Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Arrow

Yanıtla

Arrow kategorisinde Arrow konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 26-05-17, 01:22   #801
Killme
Oyuncu

Killme kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.12.2012
Killme has a reputation beyond reputeKillme has a reputation beyond reputeKillme has a reputation beyond reputeKillme has a reputation beyond reputeKillme has a reputation beyond reputeKillme has a reputation beyond reputeKillme has a reputation beyond reputeKillme has a reputation beyond reputeKillme has a reputation beyond reputeKillme has a reputation beyond reputeKillme has a reputation beyond repute

Spoiler İçermektedir
Killme Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-10-17, 14:53   #802
dajavu
Oyuncu

dajavu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.08.2012
dajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond repute

ilk sezonlar nekadarda guzeldi sedece Oliver, Diggle ve Felicity’nin takim oldugu zamanlar o bolumleri ozledim , simdi Oliveri taniyan herkes super kahramancilik oynamaya calisiyor, 2 ay karate dersi alip herkes ninja oluyor , ustelik ilk sezon dizide fantastik hic bir olay yokkken dizi the flash ile birlesince bambaska bir dizi oldu cikti, Oliver sozde maske takiyor sucla savasma icin ama Green Arrow oldugunu bilmeyen kalmadi bu yuzdende artik o eski heyecen yok, Felicity ve Oliver iliskisi ise bir oyle bir boyle sakiz gibi cignendikce cignendi, yerli dizilerde gorup artik kusacagimiz eski sevgiliden cocuk olayini burada kullandiklarina ise hala inanamiyorum, bide su paralel evrenden gelen Laurel var ki o en sacmasi Holly Shet! gercekten, Zoom icin calisiyordu Prometheus tarafindan Star city ye getirildi simdi Laurelcilik oynamaya karar verdi neden dizide bir Laurel olmasi gerek cunku dedektif Lance ve alkol olayina girmiyorum bile bu adamin drami bu dizide daha nekadar cekmek zorunda kalicaz acaba, uzun lafin kisasi hala izliyorum ama eskisi gibi asla olamaz artk bu dizi….

dajavu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-11-17, 23:10   #803
Gαмźε
Yardımcı Yönetmen

Gαмźε kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.02.2009
Gαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond repute

Uzun zaman sonra tekrar burdayım.
Beni tekrar buraya getiren canım Olicity'me sevgiler

Geçen sezon diziyi güncel olarak hiç takip etmedim, haberleri görüyordum sosyal medyada ama ne üzerinde durdum ne de kendimi yıprattım. Olicity zaten bir arada değildi, KC Black Siren olarak yeniden hortlamıştı falan.. Bu sebeplerden dolayı diziden baya uzaklaşmıştım, içimde herhangi bir heyecan yoktu.. Yazın SDCC'yi de takip etmiştim o zaman da sadece Stephen ve Emily fotoğrafları yüzümü güldürmüştü diziden bağımsız olarak..

Ta ki bu senenin crossover setinden fotoğraflar gelene kadar bu ilgisizliğim devam etti. Bilmiyorum o fotoğrafları hatta videoları gördünüz mü ama beni çok etkiledi. Sonra içimde kıvılcımlar kelimenin tam anlamıyla alevlendi ve Olicity aşkım tekrar canlandı. Bu diziye onlar için başlamışken, kendimce bu çift için emek vermişken onların ayrı olduğu bölümler canımı yakıyordu.

Spoiler İçermektedir

Ve böylelikle yeni sezonun başlamasına 2-3 gün kala ben 5. sezonu da izleyiverdim. Olicity'nin tekrar bir araya gelmesi bana bunu yaptırdı. Sinir olduğum çok konu oldu açıkçası ama duygusuzca izledim ve geçtim, yine de fena bir sezon değildi. İzlemek isteyenler olursa 5x20 Olicity bölümü ve sezon finaline doğru da bizimkiler yakınlaşıyor tekrar benim için koca sezondan kalanlar bunlar oldu.

Yani şu an güncel olarak tekrar Arrow izliyorum dünkü bölümün de hala etkisinden çıkamadım. Olicity tekrar bir araya gelince nasıl olur, eskisi gibi olur mu falan derken daha da güzel oldular. Felicity'i destekleyen, korumacı davranan, aynı zamanda da anlayışlı bir Oliver, tüm tatlışlığıyla bir Felicity vardı. Ufak tartışmalar, geri anlayışlı davranmalar, akşam yemekleri, ev ziyaretleri, öpücükler.. Aradığımız her şey vardı resmen, çok güzellerdi çook. Gerçekten çok özlemişim onları

Eğer Olicity seviyorsanız bu sezona bi şans vermelisiniz bence.
Görüşmek üzere..

Bookmarks

Etiketler
arrow, david ramsey, emily bett rickards, felicity smoak, green arrow, john diggle, katie cassidy, laurel lance, oliver queen, roy harper, stephen amell, thea queen, willa holand

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş