Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Paramparça

Yanıtla

Paramparça kategorisinde Paramparça - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 26-03-17, 11:29   #241
Jodiee10
Banned

Giriş Tarihi: 21.02.2017
Jodiee10 is an unknown quantity at this point

Bu yazıyı Star TV paylaştı.

HAZAL İÇİN ÇOK GEDž
Cihan’ın ‘Ya Damir, ya ben!’ restiyle yalıya dönen Hazal, Damir ile gizli saklı görüşmeye devam eder. Hazal, Damir ile gelecek planlarına devam ederken, Damir hakkında duyduğu bir gerçekle irkilir! Hazal, Damir’in tanıdığı adam olmadığını anlamıştır ancak artık çok geçtir...

Bu kısmı merak ettim neden çok geç bunu çok merak ediyorum katliam falan yazıyordu başka sayfalarda yoksa Damir aileyi mi katlediyor.

Öte yandan Ozan da Yavuz’un gerçek yüzünü görmüştür...

Demek kullanıldığını anladı bakalım nasıl tepki verecek.

DAMİR, CİHAN’IN KARŞISINA ÇIKIYOR
Hazal’ı saplantılı şekilde seven Damir, Cihan’ın karşısına çıkar. Ona, Hazal’ı ne kadar sevdiğini anlatmaya çalışır. Cihan, Damir’e çok net bir cevap verir ve Hazal’dan vazgeçmemesi halinde ya onun ya da kendisinin öleceğini söyler. Damir pes etmez, yeni planı için Asuman’ı devreye sokar… Tüm bu yaşananlardan bunalan Cihan, aldığı kararla herkesi şaşkına çevirir.

TÜM SORULAR YANIT BULUYOR
‘Paramparça’nın final bölümünde tüm dengeler değişecek… Dilara’yı şimdi ne bekliyor? Hazal, Damir’e onu artık istemediğini nasıl söyleyecek?

Bu kısım çok üzdü beni umarım özetçi abartmıştır herhalde katil olduğunu öğreniyor.

Damir’e savaş açan Cihan şimdi ne yapacak? Cansu’nun hastalığı ile ilgili doktorun son kararı ne olacak? Ozan, Yavuz’dan intikam alabilecek mi? Ekrem Bey’i bekleyen büyük sürpriz ne? Keriman ve Özkan’ı nasıl bir gelecek bekliyor? Tüm aile nerede, neden bir araya gelecek? Bu buluşmada neler yaşanacak? Tüm bu soruların ve daha fazlasının yanıt bulacağı ‘Paramparça’nın final bölümünde nefesler tutulacak…
Jodiee10 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-03-17, 07:43   #242
Jodiee10
Banned

Cihan artık Damir'e savaş açıyormuş o zaman Damir hiç uğraşmasın vazgeçsin onunla savaşmaktan çünkü Cihan lanetini devreye sokarsa anında bitirir adamı.

Cihan yaşadıklarından bunalıp yeni bir karar alıyormuş bu kararda herkesi şaşırtıyormuş belli ki önemli bir karar ama çok ta önemli olduğuna ne inanmak istiyorum ne de düşünüyorum çünkü Cihan artık güçsüzleşti bayağı yaşadıkları mahvetti onu çok kötü şeyler yaşadı bugüne kadar yine kaçıp gidecek mi ne Cansu'nun hastalığıyla ilgili doktorun kararı ne olacak yazıyordu birde özet yazılarında iyice meraklandım heyecanlandım artık ne kadar sevmesem de kötü bir şey olsun istemem umarım iyi bir karar alırlar onun için de Hazal ve Damir de yeni bölüm fotoğraflarında çok harikalar ama ya.

Özet yazılarındaki Hazal için çok geç yazısı bana Damir'in Ozanı Cihanı hatta Dilarayı öldürebileceğini de düşündürttü çünkü onlardan başka sıkıntı yok onun için İnşallah sadece Cihanla Ozanı öldürür Dilara'ya bir şey yapmasın çünkü Alaz kuzum annesiz kalır zaten babasız kaldı annesiz kalmaktan da son anda kurtuldu kıyamam ona yazık olur.

Özet yazılarında yazan Damir pes etmez yeni planı için Asumanı devreye sokar yazıyordu bu zaten fragmandan da bariz görünüyordu yeni planı ne acaba bunu da çok merak ettim İnşallah güçlü bir plandır en fazla Cihanı bitirecek kadar o kadar şeyden sonra bence büyük bomba unutulmaz bir final olacak umarım da öyle olur.

Son Güncelleme ; Dazzle : 28-03-17 tarihinde saat 11:16
Eski 28-03-17, 15:46   #243
semaltan
Asistan

semaltan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.03.2008
semaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond repute
Varsayılan Guzel bir final oldu, uzatmalari oynamanin bir faydasi yokdu

Bu dizinin yildizi kesinlikle Dilara rolunde Ebru Ozkan di. Zerafeti, dogal oyunculugu ile muhtesemdi. Cok guzel bir ikinci bahar gelini olmus.

Erkan Petekkaya yi BGelincik den beri severek izlerim. Bu dizinin Robin Hood uydu ve dizi bitmesin diye bu sezon kendini paraladi.

Genc oyuncular cok guzeldi, yollari acik olsun.

Tabii Baris Falay ve Sarp Akkaya ve Ilhan Sesen, dede, teyze, Ozkan, Keriman, kisaca tum ekibin emeklerine saglik

Tesekkurlerrrrrrrrrrrrr

Not. Bu kadar ovguden sonra ufak bir elestiri; kurtlar vadisi ve Eskiya gibi sondaki katliamlari sevmedim; Cihanin adamlari bile katil oldular. O kadar olur diyelim.
semaltan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-03-17, 16:50   #244
summer___17
Yönetmen

summer___17 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.07.2006
summer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond repute

Döneceksin Cihan! Gittiğin gibi döneceksin! Bu sözler Dilara'nın ağzından duymuştuk 7. bölümde. Hatta 7. bölüm 2. fragmanın son sahnesine bakabilirsiniz. Zaten başından beri Dilara gibi bir kadın nasıl sevilmez onu anlamış değilim. Dilara'nın bu sözlerinde ne kadar haklı olduğunu final bölümünde görmüş olduk. Cihan gittiği gibi geri döndü..

Dilara karakterinin bir sahnesine fragmanda denk gelip diziye başlamış biri olarak tabi ki favori karakterim Dilara idi. Başından beri bu dizide yıldızı parlayan Ebru Özkan oldu. Asaleti, zerafeti konuşuldu durdu. Ebru Özkan'ın en kısa zamanda yeni bir projede görmeyi çok istiyorum umarım uzun bir ara vermez.
Eski 30-03-17, 10:01   #245
Jodiee10
Banned

Benim için mutlu son Hazalla Demirin evlenip mutlu bir aile olması olacaktı o olmadığı için benim için hiç mutlu son olmadı onun dışında heyecanlı aksiyonlu bir final oldu yine de bence.

Cihanla Dilara herkese yaptıkları o kadar kötülükten sonra yine evlensin hemde 3. defa Cansu beslemesi hastalığından kurtulsun ama Hazal sevdiği adamı Damir de hem Hazalı hemde hayatını kaybetsin buna bayağı bayağı senarist torpili denir beni en çok sinir eden bu.

Son Güncelleme ; ipekaziz : 05-04-17 tarihinde saat 11:22
Eski 13-04-17, 15:41   #246
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Paramparça 2016 yılının en çok ihracat geliri elde eden dizisi oldu!
Ranini tv

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını gerçekleştirdiği Paramparça’, Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği’nin (TET) verileriyle 2016 yılında en çok ihracat geliri elde eden dizisi oldu.

50’den fazla ülkeye satışı gerçekleştirilen, Türkiye’de üç sezon, 97 bölüm yayınlanan, 27 Mart 2017’de final yapan ‘Paramparça’ dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanmaya devam ediyor.

İhracata yaptıkları katkıdan ötürü ‘Paramparça‘nın yapımcıları, Endemol Shine Türkiye Genel Müdürü Gökhan Tatarer ve Endemol Shine Türkiye Ticari Direktörü H. Hakan Eren cuma (14 Nisan) akşamı TET tarafından, Four Seans Bosphorus Otel’de düzenlenecek törenle ödül alacak.

TET, 2014 yılından bu yana, döviz kazandırıcı hizmet ticareti kapsamında değerlendirdiği TV dizilerinden, en çok ihracat yapan ilk üçünün yapım firmalarına, yayınlandığı kanallara, dağıtım firmalarına ve dizilerin başrol oyuncularına ihracata katkılarından dolayı ödül veriyor.
hardi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-04-17, 22:23   #247
Jodiee10
Banned

Varsayılan Final

Cihan dizinin sonunda yine adi aşağılık olduğunu gösterdi herkese kanundan bahsedip bunun dersini verirken sonunda gitti toplu katliam yaptı en çok beğendiğim şeydi Hazalla Demirin aşkı ona da yazık oldu yine ailesi aldı Hazalın elinden sevdiği birini daha yazık yazıklar olsun bu aileye Cihanı hiç sevmesem de dürüst olması beğendiğim özelliklerinden biriydi sonunda bunu da boş yere tamamen bozdu bravo Hazalla Demirin aşkı da keşke böyle sonlara doğru olmasaydı ben daha çok izlemek isterdim onları bunun için dizi biraz daha devam etseydi keşke ya da bu sezonun sonuna kadar devam etseydi.
Eski 15-04-17, 12:11   #248
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

2016 yılının ihracat şampiyonu dizileri dün gece ödüllerini aldı
Ranini tv

Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği (TET) 2016 yılı İhracat Başarı Ödülleri, 14 Nisan tarihinde sahiplerini buldu. 2016 yılında yaklaşık 10,2 milyar dolarlık ihracat hacmine ulaşan Elektrik Elektronik ve Hizmet sektörlerinde ihracat şampiyonluğunu göğüsleyen firmalara ödülleri takdim edildi. Elektrik Elektronik ve Hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren ihracat şampiyonlarının ödüllendirildiği 2016 TET İhracat Başarı Ödül Töreni, 14 Nisan Cuma günü Ortaköy Four Seasons Hotel’de gerçekleştirildi.

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, TET Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Kemal Ebiçlioğlu ve sektör temsilcilerinin katıldığı törende Türkiye geneli Elektrik Elektronik, Hizmet sektörü, Edebi Eser ve Televizyon Dizileri alanlarında en çok ihracatı gerçekleştiren firmalar ödüllendirildi. Elektrik - Elektronik sektörünün ihracatı 10,2 milyar dolar 2016 yılında 10,2 milyar dolar olarak gerçekleşen Elektrik Elektronik Sektör ihracatı Türkiye ihracatında yüzde 7’nin üzerinde pay alıyor. Sektör, Türkiye’nin 2023 hedefine önemli katkı sağlıyor. Ödül töreninde sektör temsilcilerine teşekkürlerini sunan TET Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, “2016 yılında Birlik olarak sektörümüzün yurt dışı pazarlarda güçlü bir konuma gelmesi için birçok faaliyet gerçekleştirdik. 2014 yılında bünyemize katılan Hizmet Sektörlerimizin de ihracat potansiyelinin artırılması için yoğun çalışmalarda bulunduk. İhracatta Atılım Yılı ilan edilen 2017 yılının ülkemiz adına önemli gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olmasını hedefliyoruz.” açıklamasında bulundu.

İhracat Şampiyonu Diziler
TET bünyesinde bulunan hizmet sektörünün önemli ihracat kalemlerinden dizi, sinema ve kitap gibi kültürel hizmetler bu yıl üçüncü kez ödüllendirildi. Özellikle Latin Amerika ve Ortadoğu ülkelerine ihraç edilen Türk dizileri gecede ödüllerine kavuştu. Geçtiğimiz yılın ihracat şampiyonu dizisi Paramparça oldu. Star Tv’de yayınlanan, Başrollerini Erkan Petekkaya ve Ebru Özkan’ın paylaştığı dizinin yapımı Endemol Shine Türkiye’ye, dağıtımı ise Global Agency’e ait. Med Yapım’ın iddialı dizilerinden Güllerin Savaşı ikinci en çok ihracat gerçekleştiren yapım oldu. Başrollerini Barış Kılıç ve Canan Ergüder’in paylaştığı dizinin yayını ve dağıtımı Kanal D tarafından gerçekleştirildi. Televizyon dizileri ihracatında üçüncü sıraya yerleşen dizi ise Star TV’de yayınlanan Kara Sevda oldu. Burak Özçivit ile Neslihan Atagül’ün başrolde olduğu ve halen yayınlanmakta olan dizi Ay Yapım tarafından hayata geçirilen bir proje. Dizinin dağıtımı ise ITV Intermedya aracılığıyla gerçekleştirildi.
Eski 27-04-17, 10:20   #249
Jodiee10
Banned

Varsayılan Hazalın hep Cansu yüzünden yok yere uğradığı haksızlık

Dizi bitmiş olsa bile bunu yazacağım burada durmalı başkasının güzel bir yorumu :

Ve sonunda 3. sezonun 91. bölümünde Cihanın Hazal'a aşkım dediğini duyduk ama bu Hazalı benimsediğini göstermiyor Ayşe'ye Hazalı Cansu gibi benimseyemedim dediğini unutturmuyor Hazalı yok saydığı ilgilenmediği zamanları ve hala devam eden ihmallerini affettirmiyor yakında dizi final olacak ama Hazalla Cansu gibi içten bir sahnesini göremedik bu kadar mı zor öyle bir sahne yazmak ? Hazal için ne kadar acı bir durum ya babasının tek öz çocuğuyken babası için son planda olmak babasının üvey çocuklarını daha çok sevdiğini bilmek hazmedilmesi imkansız bir durum bu ama buna rağmen Hazalın duygularına zerre önem verilmiyor büyütülen asıl evlattır konuşmaları bu durumda hiç geçerli değil Cihan Cansuyu öz kızı sanıp Hazalın yerine büyütmüş yoksa ona neydi Cansu'dan ama Hazal öyle ya da böyle Cihanın kızı ve onun hayatında şimdi ondan bir parça bu durumda Cansuyu da Ozanı da istediği kadar sevebilir sevmeli de ama önceliği 15 yıl ondan ayrı babasız büyüyen tek öz evladı Hazal olmalı onunla kaybettiği yılları telafi etmek olmalıydı Cansu ve Ozanın zaten bir öz babaları var ama Cihan Hazalın tek babası ve şimdi üvey çocuklarıyla ilgilenmekten Hazal'a fırsat bulamamaktan Hazala yine baba eksikliği yaşatıyor ayrıca Hazalın karakteri bahane gösteriliyordu hep sevilmemesinde şimdi Cansu'nun karakteri daha beter ama neden hala Cansuya daha çok kıymet veriliyor ? Hazal hakkı olan hayat ona verilmediği için hırçındı psikolojisi bozuktu ama Cansu her zaman ki şımarıklığıyla ona ait olmayan bebeği istediği için bu halde hadi kalplerine geçirip Hazalı sevemediler eğitimli iyi diye geçinen koca insanlar bunu Hazal'a belli etmek zorunda mıydılar belli etmeyi bırak Hazal'a üvey evlat hatta besleme muamelesi yapıp dışlamak zorunda mıydılar bu kadar ayrımcılık yapmak zorunda mıydılar Hazalı yasal ve maddi haklarından Cansu incinmesin diye mahrum bırakıp Cansuya o hayatı Hazalın gözüne sokarak sonuna kadar yaşatmak zorunda mıydılar bunlar anneliği babalığı vicdanı bırakın hangi adalet anlayışına sığar artık adil olmanın zamanı gelmedi mi ey senaristler ?

Bu da Emre bebek demişken benim yorumum olsun :

O bebek zaten daha bebek halinde evlatlık verilmiş ailesi terk etmiş sonra evlatlık alan aile satmış kaçırılmış o bebek büyüdüğünde er ya da geç bunları öğrenecekti eminim o çocuk gerçekten psikopat olurdu.
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş