Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Söz

Yanıtla

Söz kategorisinde Söz - Star TV konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-12-17, 02:00   #251
werther
Asistan

Giriş Tarihi: 04.05.2015
werther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond reputewerther has a reputation beyond repute

Bir tek ben değilmişim demek ki bu çocuğun yüzünde niye güller açıyor diye sorgulayan)n Sonunda Yavuz'ucuğumun yüzü güldü kaç bölüm sonra da niye güldü Hep böyle çok çaresiz anında, neredeyse Bahar'ı kaybetmenin eşiğinde üzgün bir şekilde itiraf edecek diye beklemiştim ama tam tersi oldu.Gerçi tam itiraf de diyemeyiz, yine etkilendiğini itiraf etmiş.Beni etkileyen güzelliğin değil cümlesine ben de bir Hayırdır Yavuzcuğum dedim içimden ama sonra bu konuşmanın bir başı sonu var, kesin bir açıklaması olacak diye düşündüm.Yavuz'un konuşması fragmandakinden ibaret olmaz diye umuyorum.

Acaba bu bölüm sonunda çakılacak mıyız yoksa gelecek bölüme kadar mutlu olmamıza izin verecekler mi? Kesin 2.fragman felaket bir şey olacak.Şikayetlere de başlamışlar zaten.

Bir kadını güzel yapan şey inatçılğı demek ha ,Sarı komutan? Yazdım bunu, asla unutmayacağım.İlla süründürün diyorsun yani. Peki..
werther Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-17, 02:18   #252
Osysia
Asistan

Osysia kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.10.2017
Osysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond repute

Ayol belki bundan önce o konuşmada başka öpüyor da buradaki bilmem kaçıncı öpmesidir... 24 bölümde zor yanaştı kıza, hazır bulmuşken acısını çıkarayım dediyse... eskiden bulduğu yerde sarılıyordu ya malum.. Ayrıca kaç kere öpmüş sevgili yapmış, aşkını itiraf etmiş, karşılık bulmuş neden sırıtmasın adam, hem o Hafız'ın oradaki çapkın yürüyüşünü görmediniz mi? Orada bile Yavuz'da var bir şeyler..

Evet önden konuşuyorlar, başka bir şeydir o öpüşme esnasında olan bir konuşma değil, ciddi ciddi konuşuyor orada, sırıtmaya uyduramadım.. belki öncesidir... belki başka bir yerde konuşup burada olayı bağlamıştır... öpüşürken öyle bir konuşma falan yok farkındaysanız, kızda da öyle bir şaşkınlık var gibi ama tam öyle bir şaşkınlık değil, sevinç göz yaşımsı bir şey...

Gülünce kısılan gözlere aşık olacak milyonlarca erkeğin olduğunu teeeeeee 7. bölümde öğrenmiştik zaten, öğrenmemiş miydik? Aynı kısılan gözlerden cesaret aldığını da biliyoruz, bilmiyor muyuz? Sadece diyor güzelliğine diyor aşık olmadım diyor, sen böyle inat etmeseydin diyor ben gömmüştüm kendimi bir mezara diyor, sen çıkardın da iyileştirdin beni diyor. En çok diyor pes etmeyişinden, vazgeçmeyişinden, inatçılığından diyor etkileniyorum diyor... bence şu yaralardan Bahar'a da bulaştı ya, Bahar biraz çekinecek falansa Yavuz'cuğum da açmış ağzını Çünkü durup dururken ne diye güzelliğinle ilgilenmiyorum desin ki?

Bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür...
Osysia Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-17, 02:43   #253
Osysia
Asistan

Osysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond repute

Yalnız böyle mutlu Yavuz'a da ne kadar alışık değilsek yadırgıyoruz... Belliydi geçen bölüm 35876842 kere yaşamak istiyorum deyişinden..

Bu arada kampta ambulanslı kısımda asker vs yok, sanıyorum ki Yavuz karantinayı uzaktan takip etmek zorunda kalacak. Bu sefer kaybetme korkusunu farklı yaşayacak, 17de kurtarma şansı vardı burada elinden bir şey de gelmeyecek.

Ben bunu 17den sonra buraya ilk geldiğim mesajımda yazmıştım sanırım. Bunu sıkça düşünüyorum, Yavuz'un kaybetme korkusunun bu tarz bir şeyleri tetikleyeceğini düşündüm hep. Yavuz'u 17'den sonra arka arkaya patlayan olaylar durdurdu belki, sarılacak kadar vakti oldu hep, çok olay yaşandı biraz ertelendi... bize pek yansıtmadı ama açıkçası en büyük etkenin bu olacağını düşünüyorum. Sevdiğini bile söyleyememiş olmak.

Alıntı:
Bir de Yavuz’un yaşadıklarıyla yüzleşmesi konusunda şöyle bir düşünce geliyor aklıma. Yavuz’un Merve’yi nasıl kaybettiği malum. Neredeyse Bahar’ı da benzer şekilde kaybediyordu. Ama Merve’yle Bahar arasında şöyle bir fark var bence. Yavuz Merve’yi sevmişti, bunu dile getirmişti, birlikte ve mutlulardı. Bahar’a gelince… Düşünsenize, sizi seven bir kadın var ve bunu açık yüreklilikle pes etmeden dile getiriyor. Siz de boş değilsiniz ona karşı ama geçmiş travmalarınız yüzünden hep kaçıyorsunuz, gelgitler yaşıyorsunuz, sevmekten ve bunu dile getirmekten korkuyorsunuz. Ve pofff… bir anda geçmişte yaşanan şey yine yeniden başınıza geliyor… tek bir farkla… bu sefer Yavuz Bahar’a söylenecekleri söyleyemedi, asıl hislerinden hiç bahsetmedi… düşünsenize sizi sevdiğini söyleyen kadın, aslında sizin ona ne kadar değer verdiğinizi öğrenemeden yitip gitti… nedense Yavuz’a en çok bunun koyacağını düşünüyorum. Aşkın en acımasız yanı; ağzından çıkmaya cesareti olmayan sözlerin, yürekte fırtınalar koparmasıdır. (Louis Aragon)
Eski 07-12-17, 13:30   #254
Osysia
Asistan

Şimdi bu Agah’ta ileri geri konuştu ya, dedi düğününüzde oradaydım, babasını öldürdüğünü öğrendiğinde diyerek tehdit etti... üstüne birde origamiyi düşününce, Kamptaki karantina ve hastalığın Bahar’a bulaşmış olması... Yavuz’u itekleyecek sebep çok gibi duruyor.

Ama asıl aklıma takılan... ne söylüyor Bahar da bizimki “beni etkileyen güzelliğin değil” diye açıklamaya girişiyor. Acaba diyorum “benden hiç mi hoşlanmadın?” Sorusunun yeni versiyonu mu gelecek acaba? Ne bileyim “sana bir şey soracağım ama bana dürüst cevap vereceksin” der yine Bahar “beni hiç mi çekici bulmuyorsun?” Gibi bir şeyler mi diyecek? Hayır o konuşmaya nereden gelindi, hani Yavuz açılıyor desen ne diye böyle bir giriş yapsın çok manasız. Öncesinde var bir şeyler.

Konuşurken ciddi ciddi bir şeyler anlatıyor, öpüşme sahnesinde rahatlamış gibiler. Gülümsüyorlar, bir de öpüşme de çok rahattı aslında yani bi şaşkınlık yok, ilk adım yok aynı anda gelişen bir atılım var o da ilginç. Gerçekten ne olacak bunlara çok merak ettim.

Bir kıvılcım düşer önce büyür yavaş yavaş... bir bakarsın volkan olmuş yanmışsın arkadaş gibi bir durum mu olmuş?

Meraklandım ya, heyecan yapayım diyorum bir merak sarıyor heyecana kapılamıyorum.
Eski 07-12-17, 13:58   #255
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Osysia tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Şimdi bu Agah’ta ileri geri konuştu ya, dedi düğününüzde oradaydım, babasını öldürdüğünü öğrendiğinde diyerek tehdit etti... üstüne birde origamiyi düşününce, Kamptaki karantina ve hastalığın Bahar’a bulaşmış olması... Yavuz’u itekleyecek sebep çok gibi duruyor.

Ama asıl aklıma takılan... ne söylüyor Bahar da bizimki “beni etkileyen güzelliğin değil” diye açıklamaya girişiyor. Acaba diyorum “benden hiç mi hoşlanmadın?” Sorusunun yeni versiyonu mu gelecek acaba? Ne bileyim “sana bir şey soracağım ama bana dürüst cevap vereceksin” der yine Bahar “beni hiç mi çekici bulmuyorsun?” Gibi bir şeyler mi diyecek? Hayır o konuşmaya nereden gelindi, hani Yavuz açılıyor desen ne diye böyle bir giriş yapsın çok manasız. Öncesinde var bir şeyler.

Konuşurken ciddi ciddi bir şeyler anlatıyor, öpüşme sahnesinde rahatlamış gibiler. Gülümsüyorlar, bir de öpüşme de çok rahattı aslında yani bi şaşkınlık yok, ilk adım yok aynı anda gelişen bir atılım var o da ilginç. Gerçekten ne olacak bunlara çok merak ettim.

Bir kıvılcım düşer önce büyür yavaş yavaş... bir bakarsın volkan olmuş yanmışsın arkadaş gibi bir durum mu olmuş?

Meraklandım ya, heyecan yapayım diyorum bir merak sarıyor heyecana kapılamıyorum.

Ben Geldimmm

Sevgili Osysia'cığım bayram değil seyran değil bu Yavuz Bahar'ı niye öptü diyeceğim sanıyorsan yok cicim bayram değil seyran değil demeden bizim kız Yavuz efendinin karşısına geçip de beni hiç mi çekici bulmuyorsun demez bence o sorular çok önceydi, biliyorsun bunlar artık 40 yıllık evli gibiler, unlarını eleyip, eleği duvara asmış durumdalar

Yemek güzel geçmiştir (yalnız Ethem Bahar-Yavuz'un evine giden Tim değil de Hafız'a yemek düzenleyen Tim yazmış, olsun ne yapalım ) hava da güzel eve yürüyerek gidelim diyen ya da arabayı biraz uzağa park ettilerse arabanın yanına yürüyerek giden Yavuz-Bahar vardır. İlk paragrafına katılıyorum bu arada, Agah'ın sözleri bir de bulaşıcı hastalık, EMEKLİ modundaki Yavuz'u itekleyecek güç olacaktır (laf sokmasam olmaz evet Yavuz'a )

Belki o yemekte dans etmiştir çiftler olamaz mı o dansın etkisi de çıkışta devam edip, Yavuz'cuk edebiyat parçalayacaktır böyle, hah fena mı oldu, yoo, OHH BEEE dedirtiyorlar
Eski 07-12-17, 14:25   #256
Osysia
Asistan

Derennn'ciğimmm

Çok haklısın çok manasız bir soru gibi geliyor ama bir adam düşün, ki o adam Yavuz, tamam öküz möküz ama o kadar da kütük değil. Kıza açılacağım diye böyle bir giriş mi yapardı sence? "Beni etkileyen güzelliğin değil" tamam güzel şeyler söylüyor Bahar'a da.. dürüstçe düşüncesini söylesin bence çok daha samimi, daha etkileyici de... ama bu giriş normal bir giriş değil ya... insan sevdiğini söylerken "etkilendiğim güzelliğin değil" der mi yahu, kaş yapayım derken göz çıkarmış olurdu.. Yani çok manasız olurdu zaten ilk günden beridir kızın güzelliğini dile getirdi durdu, şimdi hoop fikir değiştirdim mi diyecek. Ne oldu kısılan gözlere, tanıdığın en cesur kadına, sandığından gözü kara olan kadına, iyi insanlar mücadele için var sen de iyi bir insansına, aynada hiç kendine bakmıyor musuna, 29 yaşımdayım senden hoşlanmayacak bir erkek bilmiyoruma... hani ne oldu onlara deriz sonra.. zamanında dile getirmiş olması sadece bunlar yüzünden beni inatla sevmenden etkilendim gibi bir "Beni etkileyen güzelliğin değil; inatçılığın, pes etmeyişin, asla vazgeçmeyişin...Bir kadını ne güzel yapar dersen, işte bunlar..." olmamalı yani, bu son nokta olarak güzel olurdu ama tek başına yetersiz kalırdı.

Dans olur mu bilmem ama orada içeri girişini çok acayip buldum, yürüyüşü görmedin mi Rock Star edasıyla yürüyor kıza... Havası orada bile değişik ya, var onun öncesinde bir şeyler hastalıkla alakalı bir yakınlaşma bekledim, hatta yukarıda da yazdım ilk öpüşme değil fragmandaki, öyle de uçarım.
Eski 07-12-17, 15:42   #257
Zuzinha
Yönetmen

Zuzinha kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.11.2013
Zuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond repute

Alıntı:
Osysia tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Derennn'ciğimmm

Çok haklısın çok manasız bir soru gibi geliyor ama bir adam düşün, ki o adam Yavuz, tamam öküz möküz ama o kadar da kütük değil. Kıza açılacağım diye böyle bir giriş mi yapardı sence? "Beni etkileyen güzelliğin değil" tamam güzel şeyler söylüyor Bahar'a da.. dürüstçe düşüncesini söylesin bence çok daha samimi, daha etkileyici de... ama bu giriş normal bir giriş değil ya... insan sevdiğini söylerken "etkilendiğim güzelliğin değil" der mi yahu, kaş yapayım derken göz çıkarmış olurdu.. Yani çok manasız olurdu zaten ilk günden beridir kızın güzelliğini dile getirdi durdu, şimdi hoop fikir değiştirdim mi diyecek. Ne oldu kısılan gözlere, tanıdığın en cesur kadına, sandığından gözü kara olan kadına, iyi insanlar mücadele için var sen de iyi bir insansına, aynada hiç kendine bakmıyor musuna, 29 yaşımdayım senden hoşlanmayacak bir erkek bilmiyoruma... hani ne oldu onlara deriz sonra.. zamanında dile getirmiş olması sadece bunlar yüzünden beni inatla sevmenden etkilendim gibi bir "Beni etkileyen güzelliğin değil; inatçılığın, pes etmeyişin, asla vazgeçmeyişin...Bir kadını ne güzel yapar dersen, işte bunlar..." olmamalı yani, bu son nokta olarak güzel olurdu ama tek başına yetersiz kalırdı.

Dans olur mu bilmem ama orada içeri girişini çok acayip buldum, yürüyüşü görmedin mi Rock Star edasıyla yürüyor kıza... Havası orada bile değişik ya, var onun öncesinde bir şeyler hastalıkla alakalı bir yakınlaşma bekledim, hatta yukarıda da yazdım ilk öpüşme değil fragmandaki, öyle de uçarım.
Yavuz kampın kapısına gelmiş ama onbaşı Bahar Hanım girişleri yasakladı diye sokmuyor içeri. Sarı komutan da sana emrediyorum önümden çekil diyor. Onbaşı boncuk boncuk terliyor. O sırada Bahar geliyor ve Yavuz'a git buradan diye çıkışıyor. Yavuz senin yanında olmak istiyorum deyince olmaz sana da bulaşır diyor. Yavuz napıyor dersin? Şak diye öpüyor kızı dudağından artık bana da bulaşmış olabilir beni gönderemezsin diye İlk öpücük oydu

Yavuz'un sesi başka bir iki sahneden bile olabilir tahmin etmesi zor. Bana tuhaf gelen çok rahatlamış görünmesi. Bahar babasını öğrenmiş olabilir mi?

Valla benim heyecanım merakımdan büyük. Yavuz'un Bahar'ı öpüşü aradığımız tutkulu aşka dalalet Öyle naif bir şey değil
Zuzinha Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-17, 15:55   #258
Osysia
Asistan

Zuzinha'cığım

Bak o öpücük de şahane fikirmiş.. neden olmasın zaten ama ben Bahar hastalığı yenerken bir ön yakınlaşma veya minik bir öpüşme düşündüm çünkü hakikaten düşünsene Yavuz öyle konuşacak açılacak ve hooop hadi bir öpüşelim mi diyecekler... hiç ilkmiş gibi durmadı.. hayalci yanım her zamanki gibi aklımı bulandırıyor da olabilir..

Haklısın canım ben de onun için öncesinde bir şeyler olmuş olmalı diyorum, Yavuz konuşurken ciddi sesi ve açıklama yapıyor gibi konuşuyor.. Yani garip o sesler başka sahnede, zaten bütün fragmana yaymışlar konuşmasını...

Rahatlama sebebi 17 sonrası rahatlaması gibi olabilir.. hatırlarsan ahtapot Yavuz modlarını, üstüne bir de karşılıklı açılacaklar... hep söylerler bilirsin bekar adam gergin olur, agresif olur diye.. bulmuş çocuk eşini, rahatlamış ne var bunda..

Ya da hiç beklenmeyen başka şeyler olacak bak şimdi hiç bilemedim, düşünemiyorum ki şu an..

Katıldım tutku gümbür gümbür geliyor gibiiiii...
Eski 07-12-17, 20:35   #259
A.Konak
Süper Moderatör

A.Konak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.11.2005
A.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond repute

Kafayı yiyorum ben galiba. Bi 17.bölümde pazartesi bir an önce gelsin diye beklemiştim bir de şimdi. Yok yani benim için pazartesiyi beklemek demek delirmek demek. O kadar tiksinirim yani. Kendimi klinik vaka gibi hissediyorum şuan.

Bu aşkın beni en çok cezbeden yanı platonikliğiydi. Bakalım ilişkiye döndüğünde nasıl bir seyre bürünecek? Eski etkileyiciliği devam edecek mi yoksa diğer dizilerde izlediğimiz klasik aşka mı şahit olacağız? Yavuz biraz daha çekingen kalsın bence. Hemen kör kütük aşık olmasın. Önce hoşlansın, sonra ufaktan sevsin, aşk en son gelsin.

Tatlişkolar yaa.
Eski 07-12-17, 20:55   #260
Osysia
Asistan

Hahahah, A.Konak’çıkım pembe gözlükleri takmaya gerek kalmadan heyecanla beklemek de varmış kısmette..

Yani diğer dizileri bilmem ama bunların zaten öyle çok yapışkanlaşacak türde bi ilişkiye dönüşecek vakitleri yok ama nasıl olur ne olur bilemem. Engelleri sağlam sorun, sıkıntı olacaktır elbette ama umuyorum tutkuyu başka bir şeye çevirmez yine, biz Yavuz’a huzur yaramıyor diyorduk ama baksana yüzünde güller açmış adamımın. Kızımız desen sevinç gözyaşı döküyor. Ay bari bir bölümcük bi günyüzü görsünler bi doyasıya sevgili gibi oturup konuşsunlar, vallahi bak fazlasında gözüm yok. Baskın yapan, aniden hastalanan, acil operasyona çağıran olmasın yeter. Şöyle uzun uzun, güzel güzel iletişim kursunlar, biz kuruduk bunların konuşmamasından. Bi görelim başka ne gibi ortak noktaları varmış? Bildiğimiz ortak noktalara bak görev aşkı, idealist olmaları, gönüllü olarak çalışıyor olmaları, insanlar için bir şeyler yapma isteği, özel tek bir şey biliyoruz Cemal Süreya... başka neler varmış ya, o Bahar’ın evindeki Kitaplıktaki filmler boşa mı gitsin? Biraz film izleyip üstüne konuşsunlar, kitaplardan konuşsunlar, yemek yapıp yesinler, çay kahve yapsınlar... artık bi çift gibi bir şeyler yapsınlar, yalnız yapsınlar. Sonra evi taşırlarsa içimde kalacak o filmler. Neyse böyle beklentilerim var benim, zaten erken geldi o itiraf inşallah öncesinde olur bir şeyler... yavuz kör kütük aşık mı? Etkilendim dedi kız anca.. var daha birlikte başka şeyler yapsınlar biraz sonra aşık olurlar. bir de Yavuz o öpüşme sahnesi sırıtışıyla, o yemekteki yürüyüşüyle, bundan sonra çekingen kalır mı hiç sanmıyorum... biraz Bahar utansın, çekinsin artık.

Asıl bir şey diyecektim unuttum kız, neyse...
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 6 (0 üye ve 6 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş