Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde İsimsizler (Kanal D) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Bugün, 15:01   #601
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Alıntı:
Gülden Selim tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hoş geldiniz, tek cümlelik mesaj yasak, daha fazla düşüncelerinizi paylaşmanızı isterim şahsen.

Fragmanlardan tahmin yürütemiyoruz maalesef.
Hiç bir şekilde spoi vermiyorlar. O çatışma ne için ve nasıl olacak merakla bekliyorum. Özettede sadece elif ve otto olduğuna göre bölüm başlı başına süpriz olacak bizim için. Gerçi gerçek olaylar anlatıldığı az çok tahmindede bulunabiliriz aslında.
Akşamı Heycanla bekliyorum efendim.
Konular olunca uzunca yorum yapıyoruz zaten.. Yoksa 3 başlık kapatmazdık Malesef az fragman olunca da yorumlarımız bitiyor

Hdp li kadın yine kaymak beyi kızdırmaya gelmiş.. Ve birini gömüyorlar kimi acaba? Otto olmasın

Seher, resme bakıyorum da iyice alıştı bizim ekibe

Kaymak beyimiz de yine gözlüklerle

Eski Bugün, 15:10   #602
Gülden Selim
Yönetmen

Gülden Selim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.09.2009
Gülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond repute

Hdpli kadınla Ahmet en güzel uğraşıyor zaten,bakalım bu sefer ne şahanelikler sergileyecek? Bugünkü bölümden mi acaba bu resimler?

Seherin istihbaratçı havası çok güzel değil mi ya.
Bayıldım ben bu kıza. Çok sıcak işinde acayip mutlu gözümüyor. Bir de kürşad gibi yapmış.
Bugünkü bölümden sonra uzuuun uzuuun yorumlar gelsin bakalım.
Eski Bugün, 15:10   #603
real madrid
Yönetmen

real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Bu bölüm mü bilmiyorum ama röportaj sırasında bu sahne vardı yani haftaya ki bölüm olabilir..
Seher kürşad a değil kocacığına özensin lütfen

Şimdi bu fotonun güzelliğine bakınız
Böyle tatlı pozlar veriyorlar sonra yorum yapınca kızıyorlar bize

Bir an önce akşam olsa da başlasa dizi.. O kadar heyecanlı sahneler var ki nasıl hazmedicez bilemiyorum
real madrid Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 15:47   #604
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Alıntı:
Gülden Selim tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hdpli kadınla Ahmet en güzel uğraşıyor zaten,bakalım bu sefer ne şahanelikler sergileyecek? Bugünkü bölümden mi acaba bu resimler?

Seherin istihbaratçı havası çok güzel değil mi ya.
Bayıldım ben bu kıza. Çok sıcak işinde acayip mutlu gözümüyor. Bir de kürşad gibi yapmış.
Bugünkü bölümden sonra uzuuun uzuuun yorumlar gelsin bakalım.
Hejayla Ahmet demişken kesin yine bir laf sokma görürüz. Tam türkünün çalınabileceği sahne. Kim ilgileniyorsa bir el atsın canım ekip.
Eski Bugün, 16:10   #605
real madrid
Yönetmen

Türkülere sıra daha gelmedi.. Sezon finaline yakın olabilir..
Hem sezon finalinde bol kan bol dram bekliyoruz.. Ona uygun türküler çalınacaktır

Bu bölüm mitcilerin şehit edildiği anda bir türkü çalabilir.. Artı gelecek bölüm elif ölse kaymak beyciğimiz efso ağlasa yine bir türkü çalsa

Eski Bugün, 16:12   #606
YouLost
Asistan

YouLost kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.12.2013
YouLost has a reputation beyond reputeYouLost has a reputation beyond reputeYouLost has a reputation beyond reputeYouLost has a reputation beyond reputeYouLost has a reputation beyond reputeYouLost has a reputation beyond reputeYouLost has a reputation beyond reputeYouLost has a reputation beyond reputeYouLost has a reputation beyond reputeYouLost has a reputation beyond reputeYouLost has a reputation beyond repute

Değil mi ki sizde burda Ay Yıldız'lı bir bayrağın gölgesini koruyorsunuz, sizinle saf tutmak, mermi atmak boynumuzun borcu Paşam.
*Dayı

Yasin Paşa gibi yiğitler burada namaz'a durdukları vakit, yüzlerini Kabe'ye, sırtlarını Türkiyeye çevirirler.
*Dayı

Türkiye mazlumların sırtını dayadığı bir Dağ gibidir.
*Dayı

Zalimin zulüm'üne kim kafa tutuyorsa, Allah ona güç kuvvet versin.
*Derman

Lawrence'lardan beri yüz yıldır bu topraklarda at koşturuyorsunuz. Kendinizi dokunulmaz olduğuna inandırmışsınız. Ben sizin dokunulabilir olduğunuzu hatırlatmak için geldim.
*Fatih

Ben evvela Vatan'ıma, Ezan'ıma, Bayrağıma sevdalıyım abi. Bu sevda'nın yanına kuma gelmek isteyen başımın üstüne.
*ilk bölüm şehit olan kınalı kuzu

Burda devlet kimdir? Devlet benim, Devlet sensin, devlet benim babamdır, benim dedemdir.. Devlet biziz abi.
*Derman

Bir kaç beğendiğim repliği yazmak istedim unutmamak için.
Arada bir gelip okurum burada dursun. Devam edicem.

Derman'ın çöpçatanlıklarına bayılıyorum, dermanı izlerken yüzümde tebesüm oluşuyor, dizimizde tam yerinde olan 7 tane İsimsiz'imiz var. Her karakterin ayrı bir özelliği var, komediside dozunda ilerliyor. Ne fazla ne az. En güzeli.
YouLost Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 16:50   #607
real madrid
Yönetmen

Alıntı:
YouLost tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Değil mi ki sizde burda Ay Yıldız'lı bir bayrağın gölgesini koruyorsunuz, sizinle saf tutmak, mermi atmak boynumuzun borcu Paşam.
*Dayı

Yasin Paşa gibi yiğitler burada namaz'a durdukları vakit, yüzlerini Kabe'ye, sırtlarını Türkiyeye çevirirler.
*Dayı

*Dayı

*Derman

Lawrence'lardan beri yüz yıldır bu topraklarda at koşturuyorsunuz. Kendinizi dokunulmaz olduğuna inandırmışsınız. Ben sizin dokunulabilir olduğunuzu hatırlatmak için geldim.
*Fatih

Ben evvela Vatan'ıma, Ezan'ıma, Bayrağıma sevdalıyım abi. Bu sevda'nın yanına kuma gelmek isteyen başımın üstüne.

Burda devlet kimdir? Devlet benim, Devlet sensin, devlet benim babamdır, benim dedemdir.. Devlet biziz abi.
*Derman

Derman'ın çöpçatanlıklarına bayılıyorum, dermanı izlerken yüzümde tebesüm oluşuyor, dizimizde tam yerinde olan 7 tane İsimsiz'imiz var. Her karakterin ayrı bir özelliği var, komediside dozunda ilerliyor. Ne fazla ne az. En güzeli.
O replikler ve dahası Hiç biri unutulacak gibi değil
Derman eşittir İzdivaç Yine de dermani dram sahnelerin de hüzün dolu karelerde de seviyoruz. Misal ilk bölüm araba sahnesi
Eski Bugün, 21:00   #608
real madrid
Yönetmen

ismindenvazgecenler için son 1 saat..

Umarım özet kısa olup erken başlar.. Zaten dop dolu bir bölüm olacak.. 2 saate nasıl sığdıracaklar merak ediyorum..
Eski Bugün, 21:29   #609
edasi
Asistan

Giriş Tarihi: 09.04.2017
edasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond reputeedasi has a reputation beyond repute

Alıntı:
YouLost tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
*Dayı

*Dayı

*Dayı

*Derman

*Fatih

*Derman

Replikleri yazalim
Dizide cok guzel replikler var. Kaciriyoruz arada.
Ya da birebir aklimizda kalmiyor

10. bolumu cekiyolarsa, fragmani hemen alabilir miyiz?
Ve hala Tt olamadik tirsiyorum
edasi Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 21:32   #610
real madrid
Yönetmen

Alıntı:
edasi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Replikleri yazalim
Dizide cok guzel replikler var. Kaciriyoruz arada.
Ya da birebir aklimizda kalmiyor

10. bolumu cekiyolarsa, fragmani hemen alabilir miyiz?
Ve hala Tt olamadik tirsiyorum
Bazı vurucu replikler var unutmuyoruz unutulmazlar ama yazmak da fayda var tabi

Her daim tt oluyoruz yine oluruz az sabrediniz
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 8 (0 üye ve 8 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş