Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Çukur

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Çukur kategorisinde Çukur (Show TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 10-01-18, 19:15   #631
vadikızı
Yönetmen

vadikızı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2009
vadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond repute

Alıntı:
ayşegül 19 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bölümü izlerken kuzum bir yerde sövmek öteki yerde övmek istiyorsun.. İşte bu Celasun da tam bunu yapıyor.. Ayar etti artık adamı..

Yalnız Medet'in bacağını Yamaç kırarken.. Celasun'un o hareketi görülmeye değerdi

Vallahi kafam akrışıyor şu dizide ya dur çözücem inşallah yakında bu İnce bıyık'ı da çözücem az kaldı

Celasun'un adını unutunca İnce Bıyık diyorum
kız kopuyorum ince bıyık demene ne güzel diyon öyle
ben daha bölümü izleyemedim izlim bakım kim kimin bacağını kırmış
neler olmuş
Eski 10-01-18, 19:18   #632
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

sakın gönderdiği tapular sahte olmasın malum çekmeceden aldığı dosya içinde Tapular yoktu sonradan çıktı ortaya
Eski 10-01-18, 19:40   #633
sakinn
Asistan

sakinn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.01.2007
sakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond repute

Alıntı:
itouch tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sakın gönderdiği tapular sahte olmasın malum çekmeceden aldığı dosya içinde Tapular yoktu sonradan çıktı ortaya
Umarım öyledir de üzülmeyelim sonra

Yamaç akıllı adamdir bu kadar kolay olmamali Çukur beyefendinin eline vermemeli

Fragmanı dört gözle bekliyoruz
Eski 10-01-18, 22:01   #634
KristalPeri
Asistan

KristalPeri kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.10.2011
KristalPeri has a reputation beyond reputeKristalPeri has a reputation beyond reputeKristalPeri has a reputation beyond reputeKristalPeri has a reputation beyond reputeKristalPeri has a reputation beyond reputeKristalPeri has a reputation beyond reputeKristalPeri has a reputation beyond reputeKristalPeri has a reputation beyond reputeKristalPeri has a reputation beyond reputeKristalPeri has a reputation beyond reputeKristalPeri has a reputation beyond repute

Diziyi yalnızca Celasun&Karaca sahnelerini izleyerek devam ediyorum. Sosyal medyada "Beni sev" sahnesinden sonra Karaca çok dikkatimi çekince internetten atlaya atlaya Celasun&Karaca izlemeye başladım ama ben imkansız aşkları shiplemek için yaratıldığımdan mıdır nedir CelKar çifti için bir yol yok gibi.
Yine de senarist umarım %35-40 civarlarında Celasun&Karaca çiftinin destekleyenlerini mesut edip en azından bir kaç bölüm sevgili yapsın, o kadarına bile razıyım.

Akşın, aşırı sıkıcısın. Sena, çekilmez birisin.
Karaca, sen ise bu dizinin en cesur hatunusun.
KristalPeri Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-01-18, 22:31   #635
MeRvİsHh
Asistan

MeRvİsHh kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.01.2008
MeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond repute

Alıntı:
KristalPeri tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Diziyi yalnızca Celasun&Karaca sahnelerini izleyerek devam ediyorum. Sosyal medyada "Beni sev" sahnesinden sonra Karaca çok dikkatimi çekince internetten atlaya atlaya Celasun&Karaca izlemeye başladım ama ben imkansız aşkları shiplemek için yaratıldığımdan mıdır nedir CelKar çifti için bir yol yok gibi.
Yine de senarist umarım %35-40 civarlarında Celasun&Karaca çiftinin destekleyenlerini mesut edip en azından bir kaç bölüm sevgili yapsın, o kadarına bile razıyım.

Akşın, aşırı sıkıcısın. Sena, çekilmez birisin.
Karaca, sen ise bu dizinin en cesur hatunusun.
Karaca'yı ben de Akşın'dan çok seviyorum ve Celasun'u Karaca ile yakıtırıyorum.
Sena milli sorun zaten baş belası.
MeRvİsHh Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-01-18, 09:18   #636
gonzales1907
Asistan

gonzales1907 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.08.2009
gonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond reputegonzales1907 has a reputation beyond repute

Sena'dan cidden nefret ediyorum. Adamla 5 günde evlendi ama ''benim tanıdığım Yamaç....'' zırt vırt. 5 günde tanıdığın adamdan ne bekliyorsun. Bu sahneler çok saçma. Bari bunlar yıllardır sevgili olsalardı, en azından bu sözler abes kaçmazdı. Hiç ciddi sahneler olmuyor.

Karaca'yı sevmiyordum ama Akşın da fazla mıymıntı. Celasun ve Karaca olsun

Emmi hala abla diyor ama bakalım ilerde ne olacak.

Mihriban hikayesi çok duygusal. Alemlerde, içki masalarında, erkek kucaklarında aşkı arayan masum ve suçsuz bir kadın: MİHRİBAN.

En güzel aşk Vartolu- Saadet Gerçek aşk
Eski 11-01-18, 15:23   #637
sakinn
Asistan

sakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond repute

Alıntı:
gonzales1907 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sena'dan cidden nefret ediyorum. Adamla 5 günde evlendi ama ''benim tanıdığım Yamaç....'' zırt vırt. 5 günde tanıdığın adamdan ne bekliyorsun. Bu sahneler çok saçma. Bari bunlar yıllardır sevgili olsalardı, en azından bu sözler abes kaçmazdı. Hiç ciddi sahneler olmuyor.

Karaca'yı sevmiyordum ama Akşın da fazla mıymıntı. Celasun ve Karaca olsun

Emmi hala abla diyor ama bakalım ilerde ne olacak.

Mihriban hikayesi çok duygusal. Alemlerde, içki masalarında, erkek kucaklarında aşkı arayan masum ve suçsuz bir kadın: MİHRİBAN.

En güzel aşk Vartolu- Saadet Gerçek aşk
kesinlikle öyle Yamaç ve Sena aşkı da neymiş siz hiç Vartolu ile Saadeti gördünüz mü ? diyesim var hatta diyorum da

onlar yıllarca birbirinden habersiz eski günlerini anarak yaşamış sevdaları hatta sadece sesleriyle avunuyor birbirilerine hala görmeden sevebiliyorlar

Kemal ile bir adam vardı adını unuttum karısıyla olan aşkını nasıl anlattı çok içten ve samimi Yamaç da etkilendi bu hikayesinden adamcağız ben sadece bir kere sesini duydum dedi o da nikah masasında evet deyişiyle ahh be böyle aşklar var mı diyesim geldi
sakinn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-01-18, 18:24   #638
ayşegül 19
Yönetmen

ayşegül 19 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2010
ayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond repute

Meddet'in gönlü sanırım Vartolu da her fırsatta üstüne çıktığına göre

''Ciddi değilsen oyalama beni meddet''

**

Galiba bu İnce Bıyık Celesun kötü biri değil..

Sadece kaçırdım mı bilmiyorum ama bu sol el mevzusu en başından beridir mi kullanmıyor yoksa yeni yeni mi.. Çünkü ben öncesinde o elini kullandığına eminim.. Acaba benim mi dikkatimden kaçtı yoksa yalnış bir sahneden mi hatırlıyorum..

**

İnce Bıyık Celesun kötü değil.. bunu anladım artık ice analiz edince.. Heleki sol el mevzusu kafi geldi.. Ayrıcada Yamaç, neden Celesun'un değil de.. Meddet'in bacağını kırıyor ki. Buradna bile anlaşıldı
Eski 12-01-18, 01:47   #639
sakinn
Asistan

Ve fragman yayınlandı...

Paşa ile Sultan arasında gizli ve önemli olaylar var belli hatta hatırlarsanız Paşa nin bir sahnesinde Yaşam Merkezine girdiğini görmüştük blgzkc bilir

Acaba dedim Mihriban yaşıyor olabilir hatta yatalak bile olabilir.

Belli ki İdris Salih ı bulmak için hersey yapmaya hazır
sakinn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-01-18, 03:17   #640
ali azeri
Asistan

ali azeri kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.06.2010
ali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond reputeali azeri has a reputation beyond repute

Buralar niye bu kadar sessiz sakin ? Geçen bölümün yorumunu yapamazsan önce fragmanlara değinmek istedim.

Demek ki, Mihribanın oğluna anlattığı masaldakı kötü vezir Paşaymış, İdris’i oğlundan o ve Sultan ayırmışlar. Ve şuan Sultanın paçası tutuşmuş, bakalım gerçekler gün yüzüne çıkınca ne cevap verecekler. Yamaç Selim’in üstüne niye bağırıyor ki, adama tapuları teslim eden sensin. Olayların hepsi İdrisin arkasından iş çevrildiğinden oluyor. Yamaç şu avukatı bir güzel dövse olmaz mı?

Vartolu “şunun şurasında kavuşmamıza ne kaldı” deyince, aklıma Kemal Sunal’ın “Salako” filmi geldi, “ şunun şurasında perşembeye ne kaldı?” Özetden de anlaşıldığı kadarıyla Beyefendi Vartoluyu seçim karşısında bırakıyor, ama nasıl bir seçim? Şakın Sadişi kaçırıp olayı dramatiğe bağlamasınlar yine.

Vartolunun sırrının sezon finalinden önce ortaya çıkacağını da pek sanmam.
Başı koparılmış yavrunun yanında.
ali azeri Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş