Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Meryem

Uyarılar

Meryem kategorisinde Meryem-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Seçenekler Stil
Alt 11-01-18, 10:16   #691
YONCA_ÇINAR
Yönetmen

YONCA_ÇINAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond repute
Standart Koğuş Kalk! :)

Günaydın ahali.

Akşam bir oradan bir buradan serpiştirilen bir bölüm izledik. Kötü mü oldu. Bana göre Hayır. Çok hızlı bir giriş oldu lakin bir o kadar Gayet yerinde, gayet hoş gayet güzel bir giriş oldu. Şayet bölümde öyleydi.

2 Ay ilerisini gösterip sonra tekrar geri sarması hoştu. Ara ara bunu izleyecekmişiz gibime geliyor.

Bayanları bir kaç gün tahta oturtan sonrada asıl mekanın sahibi olan OKTAY'ın gelmesi bir o kadar da güzel oldu Gerçekten de kötüsüz dizi olmuyormuş. Hele Oktay'sız asla olmuyormuş. Tekrardan hoş geldin diyeyim o vakit!

İleride Oktay ile Derin'in olmasına çok sevindim. Şayet baştan beri tencere kapak olduklarını söyler dururum. Nihayet istediğim oldu! Yalnız adamın dizide el atmadığı kimse de kalmamış oldu böylelikle 2.Annesi Şahika ile flörtleşmeside dahil tabiki

Şahika demişken Şahika hanımın hala ne derdi var anlamış değilim. Anlatmış olduğu şeyler beni tatmin etmedi. Daha neler var merakla bekliyorum. Şayet Yurdal'da asıl meseleyi söyleyip söylemediğini merakta etti bu kadar mı anlattı diye. Acaba çocuktan da mı haberi var Yurdal'ın diyecem ama öyle olsa bırakmaz çocuğunu asla Sanırım asıl mesele çocuğun olma şekli. Şahika bir iftira için hasta hasta intikam ateşine atmaz kendisini. Hasta derken Şahika ölüm döşeğinde belli oldu

Güçlü Burcu cephesi yine aynı kaçan ovalıyor misali. Bir o onu. Bazen diğeri öbürünü. Yalnız arada da sıkmıyor değil bu durum. Burcu da artık naz etmeyi versin. Taş olsa çatlardı bee. Ama Burcunun da çatlayacağı zaman gelecek elbet mesela Elanın Güçlüye yakınlaştığını görünce Ee o zaman görüşürüz Burcu'cuk

Meryem'e bu bölüm baya kızdım. Özellikle de son sahnelerde çok kızdım. Onca şeyi sanki kendisi saklamamış, bunca şey oldu sanki hiç hatası yokmuş gibi davranıp Savaşın sakladığı şeyi öğrenince tavır yapması baya saçma oldu Ee be kızım sormazlar mı sen de bir zamanlar bu haltı yemedin mi diye Gereksiz kızma gereksiz tavırlar falan filan.

Neyse benden bu kadar öptüm bayss
Alt 11-01-18, 11:31   #692
real madrid
Yönetmen

real madrid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Oktay li sahneler ilgi çekici seyir zevki güzelken diğer kişiler ve sahneler çok sıkıcı geldi
Oktay iyi ki gelmiş. Hastalıktan olsa gerek pek bi gevşek olmuş
Meryemin atari ne alaka ?? Kendi bi katili g izlerken sorun olmuyordu
real madrid Çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-18, 11:54   #693
mimoza17
Yardımcı Yönetmen

mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Oktay li sahneler ilgi çekici seyir zevki güzelken diğer kişiler ve sahneler çok sıkıcı geldi
Oktay iyi ki gelmiş. Hastalıktan olsa gerek pek bi gevşek olmuş
Meryemin atari ne alaka ?? Kendi bi katili g izlerken sorun olmuyordu
Oktay dozu fazla diye çok kızmıştım ama onsuz hiç olmuyormuş.
Şimdi dozunda olunca beğendim..
Derinle de yakıştılar..
mimoza17 Çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-18, 16:07   #694
real madrid
Yönetmen

real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Ilerde derinle olacak. O sinyali verdiler dün
Oktay gibi zeki birine saftrik derin yakışır
Alt 12-01-18, 13:05   #695
mimoza17
Yardımcı Yönetmen

mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ilerde derinle olacak. O sinyali verdiler dün
Oktay gibi zeki birine saftrik derin yakışır
Derin mi saftirik?
Şeytan Oktayın Şeytanın arka bacağı sevgilisi o.
Annesi o, amcası Tekin.
Sülaleden Cin.
Ama haklısın Oktaya yakışır..
mimoza17 Çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-18, 13:59   #696
real madrid
Yönetmen

Oktay ve annesini düşünürsek derin saftirik oluyor. Duygularına göre hareket ediyor. Düşünmuyor..
Belki ilerde doğru yolu bulur kim bilir
Alt 17-01-18, 21:37   #697
real madrid
Yönetmen

Pardon da yurdal ve eşinin o soyunma sahnesi nedir Amaç ne çözemedim.. Adam zati hasta Töbe töbe

Derinin ve annesi çok sıkıcısınız.. Neyse ki oktay var..
Veee Okyatın annesine bakışı.. Oyunculuk işte..
Alt 17-01-18, 23:36   #698
real madrid
Yönetmen

Vay be Yurdal öldü demek
Neden niçin? Dizi de onca itici şahıs varken yurdal niye öldürülüyor
Alt 17-01-18, 23:45   #699
Yavlakoz
Yönetmen

Yavlakoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yavlakoz has a reputation beyond reputeYavlakoz has a reputation beyond reputeYavlakoz has a reputation beyond reputeYavlakoz has a reputation beyond reputeYavlakoz has a reputation beyond reputeYavlakoz has a reputation beyond reputeYavlakoz has a reputation beyond reputeYavlakoz has a reputation beyond reputeYavlakoz has a reputation beyond reputeYavlakoz has a reputation beyond reputeYavlakoz has a reputation beyond repute

Dizi boyut değiştirdi...
II.Oktay dönemi farklı.. Tırsak Oktay gitmiş, daha bir özgüvenli... Mübareği geçen zamanda ne yedirip içirdiyseler özel tim elemanı performansı yüklenmişler...

Meyyrem kızımız da pek bir cüretkar gördüm Savaş oğlana karşı... Kapı açık, bizim kızın hormonlar tavan yapmış maşallah... Bunlar hangi ara bu formata geçtiler anlamadım...

Yurdal pek bir gölgeydi bu bölüm... Ölenin Tekin olduğunu düşünüyorum ama süpriz de olur mu bilemedim...
Gerçi Yurdal ölürse Şahika hanfendinin misyonu biter...

Burcunun ajitasyonu çok sıktı... Sevemiyorum bu çifti.. Naz-Berk bile daha sevimli...

Neyse... Öyle böyle bir bölüm.

Keyifli forumlar...
Yavlakoz Çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 00:03   #700
real madrid
Yönetmen

Evet sonradan bende öyle düşündüm.. Yurdal a eziyet etme adına başkasını öldürmüş olup bunu yurdalın üstüne atmak.. Mantıklı..

Meryem bizim bildiğimiz meryem saf masumane biriydi.. Demek yaşadıkları onu üst evreye taşımış

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil