Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Diriliş-Ertuğrul

Yanıtla

Diriliş-Ertuğrul kategorisinde Diriliş: Ertuğrul - Bölüm Yorumları - konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 02-12-17, 02:18   #421
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

En iyi dizi dalında aday altın kelebek de . Bunu da mecbur aday yapmışlardi. Malum reyting rekoru kırıyor dizi. Bakalım yine saygısızlık yapacaklar mi
En iyi erkek dalında engin olmalıydı . Ama mimik kullanamayanlar aday şaka gibi
Bayanlarda halime olmalıydı. Taraflı ve fiyaskolu bi ödül töreni bizi bekler
Eski 05-12-17, 20:24   #422
real madrid
Yönetmen

real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

2.fragman aldatmaca.
herkes köpek ölecek diyor ama bence ölmeyecek. Zaten onu acılı bi son bekliyor Ertuğrulun kılıcından
real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-17, 12:25   #423
real madrid
Yönetmen

Yine rekor kırmısiz Maşallah
Bölüm güzeldi. En iyi sahne de Ertuğrul un arkadan gelip aniden Bahadır in dirseğin e vurduğu sahne Dövmelere doyamadi
Köpek sahnesine gelirsek önceden demiştik fragman aldatma ca diye
Eski 07-12-17, 22:40   #424
hekim61
Asistan

hekim61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.07.2017
hekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
En iyi dizi dalında aday altın kelebek de . Bunu da mecbur aday yapmışlardi. Malum reyting rekoru kırıyor dizi. Bakalım yine saygısızlık yapacaklar mi
En iyi erkek dalında engin olmalıydı . Ama mimik kullanamayanlar aday şaka gibi
Bayanlarda halime olmalıydı. Taraflı ve fiyaskolu bi ödül töreni bizi bekler
Vay, vay, vayy...mecbur bırakırlar işte adamı böyle!
Bu törenin usulünü bilmiyorum. Adaylar arasında jüri mi seçiyor yoksa seyirciler mi belirliyor?
Şayet seyirciler karar veriyorsa, açık ara birinci olur yani. Alırlar ödülü... ancak Mehmet bey gider mi törene?

Harika bir bölümdü...yani yer, yer gerilmedim değil! Şu emirin sağ köpeği her yere gitti habire. Bir emirin yanında, bir orda, bir burda...sinir etti beni! Mübarek sanki ozamanda araba falan var

Turgut alp ile aslı zehirlenmiş hasta rolünü harika oynadılar, doktor olarak kutluyorum kendilerini
Makyözü tebrik ediyorum! Dudakları morartma, yara,bere...ter içinde kalmaları..Harika detaylar

Favori sahnem: Sultan Alaadinin emirin boğazına kılıcı yerleştirmesi.
O an kellesini almayacağını bilmeme rağmen öyle bir yükseldim ki, hüsrana uğradım
Yalnız emirin takke düşünce kelinin görülmesinden sonra emirin şapka olmasa hiç ciddiye alınacak bir tipe sahip olmadığı idrak eden ben
Köpekkk! Sonunu merakla bekliyorum!
hekim61 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-17, 22:48   #425
real madrid
Yönetmen

Netten oylanıyor. Ama yanlış herkes sosyal medya kullanmıyor.. Kaldı ki taraflı olarak biliniyor bu organizasyon çunkü kendi kanalına yakın kendi fikrine yakın dizi ve kişilere veriliyor. Hep öyle oldu

Neden bu dizideki oyuncular aday olmadı hiç?? Efso oyuncular var..

Köpek şapkasız olduğunda evet palyaço gibi bir hal alıyor Karizma tamamiyle yok oluyor
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş