Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler > Kapatilan dizi baslıkları

Kapalı Konu

Kapatilan dizi baslıkları kategorisinde Siyah Beyaz Aşk (Arşiv-7) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-12-17, 14:58   #651
ayşegül 19
Yönetmen

ayşegül 19 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2010
ayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond repute

Kanal fragmanı vermeyince. Hepimizin vaziyeti Abuş gibi
Spoiler İçermektedir

Kürek Tutan bir kadının başı.. Kürek tutamayan adamın omuzuna ağır gelir
Eski 07-12-17, 15:01   #652
ozlem12
Yönetmen

ozlem12 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.10.2010
ozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond repute

Ayşegül fotoğrafı gerçek sandım biran
Çok istiyoruz ya o sahneyi Aslı yine dönmüş arkasını yatıyor Fotoğtafta Özgür'ü aradım bulamayınca ezdiler heralde neyse önemli değil dedim
Aslı'nın uykusu da fena ağır. Bu bölüm yatak sahnesi olursa Ferhat uzun uzun izler hatta Ferhatta uyuyacak rahat rahat
Eski 07-12-17, 15:04   #653
sebebin
Yönetmen

sebebin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.04.2009
sebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond repute

Alıntı:
Alexia tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Acaba yeni bölümde eğer Yiğit vurulduysa şöyle bir sahne olabilir mi?
Yiğit'e ameliyat için kan lazımdır. Herkes kan grubunu söyler, Gülsüm, Yeter, Yiğit'inki de söylenir. Aslı yine kan gruplarından olayı çözer, sonra Yeter'e Ferhat kimin oğlu diye sorar. Gerçi daha bu sırrı Aslı'nın öğrenmesi için erken ama belli de olmaz. Yeter yalvarır Aslı'ya aramızda kalsın diye. Hele Namık Aslı'nın bu gerçeği bildiğini öğrenirse, vay Aslı'nın haline.
Bende bu tarz bir şey bekliyorum. Aslı öğrenecek ilk bu durumu. Ferhat’ın Namık’ın oğlu olduğunu. Kan grubundan mı bilemiyorum ama o öğrenecek sanki. Ama bu bölüm biraz erken mi sanki.. Biraz daha ilerde öğrenmesi daha muhtemel gibi. Ve bunu tabi ki Ferhat’a söyleyemeyecek..

Ve umarım dediğin gibi Namık bunu öğrenmez. Yoksa vay Aslının haline. Aslı bence önce Necdet babanın nasıl biri olduğunu, Ferhat’ın hayatındaki önemini, yerini öğrenecek sonra Namıkın Ferhat’ın babası olduğunu öğrenecek. ve o bile öyle bir yıkım yaşayacak ki bunu Ferhat öğrenirse mahvolur diyecek. Ferhat’ın nasıl bir rezilliğin içine düştüğünü o zaman görecek, Namık’ın oğluna bu yaptıkları Aslıyı fazlasıyla üzecek ve tiksinecek Namıktan. Daha fazla ne kadar tiksinilebilirse..
Eski 07-12-17, 15:04   #654
meltem-cmbl
Yönetmen

meltem-cmbl kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.02.2006
meltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond repute

Alıntı:
ayşegül 19 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aslı Ciğerim hani ÖLSEN YATMAZDIN O YATAKTA

Ne oldu pis paçoz

Spoiler İçermektedir

Bir gün gerçek olacak. Şimdilik şop ilen idareten laf sokak
gerçek sandım valla ilk an. halaya duracaktım
inşallah bugunlerid göreceğiz
Eski 07-12-17, 15:09   #655
ayşegül 19
Yönetmen

ayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond repute

Alıntı:
ozlem12 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ayşegül fotoğrafı gerçek sandım biran
Çok istiyoruz ya o sahneyi Aslı yine dönmüş arkasını yatıyor Fotoğtafta Özgür'ü aradım bulamayınca ezdiler heralde neyse önemli değil dedim
Aslı'nın uykusu da fena ağır. Bu bölüm yatak sahnesi olursa Ferhat uzun uzun izler hatta Ferhatta uyuyacak rahat rahat
Bekliyoruz hayali bile güzel

Aslı'nın uyku olayı da ayrı bir komedi. Abi polis, adam zaten hep eve geç geliyor erken çıkıyor. Peki Aslı ciğerimin bu kadar uykusu ağırken sabahları onu kim kaldırıyordu çok merak ediyorum

Sanki bu uyku ağırlığı Ferhat'a özel gibi geldi de neyse

Alıntı:
meltem-cmbl tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
gerçek sandım valla ilk an. halaya duracaktım
inşallah bugunlerid göreceğiz
Ben Aslı'dan bekliyorum. Az da ben yatıyım bu yatakta demesini. Ferhat yerde yatmayacağıan göre neyse
ayşegül 19 Çevrimiçi  
Eski 07-12-17, 15:12   #656
Alexia
DiziFilm Moderatör

Alexia kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.11.2005
Alexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond reputeAlexia has a reputation beyond repute

Aslı'nın uykusu iyi ki ağır, yoksa insan her gece nasıl yerde yatar? Sırtı tutulur, boynu tutulur. İsyan etsin yatakta yatsın artık. Araya yastık sehpa dolap falan koyabilir. Fragman gelsin artık. Geyiğin de sonuna geliyorum. Yoksa ilk bölüme dönüp, 1.bölümü yorumlamaya başlayabilirim
Alexia Çevrimiçi  
Eski 07-12-17, 15:13   #657
meltem-cmbl
Yönetmen

meltem-cmbl kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.02.2006
meltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond repute

Alıntı:
ayşegül 19 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bekliyoruz hayali bile güzel

Aslı'nın uyku olayı da ayrı bir komedi. Abi polis, adam zaten hep eve geç geliyor erken çıkıyor. Peki Aslı ciğerimin bu kadar uykusu ağırken sabahları onu kim kaldırıyordu çok merak ediyorum

Sanki bu uyku ağırlığı Ferhat'a özel gibi geldi de neyse

Ben Aslı'dan bekliyorum. Az da ben yatıyım bu yatakta demesini. Ferhat yerde yatmayacağıan göre neyse
Aslı'nın uykusu demişken Aslı zorla tutulduğu zaman bile uyuyakalmıştı ya abisi geldi yürüdü o ahırda duymadı
hayran kaldım uykuya olan düşkünlüğüne
bende uyku problemi var dizi günü bittikten sonra heyecandan uyuyamıyorum ki kaçırılsam imkanıı yok

edit: ki dediğiniz gibi o yerde nasıl uyuyabiliyor
meltem-cmbl Çevrimdışı  
Eski 07-12-17, 15:16   #658
ayşegül 19
Yönetmen

Alıntı:
meltem-cmbl tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aslı'nın uykusu demişken Aslı zorla tutulduğu zaman bile uyuyakalmıştı ya abisi geldi yürüdü o ahırda duymadı
hayran kaldım uykuya olan düşkünlüğüne
bende uyku problemi var dizi günü bittikten sonra heyecandan uyuyamıyorum ki kaçırılsam imkanıı yok
Demekki Ferhat'a çok güvenmiş bu adam beni alır demiş. Ahırda uyusam ne olacak demiş. Yani bunları düşünmüş salmış bacım Aslı uykuya bedenini
ayşegül 19 Çevrimiçi  
Eski 07-12-17, 15:24   #659
kelebek77
Asistan

kelebek77 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.01.2017
kelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond reputekelebek77 has a reputation beyond repute

Selamm

Hala fragman yok ortada frag bile yok

Neyse o zaman son bölümü yorumlamaya devam ederiz bizde napalım

Son sahnede bana bir gariplik var gibi geliyor, herkes yemeğe Ferhat ve Aslıyı bekliyor, onlar da geliyor ama bir garip geliyorlar nedense ikisi de garip geliyor bana. Aslı kendinde değil gibi Acaba bu sahnenin bir öncesi var mı, yeni bölüm başladığında bir saat öncesine dönüp tekrar aynı sahneyi izliyebilir miyiz, sanki bir şey yaşamışlar gibi ya da başlarına bir şey gelmiş gibi ya da sadece saçmalıyorum bilemedim bunlar hep fragmansızlıktan
kelebek77 Çevrimdışı  
Eski 07-12-17, 15:26   #660
Limaa
Yönetmen

Limaa kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.12.2013
Limaa has a reputation beyond reputeLimaa has a reputation beyond reputeLimaa has a reputation beyond reputeLimaa has a reputation beyond reputeLimaa has a reputation beyond reputeLimaa has a reputation beyond reputeLimaa has a reputation beyond reputeLimaa has a reputation beyond reputeLimaa has a reputation beyond reputeLimaa has a reputation beyond reputeLimaa has a reputation beyond repute

Alıntı:
kelebek77 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Selamm

Hala fragman yok ortada frag bile yok

Neyse o zaman son bölümü yorumlamaya devam ederiz bizde napalım

Son sahnede bana bir gariplik var gibi geliyor, herkes yemeğe Ferhat ve Aslıyı bekliyor, onlar da geliyor ama bir garip geliyorlar nedense ikisi de garip geliyor bana. Aslı kendinde değil gibi Acaba bu sahnenin bir öncesi var mı, yeni bölüm başladığında bir saat öncesine dönüp tekrar aynı sahneyi izliyebilir miyiz, sanki bir şey yaşamışlar gibi ya da başlarına bir şey gelmiş gibi ya da sadece saçmalıyorum bilemedim bunlar hep fragmansızlıktan
Yok o farkında olmadan kafası bile orda değilken ,içgüdüsel olarak elini tuttuğunu göstermek için yapılmış bi yüz ama biraz abartılı olmuş
Limaa Çevrimiçi  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş