyesiyle yoldan cikarip basliyorsun veri transferine.. ondan sonra en yakin arkadasinin hayatindan cok, elin hintlusinin hayatini doktora yapicak kadar iyi biliyorsun..

Diziler icinde ayni sey gecerli, bi sekilde adim atmak yeterli, kendin gibi adim atmis birini de buldun mu? Artik hersey icin çok gec.. turk filmi ve oyuncusu begenmez olacaksin.. iflah olmaz bir bollywoodcusun.. cok cozutmamani dilerim.. sonra devreler yaniyor.. haydi kolay gelsin.. vaktim olsa yoldan cikmaniza yardimci olmak icin elimden geleni yapardim.. nerde benim yetistirdigim cekirgeler, hic ilgilenmiyorlar burayla..

Bi zamanlar tarlaydi yeserttik urunleri topladik, cekildik gene tarlaya cevrilmis buralar..

Haydi huda hafiz..
Bende mi öyle olacağım.img-hyste:img-hyst
Çok teşekkür ediyorum cevabınız için.
Bende Sanaya ve Barun iki Hintli oyuncuyu araştırmaya başladım.

Alıntı:
Argosy tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
aglamakelebek hocamizin onerileriyle birkac hint filmi de izledin mi, kendini iclerinde buluyorsun..ve hatta kendini durup dururken aciiip aciip hintce kelimeler urarken buluyorsun.
Öyleyse sizden Hint dizi tavsiyesi ve film tavsiyeleri alabilirim.
Aamir Kahan'ın zaten filmlerini çok severek izliyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
lavinya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-06-17, 16:13   #612
aglamakelebek
Yönetmen

aglamakelebek kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.10.2011
aglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond repute

Alıntı:
lavinya tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Öyleyse sizden Hint dizi tavsiyesi ve film tavsiyeleri alabilirim.
Aamir Kahan'ın zaten filmlerini çok severek izliyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
bu soruyu bana sormayacaktınız.. arkadaşlar anladı ne diyeceğimi.. Aamir bittiyse, Shahrukh Khan'dan alın yürüyün.. Hepsini izleyin hepsini hiç kaçırmayın.. Rab Ne Bana Di Jodi tavsiye edilir, Happy New Year tavsiye edilir, Om Shanti Om tavsiye edilir, Ra One olabilir, Kal Ho Na Ho olabilir.. Paheli olabilir.. Ne severseniz, Klasikler olabilir eskilerden.. Kuch kuch Hota Hai özellikle tavsiye edilir..
Eski 09-08-17, 20:49   #613
rhett-butler8/1
Yönetmen

rhett-butler8/1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2007
rhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond repute

sayfalar dolusu arnav dan khusi den bahsettiğim halde şu şiir gibiyim.

Ağlasam sesimi duyar mısınız,
Mısralarımda;
Dokunabilir misiniz,
Gözyaşlarıma, ellerinizle?
Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
Bu derde düşmeden önce.
Bir yer var, biliyorum;
Her şeyi söylemek mümkün;
Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
Anlatamıyorum.

böyle muhteşem bi görüntünün anlatabileceğini sanmak da benim yanlışım olsun.

Eski 10-08-17, 17:56   #614
Argosy
Süper Moderatör

Argosy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.03.2006
Argosy has a reputation beyond reputeArgosy has a reputation beyond reputeArgosy has a reputation beyond reputeArgosy has a reputation beyond reputeArgosy has a reputation beyond reputeArgosy has a reputation beyond reputeArgosy has a reputation beyond reputeArgosy has a reputation beyond reputeArgosy has a reputation beyond reputeArgosy has a reputation beyond reputeArgosy has a reputation beyond repute

Alıntı:
rhett-butler8/1 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sayfalar dolusu arnav dan khusi den bahsettiğim halde şu şiir gibiyim.

Ağlasam sesimi duyar mısınız,
Mısralarımda;
Dokunabilir misiniz,
Gözyaşlarıma, ellerinizle?
Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
Bu derde düşmeden önce.
Bir yer var, biliyorum;
Her şeyi söylemek mümkün;
Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
Anlatamıyorum.

böyle muhteşem bi görüntünün anlatabileceğini sanmak da benim yanlışım olsun.

BU adam hiç kimseye bu kıza baktığı gibi bakmayacak, bakamıyor. Ne zaman bir sahenelerine denk gelsem tekrar izleyesim geliyor..

Dün şu arnavın elektrikleri kesip de yollarına güller serptiği ve khushiye sımsıkı sarıldığı sahneyi gördüm de.. Derinden bir ahhhhh-ahhhh çektim rhettim.

ahanda bu sahne.
Eski 11-08-17, 11:20   #615
lavinya
Yönetmen

lavinya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2007
lavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond repute

Alıntı:
Argosy tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
BU adam hiç kimseye bu kıza baktığı gibi bakmayacak, bakamıyor. Ne zaman bir sahenelerine denk gelsem tekrar izleyesim geliyor..
Bende de durum aynı. Ne zaman bir yerde karşıma çıksalar hemen diziyi izleyesim geliyor. Ve izliyorum.
lavinya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
argosy ımzaladı burayı evet, arnavin atesini havlu aldi, at kafa adamı yataktan çıkarmıyor, at kafa adamın her halıni gördü ya la, atkafaya gün doğdu, bu etiketler niye hintce olmus, cibil haydar, etiketler dil mi degistirdi, havlu baruna zimmetli, havlu haydari bozar, havlulu haydar, havluyu koydum leğene vay başıma ne gele, haydar cibil severmis, haydar çok namıssız çıktı, haydar havlu sevmezmis, haydar havluyla havlu dansi mi yapican, kafan kopsun at kafa cek elini haidardan, lagti nahin theek niyat tumhari, tere pyaar ne yeh kya kar diya

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş