Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Cesur ve Güzel

Yanıtla

Cesur ve Güzel kategorisinde Cesur ve Güzel-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Dün, 13:52   #261
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

yapmayın yahu cesur için böyle şeyleri mamacıların aklına sokmayın sonra biliyorsunuz mamacılar bizden kopya çekiyorlar başkaları girsin o akıl hastanesine neden Tahsini öne sürmüyorsunuz bırakın şu Sühan ve cesur mutlu bir sonla veda etsinler zaten bu sezon belli ama 2. sezon daha kesin değil duyduğuma göre vatanım sensin ile birlikte bu sezonu bitirecekler ve hatta içerde dizisi de 39. bölümle bu sezon bitecek muhtemelen vatanım sensin yoluna devam edecek iken cesur ve güzel ile içerde aynı akıbeti kovalayacaklar deniyor, ben hiç ama hiç cesur ve güzel final yapsın istemiyorum AFKfan da sağolsun finalin yolunu gösteriyor olmasın öyle cahide -Bülent-Tahsin ve hatta rıza potansiyel olarak akıl hastanesine yolcu olabilir ama Sühan ve cesur mutluluğu çoktan beri hak ediyorlar yeter artık bu presler bu çocukların üzerine bu kadar gidilmesin gerekirse cesur yurt dışına gidebilir birkaç bölüm görünmeyebilir cesur uçak kazası falan geçirebilir ama kuyrukta yer bulacağı için sağ kalan tek kişi olmalı köpek balıklarına da yem etmeyin çocuğu,
Eski Dün, 14:18   #262
alperkaya
Yardımcı Yönetmen

alperkaya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.02.2006
alperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond repute

sühan'ın bebegiyle ilgili bence burada yapılan tahminlerin çoğu olmayacak belki bi tehlike atlatabilir zarar veren olacaktır ama o bebegin doğması lazım ben azından öyle düşünüyorum
sühan gerçekten çok korkuyor cesur bir şey yapacak diye nekadar bizi birdaha göremezsin desede o sadece cesuru durdurmak için söylenmiş bi laftı tabiki onu bırakmayacak gitmesine izin vermeyecek ama ne yapacak ihbar etse içeri alsalar buda geçici bi çözüm cesuru nekadar tutabilirler ki nasıl vazgeçirecek ya sühana bir şey olması lazım
Eski Dün, 14:34   #263
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute

Sühan a bir şey olursa Alper kaya hakikaten cesur hem yanından ayrılamaz hem de çıldırır her halde aşkın z hali desek başlarda herkes cesurun aşkını sorgulardı davranışlar ve sözler de kalan aşk diye şimdilerde cesur çılgın fantuş oldu ama nerede duracağını tam bilemediği için önceliklerini şaşırıyor dediğiniz gibi Sühan ın durumu cesur a önceliğinin geçmişte değil gelecekte olduğunu hatırlatır ben ilk evlendiğim gece kutlamada idik ünlü bir isim de o gece 40. evlilik yıldönümünü kutluyormuş bana iki tavsiye verdi eşimle birlikte çok ilginç geldi bize uygulardık hep birbirimize birisini çok fazla,
1. si birbirinize kızdığınızda diğeri dilini çıkarsın gülmekten unutursunuz demişti,
2. ise insanın ailesine yönelikti şöyle iki kolunu da aç geriye gitmez o kollar ama ileriye kolaylıkla gider demişti,
odak noktamız birlikteliğimiz olduğu için önceliğimiz hep ikimiz ve önümüz oldu, her ne kadar aileler olsa da öncelik bizlerdi, tatbikatta da duygusal olarak öyle olduğunu gördük hep
bana göre bunu birisinin cesura hatırlatması lazım,
itouch Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 19:06   #264
anadoluselcuk
Asistan

Giriş Tarihi: 06.02.2017
anadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond repute

Kpss sınavına girecek arkadaşlara başarılar.Umarım sınavı istedikleri gibi geçmiştir.Allah utandırmasın.

Ne gösterirlerse göstersinler ama sonunda mutlu olsunlar istiyorum.Ece hanım nasıl yapar bilmiyorum ama başına bu kadar çok kötülük gelmiş iki insanın sonunu mutlu düşünmüştür diye umuyorum.Bitecek ise Cesur bir yerde plan yapar herkesi kandırır ve Tahsin Rıza yanlarında kim varsa hepsini oyuna getirip haklarında deliller elde edip savcıya verir sonrası Sühana gider özür diler falan.Ama devam edeceklerse aklıma Cesurun hapis girmesi dışında bir şey gelmiyor.Tahsinin Rızaya neden haber verdiğini soranlar arkadaşlar olmuştu.Belli ki Tahsin bir şeyler yapıp Sühanı Cesura karşı fişekleyip Bülentle evlenmesine sebep olacak şeyler yapmaya çalışacak.Ya da Cesuru tamamen silmesini sağlayacak işler üzerine yıkmaya çalışacak.Tahsinin planı Sühanı Bülentle yan yana getirmek.Tabi Sühanın bunu yapmayacağını gördük.Ama ben nedense hep bebek üzerinden bir şeyler yazacaklar da aynısı geçmişte de yaşanmış gibi hissediyorum.Bizimkilerin başına geçmişte yaşanmış olaydan biri gelecekmiş gibi geliyor.Tekrara düşüyorum sürekli ama Sühanın rüyası ne zaman ortaya çıkacak halen merakla bekliyorum o içinde bulunduğu boğaz,suların gelmesi ve olayın ne olacağı en çok merak ettiğim konu.Eğer şu anki durumsa gerçekten çok zormuş.Babasız evlat yetiştirmek.Bir kadın için ama bir insan için tek başına evlat yetiştirmek gerçekten Allah kimseye öyle bir durumda bırakmasın.
Yok eğer değilse bu yüzden de nedense bir yerde Sühan hata yapacakmış gibi geliyor iyi bir şey için yapsa da beklediğinin tersine bir şey olacak gibi geliyor.Bunu söyleyince sakın yanlış anlamasın arkadaşlar ben rüyaya istinaden hep Sühan hata yaparmış gibi aklıma geliyor.Bu arada aklıma gelmişken Cesurun kahraman kanı meselesi de henüz ortaya çıkmadı bakalım ne zaman olacak onunla ilgili bir şey.Dizide başında beri bozulmayan karakter kalmadı.En iyisinde en kötüsüne herkes kendisiyle çelişecek işler yaptı ya da söyledi.Kendi açımdan söylüyorum umarım mutlu sonla biter çünkü yıllarca beklediğim çiftin sonunun iyi olmasını istiyorum.Çünkü uzun süre bu ikiliyi unutacağımı sanmıyorum.Uzun sürede yerli dizi izleyeceğimi düşünmüyorum zaten.Herkese iyi günler.
anadoluselcuk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 20:31   #265
mimarc
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 01.01.2017
mimarc has a reputation beyond reputemimarc has a reputation beyond reputemimarc has a reputation beyond reputemimarc has a reputation beyond reputemimarc has a reputation beyond reputemimarc has a reputation beyond reputemimarc has a reputation beyond reputemimarc has a reputation beyond reputemimarc has a reputation beyond reputemimarc has a reputation beyond reputemimarc has a reputation beyond repute
Varsayılan Merhabalar...

Bölüm çok güzeldi.Her anlamda uzun süredir Cesur ve Güzel seyircisine gerekli bir bölümdü.Hem aksiyondan uzak sakindi hem de Ceshan çok ponçik çok tatlıydı bu bölüm.Ayrıca uzun zaman sonra benim de uzun bir bölüm yorumu yazmak istediğim bir bölüm oldu
Uzun bölüm yorumumu sonra yazacağım ama kısa kısa yazmak istediklerim var öncelikle...

Sühan bebeğim iradene hayran kaldım Cesurun o ponçik suratına tatlı minnoş hallerine nasıl karşı koyabildin de aynı yatakta sadece uyuyabildiniz hem de bu kadar özlem ve hasret doluyken valla tebriks
Sühancım dedin ya 'hani uslu duracaktın' diye tatlım sen de adamdan imkansızı istiyorsun yani senin kadar güzel bir kadınla bu kadar yakınken üstelik bu kadar özlemişken üstelik uzuuunn bir aradan sonra sen yelkenleri indirmeye müsaitken nasıl uslu dursun, hem sen eski Cesuru istemiyor muydun bizim gibi bak bu fırsatı değerlendirmeye çalışmasaydı eski cesur olmazdıYerim ya nasıl tatlılardı o yatakta 3 bebekYatak sahnesi her saniyesiyle enfesti bayıldım ayrıca bekledim Sühan dayanamasın ama olmadı sadece uyudular ama merak ediyorum diğer iki gece de sadece uyudular mı özellikle evlilik teklifinden sonra tamamen aştılar sorunlarını yatakta yatarlarken çok huzurluydular o kadar özlediler birbirlerini olmamış mıdır bir şey Önümüzdeki bölüm ayrılarken görür müyüz bir flashback
Korhanın mutluluğu çok tatlıydı, bu ilişkiyi Şirinden sonra en çok destekleyen kişi sanırım Korhan seviyoruz seni Korhan
Bebek heyecanları Cesurun kalp atışlarını duyduğu anki tepkisi her şey çok güzeldi bu da çok istediğim bir sahneydi ikisi de çok güzeldi o sahnede hele Cesurun bir ara doktora bir bakışı var ben yaptım benim çocuğum der gibi çok tatlıydı ya yerim çok özlemiştim muzip tatlı gülen cesuru bu bölüm en çok buna sevindim

Sühanın rüyasını anlatırkenki hali çooook tatlıydı hele elleriyle yüzünü avuçladı ya yiyesim geldi Tubayı bu kadın bu kadar tatlıyken niye soğuk nevale gibi dolandırdılar kaç bölüm anlamıyorum neyse girmeyelim tekrar o konulara.Rüyasını Cesurun duyduğunu hemen tahmin ettim gerçeğe dönüştüreceğini de tabi.Forumda pek beğenilmemiş ama ben bayıldım çok tatlıydı o sahne.Cesur zaten hemen evlenelim dedi ama Sühan istemedi yoksa cesur akşamında mum ışığında felan yemek dans yapardı kli bunlardan çok sıkıldık böylesi çok daha anlamlı oldu.Hem bu dizide konsept çiftlik falan olduğu için hep doğa teması var.Jenerikteki sahneleri de hep öyle ve ben bayılıyorumHem düşünsenize hayalinizdeki adam rüyanızı birebir gerçekleştiriyor ah ne güzel

Son sahnede ikisine de çok üzüldüm kıyamam bir rahat bırakmıyorlar ki mutlu olsunlar.bu konuyla ilgili özellikle uzzun uzun bir yorum yazacağım sonra.

Bu arada Seldacığım bu ara seni biraz agresif görüyorum cnm ya öyle olmasın lütfen hem sen bu forumun en güzel yazanı en tatlı ablası hepimizi buraya davet eden forumumuzun başısın çok seviyoruz seni
izlediğin diğer dizilerle de alakalı sanırım artık hep kötü kötü şeyler bunalmışsın anladığım kadarıyla ama özlüyorum senin uzun uzun yorumlarını.
Ayrıca daha okumadan savunmaya geçmişsin Sühanı asıp keseceğimizi söylemişsin ama olur mu öyle şey biz Sühanı çok seviyor takdir ediyoruz.Çevremizde de Sühan gibi ayakları yere basan güçlü kadınlara ihtiyacımız var.Bir ara çok agresifti ve yaşadıkları ona yanlış adımlar attırdı biz de eleştirdik ama hak da veriyorduk.Şimdi o elinden geleni yaptı sevdiği adam için çocuğu için babası için arkadaşı için ne kadar doğru karar verilirse o kadar doğru kararlar verdi onu çok takdir ediyorumHem Cesur da Sühanı belki en çok bu güçlü duruşu için seviyor kaç kez dedi sen bu hayatta tanıdığım en güçlü kadınsın diye.Zeki akli başında duygularının arkasıunda ama duygularına esir olmayan bir kadın.İyi bir evlat, kardeş, dost, olabilirse çok iyi bir eş de olacak ve en önemlisi eminim çok da iyi bir anne olur
çok uzattım farkındayım ama özellikle senin için yazdım seldacım aramıza tekrar dön sık sık yaz lütfen
mimarc Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 01:15   #266
itouch
Yardımcı Yönetmen

ben mutluluk görmek istiyorum stres insanı tüketiyor bu andan sonra Sühan Bülent birlikte olamaz hele de hamilelik olayı Sühan bundan sonra sadece cesur için var gelelim tahsin e o daha sühanın cesur dan hamileliğini bilmiyor duyunca belki aklı başına gelir ve sühanın bebeğini o da korumaya alır elalemin çocuklarına gösterdiği sevgiyi kendi kızına odaklar diye düşünüyorum tahsin bencil bir insan o nedenle rızanın delilini yaktı ve rızadan kesin kurtulmak için rıza ya da haber vererek cesuru sardı rıza nın başına rıza kendi ayağı ile gitsin diye turan artık cesurdan korkuyor bir yeri kırılmasın diye önüne çıkmaz ne demek videosunu çekmek cesurun elinde kalmak istemez, pasif olaylar izleyeceğiz bu bölümde neler mesela Bülent banu cahide hatice Mihriban aralarındaki söyleşiler tahminimce cesurun ameliyatı tam geçmedi daha onu aktif roller beklemiyor daha yakında savcının da dili çözülecek,

bir şey daha ilave etmek istiyorum
Sühan son seyrettiğimiz bölüm olan 27. bölümde yaşadığı romantizm ile
eğer ki
mamacılar
Sühan karakterinde
ekstrem bir değişiklik yapmadıkları taktirde,
her ne olursa olsun bundan sonra bir başkası ile değil birlikte olmak cesurdan başkası ile evlenmez yalnız kalabilir onsuzken yalnızlığı tercih eder cesurun önüne engeller çıkar ise Sühan belki korlu dağdan ayrılır ama yalnız yaşar bir gün buluşurlarsa cesurla geç de olsa evlenir,
Eski Bugün, 18:30   #267
onur006
Oyuncu

Giriş Tarihi: 15.09.2009
onur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond repute

fragman hala çıkmadı ay yapıma ne desek boş...şu yatak sahnesi 3 günde 610000geçti yani yaparsan güzel sahne oyuncular da sorun yok çok güzel ve doğal oynamışlar böyle sahnelr yazsalar bunuda bir zahmet fragman koysalar da nerde o düşünce ay yapımda ellinde cevher var hala kullanmamakta inat ediyorlar...gene evlenme teklifi sahnesi ve bebek kontrolundeki sahneler izlemeye doyamıyor insan ...off ya yanarım tamda ikili son bölümdetamoldu derken sezon finali değilde final yaparsa dizi bu ikliliyi izleyemeceğime yanarım...ay yapım hala uyuyor...bu arada arkadaşlar herkesin istediğini düşünmeye ve söylemeye hakkı var şu üç günlük dünyada kimse kimseyi kırmasın heleki bir dizi için asla...burayı tekrar eski aktif günlerinde görebilsem keşke..burayı ve yorumları okumayı seviyordum lüften tekrar buralara yazın dostlar....sevgi ve saygıyla kalın...
onur006 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 19:36   #268
alperkaya
Yardımcı Yönetmen

alperkaya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.02.2006
alperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond repute

Alıntı:
onur006 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
fragman hala çıkmadı ay yapıma ne desek boş...şu yatak sahnesi 3 günde 610000geçti yani yaparsan güzel sahne oyuncular da sorun yok çok güzel ve doğal oynamışlar böyle sahnelr yazsalar bunuda bir zahmet fragman koysalar da nerde o düşünce ay yapımda ellinde cevher var hala kullanmamakta inat ediyorlar...gene evlenme teklifi sahnesi ve bebek kontrolundeki sahneler izlemeye doyamıyor insan ...off ya yanarım tamda ikili son bölümdetamoldu derken sezon finali değilde final yaparsa dizi bu ikliliyi izleyemeceğime yanarım...ay yapım hala uyuyor...bu arada arkadaşlar herkesin istediğini düşünmeye ve söylemeye hakkı var şu üç günlük dünyada kimse kimseyi kırmasın heleki bir dizi için asla...burayı tekrar eski aktif günlerinde görebilsem keşke..burayı ve yorumları okumayı seviyordum lüften tekrar buralara yazın dostlar....sevgi ve saygıyla kalın...
bu site eskiden daha aktifti son yıllarda diger sosyal medya sitelerinin çoğalmasıyla buralarında eski havası kalmadı açıkcası yine diger dizilere göre en aktif sayfalardan biri
fragmanı çok merak ediyorum neler olacak acaba bu akşam gelir diye düşünüyorum
alperkaya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 20:52   #269
anadoluselcuk
Asistan

Giriş Tarihi: 06.02.2017
anadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond repute

Bu kadar özensizlik ilgisizlikten anladığım dizinin biteceği yönünde.Yok ya bir yapım böyle bir çifti neden bu kadar kolay harçar anlamış değilim.Senaryodaki hataları eksiklerden artık görmezden geliyoruz tamam da artık bu kadar da olmaz.Sanırım yapım beklediklerini dizinden alamadı.Yoksa bu ilgisizliğin başka bir açıklaması yok.Bölüme 3 gün kalmışken fragman halen ortada yok.Çıkacak olanda özensiz düzensiz çiftin olmadığı bir fragman.Bu fragmanı kanal hangi ara verecek.Umuyorum ki bari sonu istediğim gibi mutlu bitsin.
anadoluselcuk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 21:01   #270
itouch
Yardımcı Yönetmen

Anadoluselçuk bana göre görüşünüz mantıklı bu firma oyuncuları ile arasında galiba bir sorun yaşıyor ve ellerindeki sözleşme bitimine kadar oynamalarını sağlayacak cezai hükümler nedeni ile de onların elleri kolları bağlı her halde isteklerini elde edemeyen ler de böyle bir yola tevessül etmektedir görüntüsü anlamı çıkıyor durum itibarı ile dileriz böyle değildir eğer göründüğü bu ise kanaatimce bu oyuncular ile firmayı tekrar aynı çatı altında görmek mümkün olamaz bu hal de daha dikkatli seçim ve karar vermeye iter oyuncuları dileriz düşünceler hayal mahsulüdür tıpkı dizimiz gibi ama her şeyi zaman gösterecek,
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 5 (1 üye ve 4 misafir)
korer
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı