Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yanıtla

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kategorisinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz- Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-12-17, 23:38   #71
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Ben bu kadar güldüğü hatırlamıyorum

Hayrı ana hzıır ali hurşit üçlüsünü daha çok görmek istiyorum.. Burdaki diyaloglar efsoydu

İlyasın yaşarın tipinin ve hızırın sahnesine ne demeli Ailecek koptuk. İlyasın abisine aldatma üzerine verdiği ayar daha doğrusu komik örnekler

Süper bölümdü. Bin kere izleyebilirim
Eski 06-12-17, 00:05   #72
real madrid
Yönetmen

real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Yaşarın bu sözü

Ama siz amerikalılar işinize gelmeyince kimseyi tanımıyorsonuz ne kadar doğru.

Ve sonunda ceylan aşkı evliliği doğuyor
real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-12-17, 00:19   #73
BuSe.YaSeMiN
Oyuncu

BuSe.YaSeMiN kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.07.2007
BuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond reputeBuSe.YaSeMiN has a reputation beyond repute

Arzu Yanardag yakismis ama gicik

EFSANEEEEEEE
EF-SA-NE

Allah uzayacak simdi oturun
Doya doya izleyelim

Yalniz butun bunlardan sonra bomba gibi bir sonuc lazim yazmalari lazim
Mursel yine olmedi
BuSe.YaSeMiN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-12-17, 00:29   #74
real madrid
Yönetmen

Silahların çekildiği sahne ne hoştu
Ama mürsel yine ölmedi ve bu beni sıkıyor. Artık ben ölücem

İlyasın enişte hurşite bakışı
real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-12-17, 01:05   #75
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Nasıl ya dedim nasıl olur da İlyaslar Mürseli almaya gitmişler de Yaşar gitmemiş. Mümkün değil çünkü böyle bir şey. Meğer Yaşar zaten Mürseli öldürmeye gitmiş Hızırla birlikte.
İlyas çok az gözüktü. Annem soruyordu İlyas nerde diye? Bense yokluğunu hiç fark etmemişim.
Alpaslan'ın yenge köylülüğünü gördük ama İlyas da hala tık yok. Hala kırılan kalbimi onaramadı. Abisine söylediği vereyim evimin anahtarını ne yapacaksan orda yap da ne demek?! Gittikçe batıyorsun İlyas. Sen bir kendine gel!
Tamam her şey oyundu, aldatma yoktu eyvallah. Ee Arzu Yanardağ konuk oyuncuydu değil mi? Kendisini dizide görmek bana rahatsızlık veriyor da. Özellikle Yaşarla olan sahnesinden sonra Candan falan görmek istemiyorum. Yaşar'ım sana da yakışmadı yani sevdiğin kız anasının dizinin dibinde otururken sen?
Yaşar'ın hikayesini izlemek istiyorum ya kimsesiz kimsesiz takılmasın. Başlarım onun namına. Bu diziye kimsesiz olarak Meryem yetiyor zaten. Depodaki yüze gülme muhabbetine bayıldım.
Eniştenin reis gibi gezmesi ve Yaşarla kanka olması güzeldi. Haticeden tırsmasına ayrı bayılıyorum.
Meryemin ağladığı yeter ya. Tamam güzel ağlıyor da gülmek daha çok yakışıyor. Hayriyenin Hızıra kestiği racona aşık oldum.
Muhabbetten bol bir şey yoktu. Mürsel yine ölmedi. Hızırın aldatma temalı hikayeleri oldukça sıkıcıydı. Artık bu numaradan başka ne aldatma ne de iması görmek ve duymak istiyorum. Hızırla Meryem barıştıktan sonra Racon Junior'ın tam zamanı bence Bahadır. Daha uygun bir zaman bulamazsın.
Abbey Dawn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-12-17, 02:02   #76
aslanbey09
Asistan

aslanbey09 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2007
aslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond repute

neydi o meryemin kuvveti eliyle bir itti hızırı adam cam masanın üstüne düştü
hızır mürseli öldüremedi ama öte yandan mürsel tam yakalandı hızır öldürecek adam itirafçı oluverdi
en azından yaşar muradına erdi dostum deyilsin mürsel diye hakırdı suratına o sahneyi begendim
Eski 06-12-17, 15:56   #77
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Meryem yine favorimdi. Kadın bu dizide aştı kendini. Hızır aldatmadı ama bunun muhabbeti bile iğrenç geldi. Gerçekten bıraksınlar bu işleri.
İlyasın evin anahtarını veririm lafı ayrı iğrençti. Ne yaptılar bu bölüm anlamadım. İlyasıda replikle gömdüler.
Kimsesiz tek başına götürdü. Ha bir de enişte....
Eski 06-12-17, 16:07   #78
negisssss
Yönetmen

negisssss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

VAY be İlyas'ı bile Hızır'ın çapkınlık imalı sahneleri için bir güzel gömdüler.
Evin anahtarını vereyim dedi değil mi o abisine?
Vay arkadaş bir zamanların yengem de yengem diye ortalarda fırtına gibi esen İlyas'ın geldiği son hal?
Çok merak ediyorum sahiden bu değişimin ve getirildiği son iğrenç halinin sebebi ne olabilir?Bozulmadık kalmış olan yegane bağları da koparmak mı hem seyircide hemde dizide?
Kusura bakmayın gerçekten Hızır ne ise İlyas'da o benim gözümde.
O lafıyla bitmiştir zaten.Ha aldatmış ha o lafı etmiş!
Ha Hızır bey de aldatmamış oluyor öyle mi Meryem'i şimdi.
Karısını korumak amaçlıymış da herkesi aldattı sansın gibi göstermekmiş de ya sahiden bırakın bu iğrenç zihinli düşüncelerinizi diyeceğim arkadaşlarda 3.sezon bitecek belki de 4 ü göreceğiz ve kafa hala aynı kafa biz kime ve niye konuşuyoruz ki?

Bölümde son sahne dışında ne vardı allah aşkınıza.
Hızır ve mide bulandırıcı aldatma aldatmama yaparım ederim keserim anahtarı al vs muhabbetinden başka sahiden rezilsiniz senaristler!!!

Bölümün en güzel sahnesi Meryem ve Alparslan sahnesiydi.
Ve de Hayriye Anne'nin Hızır'a yerinde sözleri.

Bravo Hızır'ı çapkın göstereceğiz diye böyle soğutun uzaklaştırın herkesi diziden bravo!
Eski 07-12-17, 09:58   #79
eylul
Oyuncu

eylul kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.08.2004
eylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond reputeeylul has a reputation beyond repute

Hızır’a bak sen.... İnandırıcı olsun diye Meryem’i bu kadar üzmek...
Söyleseydin arkadaş. Meryem senden ala rol yapardı.
Yazıklar olsun sana.
Meryemin tek bir gözyaşı üzüntüsü Mürselin nefesinden değerli REİS BOZUNTUSU.

Birde Hızırın başta Meryem olmak üzere herkese sürekli atarlanması her söze kafasını gözünü ayrı bir titretip söylenmesi vallahi sıktı.

İlyas rezilsin.

Nerden nereye geldin. Bundan sonra yengeni seven koruyan vs gibi hiç bir söz sana yakışmaz.

Yakışanı Hızırın suratına bir tane patlatmandı. Söz konusu yengemse ne büyük tanırım ne reis tanırım diye rajonu kesmendi. Ama ben kimden böyle bir şeyi ummuşum... Yazıklar olsun.

Meryem Hızırın yaptığı rol de olsa affetme. Değimiki en sevdiğini Pis Hızır piyon gibi kullanmış. Sevdiği kadının üzülmesi tabanlı operasyon falan planlamış...YAZIKLAR OLSUN...

Hızır başına Mürsel kadar taş düşsün
eylul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-17, 19:43   #80
fifi92
Asistan

fifi92 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.04.2016
fifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond repute

Bölümü yeni izıedim bitirdim

Sardıra sardıra Yaşar sahnelerini izledim

Yine guzel harika sahneleri vardi

Enişteyle süper oldular,hizir enişteye kizmasin diye uzattida uzatti

Mürsele sonunda dostu olmadigini dedi demesine de noldu yine Mürsel hayatta

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş