Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Istanbullu Gelin

Yanıtla

Istanbullu Gelin kategorisinde İstanbullu Gelin - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-12-17, 14:10   #791
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Bence bu önümüzdeki bölüm Canla ilgili eksi birşeyler gösterecekler ve bizim aaa bak gördünmü ne haklıymış faruk falan dememizi bekleyecekler. Ben demem demiyorum çünkü derim ve dibimde biter. ne me lazım

Can ne olursa olsun Faruk haklı çıkmaz. Onu haklı çıkarmak için Canı gizli şizofren falan yaparlarsa bişey diyemem yoksa Can lüzumsuzmuş aldatırmış sevmezmiş bananeeeeeee
Eski 11-12-17, 18:55   #792
mecür35
Oyuncu

mecür35 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2008
mecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond reputemecür35 has a reputation beyond repute

Murat'in davranislarina ne diyorsunuz? Cocuk Bade üzülmeden, gocunmadan onlara servis yapti, ISINI yapti diye bozuldu resmen. O kadar giciksin ki Murat... Bade kiz gittikten sonra kapina gelip aglasaydi ya da eskisi gibi depresyona girseydi hosuna giderdi dii mi...

Akif-Senem bence de artik fazla olmaya basladi. Hadi Faruk sürekli barut gibi Akif konusamiyor, Senem hic olmazsa Süreyya'ya anlatabilir bir sekilde. Süreyya kendi derdine ragmen dinlerdi teyzesini. Kimseye söyleme derse de zaten söylemez ki.
Sahneler komik, güldürüyor, tamam, ama Akif'in sürekli nefes nefese dolasmasi, konusamamasi, terlemesi bir yerde fazla gelmeye basladi bana artik.

Bu aksam fragman gelse keske..
Eski 11-12-17, 18:59   #793
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Faruk un bu kere eşine karşı savunması yok ama Canın kışkırtmalarına karşı galiba biraz kan göreceğiz yakında ekstren sahnelere hazır olalım hem adem hem de bizimkilerin içerisinde ama asıl merak ettiğim adem avukatının ikili oynadığını hissedecek zira Fikret i ileri sürmüştü adem diyaloğunda halbuki Fikret in aile içinde olması anasının Fikret in ikili oynadığını bilmeyerek itirafları başlarına iş açacak bunların yakında
Eski Dün, 15:57   #794
ipekaziz
Süper Moderatör

ipekaziz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.04.2006
ipekaziz has a reputation beyond reputeipekaziz has a reputation beyond reputeipekaziz has a reputation beyond reputeipekaziz has a reputation beyond reputeipekaziz has a reputation beyond reputeipekaziz has a reputation beyond reputeipekaziz has a reputation beyond reputeipekaziz has a reputation beyond reputeipekaziz has a reputation beyond reputeipekaziz has a reputation beyond reputeipekaziz has a reputation beyond repute

Bu kadar kötülük bana fazla geliyor
Her dakika bir mutsuzluk, her saniye bir olumsuzluk, her bölüm de bir acımasızlık
Çok....ama çok...gereksizce aşırı
Esma, yeter artık be diyesim var kendisine....bu derece gergin olmak istemiyorum ben..kadını her gördüğümde acaba şimdi ne laf sokacak diye düşünmekten sıkıldım....bir dur’u, durağı yok mu bu kadının
Faruk, dizinin başından beri, annesinin yaptıklarına ters çıkıyor, çıkışıyor.....annesine “benim işlerime burnunu sokma” diye kaçıncı uyarısı bu....ama kadın hâlâ en ufak bir tereddüte düşmeden, yine bildiğini okuyabiliyor. Begüm’le Faruk’u ayıran, belki yılar önce mutlu bir yuva kurmalarına engel olan, Emir’in yıllarca babasından ayrı kalmasına yol açan bir kadın hiç utanmadan yıllar sonra Begüm’ün karşısına çıkıp, hayatına karışabilme hakkını kendinde görüyor ve daha da korkuncu, kanser gibi önemli bir hastalığı henüz atlatmış bir kadına “çocuğunu senin elinden alırız, bunu da yıllarca Emir’in varlığını bizden saklamanla başarır, iffetsiz bir hayat yaşadığını hakime söyleyerek başarımızı perçinleriz” diyebiliyor...yuhhh artık, pes artık
Ve Begüm, koskoca doktor kadın....hesapta güçlü başarılı ve akıllı....Esma’nın karşısına geçip, “sen ne diyorsun be kadın? Hangi hakim benim yavrumu benim elimden alabilir, hangi iffetsiz hayattan bahsediyorsun, Emir’i saklamış olmamın sebebi sensin, bu yaptığını hakime anlattığımda vereceği ceza bana değil, sana kesilir” diyemiyor
Süreyya’ya aşık olduğunu bildiği ortanca oğlu Osman’ı, Garip’in kızıyla başgöz edebilmek için 180 derece değiştirebiliyor yönünü.....bu kadar omurgasız olunabilinir mi? Osman’ın Süreyya’ya duyduğu platonik aşkın tedavisi, unutturması için bulabildiğin en akıllı yol bu mu? Neden oğlunun karşısına geçip adam gibi itiraf etmiyorsun öğrendiklerini ve neden Osman’a bu aşkın imkansızlığını anlatıp, hayatına yeni birini sokarsa belki aşk acısını atlatmasının daha kolay olabileceğini öğütlemiyorsun? Fikret’i İpek’le evlendirdin ve oğlunun mutsuzluğunu görmüyor musun? Faruk’a yıllar önce yaptıklarından ötürü hiç pişman değil misin? Ve en küçük oğlun, adı neydi unuttum, O’nun şimdi Bade’ye aşık olduğunu öğrendiğinde kim bilir ne korkunç bir tepki verecek, kim bilir o aşkı da baltalamak için ne büyük çirkinliklere imza atacaksın....yorulmuyor musun? Bi durmayı düşünmüyor musun? Yaptıklarının bir işe yaramadığını, her şeyin daha da sarpa sardığını sahiden göremiyor musun?
Ve sen buna annelik mi diyorsun?

Bir diğer kendini anne sanan, Adem’in annesi.....yıllarca dayak yemiş ve kocandan (hayat arkadaşından) kötü muamele görmüşsün...bu yüzden hem sen, hem biricik evladın kabus gibi bir hayat yaşamışsınız....oğlun tamiri çok güç arızalar yüklenmiş karakterine ve şimdi aynı şey bir başka kadının başına geliyor....senin o kadına vereceğin öğüt “dayak yesen de sus, alttan al, erkektir, bir parlar, sonra söner, zaten pişman oldu, daha neden üstüne gidiyorsun” mu oluyor.....sen yıllarca bu öğüt doğrultusunda yaşadın da bir faydasını görebildin mi? Neden aynı acıları bir başkasının evladına, bir başka hemcinsine de yaşatmak istiyorsun? Bundan nasıl bir tatmin bekliyorsun? Adem’in Dilara’yı bırakıp, yine sana döneceğini ve ana-oğul o saçma sapan, sapkın ilişkinize devam edebileceğinizi mi umuyorsun? Senin bu kötülüğn ne zaman bitecek?

İpek, sen anne oldun....anne olmak ne demek anlamıyor musun? Hiç mi insani duygun yok? O bebeği sırf Süreyya’nın kucağında gördüğün için bitimsiz kıskançlığın sayesinde anneliğini hatırladın zaten....dahası hamile kalmadan önce, daha doğrusu ilk sahnenden itibaren bir dolu kötülüğe imza attın zaten....hâlâ yorulmadın mı? Nedir bu dizideki kötülerin bu bitimsiz enerjisinin kaynağı? Süreyya sana o gece sinir krizi geçirirken çok güzel bir ayar verdi....hiç bir kelimesi bile işlemedi mi bünyene? Süreyya sana Ada’nın kendisinde kalmış bir iki eşyasını getirdiğinde kapı arasından o tatlı şeyi bir dakikadan daha az bir süre kaçamak bir şekilde izlediğinde ve sen bunu fark ettiğinde hiç mi için acımıyor? Yahu ben kendisine ne yapmış olursam olayım bu kadın ben sakinleştiricileri avuç avuç yutarken, çocuğumla ilgilenmez ve ağlamaktan çatlamasını umursamadan fosur fosur uyurken bebeğime baktı, en azından bunun için kendisine minnet duymalıyım diye bir düşünce geçmiyor mu aklının köşesinden? Nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorsun? Şimdi Fikret o asistan kızla bir şeyler yaşarsa bu durumda senin için üzülmemiz mi gerekecek? O durumda bile Süreyya sana destek olursa hiç utanmayacak mısın? Babası işten gelmiş ve bebeğini öpüp koklamak istiyor diye takındığı saplantılı hijyenik tavrın peşinden, bir de yıkanıp gelmiş Fikret’e “sen git misafir odasında yat” demek ne demek? Evet vardır lohusalıkta böyle tripler...sahiden vardır....bebeği uyutmak çok zordur, bazı gece sabaha kadar deliksiz uyur, bazı gece sabaha kadar nöbete diker anneyi, bazen bir çıt sesi tam uyuttuğun bebeği uyandırır, bazen yanında davul çalsan uyanmaz...bebek bu yaaaa...normal hepsi....ama ne bileyim gece Fikret’i kovduysan, ertesi sabah bi gönlünü al...bi iyi bi şey söyle....ağzından bi olumluluk çıksın da bende yahu bu kadın böyle saf, katışıksız kötü diye düşünmeyeyim.....zaten bir dolu kötü var ortada...yetisn bu kadarı

Daha bunca kötünün, kötülüğün hazmını gerçekleştirememişken bir de üstüne diğer insanların (haydi biz onlara “iyiler”diyelim) salaklıkları geliyor karşıma....hazım problemim iyice tavana vuruyor...şiştikçe şişiyorum.....gereksizce

Faruk, senin derdin nedir allahaşkına? Sen kimi kıskanıyorsun? Emir’i mi? Emir’i kıskandığın kişi Can mı? Can’dan neden hoşlanmıyorsun? Süreyya’ya avukatlık yaptı, hatta hafiften yürüdü diye mi? Peki kardeşim eyvallah....haklı değilsin de, diyelim haklısın...o zaman sana şunu sorayım, sorayım mı? Sorayım....soruyorum bak, sorayım mı?, sorayım, sorayım :

Kardeşim sen bunca sene nasıl iş adamı oldun? Nasıl şirket yürüttün? Nasıl toplantı yaptın ve stratejik kararlar falan aldın? Can’ın seni tahrik ettiğini, kışkırttığını göremiyor musun? O akşam restoranda karşılaştığınız andan itibaren adamın senin üstünde çalıştığı açık değil mi? Peki sen neden güçlü duramıyorsun? Neden genç, toy bir delikanlı gibi hemen gaza geliyorsun....Can’ın senin üstünde oynadığı oyun belli, barizken, neden Can’a koz üstüne koz veriyorsun? Adama yumruk savurdun yaaa....var mı böyle bir kontrolsüzlük
Dahası, o sabah , Begüm’ün sizinle kampa geleceği belli olduğunda , Süreyya’ya iki satır mesaj yazmak bu kadar mı zor geldi sana? Ya da telefon açmak, haber vermek....şimdi Süreyya bu durumu Can’dan öğrendiğinde daha mı iyi oldu?

Offf yani bu kadar dil dökmeye bile değmez....şimdi yine gereksiz, yersiz, saçma sapan bir şey yapacak Süreyya ve yine haklıyken, haksız duruma düşecek....sonra da sen yine kasım kasım kasılarak dolaşacaksın ortada.....veya daha da kötüsü Can’ın art niyetli bir adam olduğu ve aslında seni Süreyya’dan ayırmak için bu yollara saptığı, Begüm’ü kulandığı falan çıkacak ortaya, sonra sen “bak, ben haklıymışım” diyeceksin...sözlerinle olmasa bile, bakışlarınla....en kötüsü de Esma bile kendine pay çıkaracak bu durumdan....”ben boşuna Begüm’e çıkışmadım, bu Can’ın ne mal olduğunu bir bakışta anladım, zaten bu adamı hayatımıza Süreyya sokmuştu, o zaman Süreyya’ya kötülük” naraları atacak

Ayyyy içim sıkıldı vallahi, ben bunları izlemek istemiyorum, istesem bile, içimin bu kadar sıkıldığını görmek istemiyorum...hele Dilara’nın, Adem’e kendi annesiyle ilgili gerçekleri anlattığı sahnede göz yaşlarına boğuldum...ben bu kadar ağlamak istemiyorum....dizi bu yaaa....beni bu kadar etkilememeli

ipekaziz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 00:17   #795
mimoza17
Oyuncu

mimoza17 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.02.2016
mimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond repute

Yeni fragmanı gördüm.
Süreyya ve bavulu yine yollarda..
Neyse ki bu defa yolu kısa, teyzesine gidiyor..
Esma nerede ise gitti diye kına yakacak..
Neyse ki Faruk, suçunu biliyor da kuzu kuzu gidiyor karısının peşinden..

Yine de kalbim peş peşe bu kadar sıkıntı ve kavgayı kaldırmayacak..
Arada bir güzel bir şeyler de görsek mi?
mimoza17 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 01:20   #796
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Faruk ile Süreyya ev değiştirsinler artık da Süreyya nın evden ayrılması bu kadar merasimli olmasın herkesin özeli var var olmasına da bu hep birliktelik özel bırakmıyor ne öyle herkes bir diğerinin işine karışıyor
itouch Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş