Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri git   DiziFilm.com Forum > Üye Özel > Öneri - İstek - Görüş - Yardım

Uyarılar

Öneri - İstek - Görüş - Yardım kategorisinde Forumda Sorular / Sorunlar konusunu görüntülemektesiniz.

Seçenekler Stil
Alt 22-10-17, 15:14   #31
Aynur
Yardımcı Yönetmen

Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond reputeAynur has a reputation beyond repute

Merhabalar,

Benim değinmek istediğim şey; ana sayfada olan dizilerin çoğunun bitmiş olması ve eski dizilere taşınmaması. Gündemdeki diziler kategorisinde çok güzel reytingler alan diziler varken diziler ikinci sezonuna geçti hala ana sayfaya alınamadı. Sanırım bu konuyla Sultan admin ilgileniyor vakti yoktur giremez siteye bunlar olağan şeyler çok çok iyi anlıyorum herkesin bir hayatı var sonuçta. Peki bu görev adminler arasında paylaşılamaz mı? Başka bir admin de dizilerin yerlerini değiştirebilir kanımca? Lütfen hakkı ana sayfa olan diziler taşınsın.
Alt 02-11-17, 18:06   #32
Tiger Stormy
Oyuncu

Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

gündemdeki dizilerin multimedya başlığı ayrı açılmıyor, belki bu yılların kuralı ama dizi yüksek reytingli de olsa düşük reytingli de, kesinlikle multimedya başlığının ayrı olması üyeye çok yardımcı olacaktır... biz resim paylaşan üyelere mesela kibarca "spoiler içine alarak paylaşabilirsiniz, interneti kısıtlı olan olur,
görseli görmek istemeyen olur" diyoruz ama şahsi algılıyorlar... kalkıp da yüzlerine "siz sayfaları resimlerle doldurduğunuz için bizim düşüncelerimizi belirttiğimiz yorumlarımız arada kaynıyor, lütfen yorumlarımızı arka sayfalara itelemez misiniz?" gibi bir üslup da kullanmıyoruz ki... onu mu kullansak acaba...

belki biraz bencilce ama bir üye bir sayayı resimlere boğarken kendi yorumumun okuyucudan uzaklaştırıldığını düşünüyorum...

bir de nick değişimi konusunda da daha yumuşak davranılmalı, mesela 1 kere değiştirmek her iki tarafı da memnun edecektir, ben memnunum kendi nickimden ama bu konuda daha az hassas davranılsa bence sorun olmaz, hatta önemli reytingi olan dizilerin başlıklarının ana sayfaya taşınması kadar yerinde bir hareket olur bence...

saygılar... iyi çalışmalar...
Alt 19-11-17, 01:41   #33
funda2
Yönetmen

funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

funda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond repute

Benim sorunum 1 gün icinde 200´e yakin mesajimin silinmis olmasi. Hicbir aciklama yapilmadan 200´e yakin mesajim neden silindi anlayabilmis degilim. Hangi basliktan, neden, ne icin oldugunu bilmiyorum. Üstelik mesajlarima son derece dikkatli davranirken. Bir aciklama rica ediyorum. Saygilar
Alt 19-11-17, 10:26   #34
OXFORD
Süper Moderatör

OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond repute

Alıntı:
funda2´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim sorunum 1 gün icinde 200´e yakin mesajimin silinmis olmasi. Hicbir aciklama yapilmadan 200´e yakin mesajim neden silindi anlayabilmis degilim. Hangi basliktan, neden, ne icin oldugunu bilmiyorum. Üstelik mesajlarima son derece dikkatli davranirken. Bir aciklama rica ediyorum. Saygilar

Mesajlarınızın silinmesi sizin şahsınız özelinde değil
Ara ara arşiv temizlenmesi yapılır..
Başlıklar temizlenir..Muhtemelen o başlıklardaki mesajlarınız silinmiştir
Your actions become your habits,
Your habits become your values,
Your values become your destiny.
OXFORD Çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-17, 10:04   #35
mimoza17
Yardımcı Yönetmen

mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond repute

Daha önce verilmiş repleri nasıl görebilirim?
İtibar puanı listesi 5 li gruplanıyor. 5 den fazla gelmişse ilk göndereni göremiyorum.
Yardım rica ediyorum.
mimoza17 Çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-01-18, 23:16   #36
maisie
Set Görevlisi

maisie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

maisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond repute

Siteye girince GUVENLİ DEĞİL yazıyor.. giriş yapıyorum,1 dakika geçmeden siteye giriş yap yazısı daha geliyor.. sitede aktif olamıyorum bir türlü.. başka üyelerde bu durumdan şikayetçi mi diye sayfaya bir göz atayım dedim kimse bahsetmemiş... sadece bende olan bir durumsa ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok memnun olurum..
Alt 04-01-18, 19:54   #37
OXFORD
Süper Moderatör

OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond reputeOXFORD has a reputation beyond repute

Alıntı:
mimoza17´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha önce verilmiş repleri nasıl görebilirim?
İtibar puanı listesi 5 li gruplanıyor. 5 den fazla gelmişse ilk göndereni göremiyorum.
Yardım rica ediyorum.
Ne yazık ki liste son 5'i göstermeye yönelik..
Geçmiş repleri o listede görme şansınız yok.
OXFORD Çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-18, 11:37   #38
*Sultan*
* V . I . P *

*Sultan* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*Sultan* isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Alıntı:
maisie´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Siteye girince GUVENLİ DEĞİL yazıyor.. giriş yapıyorum,1 dakika geçmeden siteye giriş yap yazısı daha geliyor.. sitede aktif olamıyorum bir türlü.. başka üyelerde bu durumdan şikayetçi mi diye sayfaya bir göz atayım dedim kimse bahsetmemiş... sadece bende olan bir durumsa ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok memnun olurum..
Merhaba,

internet tarayicinizla ilgili bir problem yasiyorsunuz. Sanirim güncellendi.
Genelde chrome yada firefox ta oluyor. Baska tarayici ile deneyin, ayni devam ediyorsa bazen, sitenin güvenli olduguna inaniyorsaniz "sertifika indir" gözüküyor, onu onaylayip islemi tamamlarsaniz sorun kalkacaktir. Internet explorer ile deneyebilirsiniz.

Sevgiler,

Sultan
*Sultan* Çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-18, 23:51   #39
maisie
Set Görevlisi

maisie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

maisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond reputemaisie has a reputation beyond repute

Alıntı:
*Sultan*´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

internet tarayicinizla ilgili bir problem yasiyorsunuz. Sanirim güncellendi.
Genelde chrome yada firefox ta oluyor. Baska tarayici ile deneyin, ayni devam ediyorsa bazen, sitenin güvenli olduguna inaniyorsaniz "sertifika indir" gözüküyor, onu onaylayip islemi tamamlarsaniz sorun kalkacaktir. Internet explorer ile deneyebilirsiniz.

Sevgiler,

Sultan
Sorun düzeldi..yardımınız için çok teşekkür ederim
maisie Çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-18, 19:52   #40
siyah lale
Yönetmen

siyah lale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

siyah lale has a reputation beyond reputesiyah lale has a reputation beyond reputesiyah lale has a reputation beyond reputesiyah lale has a reputation beyond reputesiyah lale has a reputation beyond reputesiyah lale has a reputation beyond reputesiyah lale has a reputation beyond reputesiyah lale has a reputation beyond reputesiyah lale has a reputation beyond reputesiyah lale has a reputation beyond reputesiyah lale has a reputation beyond repute
Standart İyi geceler

Son zamanlarda siteye girdiğimde,1dk.içinde tekrar giriş yapmam isteniyor.Aynı sorunu yaşayan arkadaşa, verdiğiniz cevabı okuyup üç tarayıcı ile denedim.Değişen bir şey olmadı.Ayrıca, çalışma yüklemeye çalışırken,resim yükleme kutucuğu, zaman zaman açılmamaktadır.
Bu sorunu, nasıl çözeceğim konusunda, yardımcı olursanız sevinirim.Saygılarımla.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil