Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Istanbullu Gelin

Yanıtla

Istanbullu Gelin kategorisinde İstanbullu Gelin - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-12-17, 20:12   #771
nazella
Yardımcı Yönetmen

nazella kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.05.2008
nazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond repute

Ve bir Özcen klasığı daha oynadığı karakterlerin başı EXlerinin yeni sevgilileri ile başi derte bu yeni sevgililer genlikle arıza tipler ...

Neyse bence hem sürreya hemde Faruk abartiyorlar ... öyle ki haklıyken haksiz duruma duşuyorlar ....

Sürreya haklı Begüm paçozu gözune bakıp kocana talıbım dedi kiz çıldırmasın da napsın ama yine o kadar göz yürekli ki Emir için elinden geleni yapiyor Faruğun o eve gitmesine söz etmiyor bu kadın bana bunu dedi şunu dedi çoçuğunla göruşeceksen dişarida göruş demiyor ... ama bu kizğınlığı ile Beğumun ekmeğine yağ suruyor sakınlığənə zorda olsa kurumalı ateşe kurukle gidiyor altan alsın demiyorum.. Sürreya akıllı bir kadın biraz daha kurnaz olmasını istiyordum ... malesef Kocası Esma Boranın oğlu ve aynı ego ya sahip aile yapıları malum ...duşunce tarzlari da ortada Boran veliahdinin Annesi ulu ortada başka bir adamla olamazz ...evet baya paslı bir duşunce tarzi ama tam Boranlık ...

Faruğu da haklı bulduğum kisimlari var Emirle daha yeni bir bağ kurdu Emir ve sürreya tekrar yakınlaşıyor çocuğunun haytına başka birileri olmasını istemiyor ... Emiri başka bir baba figurunden kiskaniyor ... ama Bunu bencilce yapiyor sürreya nın kaygilarini bile bile yapiyor bunu ... Begümu sevmesem de Kadın Hayatını neden Faruğun keyfini ve Aile düzenine zaval gelmesin diye ertelesin ....tepkileri aşiri başka tarafa çekebililecek turden ...

ama kim daha yanlış derseniz Faruk diyorum ...

Osman ve Burcu yu yakıştırmadım istemiyorum da!

Geçen Bölum nedense dizinin sonu Sürreya-Osman olacak gibime geldi ...

Esma nın tavrına şaşirmdım da evdeki kahyanın hanimina şaşırdım ... o nasıl kin e öfke noluyoruz ???
Eski 06-12-17, 20:17   #772
selin-ji
Yardımcı Yönetmen

selin-ji kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.01.2009
selin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond repute

Hiç aklıma gelmedi şimdi cortladı.

Bu can ile adem oturup baş başa iş konuşmadılar mı ? Adem can yakacağının sözünü vermedi mi ? Belki de Can'da işin içinde ne bilelim?

Şöyle düşünelim.
Can ilk önce Süreyya'dan hoşlanıyordu ama tepki alamadı. Adem ile anlaştılar Can begüme yaklaştı sırf faruğu sinir etmek için Bir şekilde yapacaktı bunu.
Can'ın begüme bir şeyler hissettiğini sanmıyorum. Bakışlar her şeyi anlatır.

İşin içinde bir şey var buna eminim. Çünkü bir anda patladı her şey önce Begümün odasına gelmeler. Sonra çiçek göndermeler. Çiçeğin ardından yemek teklifi. Sonra bir daha. Yok efendim hayata dön şans tanı kendine lafları.

Hepsi ard arda geliyor ve bu bende şüphe uyandırdı.
selin-ji Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-12-17, 21:08   #773
-Gabriella-
Asistan

-Gabriella- kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.05.2010
-Gabriella- has a reputation beyond repute-Gabriella- has a reputation beyond repute-Gabriella- has a reputation beyond repute-Gabriella- has a reputation beyond repute-Gabriella- has a reputation beyond repute-Gabriella- has a reputation beyond repute-Gabriella- has a reputation beyond repute-Gabriella- has a reputation beyond repute-Gabriella- has a reputation beyond repute-Gabriella- has a reputation beyond repute-Gabriella- has a reputation beyond repute

Alıntı:
selin-ji tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Bu can ile adem oturup baş başa iş konuşmadılar mı ? Adem can yakacağının sözünü vermedi mi ? Belki de Can'da işin içinde ne bilelim?

Şöyle düşünelim.
Can ilk önce Süreyya'dan hoşlanıyordu ama tepki alamadı. Adem ile anlaştılar Can begüme yaklaştı sırf faruğu sinir etmek için Bir şekilde yapacaktı bunu.

İşin içinde bir şey var buna eminim. Çünkü bir anda patladı her şey önce Begümün odasına gelmeler. Sonra çiçek göndermeler. Çiçeğin ardından yemek teklifi. Sonra bir daha. Yok efendim hayata dön şans tanı kendine lafları.

valla öyleyse bu zoraki can ve begüm flörtü çok daha anlam kazanır gözümde. belki can süreyya'ya faruk için begüm'ün halen bir şey ifade ettiğini gösterip aralarını bozmak amacıyla böyle bir işin içine girdi.

her ne olursa olsun faruk sınıfta kaldı. aşkına bu denli hayran olduğum adam gözümde yerle bir oldu. süreyya'dan daha fazla hayalkırıklığı yaşıyorum. bunca klişeleri yıkan dizi imajı da zarar gördü. artık sen de herkes gibisin istanbullu gelin..
Eski 06-12-17, 21:48   #774
zarpandit34
Yönetmen

zarpandit34 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.03.2007
zarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond reputezarpandit34 has a reputation beyond repute

Alıntı:
selin-ji tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Şöyle düşünelim.

Keşke böyle olsa.Şu an izlediğimiz saçmalıklardan kat kat daha iyi.

Ama Can ile Adem sadece Can'ın şarkı söylemesi üzerine konuştular,Can'ın şarkıcılık yapmasını istedi.Tabi sonradan sahnenin devamında ne konuşuldu gösterebilirler isterlerse,flashbackle falan.

Umarım öyle olur.

zarpandit34 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-17, 00:27   #775
mimoza17
Oyuncu

mimoza17 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.02.2016
mimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond repute

Can şarkı söylerken Begüm ve arkadaşları oraya gelmişlerdi.
Ama Can Begüm'ün Faruk'un eski sevgilisi olduğunu nereden bildi de peşine düştü?
Bunu biliyorsa Begüm'ü beğendiğinden değil sırf Faruk'u kızdırmak için yaptı bu işi gıcık..
mimoza17 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-17, 13:49   #776
selin-ji
Yardımcı Yönetmen

selin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond reputeselin-ji has a reputation beyond repute

Umarım düşündüğümüz gibidir.

Fragmanda izledim faruk can'ın yakasına yapışıyo adam gayet relax.
Ne olursa olsun bir erkek tepki verir. Sanane hoşlanıyorum sen mi karışacaksın. der.

tıpkı begüm gibi.

Var can'da bir şeyler.
Eski 07-12-17, 15:49   #777
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Canda ne olacak. İki kadını da hayatımın eksenine aldım güveni.var. önce Süreyya şimdi begüm. Çatla patla edasında..
Ayy içim şişti gerçekten
Eski 07-12-17, 23:26   #778
mecür35
Oyuncu

mecür35 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2008
mecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond repute

selin-ji arkadasin dedigi gibi olmasini ben de cok isterim. Begüm-Can daha flört asamasinin basindayken, Can'in Faruk'la tanismasi sacmaligin daniskasi zaten. Begüm kendi hirsindan, hazimsizligindan ortaya atti Can'i.
Bu dizi bize kliseleri hep farkli bir tarzla anlatmisti, simdi bu derece klisenin dibine vurup kafamizdaki Istanbullu Gelin ambiyansini ve asik adam Faruk'un yerle bir olmasini istemiyorum.
Eger arkadasin dedigi gibi olmayacaksa da Faruk davranislarinin yanlisligini gercekten anlasin, cok pisman olsun, kendine ceki düzen versin isterim. Insallah olur.. Ikinci fragman biraz daha iyimser Süreyya&Faruk acisindan, belki güzel seyler izleriz.
Osman, Esma'nin bu kadar cark etmesinden, Burcu'yu eve cagirmasindan nasil oluyor da hic süphelenmiyor anlayamadim. Cok hassas ve düsünceli bir adam Osman. Bi oturup 'ne oluyor yahu' demesini bekliyorum ben.
mecür35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-17, 08:42   #779
sumisali
Yönetmen

sumisali kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.10.2005
sumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond repute

Alıntı:
mecür35 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
selin-ji arkadasin dedigi gibi olmasini ben de cok isterim. Begüm-Can daha flört asamasinin basindayken, Can'in Faruk'la tanismasi sacmaligin daniskasi zaten. Begüm kendi hirsindan, hazimsizligindan ortaya atti Can'i.
Bu dizi bize kliseleri hep farkli bir tarzla anlatmisti, simdi bu derece klisenin dibine vurup kafamizdaki Istanbullu Gelin ambiyansini ve asik adam Faruk'un yerle bir olmasini istemiyorum.
Eger arkadasin dedigi gibi olmayacaksa da Faruk davranislarinin yanlisligini gercekten anlasin, cok pisman olsun, kendine ceki düzen versin isterim. Insallah olur.. Ikinci fragman biraz daha iyimser Süreyya&Faruk acisindan, belki güzel seyler izleriz.
Osman, Esma'nin bu kadar cark etmesinden, Burcu'yu eve cagirmasindan nasil oluyor da hic süphelenmiyor anlayamadim. Cok hassas ve düsünceli bir adam Osman. Bi oturup 'ne oluyor yahu' demesini bekliyorum ben.

Özcan denizn filminin galasında sordular onastanbullu gelinde bu hafta neler oluacak begümü neden kıskanıyo vs özcanda o kıskançlık değil erkek meselesi gibi birşey söyledi sonuçta geçmişi var oğlunun annesi başka adamla olucak onun koynuna giricem va yani kıskançlık değilde hazımsızlık gibi birşey söyledi erkekya hazmedemiyomul ne alakası var yaa sende zamanında begümün koynuna girdin süreyya süşünüyomu böyle vişe zaten erkekler hazımsız ama kadınlar geniş olacak bu konularda dimi

Ben bilsiğim süreyya asla geniş olmayacak faruk efendi
Ha begümün. Canla olmasının suçunuda süreyyaya kestiler napsın bh süreyya öl sen kızım öl çok kilişe olacak ama faruk süreyyayı kaybedeceğini bir kez daha anlasın biraz korksun aklı başına gelsin istiyorummm ben 🙄
Eski 08-12-17, 18:42   #780
selin-ji
Yardımcı Yönetmen

Alıntı:
sumisali tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Özcan denizn filminin galasında sordular onastanbullu gelinde bu hafta neler oluacak begümü neden kıskanıyo vs özcanda o kıskançlık değil erkek meselesi gibi birşey söyledi sonuçta geçmişi var oğlunun annesi başka adamla olucak onun koynuna giricem va yani kıskançlık değilde hazımsızlık gibi birşey söyledi erkekya hazmedemiyomul ne alakası var yaa sende zamanında begümün koynuna girdin süreyya süşünüyomu böyle vişe zaten erkekler hazımsız ama kadınlar geniş olacak bu konularda dimi

Ben bilsiğim süreyya asla geniş olmayacak faruk efendi
Ha begümün. Canla olmasının suçunuda süreyyaya kestiler napsın bh süreyya öl sen kızım öl çok kilişe olacak ama faruk süreyyayı kaybedeceğini bir kez daha anlasın biraz korksun aklı başına gelsin istiyorummm ben 🙄
Tamam doğru diyorsun. Ama Süreyya'da hep faruğa kesiyor faturayı.
Hiç begüme elleşmiyor. neden geldin diye bir sor önce? Hastaydın kabul ettik. Ama bu kadarı fazla desin mesela.
Hakkıdır!

Faruğun düşünce yapısı oğlum ya Can'ı severse ? benden soğursa.
bu yani.
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 3 (0 üye ve 3 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş