Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > İçerde

Yanıtla

İçerde kategorisinde İçerde- Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Bugün, 04:26   #131
TurkeyStyler
Yardımcı Yönetmen

TurkeyStyler kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.08.2010
TurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond repute
TurkeyStyler kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Fragmani tekrar tekrar izledim ve gercege benziyor. Saka gibi, hic beklemedigim bir durum, en azindan finalden önce olmaz diyordum.
Yinede bölümü izleyene Kadar acaba? diyecegim, yine hayal kirikligina ugramamak icin.
Sarilmadan önce Mertin hali, kizarmis yüzü (büyük ihtimal önceden aglamistir), Sarp'in Mertin sacini oksamasi, hersey inanilmaz samimi ve gercek.

Ayrica bulunduklari ortama dikkat... iki bölüm önce birbirlerini neredeyse öldürdükleri catida simdi birlesiyorlar... senaristlerin bu tür manali / mesajli hamlelerini seviyorum
Eski Bugün, 12:06   #132
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

İçerde'de büyük kavuşma: İçerdeyiz abi!
Ranini tv

Ay Yapım imzalı ‘İçerde’nin yeni bölümünde Yusuf Müdür’ün ölümü, Sarp’ı büyük bir oyunun içine çekecek. Sarp, bir yandan hem suçsuz hem de polis olduğunu kanıtlamaya çalışırken, diğer yandan Celal’i yok etmek üzere harekete geçecek.

Heyecanın doruk noktasına çıkacağı ‘İçerde’nin yeni bölümünde Celal tarafından öldürülen Yusuf Müdür’ün zamansız vedası herkesi yasa boğacak. Celal’in kumpası sonucu tüm şüphe oklarını üzerine çeken Sarp, hayatının en zorlu mücadelesini verecek. Babası olarak bildiği Yusuf Müdür’ü öldürmekle suçlanan Sarp, hem suçsuz hem de polis olduğunu kanıtlamaya çalışacak. Artık bu büyük savaşta tek başına kalan Sarp’a, hiç ummadığı birinden yardım eli uzanacak. Pimi çekilmiş bombaya dönüşen Sarp’ın tek amacı Celal’i yok etmek olacak. Celal de Sarp’la arasındaki hesabı kapamak için harekete geçerken, Yusuf Müdür’ün ölümünü kaldıramayan Mert’in içinde fırtınalar kopacak.

ORGANİZE ŞUBE, USTA OYUNCU LEVENT CAN’A EMANET!

Efsane dizi ‘Ezel’de Kaya rolüyle unutulmaz bir performansa imza atan usta oyuncu Levent Can, artık Haluk Müdür olarak “içerde”! Organize ekibinin başına gelen Haluk Müdür, kimseye göz açtırmayacak ve Yusuf Müdür’ün katilinin bulunması için tüm kontrolü eline alacak.

YILMAZ KARDEŞLER, BU SEFER KAVUŞACAK MI?

Coşkun’un yaşadığını öğrenmek Celal için şoke edici bir sürpriz olurken, Sarp ve Mert’i gizlice takip eden, onları bir an olsun görüş alanından çıkarmayan Coşkun, heyecanı doruk noktasına taşıyacak. İzleyiciler Coşkun, büyük sırrı Yılmaz Kardeşler’le paylaşacak mı sorusunun cevabını büyük bir merakla bekleyecek. Bu esnada Mert’e gelen beklenmedik telefon ekran başındakiler için büyük bir sürprizin fitilini ateşleyecek.

‘İçerde’nin büyük bir merakla beklenen ve #içerdeyizabi etiketiyle sosyal medyaya da damgasını vuracak yeni bölümü bu akşam saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek.
Eski Bugün, 12:10   #133
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Sarılmalarına ne ağladım ne ağladım 😭😭😭😭 çok güzel bir fragman.umarım yanıltmaca değildir.
Eski Bugün, 13:30   #134
Elensar
Set Görevlisi

Elensar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.04.2006
Elensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond repute

Bu arada gecenin son sahnesi olur bence bu buluşma. Hiç birşey öğrenemez ve sneek peek ile idare ederiz bir sonraki bölüm için.
Eski Bugün, 14:00   #135
durueymen
Asistan

durueymen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.03.2016
durueymen has a reputation beyond reputedurueymen has a reputation beyond reputedurueymen has a reputation beyond reputedurueymen has a reputation beyond reputedurueymen has a reputation beyond reputedurueymen has a reputation beyond reputedurueymen has a reputation beyond reputedurueymen has a reputation beyond reputedurueymen has a reputation beyond reputedurueymen has a reputation beyond reputedurueymen has a reputation beyond repute

Fragmanı izlerken ağlamaklı olan ben bu akşam nasıl bi bölüm izleyeceğimin merakı bi tarafa hüngür hüngür ağlicakmışım gibi bi derde kapıldım.aylardır bu sahnenin hayaliyle merakıyla ne kadar sıkılırsam sıkılayım hiç bırakmadan izledim dizimi bu sahne çok dokundu bana daha nasıl öğrendiler kimden öğrendiler bilmiyorum ama sahnenin güzelliği içtenliği duygulanmama yettide arttı #içerdeyizabi hep birlikte içerdeyiz yılmaz brotherslarımm deammyyyy😀😀
durueymen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 17:22   #136
nehirgözlü
Oyuncu

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Son çıkan fragman diğer fragmanlarla ilgili her şeyi aklımdan uçurdu gitti.

İzlediğimde yerimden sıçradım diyebilirim. Burdan da bi ters köşe bişey çıkarsa büyük söveceğim onu da söyliyim

Uzun zamandır bölümü izlemek için sabırsızlanmıyordum. Şimdi ise biir an önce akşam olsun istiyorum. Lakin biliyorum ki bu sahne kesin bölüm sonu
Ama olsun önceki hafta olması gereken bölüm sonu bu sefer olacak.
Tabi bakalım aynı etkiyi bıracak mı? Çünkü baya baya çıtayı yükseltmişlerdi, hepimiz Çoşkun çıkıp gelecek sandık.
Şimdi ise fragmanda baya açık açık veriyolar, etki açısından aynı olacağını pek sanımyorum. Tek merak unsuru nasıl öğrendikleri.

Gerçekten Mert karakteri üzerinde yaşadığım hayal kırıklığının haddi hesabı yoktu. Mert'e dair merak ettiğim tek şey gerçeği öğrendiğindeki tepkileri ve bunu bize şahane bi şekilde göstereceğinden emin olduğum Aras oyunculuğuydu.

Sarp'a ise cidde anlamda içim gidiyordu. Bir yıl boyunca hapis yatması, gizli görevini annesinden bile saklaması, bir sürü ağır laf işitmesi, Celal için katlandığı şeyler, sevdiği kızı kaybetmesi, baba gibi gördüğü adamı kaybetmesi. Bunların hepsi çok çok ağır şeyler. Son darbe de polis olduğunun kanıtlanamayışı.

Şimdi çıkan fragmanla birlikte ise umutlarım yine yeşerdi. Bi tahminde bulunmuştum Mert ve Sarp kardeş olduklarını öğrenirler ama Celal'in bundan haberi olmaz diye. Tahminden çok istek gibi bişeydi gerçi bu. Final ile alakalı bi isteğimdi aslında. Ama senarist seyirciye açıklamayı tercih etmiş. Güzel olmuş mu olmamış mı bakacağız artık.
Celal'in hiçbişeyden haberi olmadan iki kardeşin elinde kukla olmasını büyük bi zevkle izleyeceğim. Bugüne kadar bu kardeşlerle istediği gibi oynadı, sıra şimdi Yılmaz kardeşlerde.

En merak ettiğimiz şeylerden biri de gerçeği öğrendiklerindeki performanslardı.
Çağatay ve Aras yine yine yine döktürüyorlar. Fragmanı çevirip çevirip izliyorum.
Bu ikisini dünüşüp bi araya getirenden tekrar Allah razı olsun.
Her türlü övgüyü hakediyorsunuz.

Belki senaryo çok saçmaladı, belki bazı şeyler istediğimiz gibi olmadı ama bu iki oyuncunun performansı diziyi izlemek için başlı başına bi sebep oldu.

Akşamı heyecanla bekliyorum. Şimdiden keyifli seyirler herkese.

#İçerdeyizAbi
Eski Bugün, 18:12   #137
herseyumuticin
Set Görevlisi

herseyumuticin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2017
herseyumuticin is an unknown quantity at this point

Facebookta takılıyordum sonra içerde grup sitesinde bir fragman gördüm. Sonra içimden herhalde biri montaj yapmıstır falan dedim. Neyse açtım izledim sonra hem şaşırdım hem de mutlu oldum. İnanır mısınız ? Aklımdan böyle birşey de geçti. 2 fragman yayınladıktan sonra üçüncü fragman gelse keske boyle birşey yapsalar diye geçirdim ve sonra içimden saçmalama asla boyle birşey yapmazlar dedim. Gerçekten hepimizin kalbi temizmiş istediğimiz oldu sonunda. Bu bölüm tüm bölümlerin en efsane bölümü geliyor gerçekten! Bölüm yorumunda inşallah ters kose yemeyiz yani kotu ters kose .. Bu sahnenin gerçek olmasını istiyorum bu bolüm .. Herkese iyi seyirler bolüm sonunda gorusuruz.
Eski Bugün, 19:08   #138
alyaria
Asistan

alyaria kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2005
alyaria has a reputation beyond reputealyaria has a reputation beyond reputealyaria has a reputation beyond reputealyaria has a reputation beyond reputealyaria has a reputation beyond reputealyaria has a reputation beyond reputealyaria has a reputation beyond reputealyaria has a reputation beyond reputealyaria has a reputation beyond reputealyaria has a reputation beyond reputealyaria has a reputation beyond repute

Umarım hayal, rüya ya da yanıltmali bir sahne değildir. Birinci bölümden beri bunu bekliyoruz. Evet ya gerçekten sabırsız izleyicileriz

Yusuf müdürün ölümü beklemediğim bir durumdu. Ama belli ki mertin iç hesaplaşması için gerekli bir olaydı. Sarp in dosyasını yakan mert veya Gökhan değil sanki. Hiç beklenmedik biri çıkacak gibi bir his var içimde. Şu yeni mudur olabilir.

Hatta Sarp in kendisi yakıyor olabilir mi? Belki de "artık polislik yok, taktik yok, bam bam" diye düşünüyor. Celali hapise göndermek değil artik öldürmek istiyor. Yusuf mudur onun icin cok degerliydi. Celal ikinci kezdir babasini aliyor aslinda Sarp in.. Belki yusuf mudur cok onceden dosyasini kendi elleriyle veriyor Sarpa. Bir sey olursa kendini aklayabilsin diye.. Ancak belgelerle ilgili kayitlar emniyetten silinince elindeki evraklar polisligini ispatlamada anlamsiz ve yetersiz kaliyor.Zaten emniyette kimse ona inanmiyor, gizli soruşturma numarasinda kaydi yok.. Adalete olan inancını kaybediyor ve kendi dosyasini yakarak polislige veda ediyor belki. Benim bunca bölümdür izlediğim Sarp polis kimliğine sadikken Celali öldürmez. Tum hayali ve hayati polislik uzerine kurulu Sarp in bunca mucadeleden sonra "celalle anladigi dilden konusmak icin" polislikten vazgecmesi ve artik sembolik hale gelen dosyasini yakmasi nasil bir ironi olurdu..

Benim tahminde senaryo gibi oldu..Senaristler böyle bir yol seçmez herhalde. Sarp in en büyük dileği mesleğine geri dönebilmek. Ay fena oldum dusununce, bilemedim şimdi. Yok yok.. Finalde Sarp mesleğine geri dönsün.
alyaria Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 19:29   #139
fifi92
Asistan

fifi92 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.04.2016
fifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond repute

Kardes olduklarini nasil ogrendiler acaba meraktan catlicam aksama kadar

Beynimiz yandi tahmin yurutmekten

Celalin karisi olecekmis baska diziye transefer olmus

3.fragman yikti beni

Mertin mahcup bakislari, aglamis gibi bide, canim benim kiyamam yaa
fifi92 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 4 (0 üye ve 4 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş