Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri git   DiziFilm.com Forum > Tv Programları ve Reklamlar > TV Programları

Uyarılar

TV Programları kategorisinde Tolgshow konusunu görüntülemektesiniz.

Seçenekler Stil
Alt 29-12-17, 21:23   #1
gecekilidi
Asistan

gecekilidi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond repute
Standart Tolgshow

Tolgshow 30 Aralık Cumartesi FOX'ta başlıyor.
Alt 31-12-17, 03:01   #2
gecekilidi
Asistan

gecekilidi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond repute
Standart Alıntıdır.Uba

gecekilidi Çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-18, 22:21   #3
hakumuttt
Yönetmen

hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond repute

Geri döndü TOLGİŞİM

Sayende haftada bir şöyle doya doya kahkaha atabiliyorum Tolga Çevik iyi ki varsın

Geçen bölüm biraz fazla iyiydi enişte-kayınço birleşip kahkahalara boğdunuz bizi. Gece 12'de fırça yedik milletten ne bu ses bu gürültü diye Ama size feda olsun.

Reytingleri çok merak ediyordum ama şansıma elektrik kesintisinden dolayı gelmedi iyi mi Ama eminim ki rekor kırmıştır o program

Emeğinize sağlık canlar, her hafta daha iyiye en güzeline inşallah
Alt 08-01-18, 23:00   #4
Mavi~yeşiL
Yardımcı Yönetmen

Mavi~yeşiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond repute

Cem Yılmaz'lı bölümü bir haftadır bekliyordum. Beklediğime de değdi. Çok güldüm ya. İkinci kısmı da çok beğendim. Özellikle sevdiği kızın babasını oynayan yani komutan olan adam harikaydı. Keşke onun için daha fazla zaman olsaydı. İzlemeye doyamadım o sahneleri. Eminim daha çok komik şeyler çıkardı.
Reytingleri ben de merak ediyordum. Şimdi baktım, çok iyi gelmiş. Tebrikler!
Total'de 3.
AB'de 4.
ABC+'da 1.
Alt 15-01-18, 12:08   #5
Mavi~yeşiL
Yardımcı Yönetmen

Mavi~yeşiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond repute

Bu hafta Çağla Şikel konuk olduğu için öyle pek komik bir şeyler beklemiyordum ama bence bayağı komikti ya, epey güldüm. Çağla çok iyiydi. Danslar falan harikaydı. Çağla'nın kısmı çok kısa geldi bana. Sanırım Cem Yılmaz skeç kısmına da kaldığı için onunki öyle uzundu. Çağla da kalsaydı keşke.
2. kısım da komikti. O eskiden de gelen adam geldi. Onun yüz ifadeleri bazen çok güldürdü beni. Sandalda mide bulanması falan. Tolga'nın eşini oynayan kız da hem güzeldi hem zarifti. Replikler konusunda da sona doğru iyice alıştı. Güzeldi yani, beğendim. Tolga'nın çocuğunu oynayan kız da iyiydi, azimliydi rol konusunda. Yerlere atıverdi kendini. Bu bölüm kendini yerlere atan atana. Minik de attı. Tolga'nın kaynanasını oynayan kadın sürekli güldü ya. O yüzden pek beğenmedim onun performansını.
Reytingler biraz düşmüş ama yine de iyi bence. Tabii geçen bölüm Cem vardı ve 1 saat erkendi. O yüzden de reytingler fazlaydı.
Mavi~yeşiL Çevrimiçi   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil